آیپد پروهای سال 2017

نخستین ویدیوی تبلیغاتی آیپد پروهای سال ۲۰۱۷ منتشر شد

آیپد پروهای سال ۲۰۱۷ (Apple iPad Pro 2017) یعنی آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی و نسخه جدید و ارتقا یافته آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی دارای قابلیت‌های زیادی هستند که می‌توان آن‌ها را در نخستین ویدیوی تبلیغاتی این محصولات مشاهده کرد.

اپل در جریان کنفرانس WWDC 2017، در کنار کوله‌باری از دستاوردهای مرتبط با دنیای نرم افزار دو تبلت جدید را نیز معرفی کرد. اپل آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی و نسخه جدید آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی محصولاتی هستند که قابلیت‌های فوق‌العاده‌ای زیادی در مقایسه با محصولات پیشین داشته و به مشخصات سخت افزاری بهتر شامل قدرتمندترین چیپست موبایل این شرکت یعنی اپل A10 مجهز شده‌اند.

قابلیت‌های آیپد پروهای سال ۲۰۱۷ بعد از دریافت آی او اس ۱۱ افزایش پیدا خواهد کرد

علاوه بر ظاهر فوق‌العاده زیبای آیپد پروهای سال ۲۰۱۷ که به دلیل حاشیه کم اطراف نمایشگر آن‌ها به وجود آمده، شاهد امکانات نرم افزاری جدید و متنوعی در آن‌ها هستیم که به عنوان نمونه می‌توان به امکان کشیدن و رها کردن اپلیکیشن‌ها و تقسیم صفحه نمایش به چند بخش برای انجام همزمان چندین عمل اشاره کرد.

آیپد پروهای سال 2017

به همین دلیل مالتی تسکینگ در آیپد پروهای سال ۲۰۱۷ به بهترین نحو ممکن در آمده است. اکنون شاهد یک داک اختصاصی و قابل سفارشی‌سازی هستیم که با استفاده از آن‌، کاربران می‌توانند خیلی سریع به برنامه‌هاس پرکاربرد دسترسی داشته باشند.

بیشتر ویژگی های نسخه جدید آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی و آیپد پرو تازه معرفی شده ۱۰.۵ اینچی را می‌توان در نخستین ویدیوی رسمی منتشر شده برای آن‌ها مشاهده کرد. به گفته اپل، به لطف استفاده از جدیدترین چیپست موبایل این شرکت عملکرد واحد پردازش اصلی تا ۳۰ درصد و عملکرد پردازشگر گرافیکی تا ۴۰ درصد نسبت به تبلت‌های آیپد پیشین بهبود پیدا کرده است. یکی دیگر از تغییرات سخت افزاری مهم آن‌ها افزایش ظرفیت داخلی است، به طوری که بالاترین نسخه آیپد پروهای سال ۲۰۱۷ دارای ۵۱۲ گیگابایت ظرفیت داخلی است.


پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*