افزایش ممبر تلگرام

آیا افزایش ممبر تلگرام به تجارت شما کمک می‌کند؟

صاحبان کسب و کارها همیشه به دنبال آن هستند که اعضای کانال تلگرامی خود را افزایش دهند و سامانه دیدوگرام نیز روش‌های موثری را برای افزایش ممبر تلگرام به شما پیشنهاد می‌دهد.

به خوبی می‌دانیم که تلگرام دیگر به بخشی جدا نشدنی از زندگی ما ایرانیان تبدیل شده است. نرم افزار تلگرام با تجربه کاربری بسیار خوب خود و همچنین امکانات جذابی که در اختیار کاربران قرار داده خواب ناز شب را از چشم ما ایرانیان ربوده است. امکانات منحصربه‌فرد این نرم افزار باعث شده که کاربران تنها به چشم یک پیام‌رسان به تلگرام نگاه نکنند و آن را به عنوان یک شبکه اجتماعی با قابلیت‌های فراوان بپذیرند.

همین امکانات بی‌نظیر سبب شده است تا شرکت‌ها و سازمان‌های بسیاری از کانال‌های تلگرام به عنوان پایگاهی جهت ارتباط با مشتریان خود استفاده کنند. این گستردگی استفاده از تلگرام باعث شده تا حتی فروشگاه‌ها و کسب‌وکارهای کوچک نیز با ساخت یک کانال تلگرام محصولات خود را در اختیار مشتریان قرار دهند.

با این اوصاف اگر شما هم یک کانال تلگرام دارید، مطمئنا می‌دانید که افزایش ممبر کانال تلگرام نیاز به زمان و تولید محتوای ارزشمند دارد. از طرف دیگر بسیاری از کسب‌و‌کارها قصد دارند تا طی مدت کوتاهی اعضای کانال تلگرام خود را افزایش دهند تا بتوانند سریع‌تر محصولات خود را به فروش برسانند. حتی عده‌ای از صاحبان کانال‌های تلگرام تنها به دنبال افزایش رقم اعضای کانال خود هستند زیرا تصور می‌کنند با بالا بردن این رقم، اعتبار بزرگی کسب می‌کنند.

همین تقاضای بالا برای افزایش ممبر تلگرام سبب شده تا کسب و کاری با عنوان خرید و فروش ممبر به وجود بیاید؛ تا جایی که شرکت‌های تبلیغاتی بسیاری نیز به دلیل تقاضای بالای ادمین‌های کانال تلگرام سعی می‌کنند چنین خدماتی را به مشتریان خود ارائه دهند. اگر نمی‌دانید افزایش ممبر تلگرام به چه شکل انجام می‌شود باید بگوییم که در این روش شما هیچ نوع تبلیغات و محتوایی را عرضه نمی‌کنید، بلکه اعضای جدید از طریق اپلیکیشن‌های نصب شده بر روی تلفن همراه یا لینک‌های عضویت، به کانال شما اضافه می‌شوند.

ما نیز در سامانه دیدوگرام سعی کرده‌ایم تا با استفاده از جدیدترین روش‌های بازاریابی، خدمات افزایش ممبر تلگرام را در اختیار کاربران خود قرار دهیم. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مطلب، راهکارهای موجود برای افزایش ممبر تلگرام و مزایا و معایب هر کدام را با شما عزیزان در میان بگذاریم تا تصمیم‌گیری در این زمینه برای افرادی که قصد دارند از چنین خدماتی استفاده کنند، راحت‌تر شود.

روش‌های افزایش ممبر تلگرام

نکته‌ای که باید بدانید این است که افزایش ممبر تلگرام (نه تبلیغات تلگرام) در دیدوگرام و دیگر آژانس‌های تبلیغاتی به چند روش انجام می‌شود. در ادامه این روش‌ها را به شما معرفی می‌کنیم:

افزایش ممبر تلگرام به روش اختیاری

در روش افزایش ممبر اختیاری تلگرام، درخواست عضویت کانال به صورت خودکار بر روی تلگرام کاربران نمایش داده می‌شود. به این ترتیب، کاربر با مشاهده تیتر و تایید پیام به فهرست اعضای کانال شما اضافه خواهد شد.

