جنسیس جی 90 مدل 2018

جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۱۸ با تغییرات اندک نسبت به قبل معرفی شد

جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۱۸ (Genesis G90) که مدل قبلی آن با استقبال بسیار خوبی در بازار آمریکا مواجه شده بود، اکنون با تغییرات نسبتا اندک معرفی شده است.

جنسیس به عنوان برند پریمیوم شرکت خودروسازی هیوندای کره، نسخه جدید G90 را به همراه تغییرات جزئی روانه بازار خواهد کرد. این خودرو که حدود یک سال پیش معرفی شده بود امسال با تغییرات اندک شامل چراغ‌های جلوی استاندارد LED با عملکرد پرتاب نور فعال در مدل ۳.۳T جی ۹۰ پریمیوم عرضه می‌شود.

جنسیس جی 90 مدل 2018

نسخه فول جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۱۸ یعنی G90 5.0 Ultimate نیز به صورت استاندارد به ویژگی‌هایی همچون سیستم اطلاعات و سرگرمی صندلی عقب و دو صفحه نمایش HD با ابعاد ۱۰.۳ اینچی مجهز خواهد بود. همچنین هر دو نسخه به صورت استاندارد دارای CD/DVD پلیر هستند که داخل جعبه داشبورد تعبیه شده است.

جنسیس جی 90 مدل 2018

با وجود آن که تغییرات انجام شده در جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۱۸ زیاد نیستند، اما تجهیزات بسیاری بر روی خودرو قرار گرفته‌اند. از جمله مهم‌ترین امکانات و تجهیزات خودرو می‌توان به صندلی‌هایی با پوشش چرمی ناپا، پوشش سقف جیر، سیستم صوتی Lexicon مجهز به ۱۷ بلندگو، تریم چوبی، صندلی‌های جلوی سرد و گرم‌شونده، شارژر بی‌سیم گوشی های هوشمند و سیستم اطلاعات و سرگرمی با صفحه نمایش ۱۲.۳ اینچی اشاره کرد.

جنسیس جی 90 مدل 2018

دو پیشرانه متفاوت برای جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۱۸

برای بخش فنی نیز دو پیشرانه متفاوت ارائه شده و در زیر کاپوت جنسیس G90 جدید یک پیشرانه ۳.۳ لیتری پایه با قدرت ۳۶۵ اسب بخار و گشتاور ۵۰۹ نیوتن متر یا یک واحد ۸ سیلندر ۵ لیتری با قدرت ۴۲۰ اسب بخار و گشتاور ۵۱۸ نیوتن متر قرار خواهد گرفت. هر دو نسخه به گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک مجهز هستند و سیستم چهار چرخ محرک هم به صورت سفارشی در دسترس خواهد بود.

جنسیس جی 90 مدل 2018

گالری عکس های جنسیس جی ۹۰ مدل ۲۰۱۸

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*