برنامه Face App

دانلود برنامه Face App ؛ پیر شوید، جوان شوید و یا جنسیت خود را تغییر دهید

برنامه Face App به کاربران اجازه می‌دهد ظاهر خود در جوانی، پیری و یا با جنسیتی دیگر را مشاهده کرده و لحظات شادی داشته باشند. در ادامه می‌توانید اپلیکیشن فیس اپ را برای اندروید و همچنین آی او اس و آیفون دانلود کنید.

وقتی صحبت از هوش مصنوعی به میان می‌آید، کاربران ابتدا یک ربات بسیار هوشمند را متصور می‌شوند، رباتی که قدرت بالایی در تصمیم‌گیری داشته و گهگاه فکر حمله به انسان و قیام علیه آن را در سر می‌پروراند! اپلیکیشن‌های موبایل و نرم افزارهای کامپیوتری زیادی امروز از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند. برنامه Face App را باید یکی از جدیدترین کاربردهای هوش مصنوعی (در سطوح پایین) دانست که امروز کاربران بسیار زیادی را در سراسر دنیا مشغول خود کرده است.

کاربران یک تصویر مستقیم از صورت خود را به برنامه Face App داده و این اپلیکیشن بعد از پردازش، عکس آن‌ها را در زمان پیری و جوانی نشان می‌دهد. جالب‌تربن قسمت، برگرداندن صورت کاربر به یک جنسیت دیگر است، به طوری که یک کاربر دختر ظاهر خود را در زمان پسر بودن، و یک کاربر پسر ظاهر خود را در زمان دختر بودن را مشاهده می‌کند. عملکرد برنامه فیس اپ بدون نقص و ستودنی است، به استثنای اینکه در تست ما، حین دادن تصویر یک مرد دارای ریش بلند به اپلیکیشن، هوش مصنوعی فیس اپ قادر نبود صورت فرد را به جنسیت مخالف آن تبدیل کند.

برنامه Face App

مزیت برنامه Face App امکان استفاده از تصاویر موجود در گالری است

همانند بسیاری دیگر از نرم افزارهای ویرایش تصویر، در برنامه فیس اپ نیز به کاربر اجازه داده می‌شود یکی از تصاویر موجود در گالری گوشی موبایل خود را انتخاب کرده و یا به محض باز کردن اپلیکیشن، یک تصویر جدید ثبت کند. برای گرفتن بهترین نتیجه، بهتر است صورت خود را کاملا در قاب مشخص شده (تصویر زیر) تنظیم کرده و یک عکس جدید ثبت کنید.

برنامه Face App

بعد از انتخاب و یا ثبت عکس و پیش از وارد شدن به صفحه انتخاب افکت، باید چند ثانیه‌ تا پردازش کامل تصویر منتظر بمانید.

برنامه Face App

در ادامه می‌توانید افکت‌های موجود را امتحان کرده و نتایج دلخواه خود را ذخیره کنید. نحوه کار افکت‌های مختلف را در مطلبی دیگر بررسی خواهیم کرد. برای دانلود برنامه Face App برای اندروید می‌توانید از لینک مستقیم قرار گرفته به منظور دریافت از سرور گجت نیوز استفاده کرده و یا آن را از گوگل پلی دریافت کنید. همچنین دانلود برنامه Face App برای آی او اس نیز از طریق آیتونز ممکن است.

دانلود نرم افزار Face App

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. اینم تا صبح طول میکشه بیاره اخرشم بیخیال شدم

  2. برنامه فیس اپ پیر شوید جوان شوید یا جنسیت خودرا تغییر دهید

  3. نرم افزار بعد انتخاب عکس موقع پردازش گیر میکنه چکار کنم.. دو سه دقیقه هم منتظر موندم ولی نمیاد…

  4. دوست دارم برانامه فیس آپ رونصب کنم