رنو کوئید

رویت رنو کوئید با پلاک آزمایش فنی در تهران؛ عرضه با قیمت ۳۰ تا ۳۵ میلیون تومان

روز گذشته خودروی رنو کوئید (Renault Kwid) با پلاک آزمایش فنی در تهران دیده شد. قرار است این خودرو در کارخانه ایدرو تولید و با قیمت ۳۰ تا ۳۵ میلیون تومان در بازار ایران عرضه شود.

به زودی خودروی رنو کوئید با مشارکت شرکت رنو و سازمان گسترش و نوسازی (ایدرو) در ایران تولید و عرضه خواهد شد. گفته می‌شود که این خودروی به شدت ضعیف با قیمت ۳۰ تا ۳۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد. اینکه از خودرویی با این قیمت انتظار پیشرانه قوی و امکانات سطح بالا داشته باشیم، بسیار دور از انتظار است. رنو Kwid در حالت پایه دارای پیشرانه ۷۹۹ سی‌سی با قدرت ۵۴ اسب بخار و ۷۲ نیوتن متر گشتاور بوده و تنها ۶۶۰ کیلوگرم وزن دارد. به لطف این پیشرانه ضعیف و شاید مضحک، کوئید شتاب صفر تا صد کیلومتر در ساعت را در مدت ۱۶ ثانیه طی می‌کند و حداکثر سرعت آن نیز ۱۴۰ کیلومتر در ساعت است. همچنین میانگین مصرف سوخت این خودرو نیز کمتر از ۴ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر اعلام شده است.

رنو کوئید

یکی از ویژگی‌های جالب رنو کوئید طراحی ظاهری آن است. این خودرو در کلاس شبه SUVها قرار گرفته و در واقع کوچک‌ترین شاسی بلند رنو محسوب می‌شود. در ادامه جدول مشخصات محصول جدید ایدرو در بازار ایران را مشاهده می‌کنید:

رنو کوئید

مشخصات رنو کوئید

ابعاد (طول/ عرض/ ارتفاع) ۳.۶۷۹ متر/ ۱.۵۷۹ متر/ ۱.۴۷۸ متر
فاصله بین دو محور ۲.۴۲۲ متر
حجم موتور ۷۹۹ سی‌سی
قدرت موتور ۵۴ اسب بخار در ۵ هزار و ۶۷۸ دور در دقیقه
گشتاور ۷۲ نیوتن متر در ۴ هزار و ۳۸۶ دور در دقیقه
سایز تایرها ۱۵۵/۸۰R13
سیستم تعلیق جلو مک فرسون استرات
سیستم تعلیق عقب فنر پیچشی
حداکثر سرعت ۱۴۰ کیلومتر در ساعت
ظرفیت باک ۲۸ لیتر

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. کارکجاست؟گفتین برزیلیه؟ساختاریش چون هندمین کارودارن ولی باکارائیه پائین

  2. رن کوئیدروازکجاثبت نام میکنن قیمت واقع چنده وبازارنیست اصلا؟

  3. کجای این ماشین شاسی بلند هست با ۶۶۰ کیلو از پراید هم ضعیفتره که ….و در ضمن تو کشورهای دیگه مثله هند حدود قیمت ۱۲ م هست