کمپین هم نفس با زمین سامسونگ

اجرای کمپین هم نفس با زمین سامسونگ تا پایان سال 2017 در فروشگاه‌های این برند

کمپین هم نفس با زمین سامسونگ در تاریخ 21 تیرماه، همزمان با روز ملی بدون پلاستیک آغاز می‌شود و تا پایان سال 2017 میلادی در تمامی فروشگاه‌های این برند ادامه خواهد داشت.

همزمان با روز جهانی محیط زیست، سامسونگ طی برنامه‌ای نوآورانه طرح جایگزینی کیسه‌های پارچه‌ای به جای کیسه‌های پلاستیکی را در فروشگاه‌های خود اجرا کرد. در کمپین «یک نفس کاشتن» که از روز 15 خرداد ماه همزمان با روز جهانی محیط‌ زیست شروع شد، خریداران گوشی های پرچمدار سامسونگ، کالای خود را به جای کیسه‌های پلاستیکی، درون کیسه‌های پارچه‌ای دریافت کردند. تمامی کیسه‌های پارچه‌ای مورد استفاده در کمپین «یک نفس کاشتن» از نوع سازگار با زمین و به دست بانوان سرپرست خانوار تولید شده بود.

کمپین هم نفس با زمین سامسونگ

همراه با هر کیسه،‌ کارت‌های کاغذی حاوی دانه‌های گیاهی قابل کاشت و یک DVD شامل دو مستند از کارگردان شهیر سینمای ایران رخشان بنی‌اعتماد با موضوع محیط زیست و فعالیت‌های مرتبط با آن توزیع شد. در طی این مدت بیش از 2 هزار پکیج از کیسه‌های پارچه‌ای به مشتریان فروشگاه‌های سامسونگ اهدا شده است.

با توجه به استقبال مشتریان و مدیران فروشگاه‌ها تصمیم گرفته شد تا در همین راستا، کمپین هم نفس با زمین سامسونگ در تاریخ 21 تیرماه همزمان با روز ملی بدون پلاستیک آغاز شود و تا پایان سال 2017 میلادی ادامه یابد.

توزیع بیش از 40 هزار کیسه پارچه‌ای کمپین هم نفس با زمین سامسونگ

بر این اساس پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال 2017 بیش از 40 هزار کیسه‌ پارچه‌ای در فروشگاه‌های سامسونگ تهران و شهرستان‌ها توزیع شود. این کمپین در ادامه فعالیت‌های الهام‌بخش سامسونگ و فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی این شرکت برگزار می‌شود. چهار حوزه محیط‌ زیست، اشتغال، آموزش و سلامت از جمله موضوعاتی هستند که فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی سامسونگ را شامل می‌شوند.

سامسونگ الکترونیکس معتقد است به همان اندازه‌ای که از کره زمین و منابع طبیعی این سیاره استفاده می‌کند باید به حفظ و نگهداری و توسعه این میراث انسانی نیز متعهد باشد و فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی خود را متناسب با همین دیدگاه تعریف می‌کند. در راستای این فعالیت‌ها کمپین «هم‌ نفس با زمین» با هدف ترویج محصولات دوستدار محیط زیست و حمایت از اشتغال بانوان سرپرست خانوار آغاز شده است.

کمپین هم نفس با زمین سامسونگ

شرکت سامسونگ در سال گذشته نیز کمپین «یادگاری تو به زمین» را با موفقیت اجرا کرد. در این کمپین بیش از 121 هزار اصله نهال در 110 هکتار از جنگل‌های هیرکانی در منطقه جواهرده رامسر کاشته شد.

کمپین «هم‌نفس با زمین» تا پایان سال 2017 در فروشگاه های سامسونگ اجرا می‌شود. علاقه‌مندان برای مشارکت و ترویج هرچه بیشتر استفاده از کیسه‌های پارچه‌ای می‌توانند در شبکه‌های اجتماعی با هشتگ #یک_نفس_با_زمین ، فعالیت‌های کمپین را حمایت و دنبال کنند.

کمپین هم نفس با زمین سامسونگ

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*