موجودات فضایی وجود دارند

افشاگری دانشمند آمریکایی قبل از مرگ؛ موجودات فضایی وجود دارند

موجودات فضایی وجود دارند یا نه؟ بوید بوشمن (Boyd Bushman) به عنوان یک دانشمند اسبق آمریکایی قبل از مرگ به این واقعیت اعتراف کرده است!

آیا موجودات فضایی وجود دارند ؟

بزرگ‌ترین سوال در تمام دنیا که هنوز هیچ‌کسی نتوانسته پاسخی دقیق را برای آن ارائه کند، این است که آیا موجودات فضایی وجود دارند یا خیر؟ از ایام بسیار دور، بشر در رویای کشف هم‌نوعانی از خود در ماورای زمین بود. وقتی که به دنیای اطراف خود می‌نگریم، تماشای میلیاردها میلیارد ستاره در پهنه وسیع کیهان ما را مجذوب خود خواهد کرد. آیا همه‌ی این زیبایی‌ها مختص انسان طراحی شده‌اند؟ با گذشت زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی، بشر توانست از محیط اطراف خود اطلاعات بیشتری را کسب کند. برای مثال، در قرن‌های گذشته سرانجام انسان توانست سیاره‌های اطراف خود را به کمک تلسکوپ‌ها مورد بررسی قرار دهد. بعد‌ها تلسکوپ‌های ما پیشرفت‌های چشم‌گیری پیدا کردند؛ تا جایی که امروزه دانشمندان قادرند با استفاده از تلسکوپ‌های رادیویی، حتی جزئی‌ترین سیگنال‌های فضایی را نیز دریافت کنند. با وجود اینکه تلاش برای کشف موجودات فضایی چندین دهه با جدیت بسیاری دنبال می‌شود، اما هنوز خبر و یا شواهدی واقعی از آنان در دسترس نیست. به راستی چرا تصور می‌کنیم که ما در دنیا تنها هستیم؟ آیا سیاست‌های پشت پرده ابر قدرت‌های جهان، واقعیتی شوم را از مردم پنهان می‌کند؟ آیا بیگانگان در میان ما حضور دارند؟ این‌ها از جمله سوالاتی هستند که رفته رفته گروهی را در جهان موسوم به نظریه‌پردازان توطئه تشکیل داد. توطئه‌پردازان بر این باورند که موجودات فضایی وجود دارند و بارها از سیاره زمین ملاقات کرده‌اند. اما چه چیزی باعث می‌شود که این واقعیت بسیار مهم از مردم پنهان مانده باشد؟

بوید بوشمن یکی از دانشمندان اسبق ایالات متحده آمریکا در منطقه 51 (Area 51) بود که پیش از مرگش در سال 2014 اعلام کرد که: موجودات فضایی وجود دارند ! او تجربیات شگفت‌انگیز خود در این زمینه را با مهندس هوافضا «مارک پترسون» (Mark Patterson) در میان گذاشت. بوید بوشمن پیش از مرگ خود اطلاعاتی را منتشر کرد، مطمئنا شما را در بهت و حیرت فرو خواهد برد!

دولت آمریکا همواره سعی داشته است که پیشرفت‌های خود در زمینه علم و تکنولوژی را به رسانه‌ها ارائه کند تا مردمان داخل و خارج از این کشور را نیز از دستاوردهای خود آگاه سازد. اخیرا مقاله‌ای در رسانه‌های خبری معتبر آمریکایی منتشر شده که اظهاراتی تکان‌دهنده از بوید بوشمن را به استحضار خوانندگان می‌رساند.

موجودات فضایی وجود دارند

به راستی مردی دانشمند که در آستانه مرگ قرار دارد، با گفتن حقیقت چه چیزی را به دست آورده و یا از دست می‌دهد؟ هیچ چیز! همین امر، بر اظهارات بوید بوشمن اعتبار می‌بخشد. دانشمند اسبق آمریکایی که فعالیت‌ پر رنگی را در منطقه 51 داشت، آخرین گفته‌های خود را در قالب یک فایل ویدیویی 30 دقیقه‌ای با جهانیان به اشتراک گذاشت و در آن اشاره‌های مستقیمی به بیگانگان و حضور آنان در زمین کرد. پس اگر نظر این دانشمند فقید را بخواهید، باید بگوییم: بله؛ موجودات فضایی وجود دارند !

ما نیز بر این باور هستیم فردی که در آستانه مرگ قرار دارد، از گفتن دروغ هیچ سودی نمی‌برد؛ از این جهت به نظر می‌رسد که این دانشمند فقید قصد داشته پیش از آنکه از دنیا رخت بربندد، گوشه‌ای از حقیقت‌های دنیا را به اطلاع عموم مردم برساند.

بوید بوشمن در هفتم آگوست سال 2014 در ایالت آریزونا درگذشت. او پیش از مرگ خود یک دانشمند 78 ساله آمریکایی بود که تصمیم گرفت در لحظات باقی مانده حقایق پنهانی را فاش سازد. او سال‌ها شاهد آزمایشات و وقایع عجیب و غریبی بود که برای ما همچون افسانه‌های اساطیری می‌ماند!

بوشمن به طور حرفه‌ای ترجیح می‌دهد که خود را به عنوان یک دانشمند ارشد معرفی کند. او یک پیشگام واقعی و بزرگ در زمینه دفاع و امنیت ملی ایالات متحده آمریکا به شمار می‌رفت که تا زمان بازنشستگی‌ش در سال 2000، تعداد 27 پتنت را به نام خود ثبت کرده بود که بسیاری از آنان شامل اطلاعاتی محرمانه در سطوح دولتی و امنیتی هستند.

اعترافات مردی در آستانه مرگ

سابقه کاری 40 ساله بوید بوشمن، شامل کار با پیمانکاران وزارت دفاع از قبیل شرکت هواپیماسازی هیوز (Hughes Aircraft)، جنرال داینامیکس (General Dynamics)، تگزاس اینسترومنتس (Texas Instruments )، لاکهید مارتین (Lockheed Martin) است. علاوه بر این به عنوان برخی از دستاوردهای او می‌توان به حضور در تیم توسعه موشک استرینگر (Stinger Missile)، جنگنده اف 16 (F16 Fighter) و تعداد بسیاری از دیگر سلاح‌های پیشرفته اشاره کرد.

در این فایل ویدیویی، بوید بوشمن مصاحبه‌ای را در آخرین روزهای عمر خود با مارک پترسون انجام داده که بسیاری از فعالیت‌های مخفیانه او در منطقه 51 را از زبان خودش می‌شنویم. 19 نفر از اعضای خدمه او در جریان تلاش برای مهندسی معکوس کردن فناوری بشقاب پرنده های موجودات فضایی برای ارتش درگذشتند! وی افزود که موجودات فضایی وجود دارند و حتی از سال‌های دور به زمین آمده‌اند و هم‌اکنون نیز در پایگاه‌های نظامی ارتش ایالات متحده آمریکا مشغول به کار هستند و حتی برخی از آنان در همین پایگاه‌ها می‌میرند!

 

به عنوان یک دانشمند، من به نظریه‌ها بی‌اعتقاد هستم. اگر چیزی به کمک یک آزمون فیزیکی قابل اثبات نباشد، برای من قابل پذیرش نیست؛ چرا که از سوی “آن‌ها” داده‌هایی به من و شما می‌رسد.

هرچیزی که قابل سنجش باشد درست تلقی می‌شود و منظور این دانشمند فقید از “‌آن‌ها” در واقع موجودات فضایی است.

این بیگانگان ساکن سیاره‌ای با نام کوئینتونیا (Quintonia) هستند که 68 هزار سال نوری با زمین فاصله دارد. بر اساس اظهارات بوید بوشمن، سفر بیگانگان به زمین تنها 45 دقیقه به طول می‌انجامد. این نشان می‌دهد که موجودات فضایی از نظر تکنولوژیکی بسیار پیشرفته هستند و می‌توانند با سرعتی فراتر از نور در بین کهکشان‌ها سفر کنند. موجودات فضایی سیاره کوئینتونیا ، دارای سفینه‌های فضایی بشقابی‌شکل هستند که قطر آنان برابر با 11.5 متر است.

هر زمان که موجودات فضایی از فضای خارج به زمین سفر می‌کنند، مسیر پرواز ویژه‌ای را دنبال کرده و در نهایت سفینه خود را در حوالی منطقه 51 فرود می‌آورند. بوید بوشمن می‌گوید که سفینه‌های آنان با استفاده از نیروی ضد گرانشی کار می‌کند که باعث می‌شود پروازهای آنان کاملا بدون صدا انجام گیرد.

موجودات فضایی وجود دارند

تا اینجای ماجرا می‌توان با استناد بر اظهارات بوید بوشمن گفت: موجودات فضایی وجود دارند ، اما نحوه برقراری آن‌ها چگونه است؟ بوشمن در این باره اظهار کرد:

شما سوالی را از بیگانگان در ذهن خود می‌پرسید و در حالی که در اتاق قدم می‌زنید، آنان پاسخ را با صدای خودتان و به کمک ارتباط تله‌پاتیک در ذهن‌تان قرار می‌دهند!

او ادعا کرد که بیگانگان ایستگاه خود در منطقه 51 را در حدود 230 سال قبل تاسیس کرده‌اند و قد آنان در حدود 1.5 متر است و شکل و شمایلی مشابه با انسان دارند.

پاهای آنان دارای 5 انگشت به هم تنیده است و انگشتان آنان 30 درصد بلندتر از انگشتان ما انسان‌هاست. بیگانگان همچون ما دارای سر، گردن، دو دست و دو پا هستند که هریک از آنان 5 انگشت دارد. اما شباهت‌های بیگانگان با انسان در همینجا خاتمه می‌یابد؛ چرا که در سایر زمینه‌ها تفاوت بسیاری وجود دارد!

بوید بوشمن در این مصاحبه ادعا کرد که هرزگاهی وظیفه داشت که در آزمایشگاه خود در لاکهید مارتین، بخش‌هایی از وسایل نقلیه بیگانگان را مورد بررسی قرار دهد. برخی از این بشقاب پرنده‌ها دارای یک خاصیت ضدگرانشی بسیار قدرتمند و بعضی دیگر مقدار نامحدودی از الکتریسیته را دارا بودند. او به خاطر می‌آورد که در یک مورد، دانشمندان با استفاده از یک قطعه بسیار کوچک از کریستال ناشناخته، به مدت 6 ماه تمام، برق یک آزمایشگاه کاملا مجهز را تغذیه کردند!

تکنولوژی بیگانگان

تصور حضور موجودات فضایی در زمین و تمدن‌های بیگانه بسیار جذاب است. مطالعات و تحقیقات باستان‌شناسان بر روی معماری سازه‌های باستانی، آنان را شگفت‌زده می‌کند. به راستی چگونه بیگانگان موفق شده‌اند چنین سازه‌های فوق‌العاده‌ای را با ابزارهایی ابتدایی بسازند؟

بناهای تاریخی، شهرک‌های غول‌آسا و مقبره‌های باستانی از قبیل تمدن‌های اینکا، آزتک‌ها، مایاها، مصریان باستان و … از جمله مکان‌هایی هستند که انسان را چندین قرن متحیر ساخته است. چگونه ممکن است تمدنی بتواند 3000 سال پیش از میلاد حضرت مسیح، چنین بناهای خارق‌العاده‌ای را آن هم با فناوری‌های ابتدایی احداث کند؟

موجودات فضایی وجود دارند

مطمئنا چوب، طناب و سنگ‌شکن‌های ابتدایی از جمله ابزارهای مرسوم برای بنا نهادن چنین سازه‌هایی نیست! بنابراین در صورتی که انسان‌های باستانی برای ساخت چنین بناهایی از ماشین‌آلات پیشرفته استفاده کرده‌اند، بقایای آنان کجاست؟

از این جهت سوالی که مطرح می‌شود این است که آیا این تمدن‌ها دارای فناوری‌های بیگانگان بوده‌اند که ما از آنان بی‌اطلاع هستیم؟ اگر چنین است، به نظر می‌رسد که بخش بزرگی از وقایع تاریخی را نمی‌توان در کتب قدیمی جستجو کرد.

