فروش رنو کولئوس جدید

فروش رنو کولئوس جدید در ایران با قیمت قطعی و تعداد محدود آغاز شد

فروش رنو کولئوس جدید در ایران توسط شرکت نگین خودرو آغاز شد. Renault Koleos جدیدترین کراس اوور فرانسوی است که با قیمت قطعی و تعداد محدود در بازار ایران عرضه خواهد شد.

شرکت نگین خودرو به عنوان نماینده رسمی خودروهای رنو در ایران، فروش رنو کولئوس جدید را آغاز کرد. رنو Koleos کراس اوور جدیدی است که به عنوان بهترین کراس اوور خاورمیانه در سال ۲۰۱۷ شناخته می‌شود. این خودرو که با استقبال بازار نیز مواجه شده، با قیمت ۱۹۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و در تعداد محدود به فروش خواهد رسید.

فروش رنو کولئوس جدید

فروش رنو کولئوس جدید با قیمت سال قبل

شرکت نگین خودرو با وجود اختلاف قیمت حدود ۲۰ میلیونی کولئوس جدید نسبت به مدل قبلی، فعلا اقدام به افزایش قیمت این خودروی مدرن و منحصربه‌فرد نکرده و کولئوس همچنان با همان قیمت سال پیش فروخته خواهد شد. این خودرو با موعد تحویل ۶۰ روزه و با سود مشارکت ۱۶ درصد در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

طبق زمان‌بندی‌های انجام شده از سوی شرکت نگین خودرو، در حال حاضر خودروهای ثبت نام شده، مراحل گمرکی را طی می‌کنند و به زودی سری اول رنو کولئوس جدید به مشتریان ایرانی تحویل داده می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. شرکتی به بد قولی و بی ادبی و بی نزاکتی و بی احترامی به مشتری بدتر از نگین خودرو نیست من ۶٠ روز کاری ثبت نام کرده ام تمام پول را هم داده ام الان ١١۴ روز است هیچ خبری از خودرو نیست تازه نمایندگی اش هم بی احترامی میکند و پاسخگو هم نیست خیلی متاسفم که اینکونه به شعور ایرانی بدبخت توهین میشود خاک بر سر ما با این دستکاههای نظارتی مان و مردم بدبختمان

  2. بدقول ترازنگین خودرو وجود نداره

  3. قیمت این خودرو در ایران و طبق بازار آزاد ارز ، رقمی حدود ۵۴ هزار دلار است . حال بروید قیمت همین خودرو را با مالیات های آنچنانی در بازارهای آمریکا و اروپا ببینید و مقایسه کنید. آن وقت متوجه می شوید که ما چقدر بدبخت و بیچاره هستیم و یک عده در این کشور چطور دارند می خورند. خدا به ما کمک کند