پیدایش نسل انسان

روایت پیدایش نسل انسان توسط موجودات فضایی در کتیبه‌های سومر باستان

بر اساس ترجمه آثار بر جای مانده از کتیبه‌های 20 هزار ساله‌‌ی تمدن سومر باستان، پیدایش نسل انسان توسط موجودات فضایی صورت گرفته است !

آیا تا به حال این سوال را از خود پرسیده‌اید که اصلی‌ترین علت پیدایش نسل انسان چیست؟ بر اساس باورهای مذهبی در ادیان مختلف، خالقی توانا و مسلط به تمامی علوم شناخته شده و شناخته نشده، انسان‌ را به عنوان اشرف مخلوقات به زمین فرستاد تا یک زندگی خداگونه را تجربه کنند. در بسیاری از متون و آثار بر جای مانده از ادیان مختلف، انسان‌ها همواره به مهربانی، کمک به هم‌نوع، بخشندگی و … تشویق شده‌اند.

کتیبه‌های سومر باستان، پیدایش نسل انسان را به بیگانگان فضایی نسبت می‌دهند!

با این وجود، همچنان ابتدا و منشاء آفرینش در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. بر اساس چندین نوشته‌ی قدیمی بر روی کتیبه‌های باستانی، صدها هزار سال قبل و پیش از آنکه تاریخ‌نگاران، شروع به ثبت و ضبط رویدادهای تاریخی کنند، گروهی از فضانوردان از گونه‌های فرازمینی به سیاره ما سفر کرده‌اند. اولین گونه‌های بیگانگان فضایی، در خلیج فارس به زمین نشسته و ضمن سفر به قاره آفریقا، سفر استعماری خود را برای استخراج طلا از اعماق زمین آغاز کردند.

امروزه، دو دیدگاه کاملا متفاوت به نظریه پیدایش نسل انسان وجود دارد:

1- گروهی از دانشمندان و افراد بر پایه باورهای “علمی” استدلال می‌کنند که حیات بر روی زمین، میلیون‌ها سال پیش از ابتدایی‌ترین ارگانیسم‌های زنده آغاز گردیده و اکنون به موجودی تکامل یافته و هوشمند با نام “انسان” تبدیل شده است.

پیدایش نسل انسان

2- برخی دیگر، خلقت انسان را به مداخله “الهی” نسبت می‌دهند. پیدایش نسل انسان و شکل‌گیری حیات بر روی زمین، حاصل یک طراحی بی نقص از سوی “خدا” است. آفریننده‌ای قادر و توانا که انسان، زمین، خورشید و … به دست او خلق شده‌اند.

پیدایش نسل انسان

بر اساس متون مذهبی، انسان‌ها توسط خالقی فوق پیشرفته و توانا ایجاد شده‌اند، در اینجا توجه شما را به مواردی از آنان جلب می‌کنیم:

به عنوان یکی از نمونه‌های مذهبی، در کتاب پیدایش می‌خوانیم: (پیدایش 1:27)

پس خدا انسان را به صورت خود آفرید، او را به صورت خدا آفرید؛ ایشان را مرد و زن آفرید.

همانطور که پیش‌تر خواندیم، دو نظریه کاملا متفاوت برای نشانه‌های پیدایش نسل انسان بر روی زمین وجود دارد. از آن‌جا که جستجوی چندین ساله‌ی حیات بیگانه در سیارات فرازمینی بی‌فایده بوده است، این سوال پیش می‌آید که به راستی منشأ اصلی موجودات هوشمندی با نام “انسان” در کره زمین کجا یا چه چیزی است؟ چرا با وجود مطالعه و بررسی‌های چندین ساله بر عوامل پیدایش انسان در زمین و جستجوی حیات بیگانه در سایر نقاط کیهان، هنوز به پاسخی قاطع دست پیدا نکرد‌ه‌ایم؟

اگر به باورهای مذهبی بسنده کنیم، امکان اثبات چنین چیزی در ذهن‌های ما نمی‌گنجد؛ چرا که ما انسان‌ها در برابر یک آفریننده‌ی توانا و قادر، ظرفیتی بسیار محدود داشته و نمی‌توانیم توانایی‌های او را در ذهن خود به خوبی درک کنیم. با این وجود، بخش بزرگ و بسیار وسیعی از جمعیت ساکن بر روی کره زمین، صرف نظر از نوع ادیان یا مذاهب، به طور قطع بر یقین انسان را حاصل خلقتی بی نقص از سوی خداوند می‌دانند.

اما اگر در آینده‌ای دور یا نزدیک، نسل جدیدی از موجودات بیگانه کشف شوند، در این صورت آیا باز هم می‌توانیم خود را اشرف مخلوقات و موجودات برتر بنامیم؟

پیدایش نسل انسان

بسیاری از متون باستانی که بعدها قسمت‌هایی از آن به عنوان کتاب مقدس، متون ادیان مسیحیت را تشکیل دادند، پیدایش نسل انسان را به عنوان موجودی “خلق شده” معرفی می‌کنند. از طرفی در کتاب مقدس Popol Vuh از مایا‌ها، انسان به صورت “طراحی شده توسط موجوداتی دیگر” معرفی شده است.

خلقت انسان در قرآن کریم – سوره العلق:

به نام خداوند بخشنده و مهربان
بخوان به نام پروردگارت که آفرید (1)
انسان را از علق آفرید (2)
بخوان و پروردگار تو کریمترین [کریمان] است (3)
همان کس که به وسیله قلم آموخت (4)
آنچه را که انسان نمى‏ دانست [بتدریج به او] آموخت (5)

با دقت در سوره العلق از قرآن کریم، باز هم به نشانه‌هایی شگفت‌آور، از دخالت مستقیم خداوند در تکامل فهم و دانش انسان می‌رسیم. به واقع چنین نکات ریز و قابل تأملی، در بسیاری از متون مذهبی در ادیان مختلف به وضوح دیده می‌شوند.

