لباسشویی تایتان ال جی

لباسشویی تایتان ال جی ؛ شستشوی لباس‌ها با دستیاری همه‌کاره

لوازم‌خانگی جدید دیگر مانند قدیم محدود به یک فناوری و کاربری خاص نیستند و می‌توانند با توجه به قابلیت‌های خود به طور همزمان علاوه بر نیاز اصلی، نیاز های دیگری را نیز پوشش دهند.. مثلا  وقتی پای شست‌وشو به میان می‌آید مقوله سلامت و بهداشت هم ناخودآگاه مطرح می‌شود، وقتی درباره ماشین لباسشویی حرف می‌زنیم، داستان صرفه‌جویی در مصرف انرژی و آب پررنگ می‌شود، وقتی درباره شست‌وشو می‌گوییم یعنی درباره قسمتی از روزمره‌مان بحث می‌کنیم، قسمتی از روزمره‌مان که باید باصرفه جویی در وقت،انرژی و آب، و در عین حال لحاظ کردن سلامت و بهداشت خانواده همراه باشد. خوشبختانه ال جی توانسته باعرضه یکی از بهترین ماشین لباسشویی‌ها تمام این موارد را پوشش داده و خیالتان را از همه جهت راحت کند. ماشین لباسشویی تایتان ال جی با مدل WM-L1050  با استفاده از فناوری‌های ویژه‌ای مثل TurboWash™ و TrueSteam™ نه‌تنها مصرف انرژی با درجه A+++ را برای شما به ارمغان می‌آورد، بلکه سرعت و دقت شستشو را نیز به سطح جدیدی ارتقا داده است.

فناوری ™TurboWash در لباسشویی تایتان ال جی

لباسشویی تایتان ال جی آب را با تکنیک خاصی از طریق نازل اختصاصی اسپری می‌کند در نتیجه علاوه بر بالا رفتن کیفیت شستشو، زمان شستشو نیز به طور چشمگیری کاهش  می یابد. در این روش آب در بازه‌های ۱۲۰ ثانیه‌ای به‌طور مستقیم روی بافت پارچه اسپری می‌شود تا کارایی فناوری شستشوی ۶ حرکته انحصاری ال جی   (۶Motion DirectDrive)افزایش یافته و سرعت شستشو بیشتر شود. با کمک این فناوری لباسشویی مدل WM-L1050 مدت زمان شستشو را تا ۵۹ دقیقه کاهش داده و باعث کاهش مصرف انرژی تا ۱۵% و کاهش مصرف آب تا ۴۰% می‌شود. یعنی در عین سریع‌تر شدن و باکیفیت‌تر شدن شستشو، هزینه کمتری هم برای آب و برقی مصرفی پرداخت می‌کنید.

لباسشویی تایتان ال جی

تکنولوژی انحصاری بخارشوی TrueSteam™

قابلیت TrueSteam™  منحصربه‌فرد این لباسشویی امکانات بسیاری در اختیار شما می‌گذارد. اول اینکه کلیه مواد حساسیت‌زا را تا میزان ۹۹.۹%از بین می‌برد. در مرحله بعدی لباس‌ها را چروک زدایی و بوزدایی می‌کند و در مرحله آخر به‌وسیله قابلیت نرم‌کنندگی، لباس‌هایی تمیز، صاف و لطیف در اختیار شما می‌گذارد.

موتور بدون تسمهDirectDrive™

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این لباس‌شویی موتور بدون تسمه دایرکت درایو است که بهره‌وری لباسشویی را بسیار افزایش می‌دهد. درعین‌حال مصرف انرژی دستگاه را کم کرده و دوام دستگاه را بسیار زیاد می‌کند. این سیستم صدای تولید شده را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. دوام و بهره‌وری موتور اینورتر دایرکت درایو به حدی زیاد است که شرکت ال جی موتور و همه متعلقات آن را به مدت ۱۰ سال ضمانت کرده است.

موتور بدون تسمه دایرکت درایو تکنولوژی انحصاری شرکت ال جی می باشد که هیچ کدام از تولیدکنندگان ماشین های لباسشویی حتی مشابه آن را ندارند و فقط از کلمات مشابه جهت بازاریابی و تبلیغات استفاده می کنند.

لباسشویی تایتان ال جی

شستشوی ۶ حرکته ۶MotionDD™

علاوه بر همه این ویژگی‌های بی‌نظیر، لباسشویی تایتان ال جی با استفاده از فناوری شستشوی ۶ حرکته ۶MotionDD™ ،که نتیجه استفاده از موتورهای بدون تسمه بی نظیر خود است ،از حرکات چرخشی متنوعی در دیگ شستشو استفاده می‌کند. این امکان باعث می‌شود کارایی دستگاه به شکل قابل توجهی بهبود پیدا کرده و بعد از هر بار شستشو نتیجه‌ای بی‌نقص بگیرید.

همچنین ال جی روش جدیدی برای به‌روزرسانی برنامه‌های شستشوی جدید ماشین لباسشویی ارائه کرده است.  فقط کافی است برنامه شستشوی جدیدی که می‌خواهید را دانلود کنید و گوشی خود را به ماشین لباسشویی نزدیک کرده تا به‌وسیله فناوری NFC برنامه دستگاه به‌روزرسانی شود. این قابلیت و دیگر امکاناتی که ذکر شد باعث شده تا همه‌چیز در این ماشین لباسشویی با بهترین کیفیت، بیشترین سرعت، کمترین هزینه و البته  راحتی تمام انجام ‌پذیرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*