فبلت سامسونگ گلکسی نوت 8

فبلت سامسونگ گلکسی نوت ۸ مجددا در بنچمارک به چالش کشیده شد

دیروز برای اولین بار فبلت سامسونگ گلکسی نوت ۸ در بنچمارک گیک‌بنچ محک خورد و اعداد و ارقام به ثبت رسیده در آن نتایج قابل قبولی را نشان داد و اکنون، مجددا بنچمارک دیگری از این دستگاه منتشر شد.

این دستگاه که شماره سریال SM-950F را با خود حمل می‌کرد، نسخه‌ای از فبت گلکسی نوت ۸ است که با تراشه اگزینوس معرفی خواهد شد، این مدلی خواهد بود که برای عرضه در بازارهای بین المللی در نظر گرفته شده است.

این اسمارت فون در دسترس کاربران آمریکایی نیز قرار خواهد گرفت، اما مدل آن کمی متفاوت است. در واقع نسخه‌ای که در بازارهای ایالات متحده به فروش می‌رسد به جای آن که از اگزینوس ۸۸۹۵ سامسونگ قدرت بگیرد، به پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ مجهز خواهد بود.

اگر به نتایج بنچمارک گلکسی نوت ۸ مجهز به اگزینوس ۸۸۹۵ نگاهی بیندازید و سپس آن را با امتیازات کسب شده از نسخه اسنپدراگون ۸۳۵ این مدل مقایسه کنید، حقایق جالبی برایتان آشکار خواهد شد.

به نظر می‌رسد که امتیازات به دست آمده توسط پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ کمی پایین‌تر از امتیازات کسب شده برای مدل گلکسی نوت ۸ مجهز به تراشه اگزینوس است. با این حال، تفاوت امتیازها بسیار ناچیز بوده و بنابراین احتمالا برای خریداران این مدل در هر نقطه‌ای از جهان، مشکلی بوجود نخواهد آمد.

بنچمارک فبلت سامسونگ گلکسی نوت 8

فبلت سامسونگ گلکسی نوت ۸ با شماره مدل SM-N950F که درون خود اگزینوس ۸۸۹۵ را دارد، در آزمون تک هسته‌ای امتیاز ۱۹۸۴ و در آزمون چند هسته‌ای امتیاز ۶۱۱۶ را به دست آورد. این در حالی است که نسخه مجهز به تراشه اسنپدراگون ۸۳۵ که با شماره سریال SM-950U دیده می‌شود، توانست امتیاز ۱۸۱۵ در آزمون تک هسته‌ای و ۶۰۶۶ در آزمون چند هسته‌ای این بنچمارک را برای خود به ثبت برساند.

به خاطر داشته باشید که سامسونگ از قبل تایید کرده که در روز ۲۳ آگوست (اول شهریور ماه) پرچمدار جدید سری گلکسی نوت خود را معرفی کرده و مطمئنا در آن روز همه چیز به طور کامل رخ نشان خواهد داد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*