موجودات فضایی

دانشمندان بر این باورند که سه گونه مختلف از موجودات فضایی در حال بازدید از زمینیان هستند!

وقتی که بحث در مورد موجودات فضایی و تمدن‌های پیشرفته آن‌ها مطرح می‌شود، اولین پرسشی که در ذهن ما پیش می‌آید این است که بیگانگان چه شکلی بوده و در کجا می‌توان آنان را یافت؟ اما شاید پس از سال‌ها مطالعه و جستجو برای حیات‌های هوشمند در خارج از سیاره زمین، سرانجام به این باور رسیده باشیم که جستجوی آنان کاری بیهوده بوده است! به نظر می‌رسد ما و تمدن زمینیان، از گذشته‌ای بسیار دور مورد بازدید از سوی بیگانگان قرار داشته‌ایم. متخصصان بر این باورند که از گذشته تاکنون، سه گونه مختلف از موجودات فضایی در حال بازدید از زمینیان بوده‌اند.

موجودات فضایی ، از گذشته‌ای دور ما را زیر نظر داشته و به دفعات از زمین بازدید کرده‌اند!

کارشناسان اظهار داشته‌اند که از زمان‌های قدیم تاکنون، سه گونه مختلف از موجودات فضایی در حال بازدید از ما و سیاره مادری‌مان هستند. این ایده که ما در پهنه‌ی وسیع کیهان، تنها گونه از موجودات هوشمند نیستیم، از گذشته تا به امروز در افسانه‌ها و داستان‌های علمی و تخیلی مطرح گردیده است. البته دامنه این موضوع، علاوه بر داستان‌ها و فیلم‌های سبک علمی و تخیلی، در موضوعات مورد مطالعه فلاسفه برتر تاریخ، مورخان، شاعران و نظریه‌پردازان علمی نیز ریشه داشته است.

یکی از اولین افراد که در طول تاریخ در مورد بیگانگان فضایی صحبت کرده است، جوردانو برونو (Giordano Bruno) به عنوان کشیش، فیلسوف و کیهان‌شناس ایتالیایی بوده که نظریه‌پردازی‌های او در زمینه کیهان، تعریفی گسترش یافته از مدل کوپرنیکی بوده‌اند. برونو پیشنهاد کرد که سیاره‌های در حال گردش به دور ستاره‌های دور دست، ممکن است قادر باشند به خودی خود، موجب شکل‌گیری حیات شوند. (بر مبنای یک نظریه شناخته شده در فلسفه با عنوان کثرت گرایی کیهانی) او همچنین بر این باور بود که جهان بی‌نهایت است و می‌تواند در قسمت مرکز، فاقد جرم آسمانی باشد.

موجودات فضایی

بر اساس نوشته‌های موجود، برونو اظهار داشته‌ است:

تعداد بی نهایتی از خورشید‌ها و سیاره‌های مشابه زمین وجود دارند که هریک به دور ستاره‌های خود در حال گردش هستند. اگر به آسمان شب نگاه کنیم، فقط می‌توانیم ستاره‌ها را ببینیم، چرا که آن‌ها دارای اندازه‌هایی بزرگ و درخشان هستند. از طرف دیگر، امکان مشاهده سیاره‌های آنان برایمان وجود ندارد، چرا که آن‌ها در مقایسه با ستاره‌هایشان، بسیار کوچک‌تر بوده و فاقد هرگونه روشنایی هستند. جهان‌های قابل مقایسه بسیاری در دنیا با سیاره زمین وجود دارند؛ برای مثال برخی از این سیاره‌ها، به دلیل اینکه در معرض تابش اشعه ماورای بنفش قرار دارند، برای مدتی طولانی خالی از سکنه بوده‌اند.

