فروش شیائومی در 3 ماهه دوم سال 2017

آمار فروش شیائومی در ۳ ماهه دوم سال ۲۰۱۷ منتشر شد

گزارش میزان فروش شیائومی در ۳ ماهه دوم سال ۲۰۱۷ منتشر شد. بر اساس آن، وضعیت این شرکت گوشی‌ساز چینی در بازارهای سراسر جهان همچنان صعودی است.

سال ۲۰۱۶ برای شیائومی کمی سخت گذشت، اما به نظر می‌رسد در سال جاری این مشکلات جبران خواهند شد. این گوشی‌ساز چینی به تازگی آمار فروش خود در ربع دوم سال ۲۰۱۷ را منتشر کرده است که نشان از موفقیت‌آمیز بودن فعالیت آن در این بازه زمانی در مقایسه با تمامی دوره‌های پیشین دارد.

رشد فروش شیائومی در ۳ ماهه دوم سال ۲۰۱۷

بازار شیائومی با توجه به فروش ۲۳ میلیون دستگاه گوشی موبایل در سراسر جهان تنها طی ربع دوم سال جاری، بسیار عالی تلقی می‌شود. بر اساس گفته‌های مدیر عامل این شرکت، میزان فروش در مقایسه با اولین ربع سال ۲۰۱۷ به میزان ۷۰ درصد افزایش یافته است. داشتن برنامه‌های اقتصادی مناسب در مناطق مختلف دنیا از جمله دلایل رشد فروش این شرکت هستند. به عنوان نمونه می‌توان به بازار شیائومی در کشور هند اشاره کرد که سال به سال با نرخ باورنکردنی ۳۲۸ درصد در حال افزایش است. عرضه پرچمداران اقتصادی همچون شیائومی می ۶ نیز در این موفقیت بی‌تاثیر نبوده‌اند.

فروش شیائومی در 3 ماهه دوم سال 2017

این شرکت در نظر دارد سرمایه خود را تا انتهای سال جاری به ۱۴.۷ میلیارد دلار برساند. یکی دیگر از برنامه‌های بسیار مهم شیائومی، افزایش میزان فروش در سال آینده است، به طوری که تصمیم دارد طی کل سال، ۱۰۰ میلیون دستگاه گوشی موبایل به فروش برساند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*