نظریه‌پردازان توطئه

توطئه‌پردازان از دسته افرادی هستند که گفته‌های سازمان‌های علمی و تحقیقاتی را به راحتی نمی‌پذیرند. یکی از شاخه‌های شناخته شده از توطئه‌پردازان در سراسر دنیا را می‌توان به زمین تخت گرایان نسبت داد. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید چطور امکان دارد گروهی از افراد در قرن 21 میلادی و با این همه تجهیزات ماهواره‌ای و دستاوردهای فضایی، ادعا کنند که زمین همچون یک سکه صاف و دایره‌ای شکل است! در میان آنان افراد تحصیل کرده بسیاری در رشته‌های مرتبط را نیز می‌توان یافت، اما ریشه چنین مسائلی در چیست؟ آن‌ها اعتقاد دارند که موجودات فضایی وجود دارند ؛ اما بنابر دلایلی دولت‌مردان سعی می‌کنند این واقعیت را از جهان پنهان کنند.

به عقیده طرفداران تئوری توطئه، دولت‌ها و سازمان‌های فضایی همواره سعی دارند که حقیقت را از مردم پنهان کرده و مسائلی دروغین را به جامعه تحویل دهند. از این جهت امروزه تعداد هواداران اینگونه نظریه‌ها به شدت رو به افزایش است و با یک جستجوی ساده در شبکه‌های اجتماعی می‌توانید به مطالب و ویدیوهای بسیاری در این رابطه دست پیدا کنید. در کنار این‌ها، وب‌سایت یوتیوب نیز نقش پررنگی را بازی می‌کند.

موجودات فضایی وجود دارند

با گسترش چشم‌گیر طرفداران نظریه‌های توطئه، تعداد ویدیوهای مربوط به موجودات فضایی و یا دیده شدن یوفوهای آنان به شدت رو به افزایش است. برخی از این ویدیوها بدون شک دروغی و ساختگی هستند و به خودی خود بر ماهیت واقعی اکتشافات فضایی ضربه وارد می‌کنند.

صدها نفر از مردمان سراسر دنیا با مشاهده پدیده‌های عجیب، ویدیوی آن را به کمک اسمارت‌فون‌های خود تهیه کرده و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند. بسیاری از این مشاهدات نیازمند دلایل و شواهد منطقی برای اثبات چنین ادعایی است. همزمان با تئوری‌پردازان، آزانس فضایی ناسا نیز سعی می‌کند با ارائه توضیحاتی دقیق، مردم را از واقعیات‌ها باخبر سازد.

اما با استناد بر اظهارات بوید بوشمن می‌توان به واقعیت‌های شگفت‌آوری از موجودات فضایی و تکنولوژی‌های آنان دست پیدا کرد. به گفته او، موجودات فضایی وجود دارند و بارها از سیاره زمین بازدید کرده‌اند. تکنولوژی‌های آنان، به دفعات متعدد توسط بوشمن و همکاران او مورد تحقیق و بررسی قرار گرفته و حتی برای مهندسی معکوس کردن آنان نیز تلاش‌های بسیاری صورت گرفته است.

تمدن‌های باستانی

بر اساس تخمین باستان‌شناسان، بنای استون هنج (Stonehenge) حدود 2000 الی 3000 سال پیش از میلاد مسیح در انگلستان احداث شده است. بسیاری از مردم عقیده دارند که موجودات فضایی وجود دارند و این بنا نیز توسط گونه‌ای از فرازمینی ها ساخته شده که در عهد باستان ساکن زمین بوده‌اند.

موجودات فضایی وجود دارند

اگر ما دانسته‌های فعلی خود از جهان اطراف خود را در نظر بگیریم، منطقی است که تصور کنیم موجودات فضایی از گذشته‌ای بسیار دور با ما در تماس بوده باشند. بعضی از این نژادهای بیگانه حتی نقش بسیار مهمی را در تاریخ سیاره بر عهده داشته‌اند که از جمله آنان می‌توان به بنای استون هنج اشاره کرد.