از طرفی سوال دیگری که مطرح می‌شود این است که آیا می‌توان ارتباطی میان خداوند یکتا و خدایان مصر و یونان باستان پیدا کرد؟ شاید مطالعه‌ای بر کتیبه‌های باستانی از سومر باستان، بتوانند ما را در این زمینه راهنمایی کنند.

پیدایش نسل انسان

موجوداتی از تمدن‌های بیگانه در نقاط دور کیهان، علت اصلی پیدایش نسل انسان هستند! آیا اولین انسان‌ها، ساخته‌ی آنوناکی‌ها بوده‌اند؟ آیا ادعاهای مطرح شده در رابطه با بازگشت آنوناکی به زمین حقیقت دارد؟ چه اتفاقی خواهد افتاد اگر نوشته‌های باقی مانده از کتیبه‌های سومری حقیقت داشته باشند؟ اکنون توجه شما را به نوشته‌های زکریا سیتچین، به عنوان مترجم این کتیبه‌ها جلب می‌کنیم.

همه چیز از سیاره مرموز نیبیرو شروع می‌شود، سیاره‌ای که به عنوان سیاره ایکس شناخته شده و دارای مداری بیضی شکل در منظومه شمسی ماست. شکل گردش این سیاره به دور خورشید به گونه‌ای است که آن را هر 3600 سال یک بار، در نزدیک‌ترین نقطه از سیاره زمین قرار می‌دهد. ساکنین این سیاره دارای شکل و شمایلی مشابه با زمینیان بوده و به طور متوسط قد آنان 2.5 متر است.

پیدایش نسل انسان

در حدود 450 هزار سال قبل، ساکنین سیاره نیبیرو از وجود معادن بسیار غنی طلا، در سیاره زمین مطلع شدند. از این رو گروهی از مردان خود را برای یک سفر استعماری به زمین ارسال کرده و در خلیج فارس به زمین نشستند.

مسافرین زمین، تعداد 8 شهر بزرگ را بر روی سیاره مادری ما ایجاد کردند. Enki که در باورهای سومریان باستان به عنوان خدای “علم” شناخته می‌شود، قسمت‌هایی از آرایش ژنتیکی نیبیرویی‌ها را بر روی موجودات زمینی اعمال کرد و از آنان گونه‌هایی هوشمند و پیشرفته را ساخت. علت اصلی طراحی چنین موجوداتی در آن زمان، استفاده از آن‌ها به عنوان کارگران معدنچی بوده است.

بر اساس نوشته‌های ترجمه شده از سوی زکریا سیتچین، شهرهای ساخته شده توسط بیگانگان، در جریان طوفان بزرگ (داستان حضرت نوح) در حدود 30 هزار سال قبل، به کلی از بین رفتند.

پیدایش نسل انسان

بر اساس آثار بر جای مانده از گفته‌های سومریان باستان ، زمانی وجود داشت که در کره زمین هیچ انسانی به شکل موجودات امروزی وجود نداشت. هیچ خبری از تمدن و فناوری نبود و تنها ساکنین زمین، حیواناتی وحشی بودند. هزاران سال قبل، بیگانگان فضایی در قالب یک گروه 50 نفره از آنوناکی‌ها به زمین آمدند. آن‌ها در حدود 445 هزار سال قبل، از سیاره نیبیرو به زمین آمده و در خلیج فارس فرود آمدند.

گاه‌شمار آنوناکی – سفر به زمین (ترجمه از زکریا سیتچین)

450 هزار سال پیش از میلاد مسیح

پس از جنگ‌هایی طولانی مدت، اتمسفر سیاره‌ی نیبیرو شروع به تخریب کرده و آن را به محیطی خصمانه برای زندگی تبدیل کرد. آنوناکی‌ها برای ترمیم آن به طلا احتیاج داشتند. بنابر گفته‌های محققین، ما انسان‌ها نیز می‌توانیم با استفاده از نانو ذرات طلا، لایه‌ی ازن را ترمیم کنیم.

445 هزار سال پیش از میلاد مسیح

بیگانگان فرازمینی به زمین آمده و پایگاه خود را در اِریدو (محلی باستانی در جنوب میان‌رودان) مستقر ساختند تا در ادامه از خلیج فارس طلا استخراج کنند. این گروه به دست Enki، پسر Anu رهبری میشد.

416 هزار سال پیش از میلاد مسیح

استخراج طلا با مشکل مواجه شد که در پی این اتفاق Anu همراه با پسر دیگرش با نام Enlil به زمین آمدند. آنو تصمیم گرفت که فرآیند استخراج طلا در آفریقا و در طی ماموریتی تحت عنوان Terran ادامه پیدا کند.

400 هزار سال پیش از میلاد مسیح

در بین النهرین جنوبی تعداد 7 کشور توسعه یافته بودند. از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به Sipar, Nippur و Shuruppak اشاره کرد. پس از آنکه فرآیند استخراج طلا به پایان رسید، با استفاده از سفینه‌هایی مخصوص آنان را به سیاره مادر ارسال کردند.

جالب است بدانید که در میان کتیبه‌های بر جای مانده از سومریان باستان، یک فهرست کاملا دقیق از تمامی پادشاهان زمین کشف گردیده که برخی از این پادشاه‌ها، چندین هزار سال بر زمین حکومت کرده‌اند!

پس از رانده شدن پادشاهی از بهشت به کره زمین، اولین پادشاه سومری در شهر اریدو، Alulim نام داشت. او در حدود 28 هزار و 800 سال حکومت کرد! Alaljar به عنوان پادشاه بعدی، 36 هزار سال حاکمیت را بر عهده داشت و دو پادشاه بعدی در مجموع 64 هزار و 800 سال در زمین به حکومت پرداختند.

