پیدایش نسل انسان

روایت پیدایش نسل انسان توسط موجودات فضایی در کتیبه‌های سومر باستان

بر اساس ترجمه آثار بر جای مانده از کتیبه‌های ۲۰ هزار ساله‌‌ی تمدن سومر باستان، پیدایش نسل انسان توسط موجودات فضایی صورت گرفته است !

آیا تا به حال این سوال را از خود پرسیده‌اید که اصلی‌ترین علت پیدایش نسل انسان چیست؟ بر اساس باورهای مذهبی در ادیان مختلف، خالقی توانا و مسلط به تمامی علوم شناخته شده و شناخته نشده، انسان‌ را به عنوان اشرف مخلوقات به زمین فرستاد تا یک زندگی خداگونه را تجربه کنند. در بسیاری از متون و آثار بر جای مانده از ادیان مختلف، انسان‌ها همواره به مهربانی، کمک به هم‌نوع، بخشندگی و … تشویق شده‌اند.

کتیبه‌های سومر باستان، پیدایش نسل انسان را به بیگانگان فضایی نسبت می‌دهند!

با این وجود، همچنان ابتدا و منشاء آفرینش در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. بر اساس چندین نوشته‌ی قدیمی بر روی کتیبه‌های باستانی، صدها هزار سال قبل و پیش از آنکه تاریخ‌نگاران، شروع به ثبت و ضبط رویدادهای تاریخی کنند، گروهی از فضانوردان از گونه‌های فرازمینی به سیاره ما سفر کرده‌اند. اولین گونه‌های بیگانگان فضایی، در خلیج فارس به زمین نشسته و ضمن سفر به قاره آفریقا، سفر استعماری خود را برای استخراج طلا از اعماق زمین آغاز کردند.

امروزه، دو دیدگاه کاملا متفاوت به نظریه پیدایش نسل انسان وجود دارد:

۱- گروهی از دانشمندان و افراد بر پایه باورهای “علمی” استدلال می‌کنند که حیات بر روی زمین، میلیون‌ها سال پیش از ابتدایی‌ترین ارگانیسم‌های زنده آغاز گردیده و اکنون به موجودی تکامل یافته و هوشمند با نام “انسان” تبدیل شده است.

پیدایش نسل انسان

۲- برخی دیگر، خلقت انسان را به مداخله “الهی” نسبت می‌دهند. پیدایش نسل انسان و شکل‌گیری حیات بر روی زمین، حاصل یک طراحی بی نقص از سوی “خدا” است. آفریننده‌ای قادر و توانا که انسان، زمین، خورشید و … به دست او خلق شده‌اند.

پیدایش نسل انسان

بر اساس متون مذهبی، انسان‌ها توسط خالقی فوق پیشرفته و توانا ایجاد شده‌اند، در اینجا توجه شما را به مواردی از آنان جلب می‌کنیم:

به عنوان یکی از نمونه‌های مذهبی، در کتاب پیدایش می‌خوانیم: (پیدایش ۱:۲۷)

پس خدا انسان را به صورت خود آفرید، او را به صورت خدا آفرید؛ ایشان را مرد و زن آفرید.

همانطور که پیش‌تر خواندیم، دو نظریه کاملا متفاوت برای نشانه‌های پیدایش نسل انسان بر روی زمین وجود دارد. از آن‌جا که جستجوی چندین ساله‌ی حیات بیگانه در سیارات فرازمینی بی‌فایده بوده است، این سوال پیش می‌آید که به راستی منشأ اصلی موجودات هوشمندی با نام “انسان” در کره زمین کجا یا چه چیزی است؟ چرا با وجود مطالعه و بررسی‌های چندین ساله بر عوامل پیدایش انسان در زمین و جستجوی حیات بیگانه در سایر نقاط کیهان، هنوز به پاسخی قاطع دست پیدا نکرد‌ه‌ایم؟

اگر به باورهای مذهبی بسنده کنیم، امکان اثبات چنین چیزی در ذهن‌های ما نمی‌گنجد؛ چرا که ما انسان‌ها در برابر یک آفریننده‌ی توانا و قادر، ظرفیتی بسیار محدود داشته و نمی‌توانیم توانایی‌های او را در ذهن خود به خوبی درک کنیم. با این وجود، بخش بزرگ و بسیار وسیعی از جمعیت ساکن بر روی کره زمین، صرف نظر از نوع ادیان یا مذاهب، به طور قطع بر یقین انسان را حاصل خلقتی بی نقص از سوی خداوند می‌دانند.

اما اگر در آینده‌ای دور یا نزدیک، نسل جدیدی از موجودات بیگانه کشف شوند، در این صورت آیا باز هم می‌توانیم خود را اشرف مخلوقات و موجودات برتر بنامیم؟

پیدایش نسل انسان

بسیاری از متون باستانی که بعدها قسمت‌هایی از آن به عنوان کتاب مقدس، متون ادیان مسیحیت را تشکیل دادند، پیدایش نسل انسان را به عنوان موجودی “خلق شده” معرفی می‌کنند. از طرفی در کتاب مقدس Popol Vuh از مایا‌ها، انسان به صورت “طراحی شده توسط موجوداتی دیگر” معرفی شده است.

خلقت انسان در قرآن کریم – سوره العلق:

به نام خداوند بخشنده و مهربان
بخوان به نام پروردگارت که آفرید (۱)
انسان را از علق آفرید (۲)
بخوان و پروردگار تو کریمترین [کریمان] است (۳)
همان کس که به وسیله قلم آموخت (۴)
آنچه را که انسان نمى‏ دانست [بتدریج به او] آموخت (۵)

با دقت در سوره العلق از قرآن کریم، باز هم به نشانه‌هایی شگفت‌آور، از دخالت مستقیم خداوند در تکامل فهم و دانش انسان می‌رسیم. به واقع چنین نکات ریز و قابل تأملی، در بسیاری از متون مذهبی در ادیان مختلف به وضوح دیده می‌شوند.

از طرفی سوال دیگری که مطرح می‌شود این است که آیا می‌توان ارتباطی میان خداوند یکتا و خدایان مصر و یونان باستان پیدا کرد؟ شاید مطالعه‌ای بر کتیبه‌های باستانی از سومر باستان، بتوانند ما را در این زمینه راهنمایی کنند.

پیدایش نسل انسان

موجوداتی از تمدن‌های بیگانه در نقاط دور کیهان، علت اصلی پیدایش نسل انسان هستند! آیا اولین انسان‌ها، ساخته‌ی آنوناکی‌ها بوده‌اند؟ آیا ادعاهای مطرح شده در رابطه با بازگشت آنوناکی به زمین حقیقت دارد؟ چه اتفاقی خواهد افتاد اگر نوشته‌های باقی مانده از کتیبه‌های سومری حقیقت داشته باشند؟ اکنون توجه شما را به نوشته‌های زکریا سیتچین، به عنوان مترجم این کتیبه‌ها جلب می‌کنیم.

همه چیز از سیاره مرموز نیبیرو شروع می‌شود، سیاره‌ای که به عنوان سیاره ایکس شناخته شده و دارای مداری بیضی شکل در منظومه شمسی ماست. شکل گردش این سیاره به دور خورشید به گونه‌ای است که آن را هر ۳۶۰۰ سال یک بار، در نزدیک‌ترین نقطه از سیاره زمین قرار می‌دهد. ساکنین این سیاره دارای شکل و شمایلی مشابه با زمینیان بوده و به طور متوسط قد آنان ۲.۵ متر است.

پیدایش نسل انسان

در حدود ۴۵۰ هزار سال قبل، ساکنین سیاره نیبیرو از وجود معادن بسیار غنی طلا، در سیاره زمین مطلع شدند. از این رو گروهی از مردان خود را برای یک سفر استعماری به زمین ارسال کرده و در خلیج فارس به زمین نشستند.

مسافرین زمین، تعداد ۸ شهر بزرگ را بر روی سیاره مادری ما ایجاد کردند. Enki که در باورهای سومریان باستان به عنوان خدای “علم” شناخته می‌شود، قسمت‌هایی از آرایش ژنتیکی نیبیرویی‌ها را بر روی موجودات زمینی اعمال کرد و از آنان گونه‌هایی هوشمند و پیشرفته را ساخت. علت اصلی طراحی چنین موجوداتی در آن زمان، استفاده از آن‌ها به عنوان کارگران معدنچی بوده است.

بر اساس نوشته‌های ترجمه شده از سوی زکریا سیتچین، شهرهای ساخته شده توسط بیگانگان، در جریان طوفان بزرگ (داستان حضرت نوح) در حدود ۳۰ هزار سال قبل، به کلی از بین رفتند.

پیدایش نسل انسان

بر اساس آثار بر جای مانده از گفته‌های سومریان باستان ، زمانی وجود داشت که در کره زمین هیچ انسانی به شکل موجودات امروزی وجود نداشت. هیچ خبری از تمدن و فناوری نبود و تنها ساکنین زمین، حیواناتی وحشی بودند. هزاران سال قبل، بیگانگان فضایی در قالب یک گروه ۵۰ نفره از آنوناکی‌ها به زمین آمدند. آن‌ها در حدود ۴۴۵ هزار سال قبل، از سیاره نیبیرو به زمین آمده و در خلیج فارس فرود آمدند.

گاه‌شمار آنوناکی – سفر به زمین (ترجمه از زکریا سیتچین)

۴۵۰ هزار سال پیش از میلاد مسیح

پس از جنگ‌هایی طولانی مدت، اتمسفر سیاره‌ی نیبیرو شروع به تخریب کرده و آن را به محیطی خصمانه برای زندگی تبدیل کرد. آنوناکی‌ها برای ترمیم آن به طلا احتیاج داشتند. بنابر گفته‌های محققین، ما انسان‌ها نیز می‌توانیم با استفاده از نانو ذرات طلا، لایه‌ی ازن را ترمیم کنیم.

۴۴۵ هزار سال پیش از میلاد مسیح

بیگانگان فرازمینی به زمین آمده و پایگاه خود را در اِریدو (محلی باستانی در جنوب میان‌رودان) مستقر ساختند تا در ادامه از خلیج فارس طلا استخراج کنند. این گروه به دست Enki، پسر Anu رهبری میشد.

۴۱۶ هزار سال پیش از میلاد مسیح

استخراج طلا با مشکل مواجه شد که در پی این اتفاق Anu همراه با پسر دیگرش با نام Enlil به زمین آمدند. آنو تصمیم گرفت که فرآیند استخراج طلا در آفریقا و در طی ماموریتی تحت عنوان Terran ادامه پیدا کند.

۴۰۰ هزار سال پیش از میلاد مسیح

در بین النهرین جنوبی تعداد ۷ کشور توسعه یافته بودند. از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به Sipar, Nippur و Shuruppak اشاره کرد. پس از آنکه فرآیند استخراج طلا به پایان رسید، با استفاده از سفینه‌هایی مخصوص آنان را به سیاره مادر ارسال کردند.

جالب است بدانید که در میان کتیبه‌های بر جای مانده از سومریان باستان، یک فهرست کاملا دقیق از تمامی پادشاهان زمین کشف گردیده که برخی از این پادشاه‌ها، چندین هزار سال بر زمین حکومت کرده‌اند!

پس از رانده شدن پادشاهی از بهشت به کره زمین، اولین پادشاه سومری در شهر اریدو، Alulim نام داشت. او در حدود ۲۸ هزار و ۸۰۰ سال حکومت کرد! Alaljar به عنوان پادشاه بعدی، ۳۶ هزار سال حاکمیت را بر عهده داشت و دو پادشاه بعدی در مجموع ۶۴ هزار و ۸۰۰ سال در زمین به حکومت پرداختند.

