مانیتور 42.5 اینچی 4K ال جی

ال جی از یک مانیتور ۴۲.۵ اینچی با وضوح ۴K و تقسیم به ۴ مانیتور رونمایی کرد

مانیتور ۴۲.۵ اینچی ۴K ال جی با نام کامل LG 43UD79-B کاربران را قادر میسازد تا ۴ دستگاه مختلف را به آن متصل کنند. قیمت آن نیز حدود ۷۵۰ دلار خواهد بود.

اگر شما به دنبال خرید یک مانیتور جدید در بازار هستید که به اندازه کافی برای انجام تمامی امور شما بزرگ باشد، احتمالا مانیتور جدید ال جی گزینه‌ی مناسبی برای شما خواهد بود. اخیرا مانیتور ۴۲.۵ اینچی ۴K ال جی به نام LG 43UD79-B رونمایی شده است که در ادامه قصد داریم به معرفی بیشتری از آن بپردازیم.

این یک نمایشگر ۴۲.۵ اینچی با وضوح ۴K است و به لطف اندازه‌ی آن، به نظر می‌رسد می‌توانید چهار دستگاه مختلف را به آن متصل کنید و درست همانند مانیتور دل که اواخر سال ۲۰۱۶ معرفی شد می‌تواند به چهار قسمت مختلف تقسیم شده و تا چهار کاربرد را در کنار یکدیگر ارائه کند. این بدان بستگی دارد که شما آیا می‌خواهید مانیتورتان را به این تعداد تقسیم کنید یا خیر، اما در هر صورت چنین گزینه‌ای نیز وجود دارد که می‌تواند مزیت عالی برای شما به حساب آید.

این نمایشگر ۴۲.۵ اینچی ۴K ال جی از یک پنل IPS با نسبت کنتراست ۱۰۰۰:۱ ، زاویه دید ۱۷۸ درجه‌ای، نرخ رفرش ۶۰ هرتز و همچنین قابلیت‌هایی نظیر حالت بازی (Game Mode)، تثبیت کننده مشکی (Black Stabilizer) و همگام سازی Dynamic Action برخوردار است. آن می‌تواند به بهترین شکل ممکن با کامپیوترهای قدرت گرفته از کارت‌های گرافیک AMD Radeon کار کند و حتی از تکنولوژی FreeSync کمپانی AMD نیز پشتیبانی خواهد کرد.

قیمت مانیتور ۴۲.۵ اینچی ۴K ال جی

از نظر قیمت و دسترسی نیز وب سایت AnandTech در گزارشی ادعا کرده است که نمایشگر ۴۲.۵ اینچی ۴K ال جی از تاریخ ۱۹ مه (۲۹ اردیبهشت ماه) و با قیمت ۸۳ هزار ین (حدود ۷۴۵ دلار) به فروش خواهد رسید. با این حال، وب سایت‌های مختلفی نظیر Adorama در حال حاضر آن را با قیمتی حتی کمتر از ۷۰۰ دلار پیش فروش می‌کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه