خودروی تبدیل شونده

ساخت خودروی تبدیل شونده واقعی شبیه به شخصیت‌های فیلم ترانسفورمرز + ویدیو

سرانجام ایده ساخت یک خودروی تبدیل شونده به واقعیت پیوست و دو نفر از اهالی روسیه توانستند یک ربات تبدیل شونده کاملا واقعی و شبیه به شخصیت‌‎های فیلم ترانسفورمرز بسازند.

یک پدر و پسر اهل روسیه، با الهام گرفتن از شخصیت‌های تخیلی سری فیلم‌‎های ترانسفورمرز اتومبیل قدیمی لادا VAZ-2110 خود را تبدیل به یک خودروی تبدیل شونده کردند. به گفته جنادی (Gennadiy) و سرگی کوچرگا (Sergey Kocherga)، طراحی و ساخت این اتومبیل تبدیل شونده شش ماه زمان برده است. مهمترین ویژگی که پروژه آن‌ها را شدیدا شبیه به شخصیت‌های زنده و تخیلی رباتیک فیلم ترانسفورمرز می‌کند، مجهز شدن آن به اسلحه و شروع به شلیک بعد از تغییر حالت است. آن‌ها ربات تبدیل شونده خود را به یک نمایشگاه سرباز کوچک در شهری در جنوب مسکو بردند تا این وسیله را به صورت عمومی به نمایش بگذارند.

خودروی تبدیل شونده

شاید تاکنون چندین خودروی تبدیل شونده مشاهده کرده باشید، اما حقیقتا هیچ کدام به اندازه وسیله ساخت دست این پدر و پسر به شخصیت‌های رباتیک فیلم ترانسفورمرز شباهت ندارند. تغییر حالت این وسیله از اتومبیل به یک ربات مجهز به اسلحه بسیار شگفت‌انگیز بوده و کاملا تداعی‌کننده صحنه‌های فیلم تخیلی ترانسفورمرز است.

انتخاب یک لادا برای ساخت خودروی تبدیل شونده

انتخاب یک لادا برای ساخت ماشین تبدیل شونده بدون دلیل نیست. این اتومبیل‌ها با مهندسی خوبی طراحی و ساخته نشده و در بیشتر وقت‌ها وزن بسیار بالایی دارند که سبب می‌شود قابلیت اطمینان آن‌ها کاهش پیدا کند. در بیشتر مکان‌های تفریحی روسیه، از این اتومبیل‌ها برای انجام شیرین‌کاری و انجام نمایش‌های خطرناک استفاده می‌شود. معمولا یک فرد صاحب لادا وقتی بعد از چند سال استفاده از اتومبیل خود تصمیم می‌گیرد از شر آن راحت شود، آن را به راحتی به دست اوراق‌چیان نسپرده و تلاش می‌کند تا پروژه‌ای عجیب و مخصوصا خطرناک با استفاده از آن پیاده‌سازی کند.

خودروی تبدیل شونده این پدر و پسر در زمان خوبی رونمایی شده است، چرا که پنجمین سری از فیلم‌های ترانسفورمرز کمتر از یک ماه دیگر و در تاریخ بیست و سوم ژوئن (دوم تیر) بر روی پرده خواهد رفت. به همین دلیل تمامی طرفداران فیلم‌های اکشن مدتی است شدیدا برای دیدن داستان بعدی تبدیل‌ شوندگان انتظار کشیده و در این بین یک وسیله تبدیل شونده واقعی نیز مشاهده کرده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. هنر نزد ایرانیان هست و بس…
    ما هنرمندیم که خاک رو کوزه میکنیم…خخخخ