آپدیت اندروید 7 برای ال جی جی 4

آپدیت اندروید 7 برای ال جی جی 4 منتشر شد؛ کاربران کره‌ای مقدم‌تر از بقیه

سرانجام آپدیت اندروید 7 برای ال جی جی 4 پرچمدار سال 2015 گوشی های ال جی منتشر شد. نحوه دریافت آخرین آپدیت بزرگ گوشی LG G4 را در ادامه مشاهده کنید.

ال جی فروردین ماه امسال رسما تایید کرده بود که آپدیت اندروید 7 برای ال جی جی 4 ، پرچمدار چند نسل گذشته گوشی های این شرکت منتشر خواهد شد. این شرکت در آن زمان اعلام کرد که زمان دریافت به روزرسانی نوقا، پیش از نیمه دوم سال خواهد بود. گوگل اندروید 7 نوقا را حدود 1 سال پیش عرضه کرده است و ال جی جی 4 یکی از گوشی‌هایی بود که تا به امروز آن را دریافت نکرده بود. با این حال به نظر می‌رسد که زمان زیادی طول نمی‌کشد تا تمامی خریداران این گوشی اندرویدی طعم نوقا را بچشند.

چندین گزارش به انتشار رسیده نشان می‌دهد که آپدیت اندروید 7 برای ال جی جی 4 به شکل کاملی منتشر نشده و تنها برخی از مدل‌ها آن را دریافت کرده‌اند. چندین کاربر در کره جنوبی با استفاده از اپلیکیشن “LG Bridge” موفق به دریافت به روزرسانی اندروید نوقا شده‌اند. آن‌ها گوشی خود را به کامپیوترشان متصل کرده، اپلیکیشن را اجرا کرده و سپس اقدام به آپدیت دیوایس خود کرده‌اند.

آپدیت اندروید 7 برای ال جی جی 4 از طریق اپلیکیشن LG Bridge قابل دریافت است

هرچند ال جی هیچ واکنش رسمی نسبت به این قضیه از خود نشان نداده است، اما از آنجایی که کاربران کره‌ای از طریق اپلیکیشن LG Bridge اقدام به دریافت آپدیت اندروید 7 برای ال جی جی 4 کرده‌اند، این نشان می‌دهد که زمان زیادی تا عرضه نسخه OTA این به روزرسانی برای عموم کاربران باقی نمانده است. تا بدین لحظه نسخه‌ی نوقا برای سایر مدل‌های LG G4 رویت نشده است، اما احتمالا آن‌ها نیز در آینده به روزرسانی مذکور را دریافت خواهند کرد. احتمالا کسانی که از نسخه‌های لاک شده مخابراتی G4 استفاده می‌کنند، با توجه به مستلزم بودن طی مراحل آزمایش و فرآیند‌های تاییدیه، دیرتر از نسخه‌های آنلاک گوشی آپدیت نوقا را دریافت خواهند کرد.

آپدیت اندروید 7 برای ال جی جی 4 را باید آخرین به روزرسانی بزرگ این گوشی بدانیم، چرا که عرضه آن به سال 2015 بازمی‌گردد و به طبع شرکت‌ها تمایلی ندارند به روزرسانی‌های بزرگ را در اختیار کاربران گوشی های قدیمی خود قرار دهند. معمولا مدت زمان دریافت به روزرسانی‌ها در گوشی‌های اندرویدی 2 سال است. لازم به ذکر است گوشی ال جی جی 5 نیز آذر ماه سال 95 آپدیت اندروید 7 را دریافت کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

7 دیدگاه

  1. مجتبی میرچلیلی 9133597949

    سلام اندروید رسمی lg g4 اومده فقط باید بخرید .که من خریدم و نصب کردم .هرکس میخاد پیام بده و پولشو پرداخت کنه براش بفرستم

  2. سلام می خوام گوشیم ابدت کنم چه برنامه را دانلود کنم خوبه

  3. خوب این شرکت الجی که لعنت بر جدو ابادشون اشغالای عوضی فکر مشتریاشون نیستن تو ایران ..جنس بنجل دادین.بیرون ماهم احمق احمق رفایم خریدیم خوب اپشو بفرستید .پشیمونم.پشیمون از خرید این گوشی

  4. دوستان باید با نرم افزار LG Bridge دانلود کنید من این کارو کردم واقعا خوبه

  5. آقا پس بالاخره چی شد چرا اندروید ۷ برای G4 نمیاد . مُردم از بس انتظار کشیدم . ???

  6. خخخخ دلن خوش شد یه لحظه

  7. چی شد نوبت آپدیت G4 به ایرانیا نرسید؟