حداقل سرعت ۵۰ مگابیت بر ثانیه با بسته های فیبر نوری مخابرات

از این پس مشترکان می‌توانند با استفاده از بسته های فیبر نوری مخابرات در سرعت‌ها و حجم‌های متفاوت، از اینترنت پرسرعت و باکیفیت بهره‌مند شوند.

تانوما یا تار نوری مخابرات ایران به معنی فیبر نوری تا منازل است و به فناوری جدیدی گفته می‌شود که به جای استفاده از کابل مسی، از فیبر نوری برای انتقال اطلاعات تا محل مشتری بهره می‌برد. با استفاده از این تکنولوژی می‌توان سرویس‌هایی مانند تلفن، اینترنت، سرویس‌های چندرسانه‌ای و سایر سرویس‌های مبتنی بر بستر دیتا را با سرعت و کیفیت بسیار بالا در اختیار مشترکان قرار داد.

بسته های فیبر نوری

مشترکان می‌توانند در صورتی که در محدوده تحت پوشش قرار داشته باشند به صورت رایگان این سرویس را درخواست بدهند و از بسته های فیبر نوری مخابرات استفاده کنند. مدت قرارداد تمام این بسته‌ها ۱۲ ماه است و مشترکان می‌توانند در پورتال مخابرات و در بخش تانومای اینترنت از جزئیات بسته های فیبر نوری اطلاع پیدا کرده و آن‌ها را سفارش دهند.

جزئیات بسته های فیبر نوری مخابرات

 • طرح الماس ۱ با سرعت ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه و حجم ۱۰۰ گیگابایت به قیمت ۱۱۰ هزار تومان عرضه می‌شود. این طرح دارای یک هفته اینترنت رایگان بوده و پرداخت هزینه آن از روی قبض تلفن صورت می‌گیرد.
 • طرح الماس ۲ با سرعت ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه و حجم ۵۰۰ گیگابایت به قیمت ۴۸۰ هزار تومان ارائه می‌شود. این طرح نیز دارای یک هفته اینترنت رایگان است و هزینه آن به صورت پیش پرداخت، دریافت خواهد شد.
 • طرح الماس ۳ با سرعت ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه و حجم هزار گیگابایت (۱ ترابایت) به قیمت ۹۲۰ هزار تومان است و هزینه آن به صورت پیش پرداخت از مشترکان دریافت می‌شود.
 • طرح زمرد ۱ با سرعت ۵۰ مگابیت بر ثانیه و حجم ۲۰۰ گیگابایت به قیمت ۳۰۰ هزار تومان در اختیار مشترکان قرار می‌گیرد و هزینه آن به صورت پیش پرداخت خواهد بود.
 • طرح زمرد ۲ تنها گزینه موجود در بسته های فیبر نوری مخابرات است که با مدت قرارداد ۶ ماهه عرضه می‌شود. این طرح با سرعت ۵۰ مگابیت بر ثانیه و حجم ۵۰۰ گیگابایت، ۶۵۰ هزار تومان قیمت دارد که به صورت پیش پرداخت از مشترکان دریافت می‌شود.
 • طرح مروارید ۱ با سرعت ۵۰ مگابیت بر ثانیه و حجم ۵۰ گیگابایت دارای مکالمه رایگان درون استانی است و هزینه ۶۰ هزار تومانی آن بر روی قبض تلفن محاسبه می‌شود.
 • طرح مروارید ۲ با سرعت ۵۰ مگابیت بر ثانیه و حجم ۱۰۰ گیگابایت از مکالمه رایگان درون استانی برخوردار است و هزینه ۱۱۰ هزار تومان بر روی قبض تلفن محاسبه خواهد شد.

مشترکان مخابرات می‌توانند با مراجعه به پورتال شرکت مخابرات ایران، از تحت پوشش بودن یا نبودن این سرویس استعلام بگیرند و سپس با مراجعه به مراکز مخابرات در محل خود، بسته مورد نظر را انتخاب و هزینه آن را پرداخت کنند. در صورتی که محدوده کاربر تحت پوشش فیبر نوری نباشد، وی می‌تواند به صورت رایگان درخواست تبدیل کابل مسی به فیبر نوری را ارائه دهد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

 1. قیمت ها احمقانست،راستی من شاتل دارم،این فیبر نوری شامل حال شاتلم میشه؟

 2. ما همون اینترنت ۴g ایرانسل رو با سرعت بیش از ۵۰مگابیت واقعی استفاده میکنیم و با هزینه کمتر
  بیخود زحمت شرکت محترم مخابرات رو زیاد نمیکنیم
  با اون پشتیبانی فوق العادشون