اپلیکیشن‌ های تصویر پس زمینه

۵ مورد از بهترین وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌های تصویر پس زمینه رایگان

تصویر پس زمینه و یا همان وال پیپر (Wallpaper)، بیشترین چیزی است که حین نگاه کردن به صفحه نمایش کامپیوتر و یا گوشی موبایل به چشم می‌آید. مهم نیست بر روی دسکتاپ کامپیوتر و یا صفحه هوم گوشی موبایل چه آیکون‌ها و یا ویجت‌های زیبا و خاصی قرار داده‌اید، چرا که در صورت مناسب نبودن تصویر پس زمینه، هیچ یک از آن‌ها به چشم نخواهند آمد. با توجه به اهمیت این لایه زیرین همیشه ثابت، به معرفی ۵ مورد از بهترین وب سایت‌ ها و اپلیکیشن‌ های تصویر پس زمینه می‌پردازیم.

از آنجایی که بی‌شمار عکس و تصویر پس زمینه در سراسر اینترنت وجود دارند، انتخاب مورد مناسب و بسته به سلیقه هر کاربر سخت می‌شود. بسیاری از وب سایت‌ ها و اپلیکیشن‌ های تصویر پس زمینه اگرچه به کاربر اجازه می‌دهند به صورت پیشرفته به جستجوی عکس مورد نظر خود بپردازد، اما در عوض پولی هستند.

اپلیکیشن‌ های تصویر پس زمینه

از طرفی دیگر، تصاویر پس زمینه موبایل بسیار خاصند. نحوه چینش جزییات در آن‌ها باید متفاوت باشد، وگرنه زیبایی عکس، زیر آیکون‌ها و ویجت‌های صفحه هوم محو می‌شود. اگر مایل به پرداخت هزینه نبوده و می‌خواهید وال پیپرهای مناسبی را انتخاب کنید، حتمی سری به وب سایت‌ ها و اپلیکیشن‌ های تصویر پس زمینه معرفی شده در زیر بزنید.

Pixtory

ویژگی اصلی : اطلاع از معنی و مفهوم هر عکس و دریافت تصاویر به روز

وب سایت | اپلیکیشن اندروید | اپلیکیشن آی او اس

گفته شده یک عکس به هزاران کلمه نوشته ارجحیت دارد، اما برخی اوقات باید مفهوم و متن مرتبط با یک عکس پس زمینه را نیز بدانید. مواقعی پیش آمده که یک عکس را پسندیده‌اید، اما از مفهوم و معنی واقعی آن بی‌اطلاع مانده‌اید. با استفاده از یکی از بهترین وب سایت ها و اپلیکیشن‌ های تصویر پس زمینه با نام Pixtory می‌توانید به مفهوم هر عکسی که برای قرار دادن بر روی وال پیپر دانلود می‌کنید، پی ببرید.

اگر جزو کاربرانی هستید که به صورت مداوم تصویر پس زمینه گوشی خود را عوض می‌کنید، می‌توانید اپلیکیشن رایگان Pixtory را برای گوشی اندرویدی و یا آی او اسی خود دانلود و نصب کنید. نویسندگان وب سایت درباره هر عکس توضیحاتی داده‌اند، به این ترتیب با هر بار نگاه کردن به این عکس، ماهیت و مفهوم آن به شما یادآوری می‌شود. معرفی عکاسان و سازندگان تصاویر قرار گرفته در وب سایت را باید از دیگر امکانات جانبی Pixtory دانست. این سرویس ارائه تصاویر پس زمینه، تنها به مجموعه‌ای از تصاویر قدیمی اکتفا نکرده و به طور مداوم به روزرسانی می‌شود. علاوه بر آن هر کاربر می‌تواند عکس‌های خود را با دیگر کاربران در سراسر دنیا به اشتراک بگذارند. شاید یک کاربر در آن سوی دنیا، تصویر ثبت شده توسط شما را برای پس زمینه کامپیوتر خود بسیار مناسب ببیند!

