فروش هیوندای سوناتا هیبریدی

فروش هیوندای سوناتا هیبریدی برای اولین بار در ایران آغاز شد

شرکت آسان موتور به عنوان نماینده رسمی خودروهای هیوندای کره جنوبی در ایران، برای نخستین بار، فروش هیوندای سوناتا هیبریدی (Hyundai Sonata Hybrid) را آغاز کرده است.

شرکت آسان موتور از روز ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ فروش هیوندای سوناتا هیبریدی را با قیمت ۱۶۱ میلیون تومان آغاز کرد. سوناتا LF هیبرید با بیشترین امکانات وارد بازار می‌شود و مشتریان می‌توانند این خودرو را با شرایط فروش ۱۲۰ روزه دو ودیعه‌ای با سود مشارکت تعیین شده خریداری کنند.

نسخه هیبریدی سوناتا LF نه تنها از لحاظ امکانات کمبودی نسبت به نسخه بنزینی آن ندارد بلکه در مواردی همچون توان فنی و برخی آپشن‌ها، خودروی قدرتمندتری نسبت به نمونه بنزینی خواهد بود. همچنین این خودرو مانند سایر محصولات آسان موتور با ۵ سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر گارانتی عرضه خواهد شد و گارانتی جداگانه‌ای به مدت ۷ سال برای باتری‌های آن در نظر گرفته شده است.

فروش هیوندای سوناتا هیبریدی

سوناتا LF هیبریدی دارای یک موتور بنزینی و یک موتور الکتریکی است که هر یک از آن‌ها می‌توانند به تنهایی و یا با ترکیب هم خودرو را به حرکت درآورند. موتور بنزینی این خودرو نمونه‌ای ۲ لیتری است که قدرت ۱۵۶ اسب بخار و گشتاور ۱۹۳ نیوتن متر را ارائه می‌دهد. در کنار آن، یک موتور الکتریکی با قدرت ۵۱ اسب بخار و گشتاور ۲۰۵ نیوتن متر در اختیار راننده قرار گرفته است. این دو پیشرانه در مجموع می‌توانند قدرت ۱۹۳ اسب بخار را به چرخ‌ها منتقل کنند. همچنین مصرف سوخت ترکیبی سوناتا هیبریدی تنها ۴.۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر و حداکثر سرعت آن ۱۹۰ کیلومتر در ساعت است.

شرایط فروش هیوندای سوناتا هیبریدی ۲۰۱۷ – اردیبهشت ۹۶

قیمت پیش پرداخت نوع فروش مدل موعد تحویل
۱۶۱ میلیون و ۲۵۸ هزار تومان
  • ۶۰ میلیون تومان نقدی
  • ۴۰ میلیون تومان چک ۳۰ روزه
  • ۶۱ میلیون و ۲۵۸ هزار تومان در زمان صدور دعوت‌نامه

نقدی علی‌الحساب

۲۰۱۷

۱۲۰ روز کاری

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*