نیسان روگ

نیسان روگ به پرفروش ترین شاسی بلند حال حاضر آمریکا تبدیل شد

نیسان روگ (Nissan Rogue) با پشت سر گذاشتن هوندا CR-V،  تویوتا راو ۴، فورد اسکیپ و جیپ گرند چروکی به عنوان پرفروش ترین شاسی بلند حال حاضر آمریکا شناخته شد.

نیسان روگ می‌خواهد سال ۲۰۱۷ میلادی را با عنوان پرفروش ترین کراس اوور/شاسی بلند بازار آمریکا به پایان برساند و این عنوان را پس از پنج سال پیاپی از هوندا CR-V تصاحب کند. شرکت خودروسازی نیسان در شش ماه ابتدایی سال ۲۰۱۷ در مجموع ۱۹۵ هزار و ۶۸۹ دستگاه خودروی روگ را به فروش رسانده که این آمار ۸ هزار و ۴۳۳ دستگاه بیشتر از فروش هوندا سی آر وی بوده است. همچنین نیسان Rogue با این میزان فروش، رقبای قدرتمندی همچون تویوتا راو ۴ (Toyota Rav4)، فورد اسکیپ (Ford Escape)، فورد اکسپلورر (Ford Explorer)، شورول اکوئیناکس (Chevrolet Equinox) و جیپ گرند چروکی (Jeep Grand Cherokee) را پشت سر گذاشته است.

نیسان روگ

فروش بیش از ۳۴ هزار دستگاه نیسان روگ در آمریکا در ماه ژوئن

شرکت نیسان در ماه ژوئن تعداد ۳۴ هزار و ۳۴۹ دستگاه از مدل‌های شاسی بلند روگ را در آمریکا فروخته که این رقم نسبت به زمان مشابه در سال ۲۰۱۶، معادل ۱۷ درصد افزایش داشته است. با چنین عملکردی، نیسان روگ برای سومین ماه در سال جاری، پرفروش ترین خودروی بازار آمریکا در کلاس کراس اوورها و شاسی بلندها شد.

نیسان روگ

البته لازم به ذکر است که نیسان روگ در نبرد تک به تک در برابر هوندا CR-V به این موفقیت نرسیده بلکه شرکت نیسان، فروش مدل روگ اسپورت ۲۰۱۷ را نیز به آمار فروش مدل استاندارد روگ افزوده و فروش جداگانه‌ای را برای آن در نظر نگرفته است. نیسان روگ اسپورت ۲۰۱۷ یا همان نسخه آمریکایی نیسان قشقایی، حدود شش هفته پیش وارد بازار شد و در همین مدت نیز به فروش نسبتا خوبی دست یافته است.

نیسان روگ

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*