پیدایش نسل انسان

بررسی این اسناد باستانی، یک زمان تاریخی را توصیف می‌کنند که طی آن، موجوداتی ناشناخته برای هزاران سال در زمین حکم‌رانی کرده‌اند. در برخی موارد، خدایان آن‌ها برای چندین هزار سال در یک منطقه حکم‌رانی کرده‌اند؛ درست در زمانی که خدایان و انسان‌ها با همدیگر در زمین زندگی می‌کردند! نظر شما در این باره چیست؟ آیا به نظر شما این احتمال وجود دارد که هزاران سال قبل، گونه‌ای پیشرفته از موجودات بیگانه، منجر به پیدایش نسل انسان شده باشند؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۹۷ دیدگاه

 1. با سلام ممنون که نظریات مختلف و درباره افرینش انسان بیان کردید تعداد زیادی از کامنت های دوستان رو هم خوندم ..اما..کتیبه سومریان که دست مایه شخصی به نام ذکریا سیتچین شده یک جمله درباره سیاره ای نوشته و تمام بقیه کتاب تخیلات ذکریا سیتچین بوده حال کتاب چه در دسته ی رمان تاریخی و یا شالاطان بازی نوشتاری قرار بگیره فرق چندانی نمیکنه پس استدلال از این کتاب و وجود خلقت انسان توسط فرازمینی ها کاری بی فایده و مضحک هست ..نظریات علمی رو هم بیان کردید که باید بدونیم که خود علم ادعایی در ارایه حقیقت مطلق نداره و هر روز با پیشرفت علوم شاهد رد فرضیه های قبلی بوده و هستیم ولی یاداور میشم که بیشتر دانشمندان خپا پرست بوده و هستند که سرامد نظریه علمی خلقت نظریه داروین هست که چه اشتباه و چه درست ولی خود داروین شخص خداپرستی بوده و عده ای نااگاه یا سودجو ازین فرضیه بهره برداری شخصی کرده اند ولی در کل علم همیشه نظریات خودش و به نام فرض نام گذاذی میکنه که بدان معناست که ثابت نشده و فرض هست و اما روایت ادیان توحیدی که اگر نگاهی دقیق داشته باشیم کاملترین و عقلانی ترین نوع خلقت رو بیان کرده.. فقط در مدت زمان پیدایش انسان روی زمین از نظر علمی و دینی اختلاف زیادی وجود داره ولی بنده بر این باور هستم که احتمالا سالهایی که در کتب ادیان هست با سالهای امروزی تفاوت داشته …دوستان و اساتید و سروران گرامی به این نکته توجه داشته باشید که مثلن در کتاب تورات از ازدواج فرشتگان اسمانی با زنان انسان گفته که در نتیجه ان افرادی غول پیکر بوجود میامدند ..وجود افراد غول پیکر با قدهای خیلی بلند امری اثبات شده و حتی مشهود هست که قبور اینها در برخی شهرهای ایران هم یافت میشه ولی از نظر علمی تاریخ بسیار کهنی داشته و از نظر دینی قدمتی بسیار کمتر ..حال هر دو از یک واقعیت سخن گفته با تفاوت در زمان انها اینجاست که شاید زمان سال کتب دینی با سال شناخته امروز ما تفاوت کند وگرنه علم هم موازی با کتب اسمانی بوده و در تناقض ان نیست با تشکر از همه دوستان

 2. با سلام،
  با کسب اجازه از حضور گردانندگان محترم و ارجمند این سایت، در این جا میخواهم به چند نکته در مورد مراتب وجود انسان و جهان و خداوند اشاره کنم که تاکنون مورد توجه ادیان، فلاسفه و حکیمان، ادیبان، شاعران و عارفان، متکلمین، فقیهان، محدثین، راویان، مفسرین، مشرحین و مصحصین ( تشریح و تصحیح کنندگان ) ، الاهی دانان و حتی دانشمندان علوم تجربی مورد توجه قرار نگرفته اند و یا به عبارتی دیگر، این حقایق تاکنون در طول تاریخ بشریت در اندیشه انسان خطور نکرده اند و اگر هم خطور کرده باشند فقط به صورت ناقص و ناکامل و نا تمام. البته وجود این حقایق نهفته قابل اثبات نیستند و فقط میتوان به آنها باور داشت و یا باور نداشت. همه ما انسان ها این تصور را داریم که فقط دارای یک سرنوشت جنسی هستیم : مرد ، زن و یا جنس بینابین . آیا تا کنون حتی یک لحظه در این باره اندیشیده ایم که ممکن است این تصور حقیقت نهائی نباشد ؟ این حقیر در این باور است که خداوند متعال در طرح مطلق ملکوتی اولیهِ آفرینش برای انسان تنها یک سرنوشت جنسی تعیین ننموده است بلکه پنج نوع سرنوشت جنسی مستقل از هم. این باور ریشه در نفوذ و بررسی مراتب وجودیِ وجود انسان در بخش تمایلات جنسی آشکار و پنهان دارد و هر پژوهشگر عمق اندیشی میتواند این مراتب را در وجود خود کشف نماید، البته مشروط به اینکه حقیقتا طالب شناخت وجود انسان بوده باشد. موجود انسانی خیلی وسیع تر از آن چیزی است که با چشمان سر اورا می نگریم . دین و حکمت ، دلایل و هدف خلقت انسان را معمولا فیضیت ؛ جانشینی و خلافت ؛ طاعت و بندگی ؛ تسبیح و ذکر ؛ آزمایش و امتحان ؛ آگاه شدن به هستی وجود خود و خالق و رسیدن به سعادت اخروی و رجعت به خالق و خیلی چیز های دیگر میدانند. اما دین و حکمت و عرفان هنوز به این حقیقت دست نیافته اند که هدف زندگانی انسان علاوه بر موارد اشاره شده، در اصل رسیدن به زوجیت با خود و عشق خویشتن می باشد. برای اجرا و رقم خوردن سرنوشت های پنجگانه جنسی به وجود هفت عالم نیاز داریم . این هفت عالم بطور همزمان و به صورت طبقه طبقه یا محیط و محاط بر همدیگر وجود ندارند بلکه به ترتیب و با نظم خاص و خارالقعاده ای پشت سر هم از طریق انقباض و انبساط و وقوع مه بانگ های متوالی به ظهور خواهند رسید و از نو آفریده خواهند شد و آنهم طبق طرح مطلق اولیه و از پیش تعیین شده توسط صانع صانعان . در اینجا لازم به اشاره میبینم که جهان فانی و جهان باقی ادیان ، فلاسفه ، حکیمان و عارفان جدا از هم نیستند طوریکه یکی از آنها این جا باشد و دیگری در آن جا یا یکی محدود و کم مایه و کم ارزش تحت عنوان عالم دنیوی و دیگری بصورت ماورایی و مجرد از ماده و گنجینه معانی و مفاهیم پر ارزش تحت عنوان عالم غیب و ملکوتی بلکه هر دو یکی هستند یا هردوی آن ها یک واحد حقیقی و واقعی اند.
  در بیرون از این جهان جهان های بیشماری وجود دارند که فرم و محتوای آنها با این جهان که در آن زندگی میکنیم مطلقا یکسان می باشد. نه یک ذره بزرگتر ، نه یک ذره کوچکتر و نه یک ذره طوری دیگر بلکه مطلقا همسان. خداوند متعال در طی طراحی طرح اولیه آفرینش با دارا بودن دانش و قدرت مطلق برای تعیین فرم و محتوای جهان ها ، بی نهایت امکانات را در اختیار داشته است که طبق باور این حقیر در بین آن همه امکانات بی حد و بیشمار ، ساده ترین آنها را انتخاب نموده است که همان یکسانی و همسانی باشد. البته طوریکه در بالا اشاره شد ، این تصویر خیالی فقط یک باور است و از طریق علمی غیر قابل اثبات و رد می باشد. به بیانی دیگر این تصویر را میتوان در بخش کشف و شهود عارفانه دسته بندی کرد و آنرا در اندیشه در بخش خاطرات خیالی بایگانی نمود. از آنجاییکه خلق جهان ها هرگز به پایان نخواهد رسید ، لذا در بیرون از جهان ها فقط بخشی از وجود خداوند وجود دارد که هنوز در قالب جهان ها نزول نکرده است و نه تمام وجود خداوند. هفت عالمی که در بالا به آن اشاره کردم در همه جهان ها بطور کاملا همزمان و همسان به ظهور می رسند و حرکت تکاملی و زندگانی خود را طی میکنند. بنا بر این پس از مرگ، از وجود انسان هیچ چیزی به نام روح و روان و جان جدا نمی گردد طوریکه بتواند مجرد از ماده به آشیانه و کاشانه ای دیگر سفر کند و در آنجا به زندگی جاودانه برسد، زیرا آشیانه و کاشانه جاودانه همه کس و همه خود جهان ها می باشند. سیر و سلوک انسان به سوی رسیدن به سرحد کمال و رجعت او به سوی خداوند از طریق وقوع مه بانگ های متوالی صورت می گیرد و نه از شاهراه معاد و بر پایی روز قیامت و بر انگیخته شدن بدن های خاک شده مردگان از قبور و حشر آنان در یک صحرای خیالی و اوهامی به نام صحرای محشر. پس از حاشیه روی بر میگردم به پنج سرنوشت جنسی که در آغاز این سفر طولانی پیش پای انسان گذاشته شده است. نسخه مراتب وجودی آن به شکل زیر می باشد :
  عالم اول : مرد ؛ عالم دوم زن ؛ عالم سوم : دوباره مرد ؛ عالم چهارم دوباره زن ؛ عالم پنجم : مرد – مرد ؛ عالم ششم : زن – زن ؛ عالم هفتم : مرد – زن.
  این الگو برای مردان می باشد و برای زنان در عالم اول به صورت زن و در عالم پنجم زن- زن و در عالم ششم مرد-مرد خواهد بود.
  در چهار عالم اولیه هر فرد انسانی دو نوع سرنوشت جنسی خودرا تجربه خواهد کرد. فرق بین مراتب وجودی انسان در این چهار عالم به شکل زیر میباشد:
  در عالم اول و دوم ماده حداکثر وجودی خود را دارا خواهد بود و روح حد اقل وجود خود را. در عالم سوم و چهارم سکه بخت و اقبال به نفع روح بر زمین می نشیند، طوریکه روح به حداکثر وجودی خود می رسد و ماده به حد اقل. به این معنا که از عالم سوم به بعد طبیعت و کیهان در قالب روحی به ظهور می رسند و ماده در پشت پرده روح به خانه نشینی مجبور میشود و هدایت و کنترل و حرکت بدن های روحی را عهده دار میشود، همان طوریکه در عالم اول و دوم مدیریت و هدایت و مالکیت بدن های مادی در دست روح می باشد. اما از عالم سوم به بعد ریشه تمامی بدی ها کنده میشود و بی عدالتی و حق کشی و شقاوت رخت خود را از ظاهر و باطن عالم بر خواهند بست و به دست نیستی سپرده خواهند شد. از عالم پنجم به بعد بزرگترین معجزه طرح خلقت صورت میگیرد. زاد و ولد و تکثیر نسل انسان، دیگر مثل چهار عالم قبلی از طریق آمیزش والدین و از راه رحم مادر صورت نمی گیرد بلکه خارج از بدن مادر و در زمینه پاک و منزه طبیعت روحی از طریق تقسیم سلولی روحی.
  معجزه این است که هر فرد انسانی به دو فرد انسانی مطلقا همسان تبدیل خواهد شد. این حقیر در حکمت ناچیز خود ، این زوج ها را ” زوج های بنیادی خودی ” نام نهاده ام. طوریکه در نسخه بالا خوانده گرامی ملاحظه می نماید، این زوج ها سه نوع اند که سه نوع سرنوشت جنسی را تجربه خواهند کرد و آنهم به صورت نر-نر ؛ ماده-ماده و نر-ماده.
  در چهار عالم اول توجه میل جنسی انسان و عشق مربوط به آن معطوف به بیرون و غیر از خود میباشد. در سه عالم آخری آن توجه به درون و به خود معطوف میگردد . طول عمر انسان در هر دو عالم متوالی یکسان می باشد.
  در عوالم سوم و چهارم به مراتب طولانی تر از عوالم اول و دوم. در عوالم پنجم و ششم به مراتب بلندتر از عوالم سوم و چهارم و سر انجام طول عمر انسان در عالم هفتم بلندترین خواهد بود. شاید بیشتر از یک میلیارد سال.
  در عالم هفتم باز هم داروی دارو ها ، شفا بخش همه درد ها یعنی مرگ به سراغ هر کسی بر طبق اجل از پیش تعیین شده خواهد آمد. گرچه در عوالم روحی درد ها ریشه کن میشوند با این وجود بساط آن عالم هم از طریق وقوع مه بانگ بر چیده خواهد شد و عوالم هفتگانه دوباره از نو آغاز به ظهور خواهند نمود، البته همیشه در سطحی عالی تر از سطوح قبلی. فراموش نکنیم که هدف انسان رسیدن به شناخت مطلق خویش ، هستی و خداوند است و برای رسیدن به آن سطح یک بار ظهور هفت مرحله ای کافی نیست. در عوالم روحی برای سفر به منظومه ها و کهکشان های فرا منظومه ای و فرا کهکشانی، انسان دیگر به موشک و ماهواره مادی نیازی نخواهد داشت و هر لحظه که اراده کند میتواند به دور ترین نقاط جهان سفر پرواز کند و آنهم بدون هیچ وسیله ای. برای مقایسه سرعت موجودات روحی میتوان سرعت حرکت نور و حرکت یک لاکپشت را در نظر گرفت. سرعت حرکت انسان در قالب بدن روحی همان سرعت نور و سرعت نور همان سرعت لاکپشت. نترسید ! زائرین و مسافرین روحی اگر با آن سرعت سرسام آور بطور شاخ به شاخ به هم برخورد نمایند به همدیگر هیچ صدمه ای وارد نمیکنند بلکه مثل دو ذره یا دو موج نوری از کنار و یا درون هم عبور خواهند کرد. تصور کنید که در یکی از عوالم روحی روی کره زمین روحی صبحانه روحی را نوش جان نموده باشید و برای نهار روحی در کهکشان همسایه به نام آندرومدا توسط یکی از دوستان و آشنایان ( یا یکی از نیم زوج های خودی ) دعوت شده باشید. دوست شما در دعوت نامه ذهنی به اطلاع شما رسانده است که نهار در ساعت دو بعد از ظهر به وقت آنجا صرف خواهد شد و لطفا تاخیری صورت نگیرد. و شما برای اینکه به موقع سر وعده حاظر شوید، ساعت یازده و پنجاه و نه دقیقه و پنجاه نه ثانیه ممیز یک میلیون ام ثانیه از جای خود به پرواز در آیید و در مقصد هم قبل از صرف نهار به اندازه کافی وقت خوش و بش با میزبان خویش داشته باشید. فرا زمینی های امروزی که احیانا خالق بشر بوده باشند، شاید قادر نباشند چنین روئیای را در سر خود به پرورانند.