جوردانو برونو، تنها فردی نبوده که بحث در مورد موجودات فضایی در خارج از زمین مطرح کرده است. دکتر برایان اولری (Dr. Brian O’Leary) به عنوان فضانورد سابق ناسا و استاد فیزیک در دانشگاه پرینستون، در این رابطه اظهار داشته است:

شواهد متعددی مبنی بر برقراری ارتباط موجودات فضایی با زمینی‌ها وجود دارد. بر اساس اطلاعات موجود، تمدن‌های بیگانه از گذشته‌ای بسیار دور ما را زیر نظر داشته‌اند. ظاهر این موجودات فرازمینی، ممکن است با تصورات پیشین ما فاصله بسیاری داشته باشد. بیگانگان از تکنولوژی‌های بسیار پیشرفته‌ای برای ملاقات با زمینیان استفاده می‌کنند، وسیله حمل و نقل آن‌ها از دیسک‌های مغناطیسی در حال چرخش تشکیل شده که امروزه آنان را به نام UFO‌ها می‌شناسیم.

امروزه ما انسان‌ها در شرایطی قرار داریم که تکنولوژی به ما این اجازه را می‌دهد که در جهان اطراف خود به خوبی کاوش کنیم. علاوه بر این‌ها، میلیون‌ها نفر از سراسر جهان بر این باورند که ما در کیهان تنها نبوده و بارها توسط موجودات فضایی مورد بازدید قرار گرفته‌ایم.

در این میان، سوالات گمراه‌کننده بسیاری مطرح می‌شوند؛ از جمله اینکه : این موجودات چه نام دارند؟ آیا آن‌ها دارای رفتاری صلح‌آمیز بوده و یا همواره در پی خرابی و استعمار سیاره ما بوده‌اند؟ بیگانگان در کدام قسمت از کیهان سکونت دارند؟

موجودات فضایی

طبق برآوردهای صورت گرفته، تعداد 100 میلیارد کهکشان با قدمتی به اندازه کهکشان راه شیری در جهان وجود دارد که هریک از آنان، به خودی خود دارای 100 میلیارد ستاره بوده و هریک از این ستاره‌ها، دارای مجموعه‌ای از سیاره‌ها هستند که در مدار آنان گردش می‌کنند. با بررسی اجمالی این اعداد و ارقام، تنها بودن ما در جهان هستی امری بعید و غیرممکن به نظر خواهد رسید!

بسیاری از نویسندگان بر این عقیده هستند که در هر کهکشان، حداقل یک تمدن هوشمند وجود دارد. اگر چنین باشد با انجام محاسبات ریاضی ساده به این نتیجه می‌رسیم که هم اکنون، تعداد یک صد میلیارد تمدن هوشمند در سرتاسر کیهان در حال زندگی هستند! یوفولوژیست‌ها و محققان ماوراء الطبیعه بر این باور هستند که کره زمین از گذشته‌ای دور تاکنون، توسط گونه‌های مختلفی از موجودات فرازمینی مورد بازدید قرار گرفته که شواهدی از آن در سازه‌های باستانی در سراسر جهان به خوبی قابل مشاهده است.

مصریان و یونانیان باستان، “خدایان” بسیاری را پرستش می‌کردند، در مواردی متعدد، آنان خدایان خود را موجودی بیگانه می‌دانستند که از سوی خورشید به زمین آمده است.

آنوناکی – The Anunnaki

آیا آنوناکیِ باستان، با فراموشی تاریخی ما ارتباط مستقیم دارد؟

اگر نگاهی به تاریخ بین النهرین باستان بیندازیم، وجود شواهد بسیار از آنوناکی‌ها، ما را حیرت‌زده خواهد کرد!

اعتقاد بر این است که آنوناکی، خالق گونه‌ی انسان باشد. این خدایان باستانی، در گذشته‌ای دور سیاره زمین را ترک کرده‌اند. اما در متون تاریخی آن‌ها آمده است که روزی به زمین بازخواهند گشت. جالب توجه است که اگر به متون ادیان و فرهنگ‌های مختلف در سراسر دنیا مراجعه کنیم، شاهد این هستیم که خدایان تمامی این فرهنگ‌ها، از بازگشت خود به زمین وعده داده‌اند.

موجودات فضایی

با مطالعه در متون باستانی آشوری و بابلی، می‌خوانیم که آنوناکی در واقع فرزندی از خدایان باستانی با نام‌های “آنو” و “کی” است. Enuma Elish به عنوان کتابی از تاریخچه خلقت، دارای داستانی شگفت‌انگیز است! آنوناکی در حماسه گیلگامش و افسانه‌ای از جاری شدن سیل در این کتاب حضور دارد. به طور کلی در کتیبه‌های باستانی کشف شده از این تمدن‌های باستانی، نام 4 خدای باستانی با نام‌های Anu, Enlil, Enki, Ninhursag ذکر شده است.

