قیمت گوشی ال جی جی 6

کاهش قابل توجه قیمت گوشی ال جی جی ۶ در بازار ایران

گوشی پرچمدار LG با نام G6 از اواسط اردیبهشت‌ماه وارد بازار ایران شد و با گارانتی مدیاپردازش به فروش می‌رسد. اکنون قیمت گوشی ال جی جی ۶ کاهش قابل توجهی داشته و به زیر ۲ میلیون تومان رسیده است.

ال جی جی ۶ (LG G6)، جدیدترین گوشی پرچمدار این برند کره‌ای از روز دهم اردیبهشت سال جاری وارد بازار ایران شد. این گوشی قدرتمند بر خلاف سایر گوشی های پرچمدار و رده بالا که در ابتدای ورود به بازار ایران با قیمت‌های نجومی به فروش می‌رسیدند، به صورت رسمی با گارانتی شرکت مدیاپردازش و با قیمت نسبتا مناسب در بازار کشورمان عرضه شد. قیمت گوشی ال جی جی ۶ در ابتدا معادل ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان برای نسخه معمولی و ۲ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان برای نسخه فول پک بوده و مدتی بعد قیمت نسخه فول پک نیز به ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان کاهش پیدا کرد.

قیمت گوشی ال جی جی 6

کاهش قیمت گوشی ال جی جی ۶ در روزهای اخیر

حالا در روزهای اخیر، قیمت این گوشی پرچمدار به طور قابل توجهی کاهش یافته و هم‌اکنون می‌توانید نسخه عادی G6 را با قیمت ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و نسخه فول پک آن را با قیمت ۱ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان خریداری کنید. با این حساب اگر قصد خرید ال جی G6 را دارید، شاید الان زمان مناسبی برای این کار باشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. اقا واقعیت بردای الجی میسوزه

  2. الجی همیشه افت قیمت شدید داشته. نمونش همین g5 که الان مفت شده.