 3. سلام به همگی
  از اینکه خداوند همه چیز و همه کس را خلق کرده است به خود شک راه ندهید. اما همیشه در مورد خداوند بین بینش دینی و بینش علمی تمیز قائل شوید. از دیدگاه دین خداوند یک موجود ضعیف و ناتوان است. چرا ؟ زیرا برای هدایت بشر به انتخاب و ارسال رسول نیازمند است و خود به تنهایی قادر به هدایت بشر نیست. از دیدگاه دین خداوند یک موجود ضعیف و ناتوان است. چرا؟ زیرا برای مقابله با سپاه باصطلاح ظلمت به سرکردگی یک موجود خیالی به نام شیطان ، به چندین پهلوان دینی مذهبی نیازمند است که لشگر و سپاه باصطلاح نور را صف آرایی نمایند. خود او به تنهایی قادر نیست که از عرش فرود آید و بساط سپاه ظلمت را بر افکند و ریشه ستم را برکند. از دید ادیان خداوند موجودی ضعیف و ناتوان است. چرا ؟ زیرا او نیازمند عده زیادی است که در راه او به شهادت برسند. خود او قادر نیست بدون جان بازی شهدا راه خود را طی نماید. از دیدگاه ادیان خداوند موجود ضعیف و ناتوانی است. چرا ؟ زیرا او شبیه فرمان رویان زمینی به تعداد وسیعی برده و بنده نیاز مند است که شب و روز در مقابلش به رکوع و سجده بیافتند و خاک پای اورا به بوسند. این فرعون آسمانی ( البته از دیدگاه دینی ) هر گاه که ببیند بندگان و بردگان پیشانی خود را به خاک چسبانده و از او تقاضای مغفرت و آمرزش می طلبند، خوش حال میگردد و گونه هایش گل گون میگردند. و هزار و یک نوع دیگر از این نیاز مندیها.
  در عوض خداوند از دیدگاه علم ، موجودی است بی نهایت و بی نیاز مطلق و پرستش و نیایش و عبادت و بندگی و عبودیت انسان و تسبیح توسط مخلوقات نیازی ندارد و جزء از طریق اعمال قوانین طبیعت در چهار چوب زنجیره علت و معلول مادی در کار حرکت و تکامل کیهان و طبیعت و سرنوشت انسان هیچگونه دخالت دیگری نمیکند و آنهم نه یک قرن و چند عصر بلکه بطور جاودانه و همیشگی. زیرا از دیدگاه علمی خداوند همه چیز را از پیش تعیین کرده و به اجرای طرح خود مطلقیت بخشیده است. اگر دین هم همین حرف ها را میزند، به این دلیل است که به ظاهر به عظمت خداوند ابراز ایمان میکند، اما در باطن از خداوند گریزان است. با احترام کامل به پیامبران و کتب دینی و پیروان صادق و مخلص، باور من این است که پیامبران و کتب باصطلاح آسمانی آنان راه خداوند را به روی خلق مسدود نموده اند و انسان را در پیرامون طرح خلقت و آفرینش و خداوند به گمراهی هدایت کرده اند. ادیان بزرگترین سد های به ظاهر شکست ناپذیر و بزرگ ترین موانع در سر راه انسان در جهت شناخت هستی ، خویشتن و خداوند در طول تاریخ عمل کرده اند. هر کسی که به شناخت خداوند نزدیک شود، ادیان قلم اورا می شکنند. چرا ؟ زیرا مطمعنن هستند که هر چقدر انسان خود و خداوند را بیشتر بشناسد، نان دینداران به همان میزان بیشتر آجر میشود.
  لذا هروقت از آدمیزاده ای کلمه ای در مورد خداوند بر زبان جاری میشود، لازم است که ببینیم از کدام دیدگاه در مورد خداوند و طرح خلقت و آفرینش قلم فرسایی میکند. خداوند صاحب عشق و رحمت بیکران است و مطمعنن گناه و خطای پیامبران و دینداران را هم خواهد بخشید.
  خلقت و آفرینش یک بازی است که میتوان با خیال راحت و اطمینان کامل آنرا بازی بازی ها نامید. خداوند این بازی را بخاطر لذت بردن بر قرار کرده است. تمامی لذت های انسانی و حیوانی و لذات همراه آن زیر مجموعه این بازی جاودانه اند. خداوند حتا از درد و رنج موجودات زنده لذت میبرد. اما در مدار بازی ، سطح لذت بردن انسان ( حتا شاید همه موجودات ) تا سطح لذت بردن خویش ارتقاء خواهد داد و درد و رنج را از چهره هستی مادی خواهد زدود. انا الیهه راجعون از طریق وقوع مه بانگ های متوالی صورت خواهد گرفت و نه از طریق بر انگیخته شدن مردگان از قبور. خداوند بخش وسیعی از پهنه بینهایت را تقسیم نموده است و عمل تقسیم را به حال خود گذاشته است که هرگز به پایان نخواهد رسید. در این تقسیم یک جهان را بعنوان واحد تعیین کرده است ، درست مثل عدد یک که واحد اعداد صحیح میباشد.هر جهان ذره ای از وجود خود خداوند است و همه جهان از لحاظ فرم و محتوا با همدیگر مطلقا یکسان ، همگن ، و برابر میباشند. محیط جهان ها از جنس سطوح دو بعدی هندسی و تصاویر ذهنی میباشند، با این وجود در مقابل نفوذ و عبور ذرات مادی مطلقا مقاوم بوده و این محیط و مرز ها ثابت و پایدار و جاودانه میباشند. در عوض محتوای جهان ها مشمول حال تغییر و تحول و گذر زمان و انبساط و انقباض میشوند. جهان ها در مجموع دو نوع اند : جهان های معنوی و جهان های مادی. طول عمر جهان های معنوی برابر با زمان ازل و طول عمر جهان های مادی برابر با زمان های ابد می باشد. سرنوشت جهان های معنوی چیز دیگری نیست غیر از نزول یافتن و یا تبدیل شدن به جهان های مادی. و سرنوشت جهان های مادی چیز دیگری نیست غیر از صعود یافتن و یا دوباره تبدیل شدن به جهان های معنوی. منطقه نیمه بینهایت در اطراف جهان های معنوی هیچ سرنوشت دیگری ندارد غیر از نزول یافتن و یا تبدیل شدن به جهان های معنوی و سپس به جهان های مادی و سپس صعود و الا آخر بطور همیشگی و جاودانه. خداوند هیچگاه نیازی به تجدید نظر در امر خلقت و آفرینش و دخالت در حرکت و تکامل عوالم ندارد، زیرا همه چیز را بطور مطلق از پیش تعیین نموده است. به این معنا که در این بازی نیازی به تاس انداختن و فال گرفتن ندارد. قبل از تصمیم گرفتن و شروع بازی همه تاس ها را بی نهایت بار انداخته و پس از تاس بازی به اطمینان مطلق رسیده است. عارف در گوشه ای شگفت انگیز از کار خداوند و هدف خلقت یک بیت را به شرح زیر یادداشت نموده است:
  ما لعبتکانیم و فلک لعبت باز // . خود خداوند در این لعبت بازی هم لعبت است و هم لعبت باز. خیالتان راحت باشد که اگر در این عالم و در این زندگی سر از کار و بار خداوند و راز و رمز نهائی طرح خلقت در نیاوریم ، در عوالم بعدی مرحله به مرحله به شناخت مطلق خویش و خداوند نائل خواهیم گردید. مطمعن باشید که غیر از درد و رنج دنیوی هیچ گونه عذاب جهنمی در کمین ما ننشسته است. خداوند مارا به کمال مطلق رهنمون خواهد نمود. ادیان در عوض این حق بنیادی را از نوع بشر صلب نموده اند و انسان را به دو جبهه عظیم بهشتی و جهنمی تبدیل نموده اند که بر خلاف هدف غایی خلقت میباشد. ادیان ( مخصوصا ادیان ابراهیمی ) به پایان کمال خود رسیده اند و فاقد هرگونه کمال بیشتر می باشند. از دیدگاه ادیان زندگی دنیوی یک بار اتفاق میافتد و با فرا رسیدن مرگ سیر و سلوک انسان بسوی سر حد کمال به پایان میرسد. بنابر این بهتر است که همیشه خداوند را از دیدگاه علمی نگاه کنیم که به حال همه مفید تر است تا نگاه از دیدگاه دین. جبهه مقابل دین ، بی دینی نیست بلکه رها نمودن مفهوم خداوند از انحصارات و اسارت های دین و مذهب. البته به ادیان و دینداران و پیروان ادیان احترام گذاشتن ضروری است. به امید خداوند سدها و موانع دینی مذهبی در راه شناخت خداوند به تدریج شکسته خواهند شد. اگر تا کنون در این اندیشه بوده ایم که با برگزاری مراسم دینی مذهبی از قبیل نماز خواندن و روزه گرفتن و حج رفتن و زیارت اماکن مقدسه و دعا و ستایش و نیایش به خداوند نزدیک تر میشویم، بهتر است که چنین اندیشه ای را کنار بگذاریم. چنین خیالاتی مارا از شناخت خداوند دور میکنند. هر کسی که در طول تاریخ موفق شده است یوغ سنگین شریعت دینی از دوش خود زمین بگذارد، آن فرد به رستگاری رسیده است. البته رهایی از یوغ های سبک و سنگین شریعت به معنای بی احترامی به دین و دینداران و سر ستیزی آتیسم ( بیخدایی ) با دین نیست.هر کسی که در طول تاریخ به آوردن یک دین و یا فرقه دینی همت گماشته است، خود و دین خود را به مانع و سد راه در جهت شناخت خداوند تبدیل نموده است. هر فرد انسانی آزاد و مجاز است که به خداوند اعتقاد کامل داشته باشد، بدون وابستگی به یک دین و مذهب و فرقه و گروه و دسته. در لحظه ای که به یک دین و مذهب گروید، آنگاه باید مطمعن باشد که راه یا صراط مستقیم را رها نموده و گمراهی را انتخاب نموده است. البته آنهم در سرنوشت غایی او نقشی بازی نخواهد کرد. زیرا سعادت اخروی با اعمال دنیوی غیر قابل معامله کردن و خرید و کسب می باشد. سعادت اخروی یک طرفه از طرف خداوند متعال و بدون هیچگونه قید و شرطی مشمول حال همه افراد انسانی بدون استثناء میشود.
  امیدوارم که با این وراجی و حرافی خاطر خطیر خواننده گرامی را مکدر ننموده باشم.

 4. شما معلوم نیست دنبال اثبات هستید یا انکار،طرف میاد اینجا این مطلب رو میخونه و میگه چرته خب این همه دانشمند تایید کردن، اثبات کردن،خب مگه مریضی عزیزم وقتت رو پای این چرندیات هدر میدی؟

  یه عده و به هر نحوی میخوان خلقت رو به خدا مربوط کنن.
  خدا که جسم نیست و اصلا از هیچی درست شده،چطور میتونی یه چیزی رو خلق کنی که هیچ درکی ازش نداری،خدا شهوت رو در انسان پدید آورده،خوردن و … وقتی خودت ندونی چه حسی هستش چطور میتونی یه موجود با این شرایط خلق کنی و بعدش خودت هم بیای در آخر به خاطر این اعمال مجازاتشون کنی.

  زیاد دنبال این مسائل نرید.

