استفاده از تبلت چه جایگاهی در زندگی شما دارد؟ (نظرسنجی)

استفاده از تبلت چه جایگاهی در زندگی دیجیتالی شما دارد؟ (نظرسنجی)

با توجه به آمار و ارقام منتشرشده، به نظر می‌رسد استفاده از تبلت در آینده‌ای نزدیک به کمترین حد خود از ابتدای تولید برسد. اما شما چقدر از این گجت استفاده می‌کنید؟

آمار استفاده از تبلت در بین کاربران رو به کاهش است

طبق نظرات کارشناسان، در سال‌های اخیر، آمار فروش گجت های هوشمند با نمایشگر بسیار بزرگ پایین آمده و با پیشرفت روزافرون گوشی های هوشمند و بزرگتر شدن صفحه نمایش آنها، محبوبیت و استفاده از تبلت در بین کاربران کمتر شده است. در واقع اسمارت فون های جدید به کاربران این اجازه را می‌دهند تا به انجام عملیاتی که پیش از این تنها بر روی تبلت ها امکان‌پذیر بود، بپردازند.

اگرچه در برخی بازارهای جهانی شاهد افزایش خرید و فروش تبلت ها هستیم اما حداقل طی چند دوره اخیر، گوشی های هوشمند کارایی بیشتری نسبت به قبل پیدا کرده و با ورود تکنولوژی‌های تبدیل‌پذیر، می‌توانند همانند یک تبلت وظایف مورد نیاز کاربران را به بهترین شکل انجام دهند.

اما با توجه به صحبت‌های گفته‌شده، این دیوایس‌های هوشمند چه جایگاهی در زندگی روزمره شما دارند؟ آیا استفاده از تبلت به عنوان امری روتین، در برنامه روزانه شما قرار دارد؟

در نظر سنجی امروز ما شرکت کرده و به گزینه مورد نظر خود رای دهید. در انتها، نظرات خود را در خصوص افول تبلت ها و جایگزینی آنها با گوشی های هوشمند در زندگی کاربران، با ما در میان بگذارید. آیا به نظر شما، به پایان این محصولات کاربردی رسیده‌ایم؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

 1. سلام
  به نظرم اگه پول تبلت به یه اسمارت فون قوی و پرچمدارا بدی احتیاجی به تبلت نیس در کل :
  تبلتهای هیبریدی : که الان دارن جا لب تاپ هارو میگیرن
  تبلتهای ایپد هم برای بازی خوبن
  تبلت های اندرویدی هم از نظر قیمت
  ایفون میتونه جا ایپد به راحتی بگیره. سری نوت و فبلتهای بازار جایی همه تبلتهارو میتونن بگیرن ولی تبلتهای هیبریدی تنهاترین تبهای هستن که جایگرین ندارن. (مثلا سری لومیا نمیتونه کارای پی سی رو انجام بده)
  امیدوارم کمکی کرده باشم.

  • انویدیا کلا سه تا بیشتر تبلت تولید نکرده که سری شیلد بودن و الان بسیار ضعیف هستند در مقایسه با تبلت ها جدید بازار
   تنها مزیت اون زمان این برند پردازنده قوی سری تگرا بود و گرافیک جی فورس کپلر

   درسته اندروید ۷ هم برای این تبلت اپدیت شده ولی کلا گزینه مدرنی نیست ۲۰۱۴ هستش