از طرف دیگر اثبات چنین نظریه‌ای نسبت به چند دهه قبل به شکل بسیار ساده‌تری امکان‌پذیر است؛ چرا که امروزه میلیون‌ها نفر از سراسر جهان، تفکرات یوفولوژیست‌ها را پذیرفته و بر این باور هستند که ما تنها موجودات هوشمند در پهنه گیتی نیستیم!

جهان ما

علم امروزی به ما می‌گوید که صدها سیاره مشابه زمین در پهنه گیتی وجود دارد. از این جهت، حتی اگر شکل‌گیری حیات را محدود به تصورات خود در دنیا بدانیم، باز هم باید تاکنون بیگانگان را ملاقات کرده باشیم.

موجودات فضایی وجود دارند

واقعیت این است که در جهان هستی، میلیاردها کهکشان وجود دارد که هریک از آنان طبیعتا میلیاردها ستاره را در دل خود جای داده‌اند. اگر هر ستاره فقط یک سیاره را در مدار خود داشته باشد، باز هم میلیاردها میلیارد جهان بالقوه برای شکل‌گیری حیات در اطراف ما وجود دارد. این موضوع چندین دهه دانشمندان را غرق در خود ساخت و حتی نظریه‌ای تحت عنوان پارادوکس فرمی (Fermi Paradox) نیز برای آن مطرح شد. بر اساس این نظریه باید گفت که موجودات فضایی وجود دارند ؛ اما چرا هنوز ما نتوانسته‌ایم آنان را ببینیم؟

کهکشان راه شیری

همچنین به لحاظ آماری غیرممکن است که ما تنها گونه هوشمند در جهان باشیم؛ حتی در کهکشان راه شیری! ما قطعا می‌توانیم فرض کنیم که در کهکشان راه شیری تمدن‌های فرازمینی دیگر نیز در حال زندگی هستند، چرا ما باید خاص‌ترین موجودات دنیا باشیم؟ دانشمندانی از قبیل بوید بوشمن اعلام کرده‌اند که موجودات فضایی وجود دارند و حتی ممکن است به صورت غیرفیزیکی به زندگی خود ادامه دهند! همچنین برخی از بیگانگان ممکن است مشابه انسان بوده و برخی دیگر هیچ تشابهی به ما نداشته باشند.

موجودات فضایی وجود دارند

علاوه بر این، عمر کره زمین در حدود 4.5 میلیارد سال است و اولین نشانه‌های ظهور انسان در زمین در حدود 200 الی 300 هزار سال قبل آغاز شد. از طرفی عمر برخی از نقاط جهان اطراف ما تا 14 میلیارد سال نیز پیش‌بینی شده است. بنابراین آیا منطقی است که تصور کنیم دنیا تا پیش از وجود ما خالی از سکنه بوده است؟ این موضوع را هیچ عقل سلیمی نمی‌پذیرد! از این جهت می‌توان گفت که موجودات فضایی وجود دارند و طبیعی است که تمدن‌هایی بسیار پیشرفته‌تر از ما نیز در گذشته وجود داشته باشند. حتی ممکن است پیش از ظهور بشر در زمین، سیاره فعلی ما را تحت سلطه خود گرفته باشند.

آیا بشریت متعلق به زمین است؟

خیل عظیمی از دانشمندانی که بر تاریخچه ظهور انسان مطالعه می‌کنند معتقد هستند که نژاد انسان به مکانی غیر از زمین تعلق دارد! این گروه از دانشمندان بر این باورند که ما انسان‌ها احتمالا زاده شده از یک نژاد بیگانه از موجودات فضایی هستیم که در گذشته‌ای دور به زمین سفر کرده‌اند.

