رده بندی کیفی خودروهای تولید داخل

رده بندی کیفی خودروهای تولید داخل – اردیبهشت 96

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، جدیدترین گزارش رده بندی کیفی خودروهای تولید داخل را در اردیبهشت 96 منتشر کرد. در این گزارش، باکیفیت ترین و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی مشخص شده‌اند.

به گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، در اردیبهشت 1396 تعداد 64 هزار و 219 دستگاه خودرو  در کشورمان تولید شده که از این میان 99 درصد حجم تولید به خودروهای گروه سبک اختصاص داشته و یک درصد دیگر به خودروهای گروه سنگین مربوط می‌شود. خودروهای تولید شده در ماه گذشته شامل 42 مدل خودروی گروه سبک و 7 مدل خودروی سنگین بوده است.

در بخش خودروهای وانت، به جز پیکاپ فوتون و وانت تندر، سایر خودروها با اخذ یک ستاره در پایین‌ترین وضعیت کیفی قرار دارند. در بخش خودروهای سواری، خودروهای مزدا 3 جدید گروه بهمن، گرند ویتارا ایران خودرو، هیوندای آی 20، کیا سراتو، هیوندای آی 10، رنو ساندرو، تندر 90 اتوماتیک و پارس تندر، هر یک در رده‌های قیمتی خود با اخذ 4 ستاره از بالاترین کیفیت برخوردار هستند.

در گروه خودروهای سنگین و بخش باری، خودروهای کشنده ولوو FH500 و کشنده ولوو FH460 با دریافت 4 ستاره کیفی، بهترین کیفیت را در اختیار دارند و در بخش خودروهای سنگین مسافری نیز هیچ خودرویی در این ماه تولید نشده است.

رده بندی کیفی خودروهای تولید داخل

ارزیابی کیفی خودروهای وانت

رده بندی کیفی خودروهای تولید داخل

ارزیابی کیفی خودروهای سواری

رده بندی کیفی خودروهای تولید داخل

مقایسه ارزیابی کیفی خودروهای سواری در دو ماه اخیر

رده بندی کیفی خودروهای تولید داخل

ارزیابی کیفی خودروهای سنگین

رده بندی کیفی خودروهای تولید داخل

مقایسه ارزیابی کیفی خودروهای سنگین در دو ماه اخیر

رده بندی کیفی خودروهای تولید داخل

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. این ماشینهایی که تو کشور ما مونتاژ میشن سالهای ساله که در کل دنیا از رده خارج شدن
    یعنی کلا سرو ته ۱ کرباسن

  2. در واقع خودرو سازی های داخلی اکثر خودروهاشون فوق العاده بی کیفیت و بی ارزشن. این رده بندی ها وقتی ارزش دارند که باعث ارتقای کیفی در دوره های بعدی بشن، در صورتی که ما هر سال میبینیم که حتی بدتر هم میشن.