  • با سلام.
   ببینید مرحله به مرحله تجزیه و تحلیل باید کرد.
   اول به اثبات موجودات فضایی بریم.
   شما فقط فرض کن زمین نسبت به کل کیهان چقدر کوچیک و ناچیزه.
   پس وقتی در یه گوشه ی ریزی از دنیا ما ادما داریم زندگی میکنیم اونم به طول چند هزار سال و با این همه تاریخ و عجایبی که تو یه دنیای که اندازه ی اینقدر ناچیز نسبت به کل جهان هستی داره بیشک توی سیارات دیگه و جاهای دیگه نه تنها یک حیات دیگر بلکه شاید صد ها حیات دیگر با پیشرفت خیلی بیشتر یا کمتر یا حتی در حد انسانهای زمین وجود داره.نباید با شعاع فکری کوچک به پیش روی این حقایق رفت.
   در مرحله ی بعد اثبات کنیم که همین الان فضاییهایی در دنیا زندگی میکنند به دنیا اومدن و جالبتر اینه باید بگم از چند شاید از چندین نژاد متنوع باشن.
   یکی از مهمترین وقایع سال ۱۹۴۷ صحرای نوادا و به طبع بعد ان ساخت منطقه ی ۵۱ و بدست اورن اجساد چند فضایی و حتی یک فضایی زنده به نام e.b.e.1 (موجود بیولوژیکی فضایی شماره ۱)
   بعد یه سایتی رو معرفی میکنم که رسمیه و تمام شواهد و عکسهای ufo هارو طی چند دهه میزاره و الانم برید نگاه کنید مال یه هفته پیش رو توش هست اسم ساین mufon هست.
   ادعا میشه یه دسته ازین بیگانگان که چند هزار ساله توی زمین زندگی میکنن به اسم اگارتا.محل زندگی انها درون زمین و یکی از راه های ورود به سرزمینشان از قطب شماله.
   این دسته خیلی صبح طلب خیلی پیشرفته هستند و یجورایی محافظ زمین هستند چندیم مورد شهاب سنگ که میتونست زمینو به کل نابود کنه توسط انها از بین رفت.
   و یکی از دلایل قوی وجود انها زمان جنگ جهانی دوم بود که هیتلر چندین پایکاه در قطب شمال درست کرد جاییکه ادعا میشه جز برفو و یخ چیزی توش نیست.و باید عرض کنم هیتلر از ادمهایی بود شدیدا به علوم باستانی و کتیبه های سومری و علاقه داشت و همه ی انهارو جمع کرد.و تونست ازونجا اگارتاهارو پیدا کنه حتی صلیب شکسته یک علامت قدیمیه زرتشت و اگارتاها هست و فکر میکرد با حلوا حوا کردن علامت اونها میتونه ارونا کمک بگیره.
   حال بعد جنگ جهانی چه شد ؟
   امریکا و روسیه بعد از سکشت نازیها و به دست اوردن تمام سومری ها درجا با لشکری ۵۰۰۰ نفره به سمت قطب شمال حرکت کردند و شکست خوردند و برگشتند.
   الان هم پایگاه های شیلی امریکا و روسیه در اونجا وجود داره.
   گفته های ریپارد بایر خلبانی که اول بار سرزمینشون رو دید و وقتی در حال پرواز بود توی رادیو محلی باهاش مصاحبه میشد که گفت اینجا چقدر سرسبزه از این کوه به بعد اینجا انگار قطب شمال نیست همه چی سرسبزه وایی اینجا ماموت هست و رادید رو قطع کردند.
   بعد حالا بریم به زمانهای قدیم و وجود انها در تاریخ باستان.
   یکی از دلایل قوی وجود اونها اهرام مصره که هرم های مصر همونطور که میدونید عجایب زیاده داره که مهمترین انها توانایی جذب انرژی از زمین و متمرکز کردن ان است که میشه گفت به عنوان مراکز پر انرژی زمین و چهار راه ورود و خروج فرازمینی ها به زمین بود.و جال اینه مخصاتش هم دقیقا برابر سرعت نوره بدون یک متر اینطرف و انطرف بودن.و جالتر از همه ی اینها اسم بعضی از خدایان هست که تو مصر و مایاها یکی هستند و حتی مایاها هم هرم میساختند درحالیکه هرکدوم یه طرف دنیا بودن و برای بشر امکان ارتباط وجود نداشته کتیبه های سومری هم که میشه دید که از فضاییها تا بمب و اتم و انفجار قارچی شکل اون هم توشه دیده شده!!!و حالا اینها اون کتیبه هایی هست که لو رفته اونهاییی که ادعا میشه از بین رفته و ما نمیدونیم چین و دست انگلیس هست چه چیزهایی توش نوشته چه علم های فرازمینی توش بوده خدا داند.
   حتما قضیه دریای شیطان در ژاپن و مثلت برمودا رو هم شنیدید که دو نقطه از پرانژی ترین نقاط جهان هستند انگار یه دریچه به قسمت دیگری از کیهان …جاییکه قطب نماها کار نمیکنن .امواج مغناطیسی بی ثبات هستند هیچ پیام رادیویی رد و بدل نمیشه و چندین کشتی و هواپیما ناپدید شدن و قضیه زنی که در ژاپن چند صد سال پیش
   با ufo اومد پایین رو بخونید عکسهاش رو نگاه کنید ..اینکه گهگاهی این اتفاق ها میوفته به این دلیله این گذرگاه ها باز و بسته میشن.و باید بدونید سرزمین هایی که بین این دو مثلث وحود دارند هیچ وقت روی خوش رو به خودشون ندیدن و اینهام دلیل داره.
   دلیل اینکه میگم کتیبه ها دست انگلیسه اینه که ناپلئون با حمله به هر کشوری تمام کتیبه ها کتاب ها را میدزدید و بقیشم میسوزوند و به خاندان الیزابت تقدیم میکرد.حالا حتما تراشه ی توی مغر ناپلئونم قضیشو میدونی و ناپلئون چیزی بیشتر از یه ربات نبوده.
   یکی از نژادهای متخاصم رپتایل ها هستند که دشمنی زیادی با ادما دارن و فقط به دلیل وجود اگارتییها نمیتونن زیادی ادمارو اذیت کنند و یا حتی از بین ببرند. و دلیل نجنگیدن اگارتاییها با رپتایل ها اینه که با جنگ این دو نژاد فوق پیشرفته زمین نابود میشه و این چیزی نیست که هیچکدوم از دو نژاد بخوان یکیشون به دلیل اینکه زمینو دوست دارند و یکیشونم بدلیل اینکه زمین نابود شده بدردشون نمیخوره.
   و گفته میشه که بیشتر رییس جمهورها و خود خاندان الیزابت رپتایل هستند و میتونید تو گوگل سلبریتی های رپتایل رو سرچ کنید تا در برنامه های زنده تغییر چشم و پوست و زبونشون رو بدونید.
   برید تحقیق کنید گفته میشه زرتشت اول با یک ساز اب و هوارو کنترل میکرد و ان ساز چنگ بود.پروژه ی هارپ امریکاییها که مختص کنترل اب هواست اسمش هارپه ..هارپ به فارسی یعنی چنگ و لطفا مضخرفات مخفف بودن هارپ رو تحویلم ندین.
   برین اشعار مولانارو بخونید در مورد ذره که چطور کل افرینشو اون زمان توضیح میداده.تاریخ باستان ایران خیلی خیلی خیلی حائز اهمیته تاریخیکه از بین رفته و هیچی ازش نمیدونیم و ربط خیلی زیادیم به فرازمینی ها و چیزاهای دیگه داره که در حوصله ی این بحث خارجه.
   این چیزها خیلی خیلی طولانیتر از این چند جمله هستند و در اصل تاریخ چند هزارساله ی زمین هستند و باید بگم ساده نباشید هر چیزی که طبعا به اینا ربط داده شده توسط همه ی دولت ها نادیده گرفته و با دلایل مسخره نقض شده و یا مدارک جعل براش درست شده.که خیلیم عادیه این چیزها
   شسشتوی مغزی خیلی راحتتر از این حرفاس که فکرشو میکنید…حتی شیطانیکه ازش بحث میشه گفته میشه یه موجود متخاصم فضایی هست.
   و باید بگم هیچکدوم اینها خدارو نقض نمیکنه..خدا یعنی خوبی یعنی انرژی پاک کیهانی خدا خیلی با اون چیزی که فکرشو میکنید فرق داره.
   و در اخر حتما یادتون باشه تاریخ باستان و ایین زرتشت ایران رو از یاد نبرید و همیشه به دنبال تحقیق در موردش باشید.بی دلیل نیست هزاران ساله با خاک ما و ایران مشکل دارن و هر روز یجایی رو از بین میبرن.

 5. سلام تحقیقات علمی و نتایج آن هیچ مغایرتی با قدرت خدا ندارد و هر آنچه ما کشف می کنیم قطره ای از علوم است که همگی در ید قدرت اوست خلاصه یک وجود قادر آناتومی ها را آفریده است.

 6. جالبه کسانی که این داستان رو مسخره میکنند و جوش میارن و متعصبانه برخورد می‌کنند خودشون به داستانی معتقدند که شخصی اونا رو از گل آفریده بعد رفتن سیب خوردن پرت شدن به زمین !! والا این داستان خیلی به نظرم قشنگتره تا داستان خلقت مذهبیون

 7. ایکاش خالق من هر چی باشه الی خدای دیکتاتوری دروغگویی که این ادما میگن

 8. خودمون رو گیج نکنیم و بدونیم که شیطان همیشه در کمین همه ما انسانهاست و از طریق همین مطالب که توسط یک عده بی خبر از حقایق نوشته میشود بدنبال گمراه کردن همه ی بندگان خداست.
  اولا خود ماها انسانها آدم های فضایی هستیم چرا که زمین در فضا وجود دارد.
  دوما هستند موجوداتی قوی تر از انسانها به مانند اجنه که در قرآن اسم آنها آمده هست و این اجنه در زمان حضرت سلیمان بر اساس قدرت بازویی که داشتند توانستند بناها و ساختمان های عظیمی برای این پیامبر بسازند اما بدانیم که انسان از لحاظ عقل و منطقی که خدا به انسانها اعطا بخشیده اشرف مخلوقات میباشد نه از لحاظ قدرت و بازو چرا که هستند حیواناتی که از لحاظ جثه از انسان ها قوی تر هستند.
  و در نهایت اگر قرآن را قبول داریم و میدانیم که کلام حق هست درک میکنیم که اگر همچین مواردی وجود داشت خداوند مطلبی از این موارد در قرآن بکار میبرد هر چند که بارها این مطلب رو از قرآن خواندیم هر آنچه که در آسمانها و زمین وجود دارد از آن خداوند هست.
  پس اگر شکی در آفرینش داریم بهتر هست به قرآن رجوع کنیم که بهترین منبع هست چرا که هر مقدار جلوتر برویم در این دنیای شیطانی بدانیم که دام ها و طناب های شیطان بیشتر شده و افراد زیادی را میتواند به دام بیندازد.
  یا علی

  • داداش قران خودش هم یه جایی گفته که ما فرزندان آدم را بر بسیاری از موجودات برتری دادیم. یعنی یه موجوداتی هم هستن که از ما برتر هستن
   سوره اسراء ایه ۷۱ فکر کنم. اگه میخواست مینوشت ما انسان را بر تمامی موجودات برتری دادیم. پس باید یه موجوداتی هم وجود داشته باشه که از ما انسان ها برتر باشه

 9. دوستان عزیز واقع بین باشید الان سینمای هالیوود چه فیلم ها و داستان هایی میسازه که بعضا ما میدونیم ۹۹ درصدش زاییده تخیل هست و با تلفیق واقعیت و هنر سینمایی اثاری خلق می شه که سخته که بگی ساختگی هست و شاید اگه یک انسانو از ۲۰ سال قبل بیاری و مثلا فیلم انونجرز اندوارو بهش نشون بدی سخت قبول کنه که شخصیتهای پردازش شده در فیلم انمیشن و غیر واقعی است ذهن انسان سرشار از تخیل بوده و حالا بر اساس چهارتا مجسمه و چندتا کتاب و نقاشی دوستان همه باورهایی که برخیش ریشه منطقی و فطری داره رو هم زیر سوال می برن. قضیه ۲۰۱۲ یادتون هست چه جنجالی تو دنیا به پا شده بود که چون تقویم مایاها تموم شده جهان حتما تموم میشه از جریان این دستان چقدر فیلم ساخته شد و چقدر کاسبی کردن با جهل مردم. بابا یکی فکر نکرد شاید تقویم نگارش خسته شده و دیگه لزومی ندیده ادامه بده جریانو یا شاید مرده و کسی جایگزینش نبوده برخی از دوستانو اون موقع ما چقدر مصخره کردیم و نصیحت کردیم و باور داشتن که یک اتفاقی میوفته اما هیچی نشد
  ببخشید طولانی شد
  ولی منطفی باشید

 10. این فرضیه در تاریخ ششصدو پنجاه هزار سال قبل اتفاق افتاده.حداکثر زمان حضرت ادم به بعد هفت هزار ساله.
  طی این هفت هزار سال انسان ایتهمه پیشرفت داشته.
  انتظار میره اگه این تاریخ دوبرابر بشه یا سه برابر بشه چقدر پسشرفت برای انسان حاصل بشه.
  حساب کنید ۷هزار سال کجا ۶۵۰هزار سال کجا.
  منطقیه ایا؟

 11. احکام ازدواج با زن آنانوکی چیه؟ مهریه هم میگرند؟
  صیغیه کردنشون مثل بقیه زنا تا چهار تا مجازه یا بیشترم میشه؟
  بزنی فکو فامیلاشونو افقی کن دیه شون چقده؟
  من الان در هاله ای از ابهامم اینجوری نمیشه که آخه

 12. باسلام
  به عقیده ی بنده ما به تعداد انسان های که زیستن تا همین لحظه واقعیت و دروغ داریم
  چرا که تصوارات ذهنی بشر منجر به اندیشه و در نهایت بنیان اساس فکری بشر میشه
  اگر فرازمینی ها مارو ساختن کی اونها رو ساخته ؟
  در نهایت شما به یک خواهید رسید
  کسی که هم شاهد و هم مشهود تنها کسی که بدون واسطه خودش رو میبینه و ما همه در او هستیم و نظار گر
  نمیتونه در زمان گیر کنه چون زمان رو خودش خلق کرده
  نمیتونه در مکان محدود باشه چون مکان رو خودش خلق کرده
  از ریز ترین چیز
  فیزیک کوانتوم تا بزرگ ترین چیز نسبیت عام انشتن
  همگی به او محتاج و نیاز مند هستند
  علمی هم کسی خواست براش توضیح میدیم
  شعور کیهانی مبانی فلسفه ی ملاصدرا و دکارت و …
  همگی و همگی در مقابل واقعیت هیچ هم نیستند
  ما حتی نمیدونیم کجای این جهان قرار داریم
  نمیدونیم واقعا کی هستیم
  اوقت های و هوی تمدن بشری بالا گرفته ولی این فقط مخصوص تمدن بشری هست
  کل میتونه جز رو درک کنه ولی جز نمیتونه کل رو درک کنه

  • خوب حالا من با بیشتر حرفات موافقم
   ولی آقای کل میتونی قولبول های سفید جزعت رو درک کنی وقتی برای حمله به مهاجم احساس وظیفه میکنن؟
   هرچه فاصله شعور بیشتر میشه درک متقابل کمتر میشه برای هر دو طرف! این قانونه!