اگر ما بخواهیم که تاریخ و طبیعت خود را به عنوان یک گونه از موجودات هوشمند بررسی کنیم، به نظر می‌رسد که باید در ابتدا به تکنولوژی سفر در زمان دست پیدا کرده و ضمن بازگشت به میلیون‌ها سال قبل، ریشه اولیه ظهور انسان را کشف کنیم.

بین النهرین

مردمان باستانی منطقه بین‌النهرین یکی از تمدن‌های پیچیده و بسیار هوشمند در تاریخ سیاره را تشکیل داده بودند. بسیاری از دانشمندان بر این باورند که تکامل انسان در بین‌النهرین و از تاریخی در حدود 6500 سال پیش از میلاد مسیح آغاز گشته است. اما لازم است بخاطر داشته باشیم که آن‌ها اولین تمدن‌های حاضر بر روی زمین نبوده‌اند!

بین‌النهرین (واژه یونانی به معنای بین دو رود) یک منطقه باستانی در مدیترانه شرفی بود که از قسمت شمال توسط کوه‌های زاگرس و از جنوب شرقی توسط فلات عربی (عراق امروزی) و همچنین بخش‌های از ایران، سوریه و ترکیه احاطه شده بود.

موجودات فضایی وجود دارند

به عقیده بسیاری از باستان‌شناسان و مورخان، بین‌النهرین نخستین جایی بود که جوامع متمدنانه شروع به شکل‌گیری کردند. گفته می‌شود که بین‌النهرینی‌ها چندین امپراطوری و تمدن را تولید کردند که مصنوعات باستانی بر جای مانده از آن زمان، گواهی بر این واقعیت هستند.

آنچه که معمولا می‌بینیم این است که شواهدی از گذشته ما ناپدید گشته و یا نابود شده است. به عنوان مثال، بینی‌ موجودات و یا انسان‌های باستانی در مجسمه‌ها، مومیایی‌ها و یا حکاکی‌های مربوط به آنان ناپدید شده‌اند که از مهم‌ترین آنان می‌توان به مجسمه ابولهول (Sphinx) در مصر اشاره کرد.

افسانه اِنکی

در داستان‌های اساطیری سومری، اِنکی (Enki) یکی از خدایان برتر است. او فرزند آنو (Anu) و برادر ناتنی انلیل (Enlil) بود. انکی به معنای «پادشاه زمین» بوده و مورخان آورده‌اند که علت انتصاب چنین عنوانی این است که او اولین نژاد از پادشاهان فرازمینی بود که به زمین سفر کرد. علاوه بر این، انکی نام اولین شهرهایی بود که برای بیگانگان در زمین ساخته شد.

بر اساس افسانه‌های سومری، انکی یک پادشاه بیگانه است که همراه با نینهورساگ (Ninhursag) به عنوان خدای کوهستان‌ها به زمین آمد.

موجودات فضایی وجود دارند

زکریا سیتچین (Zecharia Sitchin) به عنوان یکی از اولین نویسندگان کتاب‌های مربوط به مبانی فضانوردان باستانی پیشنهاد می‌کند که خدایان سومری با دستکاری ژنتیکی توانسته‌اند انسان امروزی را به وجود آورند. اگر چنین باشد، شاید نظریه تکامل داروین هم چندان دور از ذهن نباشد؟!

انکی اولین کسی بود که دانش تمدن‌ها را به بشریت هدیه داد و گفته می‌شود حضور او بر روی زمین به تاریخی در حدود 300 هزار سال قبل و همزمان با دوره انسان خردمند (Homo Sapiens) برمی‌گردد.

بنابراین آیا موجودات فضایی وجود دارند؟

ما نیز همانند شما دچار سردرگمی شده‌ایم! آیا یوفوها واقعی هستند؟ آیا تمدن‌های بیگانه واقعیت دارند؟ آیا می‌توانیم با مطالعه تاریخ، به وقایعی از حضور بیگانگان در زمین دست یافت؟ آیا این احتمال وجود دارد که بیگانگان همین حالا نیز در میان ما باشند؟

بوید بوشمن با اظهارات خود در آستانه مرگ، یک توافق جامع بین دولت‌مردان و موجودات فضایی را به نمایش گذاشت: انسان‌ها و فرازمینی‌ها به مخفی‌کاری‌های خود ادامه خواهند داد. آن‌ها معتقدند که افشای چنین واقعیتی می‌تواند باعث ایجاد ناآرامی در جمعیت جهان شود. اما به شواهد حکایت از چیز دیگری‌ست!

