میز Pong ؛ ورژن واقعی بازی سرگرم‌کننده و خاطره‌انگیز Pong

میز Pong ؛ نسخه واقعی یکی از قدیمی ‌ترین بازی‌های آتاری

میزهای قهوه‌خوری میزهایی کوچک و کاربردی هستند که در منازل، محل‌های کار و اماکن مختلف از آن‌ها برای پذیرایی استفاده می‌شود. این میزها معمولا طراحی ساده‌ای دارند و کاری فراتر از نگهداری مجله یا فنجان چای انجام نمی‌دهند؛ اما به تازگی، کمپینی در وبسایت کیک استارتر (Kickstarter) به راه انداخته شده است که ایده میز Pong را به علاقه‌مندان معرفی می‌کند. این میز ورژن واقعی یکی از بازی‌های دیجیتالی قدیمی و پرطرفدار را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در ادامه با ما همراه باشید.

سازندگان میز Pong که سال گذشته در وبسایت یوتیوب ویدیوی جالب از ایده خود به اشتراک گذاشته بودند، به منظور جذب سرمایه این ایده را به سایت کیک استارتر بردند. این میز قهوه‌خوری جالب، شبیه به دستگاه بازی هاکی روی میز (Air Hockey) ساخته شده است، با این تفاوت که تم اصلی آن مربوط به یکی از بازی‌های خاطره‌انگیز آتاری، Pong است. در دو طرف این میز دو لغزنده قرار دارند و مکعب بازی هم از طریق آهن‌ربا و موتوری مخصوص به این سو و آن سو می‌جهد.

میز Pong ؛ ورژن واقعی بازی سرگرم‌کننده و خاطره‌انگیز Pong

طراحی میز Pong بسیار شیک و ساده است؛ این میز براق علاوه بر ورژن واقعی بازی ساده Pong، پورت USB برای شارژ دیوایس های الکترونیکی، ساعت دیجیتال و قابلیت استریم موزیک از طریق بلوتوث را دارد. طراحان این ایده، تمامی جوانب را برای سرگرم کردن یک فرد عادی که می‌خواهد خستگی خود را برطرف کنند، در نظر گرفته‌اند.

میز Pong ؛ ورژن واقعی بازی سرگرم‌کننده و خاطره‌انگیز Pong

علاقه‌مندان می‌توانند با پرداخت مبلغ 1100 دلار، یک میز Pong با مدل دلخواه خود را پیش‌خرید کنند. این میز در چهار مدل مشکی، قهوه‌ای، خاکستری و تم رسمی بازی Pong آتاری ساخته شده است. همچنین، خریداران با پرداخت مبالغی بیشتر می‌توانند ورژن سکه‌ای این بازی سرگرم‌کننده را خریده و یا علاوه بر میز، دو صندلی مکعبی با برند آتاری را تهیه کنند. افرادی هم که علاقه فراوانی بازی‌های نوستالژیک دارند می‌توانند با پرداخت 5 هزار دلار، یک میز Pong با امضای نولان بوشنل (Nolan Bushnell)، بنیان‌گذار آتاری را پیش‌خرید کنند.

ویدیو بازی با میز Pong

کمپین جذب سرمایه این میز قهوه‌خوری تا به امروز توانسته است مبلغی فراتر از ۲۵۰ هزار دلار سرمایه اولیه خود را جمع‌آوری کند. طراحان این ایده ساخت سفارشات مشتریان را در ماه آگوست شروع کرده و در ماه سپتامبر این سفارش‌ها را به دست مشتریان می‌رسانند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*