بسیاری از محققین به شدت بر این موضوع تاکید دارند که بر اساس شواهد موجود، آنوناکی (کسی که از بهشت به زمین می‌آید)، یک تمدن فوق پیشرفته در قسمتی از کهکشان راه شیری هستند. آنوناکی و گروهی دیگر از بیگانگان همراه با او، در حدود 432 هزار سال قبل، در ناحیه خلیج فارس به زمین فرود آمده‌اند. آنوناکی‌ها، انسان را برای به بردگی گرفتن ساختند تا در استخراج طلا از معادن زمین، آن‌ها را یاری دهند. در نهایت، آنوناکی، زمین را با وعده‌ی بازگشت در آینده‌ای دور ترک کرد.

بیگانگان خاکستری – The Grey Aliens

 بیگانگان خاکستری، شناخته‌شده ترین گونه از موجودات فضایی در قرن 21 هستند. به طور کلی 2 نوع مختلف از بیگانگان خاکستری وجود دارند. خاکستری‌هایی که دارای سَری بزرگ، چشم‌هایی بادامی شکل و بدنی کوچک به خاکستری‌های کوچک معروف بوده و در واقع یک زیر مجموعه از خاکستری‌های بزرگ هستند. به عقیده یوفولوژیست‌ها و محققان در این زمینه، جمعیت این گونه از بیگانگان بسیار کوچک است.

این‌ گونه از موجودات فضایی، دارای چشم‌هایی بادامی شکل بوده و بسیاری از گزارشات مربوط به آدم‌ربایی از سوی بیگانگان، به آن‌ها نسبت داده شده است. بسیاری از کارشناسان و یوفولوژیست‌ها بر این باور هستند که نژاد بشر، یک معاهده محرمانه با این گونه از بیگانگان فضایی دارد.

بر اساس اطلاعات موجود، نژاد بیگانگان خاکستری، ساکن صورت فلکی شکارچی و سیستم ستاره زتا رتیکولی هستند. گفته می‌شود این دسته از بیگانگان فاقد روح بوده و همانند ربات‌ها رفتار می‌کنند.

موجودات فضایی

بنا بر گزارشات موجود، دولت ایالات متحده آمریکا در سال 1950 میلادی، یک معاهده با این بیگانگان به ثبت رسانده است. در این معاهده، انسان‌ها موفق به دریافت تکنولوژی‌های جدید برای مطالعه شدند، در حالی که این دسته از بیگانگان چراغ سبزی را برای ربودن افراد و انجام آزمایش بر روی آنان دریافت نمودند.

برخی از مجسمه‌های باقی مانده از زمان سومریان باستان که نسخه‌هایی از آن‌ها را در غارهای اروپا و استرالیا هم میتوان یافت، بیگانگان خاکستری رنگی را در قالب موجوداتی با سَر مثلثی شکل و چشمانی درشت نشان می‌دهند.

همچنین بر روی دیواره‌های موجود در غار کیمبرلی در استرالیا، اولین تصاویر از این بیگانگان خاکستری، توسط بشر غارنشین حک شده است. در افسانه‌های محلی آمده که این حکاکی‌ها، در زمان استراحت و خوابیدن غارنشین‌ها به طور خودکار ظاهر شده و از ارواح بیگانگانی با نام Wondjina هستند. گفته می‌شود با این حکاکی‌ها، بیگانگان خاکستری موفق شده‌اند چشم‌اندازی از خود را برای اهالی غارنشین به تصویر بکشانند.

