تصاویر جدید آیفون 8 و آیفون 7 اس به همراه اطلاعاتی از پرچمداران بعدی اپل منتشر شد

تصاویر جدید آیفون ۸ و آیفون ۷ اس به همراه اطلاعاتی از پرچمداران بعدی اپل منتشر شد

پس از انتشار عکس هایی از فریم فلزی منتسب به محصولات آینده اپل، ساعاتی پیش، تصاویر جدید آیفون ۸ (iPhone 8) و آیفون ۷ اس (iPhone 7s) در شبکه اجتماعی Reddit منتشر شد که جزییاتی از بخش های عقب و جلوی پرچمداران سال ۲۰۱۷ اپل را فاش کرده و برخی اطلاعات جالبی نیز به همراه دارند.

به گفته شخص منتشرکننده تصاویر جدید آیفون ۸ و آیفون ۷ اس ، این عکس‌ها از طریق یکی از کارمندان اپل به دست او رسیده و قاب های موجود در تصاویر نیز به منظور تولید انبوه، برای تامین‌کنندگان چینی فرستاده شده است. تصاویر لو رفته همچنین نشانه‌هایی از وجود شارژ بی‌سیم در آیفون ۷s و آیفون ۷s پلاس (iPhone 7s Plus) را تایید می‌کنند؛ پیش از این تصور می‌شد این تکنولوژی تنها در انحصار آیفون ۸ اپل باشد، اما در صورت تایید این تصاویر، قطعا علاقه‌مندان به محصولات اهالی کوپرتینو را خوشحال خواهد کرد.

پنل‌های جلو و عقب مشخص‌شده در تصاویر جدید آیفون ۸ و آیفون ۷ اس به خوبی توصیفات و شایعات چند ماه اخیر در خصوص این گوشی های هوشمند را به رخ کشیده و بار دیگر، بر قرارگرفتن سنسور اثر انگشت در بخش جلویی اسمارت فون تاکید دارند. بنابراین، به نظر می‌رسد اپل مشکل مربوط به محل جانمایی تاچ آیدی را در محصولات جدیدش برطرف و بدین ترتیب، دروازه‌ای جدید به سمت طراحی موبایل های هوشمند باز کرده است.

در قاب جلوی منتسب به آیفون های جدید اپل که در تصاویر نیز مشخص است، کاهش لبه‌های کناری نمایشگر به وضوح دیده می‌شود. به هر حال جدا از اصل یا تقلبی‌بودن، به نظر می‌رسد این عکس‌ها یکی از بارزترین تصاویر منتشرشده از آیفون ۸ و آیفون ۷ اس باشد که تاکنون دیده شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۷ دیدگاه

  1. اخه ترو خدا ای ایفون۸ چی چیه اینقدر زشته اخه خدا وکیلی ایفون ۷ خوشگل تر نیست

  2. حذف کلید هوم خیلی مسخره است کل اصالت ایفون به کلید هوم بود اصلا ایفون بدون این کلید فایده نداره

  3. آیفون ٧اس داریم دوستان؟؟؟
    کسی بمن بکه آیفون ٧اس بهتره یا آیفون٧
    تفاوت قیمتاشم اکه میدونید بکید

  4. تقلیدکار بدبخت جلوش کپی s8 حالا کی تقلید کاره فقط صفحه های خمیده ام مونده اونم تقلید کنه میشه کپی برابر s8