 13. آعا اصلا من میگم درست ، آنوناکی یا موجودات فضایی ژنتیک مارو تغییر دادن و ما هوشمندتر شدیم و انسان بوحود اومد، خب… اما شاید همین کار خودش با اراده خداوند بزرگ انجام گرفته باشه چون خدا گفته برای انجام هرکاری در دنیای مادی از کارهای مادی استفاده میشه… شاید اون انوناکیها وسیله ای بودن برای اجرای اراده خداوند ک موجودی بر روی زمین بوجود بیاد ک بعدها تکامل یافته تر بشه و بشه انسان امروزی. چون خوده اون فضایی ها بوسیله ی بیگ بنگی ک خداوند بزرگ بوجود اورده تولید شدن و بوجود اومدن و بتکامل رسیدن و حرف اخر هیچ چیزی در این جهان بدون خواست خداوند ب انجام نمیرسه…
  کنجکاو باشید اما واقع بین و حتی‌المقدور با ایمان… مهم نیس به چی و کی ایمان داری اما ایمان داشته باش.

 14. ولی اگه فرازمینی ها ما رو ساخته باشن الان اینجوری بود؟
  بازم قضاوت سخته

 15. بعد این دوستای عزیز خواننده میدونن سومری ها از جادو استفاده میکردن؟!
  میدونن عقایدشون مشابه عقاید مصری هاست؟!
  چقدر ادم باید ابله باشه 🙂
  چقدر عقب افتاده و نا اشنا

 16. من قبلا اتئیست بودم
  و عقایدی مشابه اکثر نویسندگان کامنت های این پیج داشتم(که البته تاسف باره)
  جالبتر اینکه این دوستان به ظاهر روشنفکر بعضا نژاد پرست هم تشریف دارن 🙂
  اینکه فرازمینی ها باشن و وجود داشته باشن هیچ فرقی نداره
  خب مسلمه هر جا که اب باشه احتمال حیات هست/یا حیات بوجود خواهد اومد
  بحث من اینه که اکثریت کامنت گذار ها “از چیزی بجز حدس و گمان خودشون پیروی نمیکنن”
  مجبور نیستید اینقدر فلسفه بافی کنید
  مجبور نیستید چیزی رو بزور اثبات کنید
  فقط گمراهی پشت گمراهی پشت گمراهی
  علتشم اینه که اساسا دنبال حقیقت نیستید و صرفا به مطلبی علاقه دارید و به نوعی در این موارد متحجر هستید
  …..
  و این خیلی مسخره س و این افراد خیلی احمق داستان پرداز بی منطق و به خصوص”بی سواد”تشریف دارن
  خرافاتی جماعت در هر لباسی که باشه خرافاتیه
  من کلی وب سایت رو رفتم تا ببینم چرا سومر ناپدید شد؟؟!(این واقعه به مردم اون زمان شوک وارد کرده بود)
  ولی هیچ کس در این باره جوابی نمیده
  انگار هیچوقت این تمدن اساسا ناپدید نشده بوده اونوقت ببین چه داستان سرایی هایی میکنن

 17. کتاب ارابه خدایان رو بخونید!

 18. آخه اینا چیه شما میگید؟ تمدن سومر حدود شش هزار سال پیش، تازه شروع به شکل گرفتن کرد. بیست هزار سال رو از کجا آوردید؟؟!! من رشته‌م زبانهای باستانیه، این ترجمه‌ی از من درآوردی اصلا برای کدوم کتیبه است؟ شماره‌ای کتیبه چیه؟ مترجم این کتیبه مدرک تحصیلیش چیه؟ کجا درس خونده؟ تورو خدا اطلاعات غلط ندید به مردم.

  • سلام اقا فرخ درود بشما راستی اینحقیر زیاد به دستگاهای کامپیوتری وارد نیستم فرخ گرامی نمیشود چنین حیوانات دشمن بشریت را شناخت وواقعا سایتشون وخودشان را به قانون معرفی کرد چون گمراه کنندگانی برای نازنین جوانان عزیزمان که علاقه به تجسس در چنین باورها دارند همه را این نامردان ودشمنان ایران وایرانیان که همه را بقول جنابعالی گمراه میکنند لعنت بر کسانیکه دروغ مینویسند لعنت به پدر ومادرتان ایا میدانید چه خیانتی به ایران میزنید شما با اخوندهای دزد وچپاولگران بلکه بدترید کثیفان خجالت بکشید دروغ نگوئید یقین دارم از دارو دسته این مجتهدین وحکومت لعین ایرانید چون این بیحیاها خائن ایرانند وایرانیند لعنت خدا براین حکومت باد خائنین کثیف باعث از هرطرف شکست ایران وایرانیند ای فرزندان بیحیا سرداران کثیف خجالت نمیکشید از روی جوانان ایرانی که پدران خائنی اینچنین دزدان کثیف دارید لعنت بر جد وابادتان بیحیاها

  • سلام خوبین؟؟؟من یه کتیبه دارم میخاستم اگه امکان داره برام ترجمش کنید دو خط بیشتر نیس

 19. اگه انجیل و تورات و قرآن رو بخونیم به خدا آخر الزمان منجی می رسیم خدا قدرتش بی نهایت هست و هیچ کاری بدون اراده خدا صورت نمی گیره…چرا ما باید از میمون تکامل یافته بشیم در حالی که این تکامل فقط خود میمون و انسان هست وتکامل یافته های بین انسان و میمون یافت نمیشوند .
  خدا این همه نشانه در قرآن و کتاب های مذهبی دیگه آورده و حتی خود حدیث پیامبران …برای مثال پیامبر اسلام میگه مسواک باید به طور عمودی زد …..تازه دلیلشو فهمیدن آخه جرم دندون میگره(قابل توجه کسایی که میگن علم در گذشته خیلی پیشرفت داشته) …تو قرآن هر وقت از تشکیل نوزاد میخواد حرف بزنه میگه ما به آن قدرت شنوایی دادیم بعد مثلا بینایی و چیزای دیگه…. چون اولین حس حس شنوایی که در نوزاد شکل میگیره.
  قرآن نشانه های زیادی داره که یکیشم تا الان دروغ در نیومده چون حرف خداست …..حالا بعضی ها واقعا واقعا بدون دلیل یه حرف هایی میزنن که دود از سر آدم در میاد یعنی قرآن تو آفرینش انسان و که اشرف مخلوقات دروغ گفته….برای مثال جبرییل از ما انسان ها داناتر ه ولی این دلیل نمیشه که مقام جبرییل از انسان بالاتر باشه آدم فضایی ها هم از ما پیشرفته تر باشن یعنی مقام الهی اونها از ما بیشتر و اشرف مخلوقات هستن؟؟؟؟؟؟
  من فقط می خوام بگم خدا دلیلی نداره که به بنده ی ناتوانش داستان آدم و حوا و شیطان لعنت الله رو از خیال به بنده هاش گفته باشه……چون کسی بوده که زیان کاران رو در سیل که تمام جهان گرفت نابود کرد دلایل :پیدا کردن کشتی نوح و پیدا کردن فسیل های زیاد حیوانات در یک زمان….. حتی خدا در قرآن گفته که ما کشتی نوح را برای عبرت آیندگان حفظ می کنیم ….قرآن نشانه های فراوانی داره که کسی نمیتونه انکارش کنه و بگه حرف خدا نیست
  جالب اینجاست که تو کشورهای ضد اسلامی قرآن میخونند میگن قرآن کتاب زندگی بعد بچه مسلمونا میخوان ازش اشکال بگیرن
  یاعلی

 20. اقا من خودم بچه مسلمونم قران هم کم نخوندم اما میخوام جواب بعضی ها که هی قران قران میکنند رو بدم دوستی نوشته بود تو قران نوشته ما شما رو تو سه لایه افریدیم کی ۱۴۰۰ سال پیش میدونست رحم زن از سه لایه تشکیل شده ؟ باید به اطلاع اونها که اینچنین مواردی رو مطرح میکنند بگم که هموطن نمیگم که سه چهار هزار سال پیش تو مصر جراحی مغز انجام میدادن یه اینم کار ندارم که مایا ها تو امریکای جنوبی ۵۰۰۰ سال پیش پزشکی پیشرفته داشتن همونا تقویم را با چنان دقتی نوشتن که امروزه تفاوت تقویمی که استخراج میکنن در حد دو دقیقه با تقویم ۵۰۰۰ سال پیش اختلاف داره اینا به کنار تو همین ایران خودمون تو شهر سوخته تو سیستان و بلوچستان اسکلت های تو قبر پیدا کردن که براش پیوند چشم مصنوعی زده بودند حتی رگه های ظریف طلا در چشم پیدا کردن که پزشکان حدس میزنند از طلا برای پیوند اعصاب چشم استفاده میکردند ۵۰۰۰ سال پیش.
  اگر خیلی در خصوص مطلب بالا سوال دارید باید کتاب های ذکریا سیچن را مطالعه کنند این مطلب خلاصه ۱۰ تا کتابه برای درک بهتر باید اونها رو بخونید به تمامی سوال هاتون اونجا پاسخ داده شده کتاب تاریخ از سومر آغاز میشود کتاب منشا خدا بازگشت آنوناکی نوشته سیچین کتاب راز حیات دکتر یاکوب آفرینش ژنتیکی نژادهای انسان آنوناکی نوشته دی لافایت و……

 21. دوستان عزیزم
  دیدگاه های مختلفی رو درباره این تحقق خوندم و برام بسیار جالب بود که جملگی نسبت به وجود یک موجود عظیم وغیرقابل تصور که عالم رابه یگانگی آفریده متحد ویک قول هستید وازاین حیث ؛تبارک الله که اصل وذات را که دروجودمان جایی گرفته را فراموش نکردیم چراتچون ازآن موجود دم ونفسی برایمان محصول شده که ما را بهخ انسانیت میرساند.
  من مدتی هست که به دنبال ثابت کردن این هستم که قران یک کلام وکدهای خاصی است که اززبان ولثان یک عرب بی سواد درآن مقطع زمانی نمی توانسته حاصل شود و این کلام ها گفته موجودی است که ما را خیلی خوب میشناسد.
  چطور ما را خوب میشناسد؟
  خوب باید اینطور گفت که وقتی شما برای آگاهی ازمحصول ویا کالایی که می خواهی مورد استفاده قرارش بدی به دفترچه راهنما آن محصول مراجعه میکنی؛قرآن هم دفترچه راهنما بدن انسان است که به زبان ساده همانگونه که ما برای بچه ها وفرزندانمان درآگاهی بخشیدن نسبت به محیط اطافشان؛با استفاده ازداستان وتمسیل ایشان را مطلع میکنیم؛خداوند نیز دراین کتاب با زبانی ساده ما را مورد خطاب قرارداده و به ما اینگونه گفته که ” ما شما را در۳لایه تاریکی درشکم مادرتان آفریدیم” خوب به من بگید درآن زمان انسان ازکجا میتوانست بفهمد که رحم زن ۳لایه دارد ویا میفرماید ما زمین وآسمان را ازهم شکافتیم وآنها را با قطره آبی آفریدیم که همگی میدانید که این تعریف وتفسیر “انفجار بزرگ ویا همان بیگ بن است”که به زبان ساده به ما آموخته شده(به بچه ها میگوییم این قان قان است ؛ ونمی گوییم این ماشین مدل ۲۰۱۷بنز ازسری ۷ با دور موتور …..)

  کمی که دقت کنید متوجه میشید آن موجودی که این کلام را گفته به خوبی ما را میشناسد و آن زمان که میگوید من رسول وپیامبری نداشتم که به هنگام ترویج اسلام وبیان خدا وسوسه نشده باشد؛یعنی اینکه ذهن ما یک نرم افزار است که واکنش های تعریف شده خود را دارد.

  ازسوی دیگرخداوند میفرماید من ازرگ گردن به شما نزدیک ترم…چرا این را میگوید؛؟
  برای اینکه شما هرآنچه که میکنید را توسط چشمانتان در بخش خاکستری مغز که هنوز دانشمندان کارایی آن را نشناختن گضبط نموده وصدا وتصویر رفتارتان را به هنگام شب ودس از خوابیدن در ۲ساعت اول تخلیه نموده ونسبت به آن برای روز بعد برنامه میدهد که دراینباره میگوید ؛ما شبها روح شما را برمیگیریم وآنهاایی که باید نگاه داشته والباقی را به زندگی بازمیگردانیم.