افزایش ممبر تلگرام به روش اجباری

در این روش از افزایش اعضای کانال تلگرام، کاربرانی که برخی از اپلیکیشن‌های ایرانی را بر روی تلفن همراه خود نصب دارند (برای مثال اپلیکیشن غیر رسمی تلگرام یا یک بازی)، به صورت خودکار و بدون دریافت اجازه به عضویت اعضای کانال تلگرام مربوطه در می‌آیند. در ادامه برایتان توضیح خواهیم داد که چرا این روش، هیچ تاثیری بر روی کسب و کار شما ندارد.

افزایش ممبر فیک تلگرام

در این روش از افزایش ممبر، کاربرانی که تلگرام آن‌ها با شماره کشورهای مختلف ایجاد شده به لیست اعضای کانال شما اضافه می‌شوند. همچنین، در صورتی که تلگرام متوجه عدم فعالیت اعضای کانال شود، آن‌ها را از فهرست اعضای کانال‌تان پاک می‌کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره افزایش ممبر تلگرام به آدرس https://www.didogram.com/telegram-member مراجعه کنید.

آیا افزایش ممبر تلگرام در کسب و کار یک کانال تلگرامی موثر است؟

مطمئنا نمی‌توانیم به این سوال پاسخ قطعی دهیم، زیرا این تاثیر به قدری کم است که نمی‌تواند کسب و کار شما را دگرگون کند. شاید بپرسید چرا تاثیرگذاری آن کم است؟

خب بگذارید به این شکل توضیح دهیم. خود را به عنوان یک کاربر تلگرام تصور کنید که مرتبا پیغام‌هایی برای عضویت در کانال‌های مختلف دریافت می‌کند. آیا تمام این کانال‌ها را به دقت بررسی می‌کنید و به عضویت آن‌ها در می‌آیید؟ قطعا پس از مدتی نه تنها این کانال‌ها را ترک می‌کنید، بلکه از تعداد زیاد نوتیفیکیشن‌های تایید عضویت اعصابتان خرد خواهد شد!

روش افزایش ممبر اجباری نیز راهکاری غیر اخلاقی است که کاربران را به اجبار و بدون اجازه به عضویت کانال‌های تلگرام در می‌آورد. یک بار دیگر خودتان را جای کاربران قرار دهید. آیا علاقه دارید هر بار که اپلیکیشن تلگرام خود را باز می‌کنید، تعداد زیادی کانال که حتی نمی‌دانید چگونه به لیست کانال‌های مورد علاقه‌تان اضافه شده‌اند را بر روی صفحه نمایشگر تلفن همراه خود مشاهده کنید؟ مطمئنا نه تنها خوشحال نمی‌شوید، بلکه در همان ابتدا آزرده خاطر شده و به دنبال راه حلی برای این موضوع خواهید گشت!

درباره اعضای کانال فیک هم تصور نمی‌کنیم توضیحی لازم باشد. اعضای غیر فعال یک کانال به هیچ‌وجه نمی‌توانند در کسب‌و‌کار شما تحولی ایجاد کنند. این روش از افزایش ممبر زمانی کاربرد دارد که بخواهید به دوستان و آشنایان‌تان پز بدهید یا اعتباری کاذب را به دست آورید.

بنابراین، اگر از خدمات افزایش ممبر استفاده می‌کنید، دیر یا زود منتظر افت تعداد اعضای کانال خود باشید زیرا هیچ فردی دوست ندارد به اجبار به عضویت یک کانال دربیاید! بارها اتفاق افتاده که علی‌رغم توصیه‌های کارشناسان دیدوگرام، بسیاری از مشتریان به دلیل ارزان بودن و سرعت بالای افزایش ممبر تلگرام ، از این خدمات استفاده کرده‌اند و پس از مدتی از بازدهی پایین این نوع تبلیغات متعجب شده‌اند.

