آخرین مطالب
20
امروز
ضد جاذبه

نشانه هایی از کشف تکنولوژی ضد جاذبه توسط نیکولا تسلا

نیکولا تسلا به عنوان یکی از نوابغ قرن، در سال‌های آخر عمر خود بر روی یک سیستم انقلابی با نام تکنولوژی ضد جاذبه (Anti-Gravity) کار می‌کرده است.

همه‌ی ما به خوبی می‌دانیم که نیکولا تسلا، مردی جلوتر از زمان خود بود. تسلا در گذشته‌ای دور، پیش‌بینی کرده بود که مردمان آینده در زمین، به انرژی آزاد دسترسی خواهند داشت. دستاوردهای او، فراتر از الکتریسیته و انرژی بوده و بخش بزرگی از زندگی امروزی ما را شامل می‌شوند.

اگر نیکولا تسلا و کنجکاوی بسیار زیاد او نبود، احتمالا امروز ما هیچ اطلاعی از سیستم‌های رادیو، تلویزیون، جریان الکتریکی AC، کویل تسلا، لامپ‌های فلورسنت، چراغ‌های نئون، دستگاه‌هایی با کنترل رادیویی، رباتیک، اشعه ایکس، رادار، ماکروویو و … نداشتیم. مطالعه و بررسی راه‌کارهای موجود برای تکنولوژی ضد جاذبه ، جاذبه منفی و یا آنتی گرانش در آن زمان، ایده‌ای بلندپروازانه به حساب می‌آمد. اما نیکولا تسلا، همواره در پی دستاوردهایی پیشرفته‌تر از زمان زندگی خود بود.

ضد جاذبه

ویلیام آر لین (William R. Lyne)، بخش بزرگی از مطالعات خود را بر روی زندگی اسرار‌آمیز نیکولا تسلا معطوف ساخته است. او در کتابی تحت عنوان «فیزیک اسرارامیز اتر» (Occult Ether Physics)، از کشف یادداشت‌هایی در محل زندگی نیکولا تسلا خبر می‌دهد که در آن به مطالعه و بررسی نیروی ضد جاذبه و یا ضد گرانش پرداخته شده است.

با اکتشاف تکنولوژی ضد جاذبه ، تمامی رویدادهای دنیا در کنترل انسان درمی‌آمد!

در این کتاب می‌خوانیم که نیکولا تسلا، سال‌های آخر عمر خود را صرف مطالعه یک سیستم با نیروی محرکه انقلابی کرده است. از مهم‌ترین دستاوردهای این مطالعات، می‌توان به اختراع تکنولوژی ضد جاذبه و کنترل بسیاری از رویدادهای جهان اشاره کرد. نویسنده‌ی این کتاب، اظهارات خود را با تکیه بر آخرین سخنرانی نیکولا تسلا در قالب این کتاب گردآوری کرده است. در این سخنرانی، تسلا از آخرین دستاورد خود صحبت می‌کند؛ دستاوردی که می‌تواند تمامی مفاهیم بشر از دانسته‌های فعلی را به کلی دگرگون کند.

جالب اینکه آخرین ثبت اختراع نیکولا تسلا که مربوط به سال 1928 است، یک ماشین پرنده را توصیف می‌کند که همچون هلیکوپترها و هواپیماهای امروزی پرواز می‌کند. این وسیله‌ی نقلیه، با یک سیستم محرکه کاملا انقلابی کار می‌کرد که تمامی دانسته‌های ما از سیستم‌های پرواز را تغییر می‌داد.

ضد جاذبه

نیکولا تسلا در یک سخنرانی برای موسسه رفاه مهاجرین (Immigrant Welfare)، به تشریح «نظریه‌ی داینامیکی نیروی گرانش» پرداخت:

یکی از دو اکتشاف بسیار بزرگ برای آیندگان، که من طی سال‌های 1893 تا 1894 با تمامی جزئیات بر روی آن کار کرده‌ام.

نظریه‌ی داینامیکی نیروی گرانش، یک میدان از نیرو را مفروض است که حرکت تمامی اجسام در فضا را تشریح می‌کند. چنین فرضیه‌ای، مفهوم انحنای فضای آلبرت انیشتین را زیر سوال می‌برد. «اتر» (Ether) دارای یک عملکرد غیرقابل انکار، در پدیده‌هایی همچون گرانش جهانی، اینرسی، حرکت، حرکت اجرام آسمانی و همچنین تمامی مواد اتمی و مولکولی به شمار می‌رود.