چیزی که اهمیت دارد امنیت و ایمنی ساکنین سیاره زمین است. اگر حق با نظریه‌پردازان توطئه باشد، به نظر می‌رسد وقت آن رسیده که عموم مردم از این تاریکی نجات یافته و با واقعیت‌ها رو به رو شوند. در صورتی که مطمئن شویم هیچ تهدیدی برای ما وجود ندارد، شاید بتوانیم همسایگان خود را کشف و به سیاره خود دعوت کنیم.

نظر ناسا در این باره چیست؟

موجودات فضایی وجود دارند

اگر بوید بوشمن در واپسین روزهای عمر خود، واقعیت امر را بازگو کرده باشد می‌توان نتیجه گرفت که موجودات فضایی وجود دارند و همین حالا نیز ممکن است در زمین در حال زندگی باشند. اما نظر ناسا در این باره چیست؟ الن استوفان (Ellen Stofan) به عنوان یکی از دانشمندان ناسا می‌گوید:

به احتمال بسیار قوی ما تا یک دهه آینده به شواهدی بسیار محکم از حیات در ماورای زمین دست خواهیم یافت. من فکر می‌کنم که ما طی 20 تا 30 سال آینده شاهد یک اکتشاف بسیار بزرگ خواهیم بود.

ما اکنون می‌دانیم به کجا و به چه شکل نگاه کنیم. در بسیاری از موارد ما تکنولوژی لازم را در اختیار داریم و همین حالا نیز در مسیر اجرایی کردن آن هستیم. بنابراین من فکر می‌کنم که در مسیر درستی قدم برمی‌داریم.

جان ام گرانسفلد (John Mace Grunsfeld) فیزیکدان و فضانورد بازنشسته اهل کشور ایالات متحده آمریکانیز در این باره می‌گوید:

من فکر می‌کنم که تا کشف حیات فرازمینی در منظومه شمسی (چه در دنیاهای یخی و چه در مریخ) تنها یک دهه و تا کشف حیات در مدار ستاره‌ای دیگر دو دهه فاصله داریم.

افشاگری جنجالی بوید بوشمن به عنوان یکی از دانشمندان اسبق آمریکایی قبل از مرگ سر و صدای بسیاری را در میان علاقه‌مندان به راه انداخت. نظر شما چیست؟ آیا موجودات فضایی وجود دارند؟ شما چه استدلالی را در این باره ارائه می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

۱۸۶ دیدگاه

 1. منم می گم ذهنتان را در گیر این چیزا نکنید
  فقط بدانید که همه ی این چیزا رو خدا آفریده و شکر خدا رو به جا بیارید

  (1)
 2. لطفا ترجمه ویدئو هارو هم بزارید

  (2)
 3. معلومه ک وجود دارن هر کی بگه ندارن خلههههههههههههه

  (2)
 4. سلام من یه ادم فضایی هستم خواسم بگم انقد ذهنتونو درگیر ما نکنید چون هیچ سود و یا ضرری برای شما ندارد سعی کنید زندگیتون رو بهتر کنید

  (-2)
 5. سلام. منم باور دارم که موجودات فضایی وجود دارن. درسته که ذهن انسان خلاقه و چیزهای زیادی خلق میکنه اما دنیایی که خدای بزرگ آفریده اینقدر بزرگه که فقط ما یه قسمت خیلی کوچیک اون را داریم میبینیم. در این دنیای بزرگ هرچیزی میتونه وجود داشته باشه که از وسعت دید ما خارجه و سخت میشه بهشون پی برد. کاش کشور ما هم به جای این همه اختلاس و دزدی پولها را صرف علم جهانی میکردند تا دنیا را کشف کنیم.