اما راهکار چیست؟ چگونه می‌توان در عین حفظ کیفیت و احترام به کاربر، تعداد بیشتری از افراد را از وجود کانال تلگرام خود مطلع کرد و مخاطبین خود را گسترش داد؟ پاسخ ساده است …

تبلیغات بازدیدی تلگرام دیدوگرام

شاید بتوان گفت تبلیغات بازدیدی تلگرام، رایج‌ترین و یکی از پربازده‌ترین روش‌های تبلیغات در تلگرام و افزایش ممبر است. در این نوع از تبلیغات تلگرام، یکی از پست‌های شما برای رسیدن به تعداد مشخصی از بازدید در کانال‌های معروف و پربازدید به نمایش گذاشته می‌شود و تا زمانی که به تعداد مورد نظر برسد، این روند ادامه پیدا می‌کند.

یکی از دلایل تاثیرگذاری تبلیغات بازدیدی این است که شما در همان قدم اول موضوع فعالیت و محتوای خود را با کاربران به نمایش می‌گذارید. در چنین شرایطی کاربر تصمیم می‌گیرد که به اختیار خود وارد و عضو کانال شما شود. مطمئنا دلیل اصلی موفقیت این نوع تبلیغات، دادن حق انتخاب به کاربران است.

اما تبلیغات بازدیدی در سامانه دیدوگرام به شکل بهتری انجام می‌شود. ما در دیدوگرام کانال‌های معروف نمایش‌دهنده تبلیغات را بر اساس موضوع دسته‌بندی کرده‌ایم. به این ترتیب با ثبت نام در سامانه دیدوگرام شما می‌توانید تنها کانال‌هایی را جهت نمایش تبلیغات انتخاب کنید که از لحاظ موضوعی با فعالیت شما مرتبط هستند. این دسته‌بندی دقیق موضوعات باعث می‌شود که شما مشتریان واقعی و مخاطبان اصلی‌تان را هدف قرار دهید. مطمئنا چنین هدفمندی به بازدهی بالاتر تبلیغات شما کمک می‌کند.

بنابراین اگر به دنبال تبلیغات بازدیدی هدفمند تلگرام هستید، سامانه دیدوگرام می‌تواند پل ارتباطی شما بین مخاطبان و کانال‌های تلگرامی پربازدید باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تبلیغات بازدیدی و موضوعی تلگرام به آدرس https://www.didogram.com/telegram-view مراجعه نمایید.

ساخت ربات تلگرام

امروزه طراحی و ساخت ربات تلگرام به یکی از ابزارهای مهم ارتباطی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها تبدیل شده است. با ساخت ربات تلگرام قادر خواهید بود تا اطلاعات کاربران خود را جمع‌آوری کرده، خدمات خود را به مشتریان ارائه دهید یا حتی یک فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی کنید.

ربات ساز پیشرفته دیدوگرام، امکان ساخت ربات تلگرام را برای کاربران آسان کرده است. با کمک ربات ساز دیدوگرام می‌توانید هر رباتی که می‌خواهید را طراحی کنید. قابلیت اتصال به درگاه پرداخت، ایجاد منوهای تو در تو، اتصال به RSS، تولید محتوا و اتصال ربات به کانال و آمارگیر دقیق تنها بخشی از امکانات ربات‌های دیدوگرام هستند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه ساخت ربات تلگرام به آدرس https://www.didogram.com/telegram-robot مراجعه کنید.

افزایش ممبر تلگرام ، آری یا نه؟

افزایش ممبر تلگرام، خصوصا به روش اختیاری، می‌تواند تاثیر مطلوب و حداقلی بر روی کسب و کار شما داشته باشد. با این حال باید توجه داشته باشید حتی در بهترین شرایط نیز باید نگران ریزش اعضای کانال خود باشید (کانال‌های بسیاری وجود داشتند که ریزش 100 درصد اعضای کانال خود را تجربه کرده‌اند).

اگر به دنبال راهکاری موثر برای افزایش ممبر، آگاهی از برند و افزایش فروش محصولات یا خدمات خود هستید، پیشنهاد ما به شما تبلیغات بازدیدی و موضوعی در دیدوگرام است. همانطور که گفتیم در این شیوه از تبلیغات شما مخاطبان واقعی خود را هدف می‌گیرید که همین موضوع باعث تاثیرگذاری بالای تبلیغات شما خواهد شد.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید با بخش پشتیبانی دیدوگرام به شماره تلفن 02141897111 تماس بگیرید یا به سایت دیدوگرام به آدرس https://www.didogram.com مراجعه نمایید.

پایان رپورتاژ آگهی /.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*