نیکولا تسلا، در مقاله‌ای تحت عنوان بزرگ‌ترین دستاورد بشریت، نظریه‌ی داینامیکی نیروی گرانش را با پر شدن فضا توسط «اتر درخشان» تشریح می‌کند. اتر همانند یک نیروی خلاقانه در طبیعت عمل می‌کند که در درون مارپیچ‌هایی میکرونی با سرعتی نزدیک به نور افتاده و به ماده‌ای قابل سنجش تبدیل می‌گردد. زمانی که این نیرو از حرکت باز می‌ایستد، ماده مجددا به حالت اتر بازمی‌گردد. (گونه‌ای از تجزیه اتمی)

ضد جاذبه

از کاربردهای این فرآیند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ساخت سریع ماده از اتر
 • ساخت هر چیزی با پیش‌نیازهای ماده و انرژی
 • تغییر دادن سایز کره زمین
 • کنترل فصل‌های کره زمین (وضعیت آب‌وهوا)
 • امکان مسیریابی مسیرهای کره زمین درست همانند استفاده از یک سفینه فضایی
 • برخورد دادن اجرام آسمانی به همدیگر برای تولید ستاره‌های جدید و یا تولید گرما و روشنایی
 • توسعه زندگی موجودات در اشکال مختلف

«اتر» در اصطلاح نیکولا تسلا، توسط نیروهای متغیر الکترواستاتیکی از کار می‌افتد و بدین وسیله اثرات گرانشی و یا اینرسی را نیز شامل می‌شود. این پدیده، به خصوص در فضای نزدیک به زمین نمود پیدا می‌کند، تسلا در این باره می‌گوید:

زمین همانند یک گوی فلزی باردار است که در فضا حرکت می‌کند. که موجب تولید سریع و عظیم نیروهای متغیر الکترواستاتیک می‌شود که اندازه آن به میزان مجذور فاصله از زمین تقلیل می‌یابد. از آن‌جا که جهت این پرتوهای انتشاری از زمین نشات می‌گیرند، آن را نیروی گرانش به سمت زمین نام‌گذاری می‌کنند.

او در تکمیل صحبت‌های خود اضافه کرد:

من جنبه‌های مختلف این موضوع را با جزئیات تمام مورد بررسی قرار داده و امیدوارم که به زودی بتوانم آن را به دنیا هدیه کنم. این مطالعه، قادر است تمامی عوامل مربوط به شکل‌گیری نیروی گرانش و نحوه‌ی حرکت اجرام آسمانی را توضیح دهد. بدین ترتیب، به زودی قادر هستیم توضیحی قطعی در این زمینه ارائه کرده و مفاهیمی اشتباه (از جمله انحنای فضا) را کنار بگذاریم. تنها وجود زنجیره‌ای از نیروها و ارتباط آنان با یکدیگر هستند که موجب حرکت اجرام در آسمان می‌شوند و همین امر می‌تواند موجب کنار گذاشتن فرضیه انحنای فضا شود. تلاش برای توصیف عملکرد جهان، بدون اطلاع داشتن از نقش ضروری آن در بسیاری از پدیده‌های عالم، امری بیهوده است.

ضد جاذبه

اعتقادها بر باورند که نیکولا تسلا، با ساخت یک منبع انرژی نامحدود از محیط زیست (انرژی آزاد)، سعی بر اختراع تکنولوژی ضد جاذبه داشته است. تبدیل انرژی به یک نیروی بسیار قدرتمند تحت عنوان رانشگر الکتریکی (Electropulsion)، به منظور کنترل نیروی گرانش بسیار ضعیف، نقش مهمی را در این نظریه بازی کرده است.

۱۸ دیدگاه

 1. من راز نیکولا تسلارو تی پونزده سال تحقیق پیداکردم انرژی الکتریکی نامحدود یعنی اب شور اقانوسها رایگان شیرین میشن کویرها جنگل مسافرت رایگان…. الان به صورت یه نقشه ساخت دستگا طراحی کردم چون همه منو با گفتن اینحرف مسخره میکنن از کسی کمک نگرفتم ففط یک مقدار پول لازم دارم تا بسازمش الان دوساله طرحو تموم کردم و دارم با سنگکاری پول جم میکنم کارگاه بزنم بسازمش البته یک نمونه ساختم که به علت مرغوب نبودن امکانات و وجنس کهنه و نامرغوب مدت کوتاهی کار کرد و خراب شد یروز ایران افتخار افرین میشه

  (0)
  • سلام علی جان خوشحال میشم با شما بیشتر آشنا بشم من هم خیلی وقته دنباله مطالب مختلف هستم برنامه های بر این موضوع دارد اگر مایل باشی دوست دارم با شما آشنا بشم شاید بتونیم در زمینه های مختلف همکاری هاییداشته باشیم درباره مسائل مالی هم فکر می کنم بتونم راه کاری داشته باشم

   (0)
 2. خب حتما با فضایی ها ارتباط داشته؟البته اونجوری که خودش میگه.