پیدایش نسل انسان

بررسی این اسناد باستانی، یک زمان تاریخی را توصیف می‌کنند که طی آن، موجوداتی ناشناخته برای هزاران سال در زمین حکم‌رانی کرده‌اند. در برخی موارد، خدایان آن‌ها برای چندین هزار سال در یک منطقه حکم‌رانی کرده‌اند؛ درست در زمانی که خدایان و انسان‌ها با همدیگر در زمین زندگی می‌کردند! نظر شما در این باره چیست؟ آیا به نظر شما این احتمال وجود دارد که هزاران سال قبل، گونه‌ای پیشرفته از موجودات بیگانه، منجر به پیدایش نسل انسان شده باشند؟

۹۳ دیدگاه

 1. شما معلوم نیست دنبال اثبات هستید یا انکار،طرف میاد اینجا این مطلب رو میخونه و میگه چرته خب این همه دانشمند تایید کردن، اثبات کردن،خب مگه مریضی عزیزم وقتت رو پای این چرندیات هدر میدی؟

  یه عده و به هر نحوی میخوان خلقت رو به خدا مربوط کنن.
  خدا که جسم نیست و اصلا از هیچی درست شده،چطور میتونی یه چیزی رو خلق کنی که هیچ درکی ازش نداری،خدا شهوت رو در انسان پدید آورده،خوردن و … وقتی خودت ندونی چه حسی هستش چطور میتونی یه موجود با این شرایط خلق کنی و بعدش خودت هم بیای در آخر به خاطر این اعمال مجازاتشون کنی.

  زیاد دنبال این مسائل نرید.

  (-2)
  • با سلام.
   ببینید مرحله به مرحله تجزیه و تحلیل باید کرد.
   اول به اثبات موجودات فضایی بریم.
   شما فقط فرض کن زمین نسبت به کل کیهان چقدر کوچیک و ناچیزه.
   پس وقتی در یه گوشه ی ریزی از دنیا ما ادما داریم زندگی میکنیم اونم به طول چند هزار سال و با این همه تاریخ و عجایبی که تو یه دنیای که اندازه ی اینقدر ناچیز نسبت به کل جهان هستی داره بیشک توی سیارات دیگه و جاهای دیگه نه تنها یک حیات دیگر بلکه شاید صد ها حیات دیگر با پیشرفت خیلی بیشتر یا کمتر یا حتی در حد انسانهای زمین وجود داره.نباید با شعاع فکری کوچک به پیش روی این حقایق رفت.
   در مرحله ی بعد اثبات کنیم که همین الان فضاییهایی در دنیا زندگی میکنند به دنیا اومدن و جالبتر اینه باید بگم از چند شاید از چندین نژاد متنوع باشن.
   یکی از مهمترین وقایع سال ۱۹۴۷ صحرای نوادا و به طبع بعد ان ساخت منطقه ی ۵۱ و بدست اورن اجساد چند فضایی و حتی یک فضایی زنده به نام e.b.e.1 (موجود بیولوژیکی فضایی شماره ۱)
   بعد یه سایتی رو معرفی میکنم که رسمیه و تمام شواهد و عکسهای ufo هارو طی چند دهه میزاره و الانم برید نگاه کنید مال یه هفته پیش رو توش هست اسم ساین mufon هست.
   ادعا میشه یه دسته ازین بیگانگان که چند هزار ساله توی زمین زندگی میکنن به اسم اگارتا.محل زندگی انها درون زمین و یکی از راه های ورود به سرزمینشان از قطب شماله.
   این دسته خیلی صبح طلب خیلی پیشرفته هستند و یجورایی محافظ زمین هستند چندیم مورد شهاب سنگ که میتونست زمینو به کل نابود کنه توسط انها از بین رفت.
   و یکی از دلایل قوی وجود انها زمان جنگ جهانی دوم بود که هیتلر چندین پایکاه در قطب شمال درست کرد جاییکه ادعا میشه جز برفو و یخ چیزی توش نیست.و باید عرض کنم هیتلر از ادمهایی بود شدیدا به علوم باستانی و کتیبه های سومری و علاقه داشت و همه ی انهارو جمع کرد.و تونست ازونجا اگارتاهارو پیدا کنه حتی صلیب شکسته یک علامت قدیمیه زرتشت و اگارتاها هست و فکر میکرد با حلوا حوا کردن علامت اونها میتونه ارونا کمک بگیره.
   حال بعد جنگ جهانی چه شد ؟
   امریکا و روسیه بعد از سکشت نازیها و به دست اوردن تمام سومری ها درجا با لشکری ۵۰۰۰ نفره به سمت قطب شمال حرکت کردند و شکست خوردند و برگشتند.
   الان هم پایگاه های شیلی امریکا و روسیه در اونجا وجود داره.
   گفته های ریپارد بایر خلبانی که اول بار سرزمینشون رو دید و وقتی در حال پرواز بود توی رادیو محلی باهاش مصاحبه میشد که گفت اینجا چقدر سرسبزه از این کوه به بعد اینجا انگار قطب شمال نیست همه چی سرسبزه وایی اینجا ماموت هست و رادید رو قطع کردند.
   بعد حالا بریم به زمانهای قدیم و وجود انها در تاریخ باستان.
   یکی از دلایل قوی وجود اونها اهرام مصره که هرم های مصر همونطور که میدونید عجایب زیاده داره که مهمترین انها توانایی جذب انرژی از زمین و متمرکز کردن ان است که میشه گفت به عنوان مراکز پر انرژی زمین و چهار راه ورود و خروج فرازمینی ها به زمین بود.و جال اینه مخصاتش هم دقیقا برابر سرعت نوره بدون یک متر اینطرف و انطرف بودن.و جالتر از همه ی اینها اسم بعضی از خدایان هست که تو مصر و مایاها یکی هستند و حتی مایاها هم هرم میساختند درحالیکه هرکدوم یه طرف دنیا بودن و برای بشر امکان ارتباط وجود نداشته کتیبه های سومری هم که میشه دید که از فضاییها تا بمب و اتم و انفجار قارچی شکل اون هم توشه دیده شده!!!و حالا اینها اون کتیبه هایی هست که لو رفته اونهاییی که ادعا میشه از بین رفته و ما نمیدونیم چین و دست انگلیس هست چه چیزهایی توش نوشته چه علم های فرازمینی توش بوده خدا داند.
   حتما قضیه دریای شیطان در ژاپن و مثلت برمودا رو هم شنیدید که دو نقطه از پرانژی ترین نقاط جهان هستند انگار یه دریچه به قسمت دیگری از کیهان …جاییکه قطب نماها کار نمیکنن .امواج مغناطیسی بی ثبات هستند هیچ پیام رادیویی رد و بدل نمیشه و چندین کشتی و هواپیما ناپدید شدن و قضیه زنی که در ژاپن چند صد سال پیش
   با ufo اومد پایین رو بخونید عکسهاش رو نگاه کنید ..اینکه گهگاهی این اتفاق ها میوفته به این دلیله این گذرگاه ها باز و بسته میشن.و باید بدونید سرزمین هایی که بین این دو مثلث وحود دارند هیچ وقت روی خوش رو به خودشون ندیدن و اینهام دلیل داره.
   دلیل اینکه میگم کتیبه ها دست انگلیسه اینه که ناپلئون با حمله به هر کشوری تمام کتیبه ها کتاب ها را میدزدید و بقیشم میسوزوند و به خاندان الیزابت تقدیم میکرد.حالا حتما تراشه ی توی مغر ناپلئونم قضیشو میدونی و ناپلئون چیزی بیشتر از یه ربات نبوده.
   یکی از نژادهای متخاصم رپتایل ها هستند که دشمنی زیادی با ادما دارن و فقط به دلیل وجود اگارتییها نمیتونن زیادی ادمارو اذیت کنند و یا حتی از بین ببرند. و دلیل نجنگیدن اگارتاییها با رپتایل ها اینه که با جنگ این دو نژاد فوق پیشرفته زمین نابود میشه و این چیزی نیست که هیچکدوم از دو نژاد بخوان یکیشون به دلیل اینکه زمینو دوست دارند و یکیشونم بدلیل اینکه زمین نابود شده بدردشون نمیخوره.
   و گفته میشه که بیشتر رییس جمهورها و خود خاندان الیزابت رپتایل هستند و میتونید تو گوگل سلبریتی های رپتایل رو سرچ کنید تا در برنامه های زنده تغییر چشم و پوست و زبونشون رو بدونید.
   برید تحقیق کنید گفته میشه زرتشت اول با یک ساز اب و هوارو کنترل میکرد و ان ساز چنگ بود.پروژه ی هارپ امریکاییها که مختص کنترل اب هواست اسمش هارپه ..هارپ به فارسی یعنی چنگ و لطفا مضخرفات مخفف بودن هارپ رو تحویلم ندین.
   برین اشعار مولانارو بخونید در مورد ذره که چطور کل افرینشو اون زمان توضیح میداده.تاریخ باستان ایران خیلی خیلی خیلی حائز اهمیته تاریخیکه از بین رفته و هیچی ازش نمیدونیم و ربط خیلی زیادیم به فرازمینی ها و چیزاهای دیگه داره که در حوصله ی این بحث خارجه.
   این چیزها خیلی خیلی طولانیتر از این چند جمله هستند و در اصل تاریخ چند هزارساله ی زمین هستند و باید بگم ساده نباشید هر چیزی که طبعا به اینا ربط داده شده توسط همه ی دولت ها نادیده گرفته و با دلایل مسخره نقض شده و یا مدارک جعل براش درست شده.که خیلیم عادیه این چیزها
   شسشتوی مغزی خیلی راحتتر از این حرفاس که فکرشو میکنید…حتی شیطانیکه ازش بحث میشه گفته میشه یه موجود متخاصم فضایی هست.
   و باید بگم هیچکدوم اینها خدارو نقض نمیکنه..خدا یعنی خوبی یعنی انرژی پاک کیهانی خدا خیلی با اون چیزی که فکرشو میکنید فرق داره.
   و در اخر حتما یادتون باشه تاریخ باستان و ایین زرتشت ایران رو از یاد نبرید و همیشه به دنبال تحقیق در موردش باشید.بی دلیل نیست هزاران ساله با خاک ما و ایران مشکل دارن و هر روز یجایی رو از بین میبرن.

