شرایط فروش بی وای دی اس 6

شرایط فروش بی وای دی اس ۶ در تیرماه ۹۶ اعلام شد

شرکت خودروسازی کارمانیا به عنوان شریک تجاری BYD در ایران، شرایط فروش بی وای دی اس ۶ (BYD S6) را برای تیر ۱۳۹۶ اعلام کرد که در ادامه جزئیات این بخشنامه را مشاهده می‌کنید.

با توجه به قوانین سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، تحویل محصول به صورت خرید نقدی طی مدت ۹۰ یا ۱۲۰ روز صورت خواهد گرفت. خودروی شاسی بلند کارمانیا با نام بی وای دی S6، تک دیفرانسیل بوده و از موتور ۲۴۰۰ سی‌سی و جدیدترین گیربکس اتوماتیک دوکلاچه با قابلیت تعویض دستی دنده استفاده می‌کند. همچنین سیستم‌های ایمنی و رفاهی خاصی با همکاری شرکت‌های آلمانی بر روی خودرو قرار گرفته و به مشتریان ارائه می‌شود.

شرایط فروش بی وای دی اس 6

شرکت خودروسازی کارمانیا با توجه به موعد تحویل خودرو، سود مشارکت ۱۸، ۲۰ یا ۲۲ درصدی را به همراه سود انصراف ۱۲ درصدی برای مشتریان در نظر گرفته است. همچنین برای راحتی هرچه بیشتر خریداران، سه سال یا ۱۰۰ هزار کیلومتر گارانتی رایگان با بالاترین سطح کیفیت ارائه می‌شود.

شرایط فروش بی وای دی اس ۶ – تیر ۱۳۹۶

  • پرداخت از طریق دستگاه‌های کارتخوان شرکت در نمایندگی‌ها یا واریز به حساب شرکت خودروسازی کارمانیا انجام می‌شود.
  • قیمت خودرو شامل مالیات بر ارزش افزوده به علاوه کلیه حقوق و عوارض قانونی متعلقه و بیمه شخص ثالث و شماره‌گذاری خواهد بود.
  • تمامی هزینه‌ها، مالیات‌ها، عوارض، بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه‌هایی که قانون پرداخت آن را بر عهده خریدار و مصرف‌کننده گذاشته، بر اساس قوانین، نرخ‌ها و تعرفه‌های زمان ثبت نام محاسبه شده است و در صورت تغییر این قوانین، نرخ‌ها و تعرفه‌ها در زمان تحویل خودرو، مابه‌التفاوت از مشتری دریافت می‌شود.
قیمت (تومان) پیش پرداخت در زمان ثبت نام (تومان) پرداخت مرحله دوم در تاریخ ۷ مرداد (تومان) پرداخت مرحله سوم در تاریخ ۵ شهریور (تومان) سود مشارکت سود انصراف پرداخت نهایی زمان تحویل
۹۸ میلیون و ۷۰۰ هزار ۴۹ میلیون ۲۲ درصد ۱۲ درصد شهریور ۹۶
۳۰ میلیون ۲۰ درصد
۱۵ میلیون ۱۵ میلیون ۱۵ میلیون ۱۸ درصد مهر ۹۶
۱۰ میلیون ۱۰ میلیون ۱۰ میلیون ۱۸ درصد

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*