  پس سعی نکنید که ازواقعیتها فرارکنید چراکه در زمان تخلیه این اطلاعات که در دوران برزخ وسپس دوران انتخاب برترینها وکارامد ترینهای این نوع ازخلقت خداوند میرسد؛بااتصال به بدنه اصلی کلیه اطلاعات شما تخلیه شده و تکلیف عملکردتان مشخص وبرایتان تصمیم گکیری میشود ؛همانگونه که میفرماید ؛در زمانی که درصور دمیده میشود دستها واندام شما سخن گفته ورفتار وکردارتان را آشکار میکنند”

  پس بدانید که ما توسط یک خالق غیرقابل تصور که بتوان نسبت به آن؛ برای شکل گیری اولیه ایی که او میپندارد؛نقشی از سایر موجودات دست ساخته اش در خلقت یک موجود جدید تکامل یافته ایی بانام انسان قائل شویم؛ باید بدانیم که خدایی ما را آفریده که دریک لحظه تصویری از قدرتش در ذهن خود بپندارید ؛کفایت خواستن شما را خواهد کرد وآن هم این تصویر که ؛برای لحظه ایی چشم ودل خود را بسته وباز کنید و آنگاه ببینید که “انسان بر رویه کره ایی خاکی زاده و ساخته شده است که در زمان دیدن موقعیتش در کهکشان راه شیری نمی توانید آن را شناسایی کنید؛سپس برفرض که زمین را شناختی؛بانگاه کردن به زمین نمی توانی خود رابیابی و پس ازآن که خود را یافتی به کف دست خود بنگر وببین آیا سلول های بدنت را میبینی ؟آیا درآن سلول ها مولکول و ژن میبینی؟و همین طور به پائین وپائین تر برو تا برسی به ذره خداوند که هنوز فیزیک دانان و دانشمندان دنیا با کلی هزینه وآزمایش نتوانستن آن رابیابند؛خوب حال ازخود پرسیده ایی کدام موجود میتواند این چنین خلقتی را به وجود آورد آن هم به این منظمی و هدفمند که اگر بخواهی شکل وظاهری برایش تصور کنی ؛آیا وی دست وپاایی داشته که توانسته اینگونه ما رابسازد ؟آیا امکان پذیراست؟چراکه همانند آن میماند که ما بخواهیم برسر یک سوزن؛یک شهر بزرگ را بسازیم ویا حداقل ماکتش را بر رویه این سر سوزن بنگاریم!!!!.

  برای خود وخودمان تعریف کنیم که حتی تمام این ویزگی ها که درکهکشان راه شیری وزمین نهفته ؛تازه یک کهکشان از میلیون ها کهکشان دیگر است که درتصویری که ازآنها میبینی باز کهکشان خود را پیدانخواهی کرد!!!

  حال به من بگو کدام موجود وبا چه ظاهر وشکلی وبا چه توانی ؛میتواند اینگونه خلقت رابه وجود آورد؛؟
  آیا موجوداتی فضایی هم اندازه وهم شکل خود؟البته باکمی سلول مغزی بیشتر ولی بدون داشتن احساس و تصور دوست داشتن که همگی از زندگی یوفوها فقط تبعیت و فرمانبری از بزگ و فرمانده خود را دیده ایم ودرهیچ کجا سابقه ایی ازعشق وعلاقه ذربین آنها نبوده واین همان چیزیس که خداوند به طور آزمایشی در درون ما نهاده تا ببیند ؛این فناوری خاص در کدامین یک از مخلوقاتش کارآمدتراست تا آن را انتخاب وبرای هدف بزرگتری آماده کند وازهمین جهت است که میگویند خداوند گلچین است وبهترین ها را زودتر به پیش خود میبرد……

 22. خوب الان یک سوال برا من پیش اومد : این چه موجود فضایی هست که تونسته آدم به این پیچیدگی رو درست کنه ولی فلز طلا که کیمیاگران به راحتی در زمان قدیم تسلط به ساختنش رو داشتن نتونسته بسازه و برا استخراجش اومده خلیج فارس و آدم رو ساخته و…؟ این چه موجودی بوده که نتونسته طلا بسازه و مجبوره استخراج کنه؟ خوب یه حرفی باشه که با عقل جور دربیاد. این مطالب فقط جنبه ی تخیلی دارند …اگر حقیقتی هم در لا به لای حرفها گفته شده فقط یه پیشینه ی تاریخی و حدس بوده …

  • خب الان ببین ما خدای رباط ها هستیم مثل دانشمندان ژاپنی و برخی کشورها هر چی باشه انسان خدای رباط ها هست و اینده هیچ بعید نیست رباط ها پیشرفته تر و ممکن واسه خود انسان درد سر ساز شه انسان همون خدای رباط ها که اب میخوره ازدواج میکنه و میمیره پس دلیلی نداره هر خدایی جاودانه باشه پس طلا هم همینطور نیاز به طلا میتونه نیاز خدایی باشه که خودش خدای دیگه ای هم داشته که اونم نیازی به چیزی داره…

  • اکثر این داستان ها برای تایید عهد عتیق و دین یهودیت است و ریشه در آن دارد. زیاد جدی نگیرید.

 23. سلام ب همگی
  هستی جز عشق و زولالی هیچ نیست.ولی!!!
  یک عده یا همان صاحبان قدرت برای حفظ قدرت خود در تلاش هستند کسی به این عشق و زولالی نرسد .مهمترین سلاح انها سوء استفاده کردن از قوه ی کنجکاوی بینهایت انسانهاست .به همین خاطر ما هر ساله با ظهور مکتبها و فرقه هایی مواجهیم ک تلاششون به دام انداختن ذهن بشریت هست یا مشغول کردن ذهنها برای مسایل مجازی یا تخیلی تا انها با خیال راحت بر تخت قدرت خود تکیه بدهند .دوستان فراموش کنید که چه کسایی یا چه کسی مارو خلق کرده به این توجه کنید که چطور میتوانیم به همنوعان جمادات و حیوانات و نباتات عشق بورزیم و از کنار هم بودن لذت ببریم.اجازه ندیم برای ماها یک عده تصمیم بگیرند که چطور فک کنیم ….انوناکی ها و… چه به درد ما میخورد وقتی با چشای خودمون همه روزه شاهد کشت و کشتار و نابودی محیط زیست …رو شاهدیم .بس است اینگونه فکرها به خودآیید این همه افراط و تفریطهارو زیر سوال ببرید .دنبال پاسخ این مسایل باشید…خلاصه ما الان در همین زمان وجود داریم پس زندگی کنیم و لذت ببریم از حضور همدیگه.
  زندگی هدف داره ما برای هدفی اینجا هستیم بدنبال اون هدف باشیم …

 24. با سلام

  اصلاً چیزی به نام کتیبه بیست هزارساله تمدن سومر وجود ندارد. بر طبق آخرین یافته های باستانشناسی که در بریتانیا و فرانسه منتشر شده، آغاز هر تمدن با عنصر “خط” آغاز شده و اولین پادشاه سومر به نام “الملکرد” برای نخستین بار خط میخی را در ۴۵۰۰ پیش از میلاد اختراع کرد و تا کنون هیچ کتیبه نوشتاری فراتر از این تاریخ به طور رسمی کشف و اعلام نشده. اگر اینطور بود که غوغایی در رسانه ها به راه می افتاد!
  پس لازم است برای کشف حقیقت به دنبال تاریخچه خط در تاریخ ملل بود….

  • آخه چرا بعضی از ادما انقدر گاو تشریف دارن اول خوب بخونید بعد نظر بدید میگه تمدن سومر که مال پنج هزار ساله پیشه از تو کتیبه هاشون دست نوشته هایی پیدا کردن که تاریخ چند هزار سال قبل توش نوشته شده یعنی ۵۰۰۰ هزار سال پیش یکی اومده این مطالبُ رو یه چیزی نوشته در ضمن الان کسایی هستن در رابطه با انقلاب ایران و اتفاقایی که افتاد کتاب نوشتن بعد نسل به نسل این داستان گفته میشه مثلا پدرای ما در رابطه با جنگ به ما گفتن که چه اتفاقایی افتاد بعد ما برای بچه هامون میگیم حالا اون زمان تو کتیبه این اطلاعاتو انتقال میدادن در ضمن این ذات انسان که برای ایندگان از گذشته پیامی بفرسته حتی اون غار نشینها هم با کشیدن نقاشی روی دیوار میخواستن از اتفاقات اون زمان برای ایندگانشون پیام بفرستن

 25. با سلام

  فصایی ها وجود دارن احتمالش۱۰۰ در ۱۰۰ هست.
  ولی خدای ما نیست.

  من خواستم کل قران معنیش بخونم که بفهمم چی به چیه
  تو اولین ایه که خوندم نوشته بود و همه جهانیان او را می پرستند
  ینی خدا یگانه است
  انانوکی ها یگانه نبودن
  لشکر بودن۵۰ نفر

  این ایه اینکه انانوکی ها خالق ما هستند
  به طور کامل تکذیب میکنه

  ما به دست یک خدا افریده شدیم

  اما

  *ممکنه بعضی از انسان های روی زمین فضایی، ساخت ادم فضایی ها باشن*

  تو جای دیگه
  خداوند میگه
  و درباره وجود او سوال نپرسید چراکه انان که پرسیدند گمراه شدند.
  چرا؟

  چون تفکر انسان خیلی محدوده و فقط میتونه به جایی برسه که خدا وجود نداره
  ولی اینطور نیس خدا قطعا وجود داره

  ما بهتره عبادت هامون رو بکنیم
  انشالله اگه خدا بخواد همه جهانیان تو قیامت یکدیگر رو میبینن

  فک کردین فقط انسان ها هستن که از پل صراط رد میشن؟!
  این عقبده اشتباس

  اگه از نظر مذهبی نگاه نکنیم به بن بست میخوریم

  اگه ما از فرازمینی ها بوجود اومدیم چرا این همه منظم هستیم؟!
  اگه ما از میمون ها تکامل یافتیم الان فقط میمون ها و انسان ها وجود دارن

  پس میان تکامل یافته ها کجان خداقل باید یکی دوتا باشن
  که نیستن

  حالا گیریم قضایی ها خیلی دقیقن راحت میتونن انسان بسازن

  پس

  *خوودشون چجوری بوجود اومدن؟!*

  از راه مذهب و قران که ببینیم
  فقط به یک جا میرسیم
  *******( الله) ********

  • اشکال داشت کلمه اخر رو مینوشتی خدا!؟اگه اللهِ پس فقط واسه عربهاست! توی ترجمه ها نوشته ماه اینقدر ک دوره هیچوقت نمیشه بهش رسید!؟؟؟البته خودم نخوندم این آیه رو، توی۱ سایتی دیده بودم.ستاره ها از ماه نزدیکترن ب زمین!و فقط چراغیه برای نقشه خوانی درشب!و شایدبیشتر از ۱۰ مورد دیگه از این ابهامات!کسی میدونه همچین چیزی هست یا نه؟زورم اومد بشینم همشو بخونم!!!لطفا اگه واقعا میدونید نیست بگید،قاطی کردم

 26. بنظرم همه یوفوها آدمهای تغییر ژنتیک داده شده اند..و بشقاب پرنده ها ساخت بشرن.

 27. سلام.تازگیا یه فبلم دیدم فکرکنم اسمش پروتموس بود محصول ۲۰۱۲ حتماببینید .مربوطه به همین موضوع خیلی جالبه

 28. والا بشر و خالقش انقدرها هم شگفت انگیز نیست فقط کافیه به تاریخ نگاهی بکنید و ببینید جز تجاوز جنگ و کشتار و استثمار و و استبداد و سرکیسه کردن هم ملت که بهشون میگن اشرف مخلوقات کار دیگه ای هم کرده این بشر
  طبق بررسی های علمی دقیق بزرگترین دشمن بشریت خود بشر بوده و هست و خواهد بود و این طبیعت به دست بشر نابود میشه و این نشون میده خالق هر کی بوده اشتباه زیاد داشته یه انقدر بی کار بوده که سر رشته از دستش در رفته در جزئیات خارق العاده و در کلیات موضوع ناقصترین کار ها انجام شده

 29. یاد احمدی نژاد افتادم ، میدونم ربطی نداره ولی خب یهویی بود :-)))))

 30. اقا اگه واقعا موجودات فضایی اومدن زمین پس چرا اثری از کاراشون رو زمین نیست چرا جاهایی که طلا استخراج کردن معلوم نیست اصن چرا باید مارو میساختن که برا سون کا کنیم اونا با این همه تکنولوژی میتونستن ربات های انسان نما بسازن یا بعد چرا مارو ول کردن رفتن چرا ما رو از بین نبردن چرا مارو نبردن سیاره ی خودشون اینا تازه یه بخشی از سوالایی هست که انسان داره ولی من میگم آدم فضایی وجود داره ولی اونا مارو نساختن

 31. خداوند بعد از خلقت انسان به خودش گفت فتبارک الله احسن الخالقین وانسان را اشرف مخلوغات معرفی کرد در اسمانها و زمین یعنی در کل جهان هستی انسانی که الان به نظر ضعیف میرسه شاید ۱۰۰ سال دیگه فقط به این کشف برسه که چطور از صد در صد قدرت ذهنش استفاده کنه و دیگه هیچ مخلوقی چه در اسمانه و چه در زمین توانایی غلبه بر اون رو نداشته باشن این جهان هستی که در کمتر از ثانیه پدید اومده و دانشمندان به این نتیجه رسیدن که بی انتهاس میتونه میلیاردها گونه دیگه از مجودات رو در خودش داشته باشه که تمام اونها و زمینه های خلقتشون و زندگی بعد از خلقتشون در کمتر از ثانیه ای شکل گرفته که کل این جهان هستی بر پایه یک ریاضی دو دو تا چهار تاس تمامش بدون هیچ خطایی حتی کتابهای اسمانیش حتی موجوداتی که در بر روی سیارات دیگیری خلق شدن که خود همون سیارات بر اساس ریاضی دقیقی و علم کاملی سر جای خودشون در محور خودشون حرکت میکنن و جالبه که خود این موجودات تو کتیبه هاشون به خدای یکتا اعتقاد دارن و به ارکون سرنوشت صداش میکنن ولی ما با خوندن این مطالب ما که انسان پیشرفته وبا دانش هستیم و فرض بر اینکه اصلا انسان پیشرفته با مهندسی ژنتیک فرا زمینیها به این درجه از توانایی امروز رسیده باشه خدای یکتا رو ول میکنیم و لقب خدایی رو به یه دانشمند میدیم حال میخواد اون دانشمند انانو یا انوناکی یا زئوس باش یا انیشتن خودمون باشه راه حفظ جهان هستی به نظر من اتحاده و اتحاد بر پایه یکتا پرستی با وجدان محم نیست چه دینی داری یکتا پرست با وجدان که باشی خود به خود با مثل خودت متحد میشه و قدرتمند در برابر هر شروری چه زمینی چه فرا زمینی

  • چیزی به اسم قدرت صد در صد مغز وجود ندارد برادر مغز همینی که هست کمتر فیلم تماشا کنیم بهتره خخخ.در علم چیزی به اسم قدرت صد در صد مغز که انسان رو تبدیل به فرا انسان میکنه وجود نداره ۰توی نت سرچ کنی دروغ بزرگ در مورد در صد استفاده از مغز میبینی که همش چرندیات تخیلیه برادر ۰انسان از اینی که هست راضی نیس دوس داره وقتی ناتوان میشه با این تخیلات به خودش دلگرمی بده خخخخخ

   • خیلی احساس خوشمزگی میکنی ?? اتفاقا قدرت صد در صد مغز وجود داره انسان هنوز به ده درصدش هم نرسیده..

