آخرین مطالب
5
امروز
تلویزیون های OLED ال جی

تلویزیون های OLED ال جی جایزه بهترین تلویزیون را از یک رسانه معتبر دریافت کردند

یک رسانه معتبر لوازم خانگی به نام U.S Consumer Product Publication، تلویزیون های OLED ال جی و همچنین مدل SUPER UHD را به عنوان بهترین تلویزیون‌ها معرفی کرد.

شرکت LG با دریافت جایزه بهترین تلویزیون برای مدل LG SIGNATURE OLED سری W از یکی از معتبرترین رسانه‌های نقد لوازم‌خانگی به نام U.S. Consumer Product Publication، به پیشروی خود در زمینه نوآوری و لوازم صوتی تصویری خانگی ادامه می‌دهد. تلویزیون های OLED ال جی در سال 2013 معرفی شده بود و هم‌اکنون رنج گسترده‌ای از این تلویزیون‌ها را ارائه می‌دهد؛ تلویزیون‌هایی از جمله مدل‌های فوق باریک B7 و C7، مدل‌های Picture-on-Glass سری E7 و G7 و مدل Picture-on-Wall سری LG SIGNATURE OLED TV W.

تلویزیون های OLED ال جی

آقای Brian Kwon، رییس بخش لوازم صوتی تصویری شرکت ال جی می‌گوید:

LG پیشگام عرصه فناوری تلویزیون های OLED محسوب شده و به همین دلیل منابع زیادی را صرف رشد این حوزه در جهت نفع همه مشتریانش کرده است. برترین متخصصان حوزه تلویزیون، همیشه تکنولوژی تلویزیون های OLED ال جی را به عنوان بهترین تلویزیون موجود رده‌بندی می‌کنند و ما تنها تولیدکننده‌‌ای هستیم که طیف وسیعی این تلویزیون‌ها را چه بر اساس سایز و چه مدل عرضه می‌کنیم. زمانی بهتر از الان برای خرید بهترین تکنولوژی تلویزیون موجود در بازار وجود ندارد.

تلویزیون های OLED ال جی

بر اساس امتیازدهی رسانه معتبر و تخصصی لوازم‌خانگی آمریکایی، تلویزیون های OLED ال جی بهترین امتیاز را برای کیفیت تصویر، زاویه دید و تطبیق‌پذیری دریافت کردند و در مجموع توانستند بالاترین امتیاز عملکردی را از آن خود کنند. LG اولین شرکتی بود که پیکسل‌های متحول کننده OLED را به حوزه صفحه نمایش تلویزیون معرفی کرد. از آن زمان این شرکت تنها تولیدکننده‌ای است که متنوع‌ترین سری محصولات OLED را از جمله سایز 77 و 65 اینچی W7، سایز 77 و 65 اینچی G7، سایز 65 و 55 اینچی E7، سایز 65 و 55 اینچی E7، سایز 65 و 55 اینچی C7 و سایز 65 و 55 اینچی B7 عرضه می‌کند.

مشکی مطلق و جزئیات بیشتر تصویر در تلویزیون های OLED ال جی

برخلاف فناوری LCD، فناوری OLED نور خود را بدون نیاز به لامپ پشت تصویر (LED) ایجاد می‌کند؛ یعنی هر پیکسل جداگانه کنترل شده و خاموش و روشن می‌شود. این امر باعث می‌شود مشکی مطلقی به نمایش گذاشته شده و جزئیات بیشتری در زمینه تاریک و در نزدیک لبه‌های نور شاهد باشید. همچنین با طیف رنگی غنی شامل میلیاردها رنگ، تلویزیون های OLED ال جی می‌توانند تصویری شبیه واقعیت، رنگ‌هایی شفاف‌تر و کیفیت تصویر بی‌نظیری را به نمایش بگذارند.

تلویزیون های OLED ال جی

در میان سایر تلویزیون های برتر ال جی، مدل LG SUPER UHD نیز قرار دارد که مجهز به فناوری Nano Cell است. این تلویزیون مجهز به پیشرفته‌ترین فناوری LCD و بهترین کیفیت تصویر در میان تلویزیون های LCD این شرکت است. این نوآوری متحول کننده LCD به تلویزیون این امکان را می‌دهد تا رنگ‌ها را دوباره بازتولید کند؛ یعنی رنگ‌ها را دقیقا همان‌گونه که قرار است به نمایش دربیایند پردازش کند. حتی در زاویه دید غیرمستقیم تا هر فردی که در اطراف تلویزیون نشسته است دقیق‌ترین رنگ‌های نزدیک به واقعیت را شاهد باشد.

تلویزیون های OLED ال جی

هم تلویزیون OLED و هم تلویزیون SUPER UHD ال جی می‌توانند فرمت‌های HDR مختلفی مثل HDR10، Dolby Vision و فرمت جدید HLG HDR را پخش کنند و به بینندگان امکان دسترسی به بزرگ‌ترین مجموعه محتواهای HDR را بدهند. به علاوه تمام تلویزیون های 2017 ال جی مجهز به سیستم‌عامل پیشرفته و تحسین‌شده webOS 3.5 هستند. سیستم‌عاملی که جابجایی بین محتواها در آن بسیار ساده و سریع است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*