قیمت نوکیا 3310 سال 2017 در اروپا

قیمت نوکیا ۳۳۱۰ سال ۲۰۱۷ در اروپا بیش از میزان اعلام شده است

اچ ام دی گلوبال به عنوان شرکت دارنده حق استفاده از برند نوکیا برای ساخت گوشی های موبایل، عملکرد بسیار خوبی در نمایشگاه MWC 2017 داشت. همانطور که این شرکت نشان داد، برای خیره‌کردن چشم کاربران در سراسر جهان حتما نباید قوی‌ترین سخت افزارها را در قالب یک طراحی زیبا به کار برد، بلکه کمی ایده‌پردازی نیز برای دست یافتن به این موفقیت کافی است. عرضه نسخه ۲۰۱۷ گوشی موبایل خاطره‌انگیز نوکیا ۳۳۱۰ را باید یکی از مهمترین دلایل حضور موفق اچ ام دی گلوبال در کنگره جهانی موبایل عنوان کرد. اکنون با افزایش قیمت نوکیا ۳۳۱۰ سال ۲۰۱۷ در اروپا مواجه هستیم که شاید دلیل آن، تقاضای بالای کاربران باشد.

رفته رفته باید شاهد این محصول در ویترین فروشگاه‌های سراسر جهان باشیم. تعداد زیادی از افراد، در کنار گوشی هوشمند خود یک گوشی موبایل ساده نیز حمل می‌کنند. از آنجایی که درصد بالایی از این افراد در دهه‌های پیش با محصولات نوکیا خاطره دارند، به احتمال زیاد این نسخه جدید نوکیا ۳۳۱۰ را به عنوان یک گوشی موبایل جانبی در کنار گوشی هوشمند خود خریداری خواهند کرد.

قیمت نوکیا 3310 سال 2017 در اروپا

خوشبختانه هم اکنون تعدادی از خرده‌ فروشی‌های واقع در مکان‌های مختلف اروپا نسخه‌های رنگارنگ نوکیا ۳۳۱۰ سال ۲۰۱۷ را به فروشگاه‌های خود آورده‌اند. تا اینجا همه چیز خوب است، اما باید بدانید قیمت نوکیا ۳۳۱۰ سال ۲۰۱۷ در اروپا بیش از مبلغی است که از سوی خود اچ ام دی گلوبال مشخص شده است!

قیمت نوکیا 3310 سال 2017 در اروپا

بعد از گذشت چند روز از عرضه محصولات، قیمت نوکیا ۳۳۱۰ سال ۲۰۱۷ در اروپا کاهش پیدا خواهد کرد

شرکت اچ ام دی گلوبال قیمت نسخه ۲۰۱۷ از گوشی موبایل ۳۳۱۰ را ۵۲ دلار معادل ۴۹ یورو عنوان کرد، در حالی که اکنون می‌بینیم این محصول در کشورهای اتریش، نروژ و چک به ازای قیمت‌هایی بیشتر از ۶۰ یورو فروخته می‌شود. از نظر ما قیمت ۴۹ یورو نیز کمی بالاست، چرا که یک گوشی دارای صفحه نمایش ۲.۴ اینچی رنگی با رزولوشن ۳۲۰ در ۲۴۰ پیکسل که فقط امکان استفاده از آن در شبکه ۲G وجود دارد، نباید قیمت زیادی داشته باشد. تنها قابلیت مهم این گوشی موبایل را باید نسخه جدید بازی مار (Snake) نصب شده بر روی آن دانست.

نباید فراموش کرد به دلیل محدودیت این گوشی در پشتیبانی از نسل سوم شبکه‌ موبایل، امکان استفاده از نسخه ۲۰۱۷ نوکیا ۳۳۱۰ در بیشتر قسمت‌های ایالات متحده آمریکا وجود ندارد. بیشتر اپراتورهای این کشور مدت‌هاست در حال جمع کردن آنتن‌های شبکه ۲G از سراسر کشور هستند.

قیمت نوکیا 3310 سال 2017 در اروپا

با این حال یکی از فروشگاه‌های خرده‌فروشی واقع در کشور آلمان، که به نظر می‌رسد از بقیه رقبا انصاف بیشتری دارد، اعلام کرده این گوشی موبایل را از روز بیست و هشتم آوریل (هشتم اردیبهشت) و با قیمت ۵۳ دلار به فروش خواهند رساند. بدون شک کاهش و یا افزایش ۶ دلار، تاثیری بر روی علاقه طرفداران پروپاقرص نوکیا نمی‌گذارد. با این حال انتظار داریم به زودی شاهد کاهش قیمت نوکیا ۳۳۱۰ سال ۲۰۱۷ در اروپا باشیم.

مدتی قبل اخبار خوب و امیدوارکننده‌ای برای کاربران کشورهایی همچون آمریکا منتشر شد. یک فروشگاه سوئدی چندی پیش نسخه جدیدی از نوکیا ۳۳۱۰ سال ۲۰۱۷ را معرفی کرد که دارای قابلیت پشتیبانی از شبکه موبایل ۳G بود. شرکت اچ ام دی گلوبال در ابتدا هیچ اظهار نظری درباره این نسخه ۹۳ دلاری نکرد. با گذشت چند روز از انتشار این خبر، اچ ام دی گلوبال وجود چنین نسخه‌ای را رد و اعلام کرد نوکیا ۳۳۱۰ سال ۲۰۱۷ تنها از شبکه موبایل ۲G پشتیبانی می‌کند. متاسفانه این شرکت درباره اختلاف قیمت نوکیا ۳۳۱۰ سال ۲۰۱۷ در اروپا هیچ اظهار نظری نکرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*