 

بیگانگان فضایی از نوع خزندگان – Reptilians

در طول تاریخ، داستان‌های بسیاری از این گونه از موجودات فضایی نقل شده است. افسانه‌های بسیاری از زندگی این دسته از بیگانگان فضایی در زمین وجود دارد، تا آنجا که گفته می‌شود چه در گذشته و چه در زمان حال، گروهی از آن‌ها در میان ما حضور داشته‌اند. تاریخچه بحث و وجود افسانه‌های متعدد در مورد این دسته از بیگانگان بسیار بوده و همواره در حال افزایش است. داستان‌های بسیاری از موجوداتی نیمه انسان و نیمه خزنده در طول قرن‌های گذشته گفته شده است، اما آیا این‌ها تنها تصورات ما، از موجودات بیگانه هستند و یا در واقع آنان در میان ما حضور دارند؟ این موجودات عجیب و غریب که در کتب تاریخی متعددی از آنان یاد شده، سوالات بسیاری را پیرامون موجودات فضایی مطرح می‌کنند، آیا به راستی که آن‌ها در میان ما انسان‌ها زندگی می‌کنند؟

با نگاهی به تاریخ، افسانه‌های بسیاری از این موجودات عجیب و غریب پیدا می‌کنیم که توسط انسان‌های قدیم مورد پرسش قرار گرفته‌اند. در نقاطی از آمریکای جنوبی، Quetzalcoatl و Kukulkan از جمله این بیگانگان خزنده‌ای هستند که در طول تاریخ توسط ساکنین مورد پرستش قرار داشته‌اند. Quetzalcoatl یک خدای باستانی در آمریکای مرکزی بوده که در زبان بومی ناهواتل، به معنای “مار پرنده” است. پرستش اینگونه از بیگانگان فضایی، برای اولین بار در اسناد باستانی شهر Teotihuacan (کلمبیایی‌های قدیم آمریکا)، در حدود یک قرن پیش از میلاد مسیح کشف شد.

موجودات فضایی

به عقیده‌ی یوفولوژیست‌ها، بیگانگان فضایی از نوع خزندگان دارای ارتفاع 4 متری بوده و رزمندگانی بسیار قدرتمند در درگیری‌ها هستند. این دسته از موجودات فضایی همچنین دارای یک قدرت فوق‌العاده در سیستم روانی هستند که از ترس و نفرت تغذیه می‌کنند. در برخی متون تاریخی، از این دسته از بیگانگان فضایی، به عنوان “شیطان” نیز نام برده شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

56 دیدگاه

 1. دوستان موجودات هوشمند همین نزدیک ما رو ماه هستن و از اونجا مارو زیر نظر دارن.یکم فکر کنید چرا این همه ماهواره به جای استقرار رو ماه ک ی جای ثابته باید رو مدار باشه و کاری سختر و چرا رو ماه پایگاه نساختن و چرا دگه ماه نرفتن.من میگم وقتی انسانها رفتن به ماه و طرف شبش رفتن دیدن اونجا موجودات هوشمندی جز انسان پایگاه داره و با اونا رابطه برقرار کردن..این فقط ی نظره از من.موفق باشین به امید روزی ک اون موجوداتو ببینیم.بای تا های

 2. دوستان موجودات هوشمند همین نزدیک ما رو ماه هستن و از اونجا مارو زیر نظر دارن.یکم فکر کنید چرا این همه ماهواره به جای استقرار رو ماه ک ی جای ثابته باید رو مدار باشه و کاری سختر و چرا رو ماه پایگاه نساختن و چرا دگه ماه نرفتن.من میگم وقتی انسانها رفتن به ماه و طرف شبش رفتن دیدن اونجا موجودات هوشمندی جز انسان پایگاه داره و با اونا رابطه برقرار کردن..این فقط ی نظره از من.موفق باشین به امید روزی ک اون موجوداتو ببینیم.بای تا های

 3. با سلام دوست عزیز حتی بزرگ ترین دانشمندان جهان به این نتیجه رسیدند که با علم فیزیک میشه وجود خدا رو به اثبات رسوند بعد شما میگید کنار بذارید، حتی انیشتین گفته( هر چه از کیهان اطلاعات بیشتری کسب میکنم به خدای مسلمونا بیشتر ایمان میارم). نمیخوام توهینی کنم ولی اگه کسی با دیدن آسمون و عظمتش وجود خدا رو زیر سوال ببره باید به عقلش شک کنه.
  از وقتی که یادمه در مورد شگفتی های کیهان و قرآن تحقیق کردم و به نتایج شگفت آوری رسیدم اینکه در آیات قرآن خدا خودشو پروردگار جهانیان میخونه ( جهان های موازی)، از ستون های نامرئی حرف میزنه که سقف آسمان رو نگه داشته( جاذبه)، شروع جهان (بیگ بنگ)، اگر میتوانید از مرز های آسمان بگذرید ( مرز های جهان های موازی و……
  تعصبی نیستم ولی ناراحت میشم کسی بدون تحقیق و دانش حرف بزنه