   (3)
 2. سلام تحقیقات علمی و نتایج آن هیچ مغایرتی با قدرت خدا ندارد و هر آنچه ما کشف می کنیم قطره ای از علوم است که همگی در ید قدرت اوست خلاصه یک وجود قادر آناتومی ها را آفریده است.

  (-4)
 3. جالبه کسانی که این داستان رو مسخره میکنند و جوش میارن و متعصبانه برخورد می‌کنند خودشون به داستانی معتقدند که شخصی اونا رو از گل آفریده بعد رفتن سیب خوردن پرت شدن به زمین !! والا این داستان خیلی به نظرم قشنگتره تا داستان خلقت مذهبیون

  (17)
  • قدمت خط شش هزار سال به زور باشه بعد این افرادی که این اراجیف شبه علم رو نشر میدن این رو هم نمیدونن؟ کتیبه ی بیست هزار ساله ؟ خخخخخخخ

   (-1)
 4. ایکاش خالق من هر چی باشه الی خدای دیکتاتوری دروغگویی که این ادما میگن

  (1)
 5. خودمون رو گیج نکنیم و بدونیم که شیطان همیشه در کمین همه ما انسانهاست و از طریق همین مطالب که توسط یک عده بی خبر از حقایق نوشته میشود بدنبال گمراه کردن همه ی بندگان خداست.
  اولا خود ماها انسانها آدم های فضایی هستیم چرا که زمین در فضا وجود دارد.
  دوما هستند موجوداتی قوی تر از انسانها به مانند اجنه که در قرآن اسم آنها آمده هست و این اجنه در زمان حضرت سلیمان بر اساس قدرت بازویی که داشتند توانستند بناها و ساختمان های عظیمی برای این پیامبر بسازند اما بدانیم که انسان از لحاظ عقل و منطقی که خدا به انسانها اعطا بخشیده اشرف مخلوقات میباشد نه از لحاظ قدرت و بازو چرا که هستند حیواناتی که از لحاظ جثه از انسان ها قوی تر هستند.
  و در نهایت اگر قرآن را قبول داریم و میدانیم که کلام حق هست درک میکنیم که اگر همچین مواردی وجود داشت خداوند مطلبی از این موارد در قرآن بکار میبرد هر چند که بارها این مطلب رو از قرآن خواندیم هر آنچه که در آسمانها و زمین وجود دارد از آن خداوند هست.
  پس اگر شکی در آفرینش داریم بهتر هست به قرآن رجوع کنیم که بهترین منبع هست چرا که هر مقدار جلوتر برویم در این دنیای شیطانی بدانیم که دام ها و طناب های شیطان بیشتر شده و افراد زیادی را میتواند به دام بیندازد.
  یا علی

