چیپست وان پلاس ۵ تی اسنپدراگون ۸۳۶ نخواهد بود

چیپست وان پلاس ۵ تی برخلاف آن چیزی که بیشتر شایعات به آن اشاره می‌کنند اسنپدراگون ۸۳۶ نخواهد بود. به عقیده تحلیلگران، وان پلاس چیپست دیگری را برای گوشی موبایل OnePlus 5T در نظر خواهد گرفت.

وان پلاس ۵ پرچمدار اندرویدی جدیدی است که بیش از همه به خاطر تجهیز به چیپست اسنپدراگون ۸۳۵ و ۸ گیگابایت حافظه رم در کانون توجه رسانه‌های خبری قرار گرفته است. همانند پرچمدار سال ۲۰۱۶ وان پلاس، پیش‌بینی می‌شود یک نسخه ارتقا یافته از این محصول در انتهای سال ۲۰۱۷ با عنوان وان پلاس ۵ تی معرفی شود.

همزمان با معرفی این گوشی موبایل شایعه پراکنی پیرامون مشخصات فنی و مخصوصا چیپست وان پلاس ۵ تی نیز آغاز شد. اگرچه بر اساس بسیاری از شایعات چیپست معرفی نشده اسنپدراگون ۸۳۶ مغز متفکر این مدل جدید خواهد بود، اما اخبار جدید منتشر شده از چین این عقیده را رد می‌کنند.

چیپست وان پلاس 5 تی

این گوشی‌ساز چینی، وان پلاس ۳ را در ماه ژوئن (خرداد) سال ۲۰۱۶ و وان پلاس ۳ تی را در ماه نوامبر (آذر) همین سال معرفی کرد. در نسخه پایه چیپست اسنپدراگون ۸۲۰ به کار رفته بود، در حالی که در وان پلاس ۳ تی شاهد استفاده از چیپست اسنپدراگون ۸۲۱ بودیم. اگرچه وان پلاس هنوز هیچ اظهار نظری در این باره نکرده است، اما انتظار می‌رود زمان عرضه وان پلاس ۵ تی مجددا ماه نوامبر باشد.

احتمالا چیپست وان پلاس ۵ تی باز هم اسنپدراگون ۸۳۵ خواهد بود

بر اساس گزارش‌های جدیدی که از چین به گوش می‌رسند، این گوشی‌ساز چیپست وان پلاس ۵ تی را تغییر نداده و برای پایین نگه داشتن قیمت نهایی محصول، به جای اسنپدراگون ۸۳۶ از همان چیپست مدل پایه استفاده خواهد کرد. وان پلاس ۳ تی تغییرات بسیار زیادی در مقایسه با نسخه پیشین به خود دیده بود، اما در صورت ثابت باقی ماندن چیپست، نمی‌توان ایده خاصی درباره تغییرات نسخه جدید پرچمدار سال ۲۰۱۷ وان پلاس داشت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*