 4. بلکه یکی از اسمان بیاد و ما رو از شر آخوندها نجات بدن . ما دیگه نمی دونیم چگونه بگیم بابا ما شمارو نمیخوایم

 5. برام جالب بود!
  البته جالبتر کامنتها بود که کلی سرم را گرم کرد… ممنون از همه تون
  با تشکر

 6. با سلام، زمانی اگه با چنین مطالبی برخورد میکردم فقط میخندیدم و یا کمی شک میکردم صرفا برای تجربه هیجانی مثل هیجان دیدن یک فیلم تخیلی، اما در یک زمان خاص اتفاقی برام افتاد که نه تنها ایمان بلکه یقین پیدا کردم، دوستان عزیزم ما تنها موجودات جهان نیستیم و گروهی اونهایی که از نظر علمی و نه روحی و احساسی از ما پیشرفته تر هستن درحال استعمار ما و گروهی که از همه نظر پیشرفته تر هستند آماده هستن تا به ما کمک کنند. رویارویی خوبی و بدی در سطحی بالاتر از فکر عموم مردم زمین در حال انجامه و هرکدوم از ما میتونیم در درونمون به یکی از دو طرف این رویارویی بپیوندیم، به همین خاطر هست که گاهی اوقات بدی هایی که تجربه می کنیم پیچیده تر از قدرت فکر ما هستن چون از قدرتی پیچیده تر و پیشرفته تر از قدرت انسانها سرچشمه می گیرند.

 7. باهوشن یه فکری به اون ریختشون کنن اونقدر زشتن بیشتر شببه توهمات یه مغز عقب افتادس

 8. اگر اینا وجود دارن پس چرا ما ندیدیم پس با موجود خیالی تفاوتی ندارن

 9. سلام دوستان
  من میگم مغز یا خیال یا فکرتون رو پرواز بدین
  همه چیز رو زیر سوال ببرین حتی خدا رو
  جهان بی نهایت هستش مثل پرواز فکراتون نزارین دین قفس پرواز نکردن و کنجکاویتون بشه دینی که بگه این طرز فکرت در مورد آفرینش یا کتاب مقدس کفره و مارو محدود بکنه اون دین هدفش اینه که با خرافات مارو بنده خودش بکنه و بچاپه
  با فکر کردن برو به بی نهایت ها سقفی که دین ساخته رو خراب کن

 10. درخت تو گر بار دانش بگیرد
  به زیر آوری «چرخ نیلوفری» را . . . 🌀

 11. درود بر شما
  به نظر شما آیا ضحاک ماردوش هم از رسته خزندگان فرازمینی بوده است؟

 12. تمام این خداهایی که گفتینو نمیدونم این شیطاناوو این چرت و پرتا همشون محدودن و جسم دارن.
  اما اگر خدا جسم داشته باشه محدود میشه ینی چی؟ینی نمیتونه در یک لحظه توی تمام جهان هستی و یا حتی نزدیکتر از رگ گردن به تمام ادمهای روی زمین باشه.
  شماها همتون با انحرافات جزئی از حق دور شدید….
  علی مددی..

 13. باسلام: اگرچنانچه آنگونه که انسانها از موجودات فضایی تصور دارند آنگونه نباشد وچنان در هم آمیخته ودر کشمکش ماوراء ودرون افکار آدمیان میایستند جستجو شود،آنوقت فردی در این گوشه دنیا وچنان قفل ازدنیای عادی دیگران باثبات آن اشراف داشته باشدو دیگران سر درگم آدرس های غلط

 14. سلام ممنون بابت متن کاملتون من دیشب دو تا خاکستری دیدم و اول فک کردم که نوعی گیاه هستند ولی وقتی صبح رفتم و دیدم دیگه نیستن اونجا مطمئن شدم که موجود بودن و توگوگل سرچ کردم با توجه به عکسها دقیقا چیزی که دیدم همین شکلی بود و واقعا کوچک بودن