  (-17)
  • داداش قران خودش هم یه جایی گفته که ما فرزندان آدم را بر بسیاری از موجودات برتری دادیم. یعنی یه موجوداتی هم هستن که از ما برتر هستن
   سوره اسراء ایه 71 فکر کنم. اگه میخواست مینوشت ما انسان را بر تمامی موجودات برتری دادیم. پس باید یه موجوداتی هم وجود داشته باشه که از ما انسان ها برتر باشه

   (4)
 6. دوستان عزیز واقع بین باشید الان سینمای هالیوود چه فیلم ها و داستان هایی میسازه که بعضا ما میدونیم 99 درصدش زاییده تخیل هست و با تلفیق واقعیت و هنر سینمایی اثاری خلق می شه که سخته که بگی ساختگی هست و شاید اگه یک انسانو از 20 سال قبل بیاری و مثلا فیلم انونجرز اندوارو بهش نشون بدی سخت قبول کنه که شخصیتهای پردازش شده در فیلم انمیشن و غیر واقعی است ذهن انسان سرشار از تخیل بوده و حالا بر اساس چهارتا مجسمه و چندتا کتاب و نقاشی دوستان همه باورهایی که برخیش ریشه منطقی و فطری داره رو هم زیر سوال می برن. قضیه 2012 یادتون هست چه جنجالی تو دنیا به پا شده بود که چون تقویم مایاها تموم شده جهان حتما تموم میشه از جریان این دستان چقدر فیلم ساخته شد و چقدر کاسبی کردن با جهل مردم. بابا یکی فکر نکرد شاید تقویم نگارش خسته شده و دیگه لزومی ندیده ادامه بده جریانو یا شاید مرده و کسی جایگزینش نبوده برخی از دوستانو اون موقع ما چقدر مصخره کردیم و نصیحت کردیم و باور داشتن که یک اتفاقی میوفته اما هیچی نشد
  ببخشید طولانی شد
  ولی منطفی باشید

  (-5)
 7. این فرضیه در تاریخ ششصدو پنجاه هزار سال قبل اتفاق افتاده.حداکثر زمان حضرت ادم به بعد هفت هزار ساله.
  طی این هفت هزار سال انسان ایتهمه پیشرفت داشته.
  انتظار میره اگه این تاریخ دوبرابر بشه یا سه برابر بشه چقدر پسشرفت برای انسان حاصل بشه.
  حساب کنید ۷هزار سال کجا ۶۵۰هزار سال کجا.
  منطقیه ایا؟

  (0)
 8. احکام ازدواج با زن آنانوکی چیه؟ مهریه هم میگرند؟
  صیغیه کردنشون مثل بقیه زنا تا چهار تا مجازه یا بیشترم میشه؟
  بزنی فکو فامیلاشونو افقی کن دیه شون چقده؟
  من الان در هاله ای از ابهامم اینجوری نمیشه که آخه

  (0)
  • اره شاید انها ما را ساخته اند و خود انها به دست موجوداتی از یک سیاره دیگر ساخته شده اند والخ…تا در نهایت برسه به یک خالق قادر مطلق که خدا باشه.

   (3)
 9. باسلام
  به عقیده ی بنده ما به تعداد انسان های که زیستن تا همین لحظه واقعیت و دروغ داریم
  چرا که تصوارات ذهنی بشر منجر به اندیشه و در نهایت بنیان اساس فکری بشر میشه
  اگر فرازمینی ها مارو ساختن کی اونها رو ساخته ؟
  در نهایت شما به یک خواهید رسید
  کسی که هم شاهد و هم مشهود تنها کسی که بدون واسطه خودش رو میبینه و ما همه در او هستیم و نظار گر
  نمیتونه در زمان گیر کنه چون زمان رو خودش خلق کرده
  نمیتونه در مکان محدود باشه چون مکان رو خودش خلق کرده
  از ریز ترین چیز
  فیزیک کوانتوم تا بزرگ ترین چیز نسبیت عام انشتن
  همگی به او محتاج و نیاز مند هستند
  علمی هم کسی خواست براش توضیح میدیم
  شعور کیهانی مبانی فلسفه ی ملاصدرا و دکارت و …
  همگی و همگی در مقابل واقعیت هیچ هم نیستند
  ما حتی نمیدونیم کجای این جهان قرار داریم
  نمیدونیم واقعا کی هستیم
  اوقت های و هوی تمدن بشری بالا گرفته ولی این فقط مخصوص تمدن بشری هست
  کل میتونه جز رو درک کنه ولی جز نمیتونه کل رو درک کنه

  (14)
  • خوب حالا من با بیشتر حرفات موافقم
   ولی آقای کل میتونی قولبول های سفید جزعت رو درک کنی وقتی برای حمله به مهاجم احساس وظیفه میکنن؟
   هرچه فاصله شعور بیشتر میشه درک متقابل کمتر میشه برای هر دو طرف! این قانونه!

   (4)
 10. آعا اصلا من میگم درست ، آنوناکی یا موجودات فضایی ژنتیک مارو تغییر دادن و ما هوشمندتر شدیم و انسان بوحود اومد، خب… اما شاید همین کار خودش با اراده خداوند بزرگ انجام گرفته باشه چون خدا گفته برای انجام هرکاری در دنیای مادی از کارهای مادی استفاده میشه… شاید اون انوناکیها وسیله ای بودن برای اجرای اراده خداوند ک موجودی بر روی زمین بوجود بیاد ک بعدها تکامل یافته تر بشه و بشه انسان امروزی. چون خوده اون فضایی ها بوسیله ی بیگ بنگی ک خداوند بزرگ بوجود اورده تولید شدن و بوجود اومدن و بتکامل رسیدن و حرف اخر هیچ چیزی در این جهان بدون خواست خداوند ب انجام نمیرسه…
  کنجکاو باشید اما واقع بین و حتی‌المقدور با ایمان… مهم نیس به چی و کی ایمان داری اما ایمان داشته باش.

