هواوی نوا 2 در وب‌سایت TENAA مشاهده شد؛ عرضه به زودی

هواوی نوا ۲ در وب‌سایت TENAA مشاهده شد؛ عرضه به زودی

ساعاتی پیش، گوشی هواوی نوا ۲ (Huawei Nova 2) بر روی خروجی وب‌سایت TENAA مشاهده شد که نشان‌دهنده دریافت مجوز فروش در بازار بزرگ چین است.

صدور گواهی تنا برای هواوی نوا ۲ به معنی مجوز فروش آن است

ماه اکتبر سال ۲۰۱۶ (مهر ۹۵) اسمارت فون میان‌رده نوا از سوی کمپانی سازنده عرضه شد و حالا با گذشت چند ماه پس از آن، شواهدی مبنی بر آماده‌سازی هواوی برای عرضه نسل جدید این سری از محصولات با نام هواوی نوا ۲ دیده می‌شود. بنا به گزارش رسانه‌های چینی، این گوشی جدید در حال حاضر گواهی TENAA را دریافت کرده و بدین ترتیب، آماده عرضه و فروش در بازار کشور چین شده است.

دریافت گواهی تنا علاوه بر صدور مجوز برای عرضه و فروش، تصاویری از محصولات را نیز منتشر می‌کند. تصویر زیر به همراه صدور مجوز فروش گوشی هواوی نوا ۲ در وب‌سایت صادر کننده گواهی قرار گرفته است.

هواوی نوا 2 در وب‌سایت TENAA مشاهده شد؛ عرضه به زودی

با توجه به تصویر فوق، به نظر می‌رسد تغییراتی در طراحی هواوی Nova 2 نسبت به مدل قبل ایجاد شده است؛ ظاهر شبیه به نکسوس ۶ پی (Nexus 6P) این گوشی (مخصوصا در قاب پشتی) از بین رفته و محل قرارگیری آنتن‌های آن یادآور آخرین آیفون اپل است.

در قاب جلو، صفحه نمایشی با لبه‌های ۲.۵ بعدی در قسمت بالا و لوگوی هواوی در حاشیه پایینی گوشی دیده می‌شود. اسکنر اثر انگشت همانند نسخه قبل در قاب عقب قرار گرفته اما برخلاف هواوی نوا ، مدل جدید به دوربینی دوگانه مجهز شده است. متاسفانه مشخصات بیشتری از هواوی نوا ۲ در دست نیست اما قطعا به زودی شاهد جزییات بیشتری از این گوشی هوشمند خواهیم بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*