 15. سلام ممنون بابت متن کاملا دقیقتون من دیشب دقیقا دو خاکستری دیدم و اول فک کردم گیاه ولی امروز دیدم اونجا نیست و مطمئن شدم موجوده و سرچ کردم توگوگل باتوجه به عکسا چیزی که دیدم دقیقا همین شکلی بود و واقعا کوچیک بودن

 16. چرا بیگانگان خاکستری فوق العاده باهوش هستند؟

 17. من فقط به انانوکی ها اعتقاد دارم و میگم بقیه چرت پرت

  • آنوناکی ساکنین سیاره نیبیرو یا همون سیاره ایکس سیاره نهم هستن خارج از کمربند کوییپر تو مداری خیلی دور از خورشید هستن و هر ۳۶۰۰ سال یک بار به زمین نزدیک میشه و اینکه هر سال این سیاره به دور ستاره خودش ۲۰ هزارسال زمینی طول میکشه خلاصه اینکه خیلی عجیب مرموزن

 18. این که بیگانگان برای استخراج طلا به زمین اومدن فکر کنم درست باشه چون تکنولوژی استخراج طلا تو این دوره هم کار سختیه خدایی چه برسه به این که ده هزار سال پیش یا بیشتر انسان بتونه به این تکنولوژی دست پیدا کنه این تکنولوژی رو از فضایی ها اموختند من میگم.

 19. مردم ایران و مسلمونا به چیزایی مثل اجنه اعتقاد دارن که بعضی از این ها موجودات باهوشی هستند مثلا در داستان های سلیمان نبی هم هستن شاید این یوفو هایی که ما میگیم یه گونه از همین اجنه باشن این نظر منه

  • یعنی اگه نظر نمی دادی ناکام از دنیا میرفتی.چرا این مسلمون نماها خودشون رو عقل کل میدونن و فکر میکنن همه دست اوردهای بشری که با عرق جبین به دست اومدن یه بخش معمولی از اعتقاداتشونه. منظورم از دست اورد بشری محتویات این مقاله نیست کلی گفتم.

 20. سیزده میلیارد سال از پیدایش این جهان میگذره و سه میلیارد از آن .جهان در حال تکوین و ثبات بود . منظومه شمسی 5 میلیارد قبل تشکیل شده اگر فرض کنیم در کل جهان هستی همزمان با ما منظومه های دیگری هم بوجود آمده باشه و در بعضی از این منظومه ها حیات بوجود آمده باشه پس همه اونا چیزی در حد ما هستند یا اصلا دارای هوش نیستند . بنابراین وسیله اومدن به زمین را در اختیار ندارند .در مورد زمین خودمون اگه شهاب سنگی بزرگ باعث نابودی دایناسورها نمیشد نسل انسان بوجود نمیامد و حتی هیچ دلیلی وجود نداره که انسانهای اولیه منجر به آفرینش انسان هوشمند بشه چون تکامل با آگاهی و نقشه پیش نمیره . حال برمیگردیم به زمان ده میلیارد تا پنج میلیارد سال قبل اگر ده میلیارد سال پیش تمدنی بوجود میامد پنج میلیارد سال پیش این تمدن از نظر هوش چیزی در حد الان ما بودند و اگر پیشرفتشان بیشتر و بیشتر میشد دوحالت پیش میاد یا با پیشرفت تکنولوژی و ساخت سلاحهای مرگبار خودشان باعث نابودی خودشون شدند و یا اینکه به درجه ای از عقلانیت رسیده اند که نابودی را نمیخواهند بنابراین اگر تمدنی بیگانه وجود داشته باشه در حد متعالی هستند و این نوع تمدن امکان نداره با تمدنی عقب مانده مثل زمینیان رابطه برقرار کنند چون از نظر اونها ما حامل انواع بیماریها هستیم و به ما مثل موش آزمایشگاهی نگاه میکنند .دیدن فرازمینی و یوفو ساخته پرداخته ذهنهای معیوبه . یکی نیست که بگه کدوم تمدن احمقی صدها بلکه هزاران سال نوری را سفر میکنه و به زمین میرسه ولی اونقدر خجالتی هستند که با مردم تماس نمیگیرند . فقط یک عده روستایی را میدزدند و دوباره هزار سال نوری بر میگردند به سیاره شون …. عقل هم چیز خوبیه

  • داداش شما داری با عقل ناقص انسانی خودت به قضیه نگاه میکنی شما خبر نداری که اونا از رگ گردن به تو نزدیکتر هستند.