  (4)
 11. ولی اگه فرازمینی ها ما رو ساخته باشن الان اینجوری بود؟
  بازم قضاوت سخته

  (4)
 12. بعد این دوستای عزیز خواننده میدونن سومری ها از جادو استفاده میکردن؟!
  میدونن عقایدشون مشابه عقاید مصری هاست؟!
  چقدر ادم باید ابله باشه 🙂
  چقدر عقب افتاده و نا اشنا

  (2)
 13. من قبلا اتئیست بودم
  و عقایدی مشابه اکثر نویسندگان کامنت های این پیج داشتم(که البته تاسف باره)
  جالبتر اینکه این دوستان به ظاهر روشنفکر بعضا نژاد پرست هم تشریف دارن 🙂
  اینکه فرازمینی ها باشن و وجود داشته باشن هیچ فرقی نداره
  خب مسلمه هر جا که اب باشه احتمال حیات هست/یا حیات بوجود خواهد اومد
  بحث من اینه که اکثریت کامنت گذار ها “از چیزی بجز حدس و گمان خودشون پیروی نمیکنن”
  مجبور نیستید اینقدر فلسفه بافی کنید
  مجبور نیستید چیزی رو بزور اثبات کنید
  فقط گمراهی پشت گمراهی پشت گمراهی
  علتشم اینه که اساسا دنبال حقیقت نیستید و صرفا به مطلبی علاقه دارید و به نوعی در این موارد متحجر هستید
  …..
  و این خیلی مسخره س و این افراد خیلی احمق داستان پرداز بی منطق و به خصوص”بی سواد”تشریف دارن
  خرافاتی جماعت در هر لباسی که باشه خرافاتیه
  من کلی وب سایت رو رفتم تا ببینم چرا سومر ناپدید شد؟؟!(این واقعه به مردم اون زمان شوک وارد کرده بود)
  ولی هیچ کس در این باره جوابی نمیده
  انگار هیچوقت این تمدن اساسا ناپدید نشده بوده اونوقت ببین چه داستان سرایی هایی میکنن

  (4)
 14. کتاب ارابه خدایان رو بخونید!

  (3)
  • با خوندن یکتاب که نمیشه نظر قطعی داد اون خودش اثبات میخواد که داستان نباشه و هیچ کتاب یا نوشته معتبری اونو بعنوان مرجع علمی یا دینی قبول نداره یعنی ادامه همین حدثیات.

   (-1)
 15. آخه اینا چیه شما میگید؟ تمدن سومر حدود شش هزار سال پیش، تازه شروع به شکل گرفتن کرد. بیست هزار سال رو از کجا آوردید؟؟!! من رشته‌م زبانهای باستانیه، این ترجمه‌ی از من درآوردی اصلا برای کدوم کتیبه است؟ شماره‌ای کتیبه چیه؟ مترجم این کتیبه مدرک تحصیلیش چیه؟ کجا درس خونده؟ تورو خدا اطلاعات غلط ندید به مردم.

  (9)
  • سلام اقا فرخ درود بشما راستی اینحقیر زیاد به دستگاهای کامپیوتری وارد نیستم فرخ گرامی نمیشود چنین حیوانات دشمن بشریت را شناخت وواقعا سایتشون وخودشان را به قانون معرفی کرد چون گمراه کنندگانی برای نازنین جوانان عزیزمان که علاقه به تجسس در چنین باورها دارند همه را این نامردان ودشمنان ایران وایرانیان که همه را بقول جنابعالی گمراه میکنند لعنت بر کسانیکه دروغ مینویسند لعنت به پدر ومادرتان ایا میدانید چه خیانتی به ایران میزنید شما با اخوندهای دزد وچپاولگران بلکه بدترید کثیفان خجالت بکشید دروغ نگوئید یقین دارم از دارو دسته این مجتهدین وحکومت لعین ایرانید چون این بیحیاها خائن ایرانند وایرانیند لعنت خدا براین حکومت باد خائنین کثیف باعث از هرطرف شکست ایران وایرانیند ای فرزندان بیحیا سرداران کثیف خجالت نمیکشید از روی جوانان ایرانی که پدران خائنی اینچنین دزدان کثیف دارید لعنت بر جد وابادتان بیحیاها

   (-4)
  • سلام خوبین؟؟؟من یه کتیبه دارم میخاستم اگه امکان داره برام ترجمش کنید دو خط بیشتر نیس

