سقوط از پل حین گرفتن سلفی

سقوط یک زن حین گرفتن سلفی بر روی یک پل ۲۲۰ متری!

گرفتن سلفی، بیش از ثبت خاطره و اشتراک‌گذاری لحظات با دوستان و اطرافیان، مدت‌هاست که به یک معضل تبدیل شده است. افراد زیادی برای گرفتن سلفی‌های حرفه‌ای، جان خود را به خطر انداخته و به مکان‌های خطرناک می‌روند و یا به انواع و اقسام حیوانات و اشیا خطرناک نزدیک می‌شوند. حدود یک ماه قبل، دو مرد حین تلاش برای ثبت عکس سلفی با یک مار زنگوله‌دار جان خود را از دست دادند. خوشبختانه این بار مرگی رخ نداده و این زن حین بعد از سقوط از پل حین گرفتن سلفی به طرز معجزه‌آزایی از مرگ نجات پیدا کرد. البته، هنوز وضعیت سلامتی و هشیاری وی مشخص نشده است.

یک زن که هنوز هویتش مشخص نشده، حین تلاش برای گرفتن سلفی از روی لبه‌های پل فورست هیل (Foresthill) واقع در ایالت آلابامای آمریکا، ۱۸ متر به پایین سقوط کرد. گفتنی است این پل حدود ۲۲۰ متر از سطح پایین خود ارتفاع دارد، اما این زن به قدری خوش شانس بود تا به جای سقوط در رودخانه و برخورد با سنگ‌های آن، در راهروی گریز پل بیفتد. پرسنل پزشکی بعد از حضور در محل حادثه، فرد مصدوم را به مرکز پزشکی رزویل ساتر منتقل کردند.

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، هنوز وضعیت سلامت وی و جراحاتی که بر اثر سقوط از پل حین گرفتن سلفی برداشته مشخص نیست. دفتر کلانتری منطقه وقوع حادثه، بعد از انتشار این خبر گفت سقوط از پل حین گرفتن سلفی ، می‌توانست عواقب بسیار بدتری برای این خانم، خانواده و همچنین دوستان وی داشته باشد.

سقوط از پل حین گرفتن سلفی

سقوط از پل حین گرفتن سلفی قابل پیش‌بینی بود

این اتفاق از قبل قابل پیش‌بینی بود. محلی که این خانم به آن ورود پیدا کرد، جزو مناطق ممنوعه بوده و افرادی که بدون اجازه به آن پا بگذارند، توسط پلیس دستگیر خواهند شد. تنها در فوریه سال ۲۰۱۵، کلانتری محل حادثه حدود ۳۴ متخلف را که به صورت غیر قانونی به منطقه ممنوعه وارد شده بودند، دستگیر کرد. به یاد داشته باشید، متفاوت بودن در شبکه‌های اجتماعی لزوما نیازی به انجام کارهای خطرناک ندارد. آن دسته از افرادی که این کارهای خطرناک را به دفعات انجام می‌دهند، دارای آمادگی جسمانی کافی بوده و به تجهیزات لازم مجهز شده‌اند. رییس کلانتری این منطقه درباره حادثه سقوط از پل حین گرفتن سلفی گفت:

هر سال، ما اسناد زیادی درباره رخ دادن یک اتفاق مشابه به دست می‌آوریم. بعد از ورود به این منطقه، تنها کافی است یک قدم اشتباه بردارید و نتیجه، سقوط از ارتفاعی ۲۲۰ متری خواهد بود. متاسفانه افراد روز به روز جسورتر شده و نه تنها در این مکان به قدم زدن می‌پردازند، بلکه کارهای بسیار خطرناک دیگری نیز انجام می‌دهند. ما باید پیش از مردن یک فرد، چاره‌ای برای متوقف کردن افراد از انجام این کارها پیدا کنیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*