  (0)
 3. چندین کتاب از تسلا در زیزمینی در واتیکان وجود داره که واتیکان اجازه خواندن ونشر ان را به هیچ کسی نمیده

  (2)
 4. واقعا باید در مقابل این ذهن و این تفکر سر تعضین اورد او درران زمان 700اختراع و اکتشافات داشت و بیش از چند مورد از علم روز جهان رو که هنوز دانشمندان درباره ای ان کشف نکردند رو کشف کرده و سرنخ هایی از ان را کشف نموده …اگه الان این مرد زنده بود خدایش حتی نمیتونم فکرشو بکنم که چه علم به روزی الان داشته باشیم…
  در اخرراگر از ازمایشگاه تسلا عکسی در اختیار دارین لطفا دررسایت بعه اشتراک.بگذارید… 

  (7)
 5. بعدها آلمان نازی از این دستاورد استفاده کرد و موفق به ساختن اولین بشقاب پرنده جهان شد
  بعد از شکست نازیها آمریکا و شوروی خاک آلمان را وجب به وجب تفتیش کردند و با بزرگترین اختراعات روبرو شدند از جمله اسلحه اس تی جی ۴۴ که بعدها کلاشینکف از روی اون کپی شد ٫ ٫ اولین موشک کروز جهان که به موشک وی ۱ معروف شد همچنین اولین موشک بالستیک جهان که به موشک وی ۲ معروف شد و همینطور بشقاب پرنده ها که همگی از شاهکار حکومت نازی ها بود و امریکا و شوری این دستاورد ها را به سرقت بردند و در نتیجه به ابرقدرت تبدیل شدند
  بشقاب پرنده ها هیچ یک منشأ فرازمینی ندارند بلکه ساخته دست بشر هستند

  (6)
 6. واقعا تحسین بر انگیزه با همچین فکرو پیشرفتی این بشر در اون دوره داشته خیلی خارج العادس اگر تا الان زنده بود میتونس به بهترین های تکنولوژی دست پیداکنیم..یا الان بودیم اونور کره زمین از کجا معلوم!!یا در اینده بودیم!!!

  (2)
 7. تسلا رو اگه ادیسون و نوچه هاش یه کم راحت میزاشتن حتما بیشتر از اینا بدرد انسان و پیشرفت جوانع انسانی میخورد.
  به قول دوستمون 130 سال پیش اونا دنبال پیشرفت و … بودن و هنوز توی قرن 21 علمای ما در اینکه با پای راست وارد توالت بسین یا پای چپ به اجماع نرسیدن….!
  جای بسی تاسف داره حال و روز ما که اینقدر از مدنیت و مدرنیته دور افتادیم و به سمت نابودی خود و کشورمان میرویم……

  (10)
  • اینکه با پای چپ وارد سرویس شویم و با پای راست خارج، مستحب است و همه علما قبول دارند. این موضوع تاثیرات روانی و جسمی دارد
   این کار برای این است که انسان بیشتر از حد معمول در سرویس نماند در نتیجه تاثیرات پزشکی دارد
   در مورد حرکت به سوی علم موافقم که ما بسیار کند عمل می‌کنیم مخصوصا در رشته‌های فنی دانشگاه‌ها

   (-7)
   • شاید یکی از دلایل عقب ماندگی وجود افرادی باشه که بجای تکیه بر داشته های خودمون ( که زمانی مارو تبدیل به قطب علمی جهان کرده بود واتفاقا پیشرفت غرب مدیون افرادی مانند ابن سیناست وامثال ابن سینا علمشون را مدیون دینشون هستند همین دستورات که باپای چپ واردتوالت بشیدوباپای راست خارج بشید چطور بخورید چطور بخوابید چطور….که اکثرا بلحاظ علمی ثابت شده ) چشم ودلشون دنبال بیگانه است

