گوشی های جدید موتورولا برای سال 2017

لیست گوشی های جدید موتورولا برای سال ۲۰۱۷ لو رفت

ایوان بلس با ارسال پستی در توییتر، لیست گوشی های جدید موتورولا برای سال ۲۰۱۷ شامل موتو جی اس (Moto gS) ، موتو سی (Moto C) و موتو ای (Moto E) را افشا کرده است.

موتو زد پلی و موتو زد فورس گوشی های جدید سری زد در سال ۲۰۱۷ خواهند بود که با پشتیبانی از “Moto Mods”، برچسب «قابلیت‌های بی اندازه» را یدک می‌کشند. به علاوه، موتو زد به صفحه نمایشی ۵.۵ اینچی و فول اچ دی تجهیز شده و موتو زد فورس با پشتیبانی از “LTE”، همراه با تکنولوژی “ShatterShield” به فروش خواهد رسید.

با توجه به تصویر لو رفته، تنها یک گوشی از نسل جدید موتو ایکس در سال جاری میلادی روانه بازار می‌شود. این گوشی میان رده با برچسب «کمال بی اندازه»، به صفحه نمایشی ۵.۵ اینچی تجهیز شده و همراه با شیشه سه بعدی و “SmartCam” در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. هرچند، شایعات از احتمال تجهیز موتو ایکس ۴ (Motorola Moto X4) به صفحه نمایشی ۵.۵ اینچی به عنوان عضو جدید سری ایکس، خبر دارند.

موتو جی اس (Motorola Moto gS) و موتو جی اس پلاس (+Morotola Moto gS) دو عضو دیگری هستند که قرار است به ترتیب با صفحه نمایش های ۵.۲ و ۵.۵ اینچی و فول اچ دی روانه بازار شوند. به علاوه، بدنه فلزی نسخه کوچکتر و دوربین دوگانه نسخه بزرگتر، از ویژگی‌های اصلی این گوشی ها با برچسب «برجستگی بی اندازه» هستند.

محصولات جدید سری ای شامل دو گوشی موتو ای (Motorola Moto E) و موتو ای پلاس (Motorola Moto E Plus) می‌‌شود که هر دو به صفحه نمایش های اچ دی تجهیز شده‌اند. نسخه استاندارد این گوشی صفحه نمایشی ۵ اینچی داشته و نسخه پلاس آن، به نمایشگری ۵.۵ اینچی تجهیز خواهد شد. شیشه خمیده ۲.۵ بعدی و سنسور اثر انگشت در موتو ای و باتری ۵ هزار میلی‌آمپر ساعتی موتو ای پلاس نیز از ویژگی‌های قابل توجه این گوشی ها با برچسب «ارزش بی اندازه» هستند.

هنوز زمان عرضه گوشی های جدید موتورولا برای سال ۲۰۱۷ مشخص نشده است

در نهایت، گوشی های موتو سی (Motorola Moto C) و موتو سی پلاس (Motorola Moto C Plus) با برچسب «ملزومات بی اندازه»، ارزان ترین گوشی های موتورولا در سال ۲۰۱۷ خواهند بود که به ترتیب با نمایشگرهایی ۴۸۰p و ۷۲۰p با اندازه ۵ اینچ در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت. بر اساس اسلاید لو رفته نیز نسخه پلاس به باتری ۴ هزار میلی‌آمپر ساعتی تجهیز می‌شود.

متاسفانه در این تصویر، زمان عرضه گوشی های جدید موتورولا برای سال ۲۰۱۷ مشخص نشده است.

گوشی های جدید موتورولا برای سال 2017

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*