مقایسه تصویری گلکسی جی 7 2017

مقایسه تصویری گلکسی جی ۷ ۲۰۱۷ و گلکسی جی ۷ ۲۰۱۶

در این مطلب قصد داریم به مقایسه تصویری گلکسی جی ۷ ۲۰۱۷ (Galaxy J7 2017) و گلکسی جی ۷ ۲۰۱۶ (Galaxy J7 2016) به عنوان دو میان رده خوب سامسونگ بپردازیم.

گوشی های موبایل گلکسی جی ۵ و گلکسی جی ۷ سال ۲۰۱۶ نخستین قدم‌های محکم سامسونگ در بازار محصولات اقتصادی و دارای مشخصات سخت افزاری قابل توجه به شمار می‌آمدند. داشتن لبه‌های فلزی سبب شده بود این دو گوشی موبایل در مقایسه با سایر محصولات ارزان قیمت و میان‌رده، مخصوصا دستگاه‌های پیشین سری J، ظاهری متفاوت داشته باشند. سامسونگ پیش از عرضه گلکسی جی ۵ و گلکسی جی ۷ سال ۲۰۱۷، گوشی تمام فلزی گلکسی جی ۷ پرایم را در بازارهای هند عرضه و بازخورد بسیار خوبی دریافت کرد.

در برخی از بررسی‌های تخصصی، سبک طراحی و جنس بدنه گلکسی جی ۵ ۲۰۱۷ حتی از گلکسی اس ۶ و گلکسی ای ۶ اج نیز بهتر خطاب شده است. از آنجایی که یکی از مهمترین ویژگی‌های محصولات دو سال اخیر داشتن ظاهری بسیار زیبا است، تصمیم گرفتیم به مقایسه تصویری گلکسی جی ۷ ۲۰۱۷ با نسخه ۲۰۱۶ آن بپردازیم.

مقایسه تصویری گلکسی جی 7 2017

 

داشتن گوشه‌هایی گرد برخلاف گوشه‌های تیز مدل سال قبل شاید مهمترین تفاوت ظاهری بین این دو باشد. مجهز شدن به بدنه‌ای تمام فلزی به این معنی است که باتری هر دو گوشی موبایل (توسط کاربر) غیر قابل تعویض است.

با مقایسه تصویری گلکسی جی ۷ ۲۰۱۷ و گلکسی جی ۷ ۲۰۱۶ به تفاوت ظاهری بیشتر آن‌ها در پنل پشتی پی می‌بریم. دوربین اصلی در مدل سال ۲۰۱۶ دارای چهارچوبی مربعی شکل بوده و فلاش LED در سمت راست آن جا خوش کرده است.

مقایسه تصویری گلکسی جی 7 2017

در عوض، دوربین اصلی مدل سال جاری فریم کوچکی داشته و همراه با فلاش LED، که این بار به صورت عمودی در کنار آن قرار گرفته، در یک چهارچوب مشخص گنجانده‌ شده‌ است. با مشاهده گالری عکس‌های زیر بهتر متوجه تفاوت‌های ظاهری دو مدل خواهید شد.

مقایسه تصویری گلکسی جی ۷ ۲۰۱۷ و جی ۷ ۲۰۱۶

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*