شرایط فروش خودروی اوپل موکا ایکس

شرایط فروش خودروی اوپل موکا ایکس برای اولین بار در ایران اعلام شد

شرکت ساپرا موتور برای اولین بار در کشورمان، شرایط فروش خودروی اوپل موکا ایکس (Opel Mokka X) را اعلام کرد. در ادامه، بخشنامه فروش شاسی بلند جدید بازار ایران را مشاهده می‌کنید.

شرکت خودروسازی آلمانی اوپل در سال‌های اخیر با مدل Mokka به موفقیت خوبی رسید. این شاسی بلند جمع و جور، توانایی جذب مشتریان ایرانی و علاقه‌مندان به خودروهای SUV را خواهد داشت. این خودروی جدید دارای طراحی جسورانه، چراغ‌های جلوی جدید و جلوپنجره مشبک افقی باله‌ای شکل بوده و دو ردیف چراغ روشنایی در روز LED نیز نمای زیبا و جذابی را به آن بخشیده است.

شرایط فروش خودروی اوپل موکا ایکس

در زمانی که سطح جاده خشک باشد، رانندگی وسیله نقلیه با کمک چرخ‌های جلو صورت می‌گیرد اما هنگامی که هوا بارانی و لغزنده باشد، خودرو به صورت اتوماتیک به حالت AWD می‌رود. نورپردازی چراغ‌های LED، سیستم جدید AFL LED، چراغ‌های جلوی اتوماتیک، انواع حالت رانندگی، نسل جدید دوربین جلو با وضوح بالا و افزایش قدرت پردازش تصویر، سیستم روشنایی مدرن، هشدار خروج از خطوط، اوپل OnStar، سیستم IntelliLink، اوپل کار پلی و صندلی‌های ارگونومیک طراحی شده توسط AGR از دیگر تجهیزات و قابلیت‌های اوپل موکا X محسوب می‌شوند.

اکنون شرکت ساپرا موتور، واردکننده خودروهای اوپل به ایران، برای نخستین بار شرایط فروش خودروی اوپل موکا ایکس را اعلام کرد که در ادامه مطلب می‌توانید این بخشنامه را مشاهده کنید:

شرایط فروش خودروی اوپل موکا ایکس مدل ۲۰۱۷ – مرداد ۱۳۹۶

  • تاریخ اجرای بخشنامه: ۹ مرداد ۱۳۹۶
  • سود مشارکت: ۲۲ درصد
  • سود انصراف: ۱۵ درصد
  • نرخ سود تاخیر: ۲۴ درصد
  • مابقی مبلغ خودرو در زمان صدور دعوتنامه دریافت می‌شود.
تیپقیمت پایه (تومان)تخفیف (تومان)پیش پرداخت (تومان)چک اول در ۴۵ روز بعد (تومان)چک دوم در ۹۰ روز بعد (تومان)زمان تحویل خودرو
Innovation۱۷۹ میلیون و ۹۰۰ هزار۴ میلیون۱۶۵ میلیون۰۰۹۰ روز کاری
۳ میلیون۹۰ میلیون۲۰ میلیون۲۰ میلیون۹۰ روز کاری
۱ میلیون و ۵۰۰ هزار۶۰ میلیون۲۰ میلیون۲۰ میلیون۱۲۰ روز کاری
۰۴۰ میلیون۲۰ میلیون۳۵ میلیون۱۲۰ روز کاری
Edition۱۴۸ میلیون و ۹۰۰ هزار۳ میلیون۱۳۷ میلیون۰۰۹۰ روز کاری
۲ میلیون و ۵۰۰ هزار۸۰ میلیون۱۵ میلیون۱۵ میلیون۹۰ روز کاری
۱ میلیون۶۰ میلیون۲۰ میلیون۲۰ میلیون۱۲۰ روز کاری
۰۴۰ میلیون۲۰ میلیون۲۰ میلیون۱۲۰ روز کاری

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. ا ز خرید اوپل بخاطر لغو مجوز ورود خودرو انصراف دادم. و طبق قرارداد قرار بود بعد از یک ماه کاری پولم رو پس بده ولی ساپرا موتور پولم رو پس نمیده.کار به شکایت کشید و انتظار طولانی.
    پول دست این شرکتها دادن اشتباه محضه

  2. به ازاء هر شرکت خودروسازی خارجی، یک شرکت وارد کننده داخلی موجود می‌باشد، این است صنعت خودرو ایران، زنده باد ایران!!!!!