   • کی گفته ۱۰۰ درصد نمیشه اصلا به درصدش کار ندارم ولی مطمئن باش اگر کسی بتونه به مرحله ای از تمرکز ذهنی و درک برسه به راحتی هرکاری بخواد میتونه بکنه مثالش شاید بتونه اشیا رو جابه جا کنه یا درد رو احساس نکنه یا کلی چیزای دیگه ولی این کار. کار هرکسی نیست و یک سری سختی باید بکشی و زمان میبره برا همینه که از بین میلیاردها ادم شاید تعداد اندکی باشن که به این مرحله رسیده باشن .بیشتر در این زمینه مطالعه کن خودت میفهمی .

 32. سلام دوستان.هر علتی یه معلولی داره.وقتی ما میگیم موجودات فضایی انسان رو خلق کردن یه کمی باید فکر کرد.بر چه منطقی.بهتره یه سری به قرآن بزنیم،خداوند تو قرآن میگه: و ما خلق السماوات فی الارض،رمین وآسمان ها رو خلق کردم.میگه آسمان ها.، به منظومه ی خودمون نگا کتید،اگه خورشید فاصلش با زمین یه مسافتی کم و زیاد بشه یا زمین ذوب میشه،یا یخ میزنه،یا اینگه این همه سیارات و کهکشان ها چه جور تو مدار خودشون میچرخن،یه علتی داره یه حساب و منطقی داره که اون خداس،خدا تو قرآن میگه زمین رو تو شش روز به وجود آوردم که دانشمندان الان با تحقیقاتشون بهش پی بردن،به این فکر کنید به فرض موجودات فضایی انسان رو به وجود آوردن،ولی اون موجودات چی اونهام به گفته بعضی ها تکامل پیدا کردن،حالا اگه ما بگیم خدا چی،این سوال و باید از خودمون بپرسیم که ما خدا رو تو ذهن خودمون چی فرض میکنیم،آیا خدا موجوده،نه،….به این فکر کنید،خ داوند از روح خودش درون ما دمید،به ما عقل داد،یه سوال،وقتی ما یه جسم کوچیک رو از یه جسم بزرگ تشخیص میدیم،با چه چیزی اینو میسنجیم،با سلول،مغز ما که یه مشت گلبوله و سلول،این عقله،این فهم و درکه که خدا به انسان داده،یه کم فکر کنید،خداوند میگه هر وقت تونستید موجود زنده ای بیافرینید به خالق بودن من شک کنید،مگه انسان میتونه،این دخل و تصرفی هم که انسان تو ژن موجودات داره،مواد اولیش اون ژن زنده رو خداوند آفریده،تحقیق کردن خوبه ولی نه اینکه انسان از اصلش دور شه،یه سری به قرآن بزنیم.

 33. من این چیز هارو اصلا باور نمیکنم.چون با عقل و منطق جور نیست.

 34. اصلن اینجا خدا زیر سوال نرفته نمیدانم چرا بعضی ها اینقدر تعصب الکی بخرج میدهند و زود داغ میکنند اقا جان بر اساس کتیبه های باستانی آنوناکی صدها هزار سال پیش به زمین آمدند در حالی که قران برای ۱۴۰۰ سال پیشه که البته قران اون ها رو تکمیل کرده (اون هائی که هی قران پیش میکشند۹۵ درصدشون قران رو نمیخونند اون پنج درصدی هم که میخونند ۴/۵ درصددشون معنیشو نمیفهمند فقط یه چیزی به عربی میخونند) مردم روی زمین با ادیان مختلفی که دارند اطلاعات دینی هر یک بر اساس اموزه های میدانند که از کودکی به انها القا شده اگر هر کدوم از ما ۳۰۰۰ کیلومتر اونور تر تو روسیه دنیا اومده بودیم ایا باز هم قران رو میشناختیم دوستانی که یه کمی سردر گم شدن که طبیعیه اونها یک مطلب مهم و طولانی رو در چند دقیقه خوانده اندبرای درک بهتر لازمه که کتابهای ذکریا سیچین را مطالعه بدون تعصب کنند کتاب منشا خدا نوشته لارنس گاردنر – -حماسه گیلگمش – سفرهائی به گذشته اسطوره ای زمین – بازگشت آنوناکی نوشته زکریا سیچین -نژاد برده خدا نوشته مایکل تلینگر – راز حیات نوشته دکتر جاکوب -آفرینش ژنتیکی نژادهای انسان .خدایان .فرشتگان.دیوها و روح ها توسط آنوناکی نوشته ماکسیمیلیان دی لافایت – تاریخ از سومر آغاز میشود نوشته کرامر و کتاب های بیشماری دیگر را مطالعه کنند باور کنید هیچ اشکالی نداره اگر هر کدام از این کتابها موافق میل ما و بر اساس دین ما و کتاب قران نباشند قرار نیست با خوندن چند کتاب کسی دین و ایمانش را از دست بده اما خوندن انها باعث میشه ما کمی بیشتر فکر کنیم در باره خودمون و خدای خودمون این همون چیزیه که برای هر بشری لازمه خودشناسی و خدا شناسی در ضمن هیچ اشکالی هم در بین نیست اگر ما یه روزی متوجه بشویم که بعضی از باورهامون غلط بوده مثلن من با خوندن چند کتاب از شهید مطهری متوجه شدم در مورد حادثه کربلا تا چه اندازه خرافات و بعضی موارد را تا چه حد بزرگنمائی کرده اند تا حدی که ادم فکر میکنه عمدن این کارها انجام شده

  • سلام
   و بدان هر کس که با توصیه پزشکی مریض تر شود و امتنا نورزد در روز حسابرسی بیشتر از بیمار نادان ماخذه می‌شود
   پس با نسخه کتابهای پوچ درک ها رو‌گمراه نکن کما اینکه این متون کاملا ذهن ها رو بیمار میکنه و آنسان رو از ذات فطری اصل دور میکنه چون خداوند در قرآن فرموده که شیطان دشمن آشکار شماست و‌بعضی متون حاصل تفکر شیطان ب دست بشر نوشته شده

 35. اگه اعتقاددارین انسان هاروکس دیگه ای درس کرده حالا موجودات فضایی یاچیزای دیگر پس کی حیوانات روافرید مثلا تمساح رو چه نیتی داشته یا موجودات که ته اعماق دریا هست خیلی جالبه کتیبه ای که ندیدیو نخوندیو باور میکنید ولی قرانی که توخونه همه ماها براساس باورهامون داریمو قشنگ مطالعه نمیکنیم

  • دوست عزیز اینکه مارا ادم فضایی ها نیافریده و همچنین دیگر موجودات زنده منتها ان فضایی ها به دلیل قدمت حیاتشان چون بسیار زیاد در جهان هستی هستش که حدود ١ میلیارد الی ١میلیاردو ٧٠٠ میلیون سال میباشد و در أین مدت زمان بسیار هوشمند کشته اند که خال باورش واستون یا واسمون بسیار سخت هست یا غیر قابل قبول دلیلش اندک زمانی که حدود ٢٠٠ هزار سال و شاید کمتر که قدمت ما انسانهای کره زمین میباشد برمیگرده مگر ١ قرن پیش کسی میگفت با تلفن تصویری از ان سوی جهان میتونیم بادیگران تماس حاصل کنیم باورش غیر ممکن بود و در مورد افرینش ما توسط انها أین بوده که از اسپرمهای خودشان استفاده در میمونها یعنی علم ژنتیکی که بسیار ساده هم هست استفاده برای به وجود اوردن کارگرهایی که هشمنتر از میمونها باشد برای استخراج طلا انجام دادند و مارو به وجود اورده و خدا یا خداییان از ان زمان برای ما به ارث مانده میباشد مقاومت کردن تا کی برید مطالعه کنید اینها روی سنگهای سومریها حکاکی شده نه روایت است نه پیام اسمانی موفق باشید

 36. کی میدونه شاید حقیقت داشته باشه!
  من مخم سوت کشید بس که این چیزا رو دنبال کردم جواب های مختلفی پیدا کردم ولی هنوز …
  همه ی نظر ها رو خوندم خیلی جالب بود
  به هرحال امیدوارم در آینده ی نزدیک به جواب های قانع کننده تری برسیم !

 37. منم همیشه این سوالا رو از خودم می‌پرسم
  هیچ جواب قانع کننده ای پبدا نکردم
  واقعا دنیا خیلی عجیبه?

 38. خدایش این ازش فیلم قشنگی میتونن بسازن
  ولی بازم میگم اون موجودات به اون پیشرفتگی میتونستن خب مشاین الاتی بسازن که اینکارو بکنن و براشون حمل هم بکنن چرا بشری بسازن که خودش مصرفه کننده طلا باشه خخخخ بعد با اون علم چه نیازی به انسان هست اینم مسخره است
  ولی اگر این دلیل رو که میگم میگفتن منطقی تر بود
  دیدن داره نسل اونا از بین میره یعنی احتمالش زیاده کلونی سازی کردن از ژن خودشون تا نسل انسان ها نابود نشه ، حالا موقعش برسه بیان ولی در کل همچین چیزی امکان نداره به این دلایلی که گفته شد مخصوصا

  • داداش شاید ماشینشون انسان بوده. مثل رباتای امروزی که انسان داره درست میکنه و همیشه انسان نگران اینه که یه روزی رباتا با هوش مصنوعی خودشون رو کنترل کنن و تابع انسان نباشن و هرج و مرج راه بندازن. پس اینکه نتیجه ی قطعی بگیری بگی این فرضیه ها اشتباهه نمیتونه درست باشه

 39. سلام بنظرم داستانی جالب تنها برای توجیه داستان های تخیلی خدایان یونانی و مصری باستان بود.

 40. به نظر من این یک توهینه که به خاطر دوتا کتیبه که مال چند هزار سال پیش هست و مشخص نیست بر چه اساسی نوشته شده آفرینش خدا رو زیر سوال ببریم در ضمن این که میگید ببینیم آیا شباهتی بین خدای ما یا مصریا هست یا نه کاملا اشتباهه چون مصریا هیچ دلیلی بر وجود خدایان خودشون ندارن و تنها این خدایان ساخته ی ذهن خودشون هستن و این که همون طور که توی نظرات هم گفته شده ممکنه که منظور جنیان بوده باشن که طبق قرآن قبل از انسان آفریده شدن و هیچ محدودیت مکانی ندارن و میتونن به راحتی به سیاره های دیگه رفت و آمد کنن و البته اونچه انسان رو به اونها برتری میده مغز و فکر بی نقص انسانها در موارد مختلف هست .