   (0)
 16. اگه انجیل و تورات و قرآن رو بخونیم به خدا آخر الزمان منجی می رسیم خدا قدرتش بی نهایت هست و هیچ کاری بدون اراده خدا صورت نمی گیره…چرا ما باید از میمون تکامل یافته بشیم در حالی که این تکامل فقط خود میمون و انسان هست وتکامل یافته های بین انسان و میمون یافت نمیشوند .
  خدا این همه نشانه در قرآن و کتاب های مذهبی دیگه آورده و حتی خود حدیث پیامبران …برای مثال پیامبر اسلام میگه مسواک باید به طور عمودی زد …..تازه دلیلشو فهمیدن آخه جرم دندون میگره(قابل توجه کسایی که میگن علم در گذشته خیلی پیشرفت داشته) …تو قرآن هر وقت از تشکیل نوزاد میخواد حرف بزنه میگه ما به آن قدرت شنوایی دادیم بعد مثلا بینایی و چیزای دیگه…. چون اولین حس حس شنوایی که در نوزاد شکل میگیره.
  قرآن نشانه های زیادی داره که یکیشم تا الان دروغ در نیومده چون حرف خداست …..حالا بعضی ها واقعا واقعا بدون دلیل یه حرف هایی میزنن که دود از سر آدم در میاد یعنی قرآن تو آفرینش انسان و که اشرف مخلوقات دروغ گفته….برای مثال جبرییل از ما انسان ها داناتر ه ولی این دلیل نمیشه که مقام جبرییل از انسان بالاتر باشه آدم فضایی ها هم از ما پیشرفته تر باشن یعنی مقام الهی اونها از ما بیشتر و اشرف مخلوقات هستن؟؟؟؟؟؟
  من فقط می خوام بگم خدا دلیلی نداره که به بنده ی ناتوانش داستان آدم و حوا و شیطان لعنت الله رو از خیال به بنده هاش گفته باشه……چون کسی بوده که زیان کاران رو در سیل که تمام جهان گرفت نابود کرد دلایل :پیدا کردن کشتی نوح و پیدا کردن فسیل های زیاد حیوانات در یک زمان….. حتی خدا در قرآن گفته که ما کشتی نوح را برای عبرت آیندگان حفظ می کنیم ….قرآن نشانه های فراوانی داره که کسی نمیتونه انکارش کنه و بگه حرف خدا نیست
  جالب اینجاست که تو کشورهای ضد اسلامی قرآن میخونند میگن قرآن کتاب زندگی بعد بچه مسلمونا میخوان ازش اشکال بگیرن
  یاعلی

  (-18)
 17. اقا من خودم بچه مسلمونم قران هم کم نخوندم اما میخوام جواب بعضی ها که هی قران قران میکنند رو بدم دوستی نوشته بود تو قران نوشته ما شما رو تو سه لایه افریدیم کی 1400 سال پیش میدونست رحم زن از سه لایه تشکیل شده ؟ باید به اطلاع اونها که اینچنین مواردی رو مطرح میکنند بگم که هموطن نمیگم که سه چهار هزار سال پیش تو مصر جراحی مغز انجام میدادن یه اینم کار ندارم که مایا ها تو امریکای جنوبی 5000 سال پیش پزشکی پیشرفته داشتن همونا تقویم را با چنان دقتی نوشتن که امروزه تفاوت تقویمی که استخراج میکنن در حد دو دقیقه با تقویم 5000 سال پیش اختلاف داره اینا به کنار تو همین ایران خودمون تو شهر سوخته تو سیستان و بلوچستان اسکلت های تو قبر پیدا کردن که براش پیوند چشم مصنوعی زده بودند حتی رگه های ظریف طلا در چشم پیدا کردن که پزشکان حدس میزنند از طلا برای پیوند اعصاب چشم استفاده میکردند 5000 سال پیش.
  اگر خیلی در خصوص مطلب بالا سوال دارید باید کتاب های ذکریا سیچن را مطالعه کنند این مطلب خلاصه 10 تا کتابه برای درک بهتر باید اونها رو بخونید به تمامی سوال هاتون اونجا پاسخ داده شده کتاب تاریخ از سومر آغاز میشود کتاب منشا خدا بازگشت آنوناکی نوشته سیچین کتاب راز حیات دکتر یاکوب آفرینش ژنتیکی نژادهای انسان آنوناکی نوشته دی لافایت و……

  (17)
 18. دوستان عزیزم
  دیدگاه های مختلفی رو درباره این تحقق خوندم و برام بسیار جالب بود که جملگی نسبت به وجود یک موجود عظیم وغیرقابل تصور که عالم رابه یگانگی آفریده متحد ویک قول هستید وازاین حیث ؛تبارک الله که اصل وذات را که دروجودمان جایی گرفته را فراموش نکردیم چراتچون ازآن موجود دم ونفسی برایمان محصول شده که ما را بهخ انسانیت میرساند.
  من مدتی هست که به دنبال ثابت کردن این هستم که قران یک کلام وکدهای خاصی است که اززبان ولثان یک عرب بی سواد درآن مقطع زمانی نمی توانسته حاصل شود و این کلام ها گفته موجودی است که ما را خیلی خوب میشناسد.
  چطور ما را خوب میشناسد؟
  خوب باید اینطور گفت که وقتی شما برای آگاهی ازمحصول ویا کالایی که می خواهی مورد استفاده قرارش بدی به دفترچه راهنما آن محصول مراجعه میکنی؛قرآن هم دفترچه راهنما بدن انسان است که به زبان ساده همانگونه که ما برای بچه ها وفرزندانمان درآگاهی بخشیدن نسبت به محیط اطافشان؛با استفاده ازداستان وتمسیل ایشان را مطلع میکنیم؛خداوند نیز دراین کتاب با زبانی ساده ما را مورد خطاب قرارداده و به ما اینگونه گفته که ” ما شما را در۳لایه تاریکی درشکم مادرتان آفریدیم” خوب به من بگید درآن زمان انسان ازکجا میتوانست بفهمد که رحم زن ۳لایه دارد ویا میفرماید ما زمین وآسمان را ازهم شکافتیم وآنها را با قطره آبی آفریدیم که همگی میدانید که این تعریف وتفسیر “انفجار بزرگ ویا همان بیگ بن است”که به زبان ساده به ما آموخته شده(به بچه ها میگوییم این قان قان است ؛ ونمی گوییم این ماشین مدل 2017بنز ازسری 7 با دور موتور …..)

  کمی که دقت کنید متوجه میشید آن موجودی که این کلام را گفته به خوبی ما را میشناسد و آن زمان که میگوید من رسول وپیامبری نداشتم که به هنگام ترویج اسلام وبیان خدا وسوسه نشده باشد؛یعنی اینکه ذهن ما یک نرم افزار است که واکنش های تعریف شده خود را دارد.

  ازسوی دیگرخداوند میفرماید من ازرگ گردن به شما نزدیک ترم…چرا این را میگوید؛؟
  برای اینکه شما هرآنچه که میکنید را توسط چشمانتان در بخش خاکستری مغز که هنوز دانشمندان کارایی آن را نشناختن گضبط نموده وصدا وتصویر رفتارتان را به هنگام شب ودس از خوابیدن در ۲ساعت اول تخلیه نموده ونسبت به آن برای روز بعد برنامه میدهد که دراینباره میگوید ؛ما شبها روح شما را برمیگیریم وآنهاایی که باید نگاه داشته والباقی را به زندگی بازمیگردانیم.