Splashify

ویژگی اصلی : تحول روال بسیار قدیمی تغییر تصویر پس زمینه

وب سایت | اپلیکیشن مک و ویندوز

سیستم کنونی دریافت و استفاده از تصاویر پس زمینه دهه‌ها است که توسط کاربران سراسر دنیا تکرار شده و حقیقتا به شیوه‌ای خسته‌‌کننده تبدیل شده است. کاربر بنابر سلیقه و موضوع مورد علاقه خود، در اینترنت به دنبال تصاویر پس زمینه می‌گردد. بعد از یافتن عکس دلخواه، رزولوشن مناسب برای صفحه نمایش خود را انتخاب کرده و آن را دانلود می‌کند و سپس بر روی پس زمینه رابط کاربری ویندوز و یا دیگر پلتفرم‌های کامپیوتر خود قرار می‌دهد.

به لطف یکی از اپلیکیشن‌ های تصویر پس زمینه با نام Splashify این فرآیند به مراتب ساده‌تر از قبل شده است. اپلیکیشن را باز کرده و در ادامه مجموعه‌ای گوناگون از تصاویر پس زمینه مختلف را مشاهده کنید. عکس‌ها بنابر دسته‌بندی‌های مختلفی تقسیم شده‌اند و می‌توانید آن‌ها را بر اساس جدیدترین، پرطرفدارترین و دلخواه خود مشاهده کنید. همچنین می‌توانید بر اساس نام مجموعه و یا تصویر به جستجو بپردازید. بعد از یافتن عکس، تنها با یک کلیک آن را بر روی پس زمینه رابط کاربری خود قرار می‌دهید. یکی از مزایای استفاده از اپلیکیشن‌ های تصویر پس زمینه همچون Splashify تشخیص خودکار رزولوشن و دانلود مناسب‌ترین نسخه عکس است. استفاده از Splashify در حال حاضر تنها برای کاربران ویندوز و مک مقدور بوده و کاربر باید حین استفاده، به اینترنت متصل باشد.

World View Wallpaper

ویژگی اصلی : تصاویر پس زمینه متحرک از شهرهای دنیا

وب سایت | اپلیکیشن اندروید | اپلیکیشن ویندوز | اپلیکیشن مک

وقتی که در یک اتاق به دور از هرگونه پنجره محبوس شده باشید، گذر زمان و رسیدن شب و روز را متوجه نشده و تنها با دیدن ساعت، به وقت خوردن وعده‌های غذایی و یا خوابیدن پی می‌برید. با استفاده از سرویس جذاب وب سایت World View Wallpaper نه تنها از محل زندگی خود، بلکه از گذر زمان در هر منطقه دلخواه بر روی کره زمین، بر روی پس زمینه گوشی و یا کامپیوتر خود آگاه خواهید ماند.

اپلیکیشن‌ های تصویر پس زمینه

در این نرم افزار عکس برخی از شهرهای مختلف دنیا گنجانده شده است. ویژگی بسیار جذاب قرار دادن وال پیپر به کمک اپلیکیشن‌ های تصویر پس زمینه همچون World View Wallpaper این است که حالت محیط عکس، بسته به ساعت روز تغییر می‌کند. به این ترتیب در طول روز، نمایی آفتابی از شهر محل زندگی خود را در پس زمینه گوشی موبایل و یا کامپیوتر مشاهده کرده و با فرا رسیدن شب، زیبایی شهرتان حین روشن شدن تمامی چراغ‌های منازل و اماکن را نظاره می‌کنید.

