کاربران منتظر سرویس بیکسبی Voice در گلکسی اس ۸ نباشند!

در حالی که سرویس بیکسبی Voice گلکسی اس ۸ (Galaxy S8) یکی از مهمترین و کلیدی‌ترین ویژگی‌های پرچمداران جدید سامسونگ است، اما گویا فعلا نباید منتظر قرارگیری آن بر روی نرم افزار گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس  باشیم.

با توجه به رقابت شدید دستیار مجازی Bixby با محصولاتی همچون سیری اپل، کورتانا، گوگل اسیستنت و الکسا، سامسونگ با ساخت دستیار مجازی بیکسبی این شانس را خواهد داشت تا به جایگاهی بهتر در زمینه دستیار مجازی تلفن همراه دست یابد.

سرویس بیکسبی Voice یکی از اصلی‌ترین امکانات بیکسبی است

با این حال، به نظر می‌رسد این شانس قرار نیست با انتشار گوشی های جدید از راه برسد؛ خبرهای موثقی به گوش می‌رسد که سامسونگ قصد ندارد سرویس بیکسبی Voice را همراه با گلکسی اس ۸ به بازار عرضه کند. البته سایر سرویس های دستیار صوتی بیکسبی بر روی گوشی ها نصب خواهد بود اما قطعا Voice تنها گزینه‌ی این دستیار مجازی است که بیشترین طرفدار را در بین کاربران داشته و بیشتر از بقیه، کنجکاوی آنها را برانگیخته است.

اما خبر خوش این است که این اقدام دائمی نبوده و صرفا یک تاخیر به حساب می‌آید و تا پایان فصل بهار، شاهد حضور سرویس بیکسبی Voice در گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس (+Galaxy S8) خواهیم بود. سامسونگ در بیانیه‌ای اعلام کرد:

امکانات کلیدی بیکسبی شامل Vision، Home و Reminder در هنگام عرضه جهانی گلکسی اس ۸ در ۲۱ آوریل (۱ شهریور) ارائه خواهند شد. سرویس بیکسبی Voice نیز تا اواخر فصل بهار در بازار ایالات متحده در دسترس قرار خواهد گرفت.

سامسونگ توضیحی در خصوص دلیل این تاخیر نداده اما به قول یک منبع آگاه، سرویس وویس بیکسبی در تست‌های اولیه ایراداتی داشته و سامسونگ در حال رفع این ایرادات است. در عین حال، کمپانی سازنده این قول را داده تا دستیار مجازی Bixby را گسترش دهد و آن را تا پایان سال به پشتیبانی از زبان‌های مختلف و رایج جهانی مجهز کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. سلام من اس ۷ دارم‌ بیکسبی برای گوشی اس ۷ هم میاد یا نه