شرایط فروش خودروهای رنو

شرایط فروش خودروهای رنو (نقدی و اقساطی) توسط نگین خودرو اعلام شد؛ فروش ویژه رنو سیمبل و رنو داستر

شرکت نگین خودرو، جدیدترین شرایط فروش خودروهای رنو را اعلام کرده است. در این بخشنامه، خودروهای رنو سیمبل و رنو داستر با شرایط متنوع نقدی و اقساطی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

نگین خودرو به عنوان نماینده رسمی محصولات رنو در ایران، شرایط بسیار مناسبی را برای خرید خودروهای این برند فرانسوی شامل رنو داستر (Renault Duster) و رنو سیمبل (Renault Symbol) اعلام کرد. به این ترتیب در این بخشنامه، مدل‌های تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل داستر و همچنین رنو سیمبل در لیست فروش نگین خودرو قرار گرفته‌اند و مشتریان می‌توانند این دو خودرو را با شرایط متنوع نقدی و اقساطی خریداری کنند.

بر این اساس خودروی رنو سیمبل مدل ۲۰۱۶ با موتور ۱.۶ لیتری، گیربکس اتوماتیک، مانیتور و نویگیشن به قیمت ۷۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به صورت نقدی فروخته می‌شود. مشتریان در صورت خرید نقدی رنو سیمبل می‌توانند از تخفیف ۴ میلیون تومانی بهره‌مند شوند و پرداخت نهایی نیز طی ۵ چک ۴ میلیون تومانی صورت خواهد گرفت.

شرایط فروش خودروهای رنو

رنو Symbol

همچنین در جدیدترین شرایط فروش خودروهای رنو در ایران، شاسی بلند پرفروش داستر ۲۰۱۶ به تعداد محدود با قیمت ۹۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و با تخفیف خرید نقدی ۴ میلیون تومانی به فروش می‌رسد. در این طرح، پرداخت نهایی طی ۴ چک ۵ میلیون تومانی انجام می‌شود. علاوه بر آن رنو داستر مدل ۲۰۱۷ در نسخه‌های تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل با قیمت ۱۱۱ میلیون و ۱۲۰ میلیون تومان و همراه با تخفیف نقدی ۵ و ۳ میلیون تومان عرضه خواهد شد.

شرایط فروش خودروهای رنو به صورت اقساطی

همچنین شرکت نگین خودرو شرایط فروش خودروهای رنو را به صورت اقساطی اعلام کرده است. بر این اساس رنو سیمبل ۲۰۱۶ با پیش پرداخت ۱۷ میلیون یا ۲۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به همراه ۵۰ میلیون تومان وام و بازپرداخت ۱۲ تا ۳۰ ماه فروخته می‌شود. رنو داستر نیز با پیش پرداخت ۳۲ میلیون یا ۶۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در اقساط ۱۲ تا ۲۴ ماه یا ۳۰ ماه برای داستر ۲۰۱۶ در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

شرایط فروش خودروهای رنو

رنو Duster

گفتنیست که تمامی خودروهای عرضه شده توسط نگین خودرو دارای ۵ سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر گارانتی هستند و موعد تحویل خودروها نیز ۱۵ تا ۳۰ روز تعیین شده است. علاوه بر آن هدایایی مانند مانیتور، نویگیشن و دوربین دید عقب به صورت استاندارد توسط نگین خودرو برای خریداران ارائه می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*