  • ای کیو کلا کمتر از صد ها هزار سال پیدایش زندگی بر روی زمین امده خودت داری میگی 5 ملیارد سال پیش کهکشان شیری تکمیل شد یعنی باید گفت ما اخرین فرازمینی ها باید باشیم از نظر عقب افتادگی چرا که 4 ملیارد خورده ای از سیارات زیستی کهکشان راه شیری عقب تریم بعد هم تو عطمت جهان هستی را تو کهکشان راه شیری نام بردی مثال 400 میلیارد کهکشان دیگه مثل کهکشان راه شیری وجود داره تمام نظریه ها از کتاب اسمانی اعتقادات گذشته امروز هیچ کس منکر این نشده که زیست در جاهای دیگه نباشه و از ما پیشرفته تر نیستن این خنده دار ترین حرف ممکن هست دوم فاصله سال نوری چرت پرت های به قول تو ما زمینی های عقب افتاده هست چون زمان سفر کامپیانا های فضایی به زمین تنها بین 40 الی 50 دقیقه طول میکشه گه از مسیر ویزه ای مشخص شده حرکت و فقط میتونن به چهار نقطه از زمین فرود بیاین سوم فرویی ها نیاز شدید به ما دارن فکر میکنیم اونا هم عناصر های ما را دارن و یا چون پیشرفته تر از ما هستن نیازی به هیچ چیزی ندارن اونا چیزهایی دارن که ما نداریم و ما چیزهایی داریم که اونا ندارن و شدیدا بهش احتیاج دارن کامپیاهاشدیدا از 3 چیز در زمین میترسن چون باعث نابودیشون میشه و وقتی هم در دام ادم ها میافتن تمام اطلاعات ذخیره شده خودشون که در بازوهاشون هست را شروع میکنن به خوردن /ارتباط برقراری با کامپیاها خیلی راحته از تصور هست اونا دشمن ما نیستن ما دشمن اون ها هستیم چون الان دارن ظلم ستم را میبینن و میدونن تا ابد هم ما زمینی ها درست بشو نیستیم و گرنه از ابتدا به وجودمون نمی اوردن و پشمون از گذشته و راه حلی برای پایان

 21. همواره ادعا میشه که موجودات فضایی تکنولوژی فوق العاده پیشرفته تری نسبت به انسان دارند ولی سوال مهمی که مطرح میشه اینه که این با شکل های عجیب و غریب که اکثرا فاقد دست و پای ظریف برای اختراع و ساخت وسایل و نهایتا ایجاد تکنولوژی هستن چطور به این تکنولوژی ها دست پیدا میکنند ؟ مثلا یک موجود شبیه سوسمار که ایستاده و خیلی هم درنده هست ( مانند اکثر فیلم های تخیلی ) یا شبیه عکس های که شما گذاشتین اینها با کدام وسیله تکنولوژی پیشرفته خلق میکنندو وسایل مورد نیاز خود را می سازنند چرا همیشه فکر میکنیم موجودات فضای حتما باید شکلی عجیب و غریب و زشت داشته باشند !!؟ آیا قابل باور است که مثلا تمساح ها در صورتی که حتی از هوش زیاد و توانایی صحبت کردن هم برخوردار باشند بتوانند با این شکل بیولوژیک خود کوچکترین وسیله ای بسازند ؟ به نظر من موجودات فضایی باید چهره ای خیلی بهتر از انسان یا مشابه انسان داشته باشند.

 22. حالا جدا از این بحث طبقه بندی و شناسایی فرا زمینیها روی زمین و اشکال مختلف که توضیح دادن،که معلوم نیست درست باشه، ولی وجود تمدنهای بیشمار ،در کیهان با این تعداد کهکشان و ستاره قطعا درسته.