ویژگی دیگر آن، امکان تعیین زمان منطقه‌ای است. به این ترتیب، با قرار دادن تصویر متحرک شهر نیویورک در پس زمینه، روز و شب آن بر اساس زمان محلی خود نیویورک (و نه شهر محل زندگی شما) تغییر خواهد کرد. یکی از ویژگی‌هایی که World View Wallpaper را از دیگر اپلیکیشن های تصویر پس زمینه متمایز می‌کند، استفاده آن از ماهواره هیماواری برای نمایش زنده وضعیت کره زمین در پس زمینه صفحه نمایش است. برای مشاهده یک نمونه عکس متحرک (با کیفیت پایین) اینجا کلیک کنید.

Psiu Puxa

ویژگی اصلی : بهترین تصاویر پس زمینه از عالم هستی

وب سایت

تنها تصور کنید وقتی کره زمین به قدری زیباست که می‌توان بی‌نهایت تصویر پس زمینه از نقطه نقطه آن تهیه کرد، پس کل عالم هستی و کهکشان‌ها به چه اندازه مناظر دیدنی دارند. سازمان‌های فضایی همچون ناسا همواره تلاش می‌کنند با کیفیت‌ترین تصاویر را از عالم هستی توسط تلسکوپ‌ها ثبت کنند. اگرچه عکس‌های اورجینال ثبت شده توسط آن‌ها دارای چند صد مگاپیکسل بوده و حجم آن‌ها گاهی به گیگابایت می‌رسد، اما وب سایت ها و اپلیکیشن های تصاویر پس زمینه خوبی همچون Psiu Puxa آن‌ها را برای استفاده کاربران عادی بهینه‌سازی می‌کنند.

اپلیکیشن‌ های تصویر پس زمینه

خوشبختانه این سرویس حجم و اندازه تمامی عکس‌ها را تغییر نداده و حتی برخی از آن‌ها را بعد از دریافت از سازمان‌های فضایی به طور مستقیم برای دانلود قرار می‌دهد. یکی دیگر از مزیت‌های این وب سایت، دسته‌بندی عکس‌ها به سه قسمت دسکتاپ، تبلت و گوشی هوشمند است. به این ترتیب می‌توانید همواره گوشه‌ای از عظمت جهان هستی را در مقابل چشمان خود داشته باشید.

همانند یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن‌ های تصویر پس زمینه یعنی Pixtory، در وب سایت Psiu Puxa نیز توضیحات مناسبی پیرامون هر عکس داده شده است. به این ترتیب حین جستجوی تصویر پس زمینه مورد نظر، به اطلاعات نجومی خود نیز می‌افزایید.

HD Wallpapers

ویژگی اصلی : مخزنی بزرگ از انواع تصاویر پس زمینه

وب سایت

بهترین گزینه در میان وب سایت ها و اپلیکیشن‌ های تصویر پس زمینه رایگان از نظر جامعیت، HD Wallpapers است

وقتی از قبل به خوبی می‌دانید در چه دسته‌بندی به دنبال چه عکس پس زمینه‌ای هستید، مستقیما به سراغ وب سایت HD Wallpapers بروید. این وب سایت، به عنوان یکی از چند منبع بسیار بزرگ تصاویر پس زمینه در سراسر دنیای اینترنت است و هر روز چندین میلیون کاربر دسکتاپ و موبایل برای انتخاب عکس مورد نظرشان به آن مراجعه می‌کنند. دسته‌بندی‌های آن متنوع بوده و تمامی تصاویر نیز به صورت مداوم به روز می‌شوند. بدون شک در امثال این وب سایت ها و اپلیکیشن‌ های تصویر پس زمینه بسیار بزرگ، ابزارهای جستجوی پیشرفته و قدرتمندی وجود داشته و کاربر می‌تواند با وارد کردن تمامی فاکتورهای مورد نظر، بهترین عکس را پیدا کند. اگر جزو کاربرانی هستید که به طور مداوم تصویر پس زمینه گوشی موبایل و مخصوصا دسکتاپ خود را تغییر می‌دهید، حتما هر روز چند دقیقه‌ در وب سایت HD Wallpapers به گشت و گذار بپردازید.

اپلیکیشن‌ های تصویر پس زمینه

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*