تعمیر رایگان گوشی های سامسونگ

طرح مشاوره، به‌روزرسانی و تعمیر رایگان گوشی های سامسونگ در ایران به مناسبت ماه رمضان

سامسونگ ایران، به مناسبت ماه رمضان، طرح ویژه‌ای را برای گوشی های این برند در نظر گرفته است. طرح مشاوره، به‌روزرسانی و تعمیر رایگان گوشی های سامسونگ در مکان‌های اعلام شده اجرا می‌شود.

طرح ویژه سامسونگ ایران در دو پاساژ ارگ و کوروش تهران و در روزهای ماه رمضان اجرا می‌شود. طی این برنامه، یک تکنسین و یک مشاور مجرب در محل حاضر ‌شده و با بررسی تمامی جوانب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری گوشی‌های کاربران، اطلاعات لازم را در مورد دستگاه و مشکلات احتمالی آن به افراد ارائه می‌دهند. همچنین در صورت نیاز به به‌روزرسانی، تکنسین سامسونگ این کار را در همان زمان انجام می‌دهد و چنانچه نیاز به زمان بیشتری باشد به کاربران برای انتخاب محل مورد اطمینان تعمیر گوشی کمک می‌کند. به روزرسانی سیستم‌ عامل گوشی به صورت رایگان، یکی دیگر از جنبه‌های مورد بررسی توسط تکنسین سامسونگ است که در صورت نیاز و تمایل صاحب گوشی صورت می‌گیرد. در پایان هم به رسم یادبود شرکت در این طرح جدید، هدیه‌ای کوچک به مراجعه‌کنندگان اهدا می‌شود.

تعمیر رایگان گوشی های سامسونگ

یکی دیگر از خدمات ارائه شده در طرح ویژه سامسونگ در ماه رمضان، ارائه مشاوره به مراجعه‌کنندگان توسط افراد متخصص است. بسیاری از افراد برای انتخاب مدلی خاص از میان طیف متنوع گوشی های سامسونگ مردد هستند. به همین دلیل قرار است تا همزمان با حضور تکنسین‌ها، کارشناسان سامسونگ در محل حاضر شوند و به مراجعه‌کنندگان در پیدا کردن مدل دلخواه و مورد نیاز‌شان کمک کنند. تمام فعالیت‌های تکنیسین‌های حاضر در محل در تمامی ساعات توسط ناظران مرکزی مستقر در مرکز اصلی بخش خدمات سامسونگ ایران رصد و نظارت می‌شود و به این ترتیب کاربر می‌تواند از دقیق و کامل بودن به‌روزرسانی‌ها و تعمیرات انجام شده اطمینان خاطر داشته باشد.

ساعت و مکان طرح مشاوره و تعمیر رایگان گوشی های سامسونگ

برای استفاده از خدمات طرح مشاوره، به‌روزرسانی و تعمیر رایگان گوشی های سامسونگ ، تمامی کاربران می‌توانند از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روزهای ماه رمضان به پاساژهای کوروش و ارگ تهران مراجعه کنند. سامسونگ ایران در سال گذشته نیز بزرگترین مرکز خدمات موبایل و لوازم جانبی خود را در طبقه منفی یک بازار چارسو راه‌اندازی کرده بود. در این مرکز، مشتریان ضمن ارتباط رو در رو با کارشناسان ویژه سامسونگ، تمام فرآیند تعمیر گوشی خود را از نزدیک مشاهده می‌کنند. طرح ویژه‌ای که قرار است طی ماه رمضان اجرا شود در ادامه برنامه‌های سامسونگ برای ارائه خدمات مدرن و بی‌واسطه پس از فروش است که با هدف پشتیبانی ویژه از مشتریان ایرانی اجرا می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. سلام وقت بخیر.
    چراغ قوه و دوربین گوشیم وقتی واردشون میشم میگ ال ای دی توسط برنامه های دیگ اشغال شده(The LED occupied by ather app) ؛ اگ لطف کنین بفرماین مشکل از کجاس ممنون میشم. مدلش core2