تلفن همراه مخصوص فرزندان خود را آنلاین طراحی کرده و سفارش دهید!

شاید یکی از دغدغه های والدین امروزی استفاده فرزندانشان از اسمارت فون هایی است که علاوه بر امکان تماس تلفنی امکانات بسیار دیگری را در اختیار فرزند آنها قرار می دهد که برای سن آنها مناسب نبوده باعث ایجاد مشکلاتی برای آنها می گردد.از این رو شاید استفاده از یک تلفن همراه با طراحی و امکانات سفارشی این مشکل والدین را حل کند.به تازگی شرکت CyCell در یک ابتکار جدید امکانی را فراهم کرده که شما تلفن همراه سفارشی خود را بر روی سایت این شرکت طراحی کرده و آن را تحویل بگیرید!

این تلفن همراه بی‌آلایش ۵۵ پوندی موسوم به «OwnFone» به اندازه یک کارت اعتباری بوده و کاربر می‌تواند بجای وارد کردن شماره بر روی این تلفن، تنها یک دکمه دارای نام دوستان یا خانواده را برای برقراری ارتباط با آنها فشار دهد.

برای سفارش تلفن خود ابتدا باید به این آدرس در سایت شرکت CyCell رفته و سپس مراحل زیر را طی کنید :

در مرحله اول ابتدا می بایست نوع کلید های چاپ شده بر روی گوشی خود را انتخاب کرده و به مرحله بعد بروید.انتخاب نوع کلید ها در این گوشی بر مبنای تعداد شماره هایی است که شما میخواهید در این گوشی ذخیره شده و امکان تماس با آنها مقدور گردد.حد اکثر تعداد شماره هایی که در این گوشی قابل تعبیه و استفاده است ۱۲ شماره بوده و به صورت عدد و یا نام شخص قابل طراحی می باشد.

پس از انتخاب تعداد شماره ها و شکل قرار گیری آنها بر روی گوشی در مرحله دوم از بین شش رنگ موجود رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کرده و به مرحله بعد می روید

در این مرحله شما به انتخاب خود طرح و نقش پس زمینه گوشی را انتخاب کرده و بر روی کلید سفارش محصول کلیک می کنید

در مرحله آخر نیز شما می بایست شماره و نام افرادی را که می خواهید در گوشی شما ثبت گردد را به همراه اطلاعات تکمیلی همچون نام خود و آدرس و همچنین اطلاعات نحوه پرداخت را وارد کرده و منتظر دریافت تلفن درب منزل خود باشید!

علاوه بردکمه  شماره هایی که شما برای گوشی خود تعریف می کنید دو کلید بزرگ و واضح برقراری و قطع تماس و همچنین دکمه های تنظیم صدای گوشی نیز بر روی این گوشی قرار دارد.

علاوه بر کاربرد این گوشی برای کودکان با توجه به راحتی استفاده و داشتن کلید های بزرگ و واضح گزینه بسیار مناسبی برای افراد سالمند به حساب می آید و تا کنون استقبال خوبی از سوی افراد سالمنداز این گوشی شده است.

OwnFoneاز یک باتری با طول عمر حدود پنج روز نیز برخوردار بوده که بسیار طولانی‌تر از تلفن‌های هوشمند است و سازندگان امیدوارند در سال آینده تا ۵۰ هزار دستگاه از آن را به فروش برسانند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*