تخت خواب کودک فورد

تماشا کنید: تخت خواب کودک فورد با توانایی شبیه‌سازی محیط خودرو

خواباندن کودک یکی از شیرین‌ترین کارهایی‌ست که اگر تجربه کافی برای انجام آن را نداشته باشید، احتمالا به سخت‌ترین کار دنیا تبدیل خواهد شد! هرچند با پیشرفت تکنولوژی انجام بسیاری از کارها آسان‌تر از گذشته شده و حتی وسایل بسیاری به منظور کمک به والدین نیز طراحی شده است که احتمالا با برخی آنها آشنا باشید. اما تخت خواب کودک فورد که اخیرا با نام “Max Motor Dreams” معرفی شده است، تجربه بسیار خوبی از یک خواب شیرین را برای کودک شما به ارمغان خواهد آورد.

در واقع تخت خواب کودک فورد که توسط مهندسین این شرکت در اسپانیا طراحی شده است، با شبیه‌سازی محیط خودرو، از صدا، نور و حرکاتی که عموما در اتومبیل وجود دارد، استفاده کرده و بدین وسیله به خواب راحت‌تر کودکان کمک می‌کند. همچنین در بخش داخلی این تخت، لامپ‌های ال ای دی متعددی تعبیه شده که نقش چراغ‌های موجود در خیابان‌ها را بازی خواهند کرد. به این موارد، وجود یک اسپیکر در بخش پایینی برای شبیه‌سازی صدای موتور خودرو و ویبره برای لرزش کابین را نیز اضافه کنید تا مطمئن شوید کودک شما در کمترین زمان ممکن به خواب می‌رود.

اما شاید جذاب‌ترین ویژگی تخت هوشمند Max Motor Dreams امکان ردیابی و ذخیره حرکت و صداهای تولیدشده توسط اتومبیل به کمک گوشی هوشمند و اپلیکیشن مربوطه آن باشد که در کمتر گجتی دیده می‌شود. در حقیقت با ارسال اطلاعات مربوط به حرکت خودرو برای این تخت، کودک شما نمونه یک مسیر واقعی را تجربه خواهد کرد!

فعلا شرکت خودروسازی فورد هیچ برنامه‌ای برای تولید و عرضه این تخت خواب هوشمند ندارد و فعلا یک نمونه آزمایشی از آن را تولید کرده است. ولی در آینده قرار است مسابقه‌ای اختصاصی توسط این شرکت در اسپانیا برگزار شود و فرد خوش‌شانسی که اتومبیل فورد مکس (Ford Max) را تست کند، صاحب این تخت هوشمند نیز خواهد بود.

ویدیوی معرفی تخت خواب کودک فورد

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*