 23. اصن این موجودات فضایی هیچ کدوم قیافه ندارن همه شبیه بهم هستن…ولی من فک نکنم اینا وجود خارجی داشته باشن در قرن های گذشته مردم بر اساس اعتقادات و خلق های ذهنی برای خودشون خدایی درست میکردن با قیافه های عجیبو غریب شایدم اونا تو اون دوره ی تغییراتی وجود داشت..حالا باز نمیشه به صراحت گفت ک وجود داره اگرم داشت واقعا یجورایی نشون میدادن فیلمی چیزی…بازم نمیدونم تو شکو شبه موندیم…

 24. واقعا آدم کامنت هارو میخونه تازه میفهمه چه ملت عقب مونده ای داریم . دلتون واقعا خوشه …

 25. ادم فضایی ها اشرف مخلوقات نیستند اما نمی دانم چه طور از اون ور منظومه شمسی پا میشن میان روی زمین …بعد ما که خودمون رو اشرف مخلوقات مینامیم وفخر میفروشیم دورترین جاییی که رفتیم همین جا کره ماه است((جل الله خالق))

  • خب اون ها به احتمال زیاد پیش از ما در جهان وجود داشتن و فرصت بیشترى براى توسعه ى علم و فناورى داشتن ، ولى من به شخصه فکر نمى کنم زیاد با ما تفاوت داشته باشن. نمى تونن انقدر زشت باشن و ناقص یه موجود خدان مثل ما البته با ویژگى و توانایى هاى متفاوت!

 26. اینا همش چرت محضه
  خدا تو قرآن میگه ما انسان رو خلیفه خودم روی زمین آفریدم
  ما اشرف مخلوقاتیم اونموقع موجودات فضایی بیان مارو بوجود بیارن این چرت و پرتا چیه

 27. جالبه اون عهد نامه ای که گفتین دقیقا بعد از ماجرای حادثه رازول اتفاق افتاده و محتواش این بود که انسان ها در اضای دریافت اطلاعات و دانش به خاکستری ها اجازه آزادانه ربودن مردم بیچاره رو بدن که البته از هر 10 گزارش ربایش توسط بیگانه ها 8 مورد کار خاکستری هاست اون دو مورد دیگه هم به خزنده ها مربوط میشه که کلا مبحث جداگانه ای داره! ولی یه جیزی اینجا سواله که چرا بیشتر ادم ربایی ها از دهه 1980 به پایینه!

 28. حالا تو دیدن یک گونه اش ما موندیم بعد دارن گونه های خیالی زیاد میکنن ، اونجا جالبه که موجودات فضایی که با تکنولوژی پیشرفته به زمین رسیدن بعد توانایی ساخت انسان هم داشتن بعد برای استخراج طلا به کمک انسان نیاز داشتن خخخخ
  احتمالش زیاد هست که قرن ها پیش اومدن زمین ولی گونه شناسیش مسخره است

  • به انسان نیاز نداشتن انسان رو خلق کردن که براشون کار کنن یعنی نوعی ربات بیولوژیکی،

   • یه سوال اگه ما روبات بیولوژیکی هستیم اونا باید مارو با آخرین تکنولوژیشون درست کرده باشن که باید کار سختی بوده باشه پس چرا این همه موجود درست کردن که بدردشون نمیخوره مثل کوسه که نه برای رشد ما فایده داره نه اونا

   • حرفت مسخره و بى اساسه و قرآن رو زیر سوال مى بره. خدا تا حد محدودى به مخلوقاتش اجازه ى دخالت میده و هیچ خالقى جز خدا نیست که اونا با اون هیکل قناس شون بیان مارو که اشرف مخلوقاتیم بسازن!! اونم براى کارگرى.

   • عزیزم درسته اشرف مخلوقات انسانه
    اما قرار نیست که انسان فقط در کره زمین زندگی کنن ممکنه اونها انسانهای پیشرفته ایی باشن و ما هنوز در ابتدای راه

 29. تشکر برای ترجمه مطالب جالب و جدید
  مطمئنا معاهده ای انجام شده.حتی گفته میشه نازی ها تکنولوژی های پیشرفته ای از اونها گرفتند.سیر پیشرفت و تولیدات عظیم نازی ها خیلی عجیب بوده.بمب اتمی یکی از علومی هست که در جنگ جهانی دوم به انسانها داده میشه تا صلح جهانی ایجاد بشه که میبینیم موثر هم بوده!