  • متاسفانه شما مطلب رو درست درک نکردید و اصلا متوجه نشدید که چی نوشته. کسی آفرینش خدا رو زیر سوال نبرده دوست عزیز. یکی از دوستان مثال خوبی زد؛ اگر انسان در آینده به دانشی برسه که بتونه موجودات زنده بسازه به آن معنی نیست که افرینش خدا زیر سوال رفته. خب در هر صورت هستی خالقی یکتا داره

  • دوست عزیز تو که میگی خدای مصری ها واقعیت نداره و مدرکی براش نیست الان دقیقا قران رو به عنوان یه مدرک راست به وجود خدا باور کردی منم میتونم بشینم و بگم که من با خدا حرف زدم و اون به من گفته پیامبر باشم و یک سری متن تو اون کتاب بنویسم اگه تو قران چیز های شگفت انگیزی هست که قبول دارم بعضی هاشون واقعی هستند ولی همین چیز های شگفت انگیز رو میشه تو ادیان دیگه مثل مصر باستان و مخصوصا ایران باستان پیدا کرد کی گفته دین ایران باستان پاک نبود اگه شما این دین مسخره عرب رو به عنوان یک دین یکتا پرست قبول داری ایرانی ها ۱۰۰۰سال قبلش یکتا پرست بودند پس بهتره به دین عرب های مسخره و گله دار احترام نزاریم و حرف بیخود نزنیم همه مردم دنیا بایدبه دور از هر دین و یا اعتقادی یه حکومت واحد رو قبول کنن نه چندین کشور و باید برای پاکیزه گی کره زمین تلاش کنن تا بتونیم توش بهتر زندگی کنیم مطمئن باشید شرارت در همه جا وجود داره حتی کیهان ممکن هست موجوداتی بسیار پیشرفته تر از ما مکان زندگی خودشون رو خراب کردن دنبال منابع سرشاری مثل منابع زمین بگردن کی گفته هر موجودی که پیشرفته باشه شرور نیست ما همین موضوع رو تو زمین هم مشاهده میکنیم که هر کشوری پیشرفته تر باشه شرارت بیشتری داره وضعیت ما الان تو کل هستی مثل موشی هست که تو یه جنگل خیلی بزرگ پر از شکارچی گرسنه باشه . (ما الان داریم کاوشگر برای پیدا کردن تمدن های پیشرفته میفرستیم و با فرکانس رادیویی مکان زمین و وضعیت مردم اون رو میگیم)
   قطعا اگه شما جای اون موش بودین داد نمیزدین هی هی!من اینجام بیاین منو ببینین ممکن هستوهر موجود چه خیر خواه و چه شرور صدای شمارو بشنوه پس بهتره تا به اندازی کافی قدرتمند نشدیم این کار ها رو نکنیم .
   با تشکر!

 41. سلام دوستان اینکه این اشخاص رفتن وکتیبه های قدیمی روترجمه کردن واجدادما میگویند که ماازنصل موجودات فضایی هستیم درست میتونه باشه چون انسان کلا کنجکاوه که که از کجا امده. وبه نظر خودشان از طریق موجودات فضایی بعدها شدخدایان دیگر مثل بت مثل خورشید مثل گاوکه همین الان هم درهندخدایان معتددی وجود دارند که میپرستند چرا ؟چون قبل ازمیلادمسیح انسانهای اولیه هم این سوالات راداشتند که ماازکجا امدیم ولی هیچ پیامبری یاکسی که بدونه ریشه اصلی ما ازکجاس نبوده تاانسان رو راهنمایی کنه اگرمیخوای به این اثبات برسی که این دنیا فقط یک خدای واحد که بر همه چیز احاطه داره درون زندگیتو نگاه کن مثال قانون عدالت خدا ۱این ازکجامیاد به هرکی بدی کنی بدی میبینی حق هرکیوبخور یه جوری از مشتت درمیاد خوبی که بکنی ازجای دیگه خوبی میبینی راننده ای را بده جای دیگه بهت رامیدن یاهرچیز دیگرکه باقانون گذاری بین انسانها دنیا ومارواداره میکنه

 42. سلام حتی یک درصد هم فکر نمیکنید موجودات فضایی همون جنیان باشند؟ جالبه که ما هیچ اطلاعاتی از اونها در دست نداریم.به معابد عظیم باستانی توجه کنید اکثرا در جاهای بنا شدن که صد ها کیلومتر با منابع مصالح شون فاصله دارن چطور انسانهای نخستین با وسایل ابتدایی این بناهای خارق العاده رو درست کردن.!؟؟اگر به پازل خلقت از ابتدا تا کنون دقت کنید منظورم قبل از خلقت آدم هست حدود ۲.۵ م سال پیش تا کنون تموم این فرضیات درست قرار میگیره و میرسیم به فرضیه (بسوی یک دین جهانی) که الان بر سر زبانها افتاده و بازگشت فضانوردان باستانی !!!!! لطفا چشم هاتون رو باز کنید هر تئوری رو به سادگی قبول نکنید به عقلتوون رجوع کنید به راحتی میتونید درست و غلط رو تشخیص بدید.

 43. من این موضوعات روکه میخونم یاد داستان زندگی سوپرمن super man می افتم

 44. قطعا موجودی که ۲میلیون سال جلو تر از بشر امروزی باشه میتواند معلم و خدای انسان باشد همینطور با ویرایش در DNA موجودات آنان را به هر شکلی که میخواهد در بیاورد. مثال ساده الان ما خدای تمام موجودات روی زمین هستیم و در حال حاضر میتوانیم حیوان خلق کنیم یا در سلول های آنها تغییر ایجاد کنیم و یا نسل آنان رو منقرض کنیم، بله اجداد ما موجوداتی فراتر از زمین بوده اند، من نمیدانم خدا چه چیزی است هیچ کس نمیداند خدا چه چیزی است هیچ موجودی نمیداند خدا چیست. ولی متاسفانه ما خیال میکنیم خدا همان کس یا چیزی ست که در کتاب های آسمانی یا در معجزه های تخیلی آمده، تمام خدایانی که ما انسان ها آنان رو خدا مینامیم موجود طبیعی هستند که بیش از حد تکامل یافته اند و از طرفی به حد کمال خود رسیدن، از دیدگاه ما آنان خدا هستند ولی نه فقط انسان تکامل یافته اند، چرا که فضا نوردان باستانی خود نیز از خدا خود صحبت میکردند، انها میگویند ما از طرف خدا آمدیم تا بشر را راهنمایی کنیم، هیچ موجود طبیعی نمی تواند خدا باشد، چیزی که ما به عنوان یک خدا می نامیم موجوداتی هستند که به حد کمال رسیدند و چیزی که بیگانگان آن را خدا فرض کرده اند هم یک موجود طبیعی ست و یک موجود طبیعی نمی تواند خدا باشد چون اگر خدا باشد محدود است. تمام خدایان نام برده شده در تمام کتاب های باستانی و کتیبه ها و کتابهای امروز، یک موجود طبیعی بیش نیستند، پس خدایی که در ذهن ماست همان شخصی ست که از یک منظومه دیگر آمده اما خدای واقعی را هیچ کس تا الان تعریف نکرده است. ما فقط میتوانیم راجب خدا اینطور بگوییم که خالق تمام کرات و میلیادها کهکشان خداست. و خدایی که در ذهن ماست فقط یک فضانورد باستانیست آیا همچین خدایی تعصب دارد. اما در مورد راهنمایی بشر از سوی آنها میتوان تشکر کرد،اما ایا هم نوع پیشرفته خودمان قابل عبادت هستند!

 45. دوستان متعصب من چرا هر چیزی خارج از آموزه ها وشاید اعتقادات ما هست انقدر غیر منطقی باهاش برخورد میکنیم؟با توجه به وسعت کهکشان ما اصلا چنین چیزی دور از انتظار نیست و تازه طبق این گفته گونه انسان بر کره زمین از جایی دیگر آورده شده که در کتب دینی به بهشت ازش یاد میشه.از طرفی مگه بودن گونه ای بسیار پیشرفته تر از انسان دلیل میشه که اونها رو خداوند یکتا نیافریده باشه؟؟بشر امروز هم شاید در هزاره بعد بتونه موجودات هوشمندی در جایی از کهکشان خلق کنه وخدای اونها باشه اما همونطور که گفتم خالق تمام موجودات خداونده دوستان

 46. این بحثها مدتیه خیلی داغ شده.اما یک تناقض بسیار بزرگ وجود داره که دانشمندان موضوعات بیگانگان فضایی پاسخی براش ندارن و اون اینکه این بیگانگان فضایی که به قول خودشون سالها در زمین حکمرانی کردن یه دفعه کجا رفتن؟همین افراد ادعا میکنند که با اختراع دوربین فیلمبرداری دیگه معجزه ای اتفاق نمیفته(معجزات به نوعی چشم بندی بوده)ولی انتظار دارن ما باور کنیم وجود چند کتیبه و غار نوشته(که عمدتا حاصل تخیل نیاکان ماست)سند محکمی برای این نظریه هاست.

  • دوست عزیز طوفان بزرگ که قاره ها رو به هم زد … معروف به طوفان نوح .. در مطلب قید شده .. ممکنه بدلیل همین موضوع نسل آنها از زمین خارج شدن یا اینکه ماموریت به پایان رییده باشه .. یا اون طوفان یه واقعه ای آن را پیش بینی میکرد .. یا خو داستان نوح که میدونست قراره طوفانی بشه .. البته کشتی نوح بسیار پیشرفته تر از چیزیه که فکر کنیم .. چرا که شخصی میگفت .. نوح از نطفه حیوانات جمع آوری کرده بود !! یعنی علم در این مرتبه بوده !!

   • تخیلات تو ورای تصور ه خخخخخخخخخ تو میتونی بری امریکا و رو دست نظریه پردازان فزانوردان باستانی بزنی قول میدم دیپلم ردی هم هستی حالا دیپلم به درک چرا مسخره بازی در میاری مردم بفهمن سواد نداری ۰تو چرا خدارو مسخره میکنی کافر خخخ

   • فضا نوردان ۰یه وقت فکر نکنی مثه بعضیها بی سوادما گوشیم کلمه های اماده داره خودش میزاره گاهی وقتا اشتباه میشه

 47. با فرض اینکه این موجودات قدرت خارق‌العاده ای داشته اند که می تونسند گونه ی وحشی رو به گونه ای هوشمند که انسان باشه رو طراحی کنند، پس اگر این موجودات انسان رو طراحی کرده باشند پس کی اونها رو طراحی کرد. اگه با فرض اینکه این موجودات خدا می باشند و خودشون، خودشونو خلق کردند پس چرا نیازمند طلا هستند، کسی که میتونه خودشو خلق کنه پس طلا رو هم میتونه خلق کنه. موجودی که نیازمند باشه خدا نیست. و خدا وجودیه که از همه چی بی نیازه. پس در نتیجه این داستان و ترجمه ها همه کذب هستن و تخیل این آقای مثلا مترجم، بیش‌ نیست.

  • میگه ممکنه خدایی که ما میگیم فرازمینی هستند ولی نگفت که خودشون رو هم خلق کردند.در ثانی دانشمندان در ازمایشگاه اثبات کردند با حضور عناصر ضروری در کنار هم امکان تولید عنصر ابتدایی وجود داره که اون میاونه در چند میلیارد سال تکامل پیدا کنه که در اینصورت نیاز به هیچ خدایی هم نیست

   • لطفا کامل مطالعه کن بعد بیا نظر بده .
    هیچکس تو این کره خاکی نمی دونه که چطور یک چیز بی جان هرچقدر که مواد آلی و …. باشه تبدیل به موجود زنده میشه .
    حتی اون چیز هایی که ما به وجود میاریم مثل حیوانات که تازه اتفاق افتاده با استفاده از سلول زنده هست .
    باید حتما خالقی وجود داشته باشه که بتونه چیز های بی جان رو تبدیل به یک جاندار کنه .

    خواهشا مطالعه کنید نه اون چرت و پرت هایی که از سایت های مثلا معتبر خارجی ترجمه می شن . اگه واقعا دنبال حقیقت هستین قرآن رو مطالعه کنید .. کتاب هایی که از لحاظ اسلام معتبر هستن و توسط علمای بزرگ نوشته شدن . این ها رو مطالعه کنید و تصمیم گیری با خودتون .(البته بازم تکرار می کنم کتاب های معتبر که تعدادشون تقریبا محدود هست

 48. واقعا بحث غیر علمى و غیر عقلانى بود جالب این است که این مترجم عجب ترجمه اى کرده است تمامى نوشته ها را فهمیده و ترجمه هم کرده است

 49. بالاخره روزی حقایق روشن خواهد شد.این کتیبه ها دلایل واضحی دارند از قبیل تاریخ نگلری دقیق در طملنی که اصلا خط اختراع نشده بود‌همینطور جواب سوالات زیادی از فلسفه و علم و مذهب رو پاسخ میده

 50. سلام شما ایه ای از قران اوردید به عنوان مدرک گرچه در تمام ادیان خداوند یگانه توصیف شده است و شما میگویید انسان را گروهی از موجودات خلق کرده اند موضوع بعدی که باز هم در تمام ادیان مخصوصا قران بیان شده افرینش تمام کهکشان ها و کیهان به دست یه خدایه واحد بوده و در توضیحاتتون میگین اون موجودات نیازمند طلا بوده اند و این نکات در تناقض است زیرا چطور ممکن است قدرتی که تمام کیهان را خلق کرده نیاز منده طلا بوده باشد

 51. درصد زیادی از مردم تحمل این جور بحثا ک خدا رو نقض کنه درو ندارن.هر چقدرم ک علمی باشه. اما ب عنوان تلنگر بد نیست

  • علمی؟ ویکیپدیا هم سرچ کنید می‌فهمید که تمدن سومر نهایتا برای شش هزار سال پیشه، یعنی هزاره چهارم پیش از میلاد. من رشته‌م زبانهای باستانیه. نه این کتیبه رو می‌شناسم و نه مترجم رو. کتیبه باید کد و شماره داشته باشه و مترجم باید شناخته شده باشه.

   • چندبار میگی من رشته ام زبان های …. من هم رشته ام زبان های باستانیه، حالا چه کنم؟؟!
    من همین الان از شاتل نیبرو – خلیج فارس پیاده شدم و مطمئنم هرچی اینجا نوشته غلطه و تئوری پردازان نظریه های فضانوردان باستانی هم طبق معمول می گویند بله.
    عزیزان! این داستان ها را برای تفریح بخوانید و اعتقادات و قرآن و خدا را توش نکشید. اون یه ماجرای دیگه س این یه سرگرمی بی پایه.