    (0)
  • علت عقب ماندگی ما 200 سال حکومت منحوس قاجار و پهلوی بوده است…
   چرا دوره صفویه در ایران و یا دوران شکوفایی علوم قبل از رنسانس رو نمیگید که علم دست مسلمانان بود
   خود دانشمندای غربی اذعان دارند که علم رو از مسلمونا دارند ، اونوقت اینجا یه عده خودباخته تحت تاثیر جو روانی و حباب رسانه ای اینطور نطق می کنند…
   واقعا هر چی می خوریم ما از کمبود مطالعه می خوریم

   (-2)
  • علت عقب ماندگی وچود افراد خودباخته است که چشم ودلشون به بیگانه است وگرنه علم با ظهور اسلام بوجود آمد و کتب علمای اسلام که در هزار سال قبل نوشته شده هنوز مرجع علمیه دنیاست

   (0)
  • همین علمایی که بااین حرفا میخوای مسخرشون کنی اگه نبودن الان ایرانی وجود نداشت چرا امثال شماها با خودتون تعارف دارید چرا میترسید راست و مردونه فکر کنید یا بهتر بگم چرا میترسید احساستون رو به کار بگیرید همین مدرنیته و پسا مدرنی که شماها را گنگ کرده از همون آغاز جنگ جهانی تا همین الان آدم های ضعیف رو (نصف بیشتر مردم دنیا رو شامل میشن) به بی رحمانه ترین شکل ممکن که حتی نمی تونید فکرشو بکنید خونشون رو تو شیشه کرده و کشته و همین طور هم ادامه داره (داعش و ماعش وکوفتش هر چی تروریسته از تو گور اونایی بلند میشه که مدرنیته رو واسه امثال شماکردن خدا وپیامبرتون شدن شما هم دعوتشون رو قبول کردین) وحقیقت هم اینه که همین بی ایمانای مدرنیته پرسته نمیذارن ایران عزیز ما از هر نظر قوی و مقتدر بشه و مشکلاتش بر طرف بشه ، هی چرت و پرت گویی میکنن ،موش میدوئونن و… خلاصه دشمن وطن و مردم هستن علتش هم اینه که مثل سگ میترسن وبه رب العالمین یگانه ایمان ندارن و پر از ریا هستن ،اگه نور اسلام که راه یگانه دوعالم به سوی خودشه نبود هیچی وجود و موجود نبود درضمن هر چقدر فکر میکنم میبینم که این علمای دین و روحانیون ماهستن که عاشقانه برای حفظ اسلام زندگی کردن و کوشیدن تا اونایی که احساس دارن با نور اسلام زنده باشن و گرنه من اصلا خودم رو میگم یه جنازه بیشتر نبودم حتی اگه باسفینه از این کهکشون میرفتم به اون کهکشون یه چیز دیگه اینکه اگه شیطان و دشمنی با اسلام نبود همه مردم دنیا عاشقانه به سمت نور رو میکردن این یه حقیقته ولی ابلیس و اونایی که با فریب شیطون از خودشیطون هم بدتر شدن با هزاران راه بندگان خدارو از حق و نور منصرف میکنن

   (0)
 8. ببینید اونا 120 سال پیش به چی فکر میکردن و دنبال کشف چی بودن ما الان تو قرن 21 به چی فکر میکنیم
  برای همینه که واردکننده تکنولژی و کالا هستیم برای همینه که تو جهان سومی گیر کردیم و نمی تونیم بیرون بیایم

  (17)
 9. خودش که همیشه میگفته با موجودات فرازمینی در ارتباط بوده.آدم واقعا شک میکنه مگه میشه این همه نبوغ در یک انسان؟؟

  (-6)
 10. این ماشین پرنده ضد جاذبه عین ufo نیست؟شاید آزمایش این طرح توسط کشورای پیشرفته صورت گرفته و مردم که شناختی ازش نداشتن اشتباه برداشت کردن و به عنوان سفینه موجودات فضایی بهش نگاه کردن.
  واقعا نیکولا تسلا اعجوبه بوده واقعا دمش گرم

  (17)
 11. از زمان الان ما هم جلوتر بوده چه برسه از زمان خودش بدون کمک گرفت از کامپیوتر و …. چطوری محاسباتش رو انجام میداده خیلی عجیبه ، آدم های تکرار نشدنی هستن ، بیخود نیست ایلان ماسک اسم شرکتش رو گذاشته تسلا!!!!

  (17)
 12. این شخصیت چی بوده خداییش

  (14)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*