کراس اوور مفهومی شورولت FNR-X

کراس اوور مفهومی شورولت FNR-X در نمایشگاه خودرو شانگهای معرفی شد

سال 2015 میلادی بود که شرکت شورولت با حضور در نمایشگاه خودرو شانگهای ، از اتومبیل مفهومی رادیکالی به نام FNR رونمایی کرد. آن طرح مفهومی به هیچ عنوان واقع گرایانه نبود تا همه از تولید آن نا امید باشند، اما اینبار خودروساز آمریکایی با کراس اوور مفهومی شورولت FNR-X پا به نمایشگاه خودرو شانگهای 2017 گذاشته است که ما را نسبت به آینده‌ی این محصول و به تولید رسیدن آن امیدوار کرده است. به اعتقاد ما این خودرو در آینده‌ای نزدیک به مرحله تولید خواهد رسید و در آن صورت به رقیبی جدی برای تویوتا C-HR تبدیل خواهد شد.

کراس اوور مفهومی شورولت FNR-X

نام کراس اوور مفهومی شورولت FNR-X در واقع بر گرفته از عبارت انگلیسی “Find New Roads” به معنای کشف جاده‌های جدید است  و کلمه‌ی “X” در آن نیز به معنای مفهومی بودن آن خواهد بود. این اتومبیل بسیار جذاب و زیبا به نظر می‌رسد و مخاطبان می‌توانند آن را در جاده‌های آنرود و آفرود برانند. به همین جهت، موتور آن در حالت‌هایی چندمنظوره و البته اسپورت به فعالیت خواهد پرداخت. سیستم تعلیق قادر به تنظیم ارتقاع خودرو متناسب با شرایط جاده است و ویژگی‌های مختلف آئرودینامیکی نیز می‌توانند جریان هوا را مدیریت کنند. یک قوای محرکه پلاگین هیبریدی نیروی محرک شورولت FNR-X را تامین می‌کند که هنوز مشخصات فنی آن توسط خودروساز آمریکایی Chevrolet اعلام نشده است. از همه مهم‌تر یک سیستم کمک راننده مدرن نیز در این اتومبیل تعبیه شده است که می‌تواند به صورت نیمه خودکار اتومبیل شما را هدایت کند.

کابین مدرن شورولت FNR-X ، نقطه عطف آن است

کراس اوور مفهومی شورولت FNR-X

درب‌های این کراس اوور کانسپت  برای باز شدن از روش جذاب خودکشنده استفاده می‌کنند. در داخل کابین نیز یک نمایشگر بزرگ اولد همراه با اشکالی با طراحی چندضلعی چشم نوازی می‌کنند. نکته جذاب این کابین، نورپردازی‌های مدرن و قرمز رنگیست که احساس شگفت انگیزی را به سرنشینان اتومبیل مفهومی شورولت FNR-X منتقل می‌کند.

کراس اوور مفهومی شورولت FNR-X

انتظار می‌رود این خودروساز آمریکایی با حضور در نمایشگاهی دیگر در زمانی نزدیک، از طرح بیشتر نزدیک به تولید رسیده این خودرو کراس اوور زیبا و مدرن رونمایی کند. هرچند مشخص نیست آن‌ها چه بازارهایی را برای عرضه‌ی رقیب جذاب و قدرتمند تویوتا CH-R انتخاب کرده‌اند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. فوق العاده اس .
    فقط اگه ممکنه در مورد تکنولوژی درب ها که نوشتین ( خود کشنده ) یه توضیحی بدین ممنون میشم.

  2. فوق العاده است. من عاشق شوی ام