  پس سعی نکنید که ازواقعیتها فرارکنید چراکه در زمان تخلیه این اطلاعات که در دوران برزخ وسپس دوران انتخاب برترینها وکارامد ترینهای این نوع ازخلقت خداوند میرسد؛بااتصال به بدنه اصلی کلیه اطلاعات شما تخلیه شده و تکلیف عملکردتان مشخص وبرایتان تصمیم گکیری میشود ؛همانگونه که میفرماید ؛در زمانی که درصور دمیده میشود دستها واندام شما سخن گفته ورفتار وکردارتان را آشکار میکنند”

  پس بدانید که ما توسط یک خالق غیرقابل تصور که بتوان نسبت به آن؛ برای شکل گیری اولیه ایی که او میپندارد؛نقشی از سایر موجودات دست ساخته اش در خلقت یک موجود جدید تکامل یافته ایی بانام انسان قائل شویم؛ باید بدانیم که خدایی ما را آفریده که دریک لحظه تصویری از قدرتش در ذهن خود بپندارید ؛کفایت خواستن شما را خواهد کرد وآن هم این تصویر که ؛برای لحظه ایی چشم ودل خود را بسته وباز کنید و آنگاه ببینید که “انسان بر رویه کره ایی خاکی زاده و ساخته شده است که در زمان دیدن موقعیتش در کهکشان راه شیری نمی توانید آن را شناسایی کنید؛سپس برفرض که زمین را شناختی؛بانگاه کردن به زمین نمی توانی خود رابیابی و پس ازآن که خود را یافتی به کف دست خود بنگر وببین آیا سلول های بدنت را میبینی ؟آیا درآن سلول ها مولکول و ژن میبینی؟و همین طور به پائین وپائین تر برو تا برسی به ذره خداوند که هنوز فیزیک دانان و دانشمندان دنیا با کلی هزینه وآزمایش نتوانستن آن رابیابند؛خوب حال ازخود پرسیده ایی کدام موجود میتواند این چنین خلقتی را به وجود آورد آن هم به این منظمی و هدفمند که اگر بخواهی شکل وظاهری برایش تصور کنی ؛آیا وی دست وپاایی داشته که توانسته اینگونه ما رابسازد ؟آیا امکان پذیراست؟چراکه همانند آن میماند که ما بخواهیم برسر یک سوزن؛یک شهر بزرگ را بسازیم ویا حداقل ماکتش را بر رویه این سر سوزن بنگاریم!!!!.

  برای خود وخودمان تعریف کنیم که حتی تمام این ویزگی ها که درکهکشان راه شیری وزمین نهفته ؛تازه یک کهکشان از میلیون ها کهکشان دیگر است که درتصویری که ازآنها میبینی باز کهکشان خود را پیدانخواهی کرد!!!

  حال به من بگو کدام موجود وبا چه ظاهر وشکلی وبا چه توانی ؛میتواند اینگونه خلقت رابه وجود آورد؛؟
  آیا موجوداتی فضایی هم اندازه وهم شکل خود؟البته باکمی سلول مغزی بیشتر ولی بدون داشتن احساس و تصور دوست داشتن که همگی از زندگی یوفوها فقط تبعیت و فرمانبری از بزگ و فرمانده خود را دیده ایم ودرهیچ کجا سابقه ایی ازعشق وعلاقه ذربین آنها نبوده واین همان چیزیس که خداوند به طور آزمایشی در درون ما نهاده تا ببیند ؛این فناوری خاص در کدامین یک از مخلوقاتش کارآمدتراست تا آن را انتخاب وبرای هدف بزرگتری آماده کند وازهمین جهت است که میگویند خداوند گلچین است وبهترین ها را زودتر به پیش خود میبرد……

  (6)
  • با اینکه نظریه تون خیلی بلند ولی فوق العاده بود واقعا
   اگه میشه بازم توضیح بدین
   یکسری از حرفاتون حسابی آدم رو قانع میکنه

   (1)
  • خودت فهمیدی چی نوشتی؟! طولانی و ابهام نویسی که دلیل درست گویی نیست. تو هنوز تو بحث اعتباربخشی علمی دین گیر کردی. لابد اگه ازت علم رو بگیرن دینت هم پریده.

   (2)
 19. خوب الان یک سوال برا من پیش اومد : این چه موجود فضایی هست که تونسته آدم به این پیچیدگی رو درست کنه ولی فلز طلا که کیمیاگران به راحتی در زمان قدیم تسلط به ساختنش رو داشتن نتونسته بسازه و برا استخراجش اومده خلیج فارس و آدم رو ساخته و…؟ این چه موجودی بوده که نتونسته طلا بسازه و مجبوره استخراج کنه؟ خوب یه حرفی باشه که با عقل جور دربیاد. این مطالب فقط جنبه ی تخیلی دارند …اگر حقیقتی هم در لا به لای حرفها گفته شده فقط یه پیشینه ی تاریخی و حدس بوده …

  (14)
  • خب الان ببین ما خدای رباط ها هستیم مثل دانشمندان ژاپنی و برخی کشورها هر چی باشه انسان خدای رباط ها هست و اینده هیچ بعید نیست رباط ها پیشرفته تر و ممکن واسه خود انسان درد سر ساز شه انسان همون خدای رباط ها که اب میخوره ازدواج میکنه و میمیره پس دلیلی نداره هر خدایی جاودانه باشه پس طلا هم همینطور نیاز به طلا میتونه نیاز خدایی باشه که خودش خدای دیگه ای هم داشته که اونم نیازی به چیزی داره…

   (4)
  • اکثر این داستان ها برای تایید عهد عتیق و دین یهودیت است و ریشه در آن دارد. زیاد جدی نگیرید.

   (-1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*