  (10)
 6. درود.ما نباید خودخواه باشیم عرصه بزرگ هستی فقط متعلق به ما نیست فرازمینی یا بیگانه ها،اسمشان مهم نیست موجودات هوشمند همانقدر واقعی هستند که ما هستیم.

  (9)
 7. ماخودرامالک منظومه شمسی میدانیم،ایاامکان دارد هرکهکشان حاکمی وهرخوشه کهکشانی حاکمی دیگروهمینطوربالا وبالاتر تابه خالق یکتا منتهی شود؟

  (-2)
 8. هر چیزی ممکنه.یه تعدادی میگن وجود داره یه تعدادی میگن نداره.اونایی که میگن دارن یا ندارن مگه علم غیب دارین یا ادم خاصی چیزی هستین.ممکنه همه اینا یه رویا باشه که ذهنای ما درست میکنه رویا تمومی نداره.منم میگم جهان هستی انقدر بزرگه که ممکنه موجوداتی دور نقطی دور از منظومه شمسی یا دور از راه شیری باشن اما فقط و فقط یه نظریه و یه فکره از ذهن ما.هر چیزی ممکنه.خدا داند

  (8)
 9. در طبیعت هر چیزی که بوجود می آید بعلت وجود یکسری موجودات دیگر است و این حرکت زنجیره ای در تمام موجودات وجود دارد . احتمالا فرا زمینی ها دارای اشکال متفاوتی است که فقط انسان به یک نمونه از آن را کشف کرده است احتمال قوی فرا زمینی ها به شکلهای دیگری ممکن است وجود داشته باشند چون انسان دارای تفکر هست و هیچ موجود زمینی مثل انسان نیست پس ممکن است موجودی دیگری که دارای تفکر باشد که همان فرا زمینی ها هست وجود دارد ( زنجیره های پیدایش که ذکر شد ). اینکه فرا زمینی ها خودشون را نشان نمی دهند چون می داند انسان یک موجود خطرناکی است که بخاطر رقابت ممکن از زندگی آنها به مخاطره بیفتد. انسان یک موجودی است خودخواه که بخاطر اینکه یک زندگی راحتی داشته باشد تمام موجودات را از بین می برد . آنها دارای علم فراوان هستند و مثل ما محدود نیستند . به قول ما دنیا گشته اند و زمانی به آنها دسترسی پیدا می کنیم که دارای تفکر بالا باشیم . همانطور که اگر ما بمب اتم را قبل از زمان جنگ جهانی دوم کشف کرده بودیم بخاطر فقر علمی ممکن بود کره زمین را از بین می بردیم .

  (3)
 10. سلام امام صادق ع میفرمایند ما اهل بیت در هجده هزار عالم دیگر امام هستیم این یعنی صد در صد عوالمی دیگه وجود داره این نظریه های چرتو پرت مثل تکامل اینهام همه چرته خدا انسان هارو آفریده و بس و اینکه ارتش آمریکا و بخصوص یهودی ها چه در آمریکا و اسراییل از اجنه برای پیشرفت علم جاسوسی ساخت ساز ها جستن گنج های پنهان زمین استفاده میکنند و اینکه اجنه براحتی میتونن از زمین برن تا سیارات دیگه که حتی یک میلیون سال نوری از ماها دور هستند چونکه مکان و زمان برای این موجودات لحاض نیست ما در دین خودمون همچیز داریم اینقدر دنبال این غربیها که همشون برده های یهودیان و یهودیان بردها و فرمان بران اجنه و شیاطین هستند نرید اینها مثل پفک تو خالین و اسلام و تمام مردم دنیا هرچه میکشند از یهودیت هستش

  (-3)
 11. باسلام اگه میخاهید بدانید که انسان چگونه به وجود آمده لازم نیست برید دنبال این افسانه های بی ارزش فقط کافی که یکم نگاهمون به اطرافمون بیشتر بشه وازکتاب مقدس قرآن بیشتر برای حل مشکلات وجواب سوالات استفاده بشه نه فقط مثل یک چیز تزاینی وبرای دکور خونه ازاون استفاده بشه

  (1)
 12. با سلام. بله وجود دارند من شخصا در سال 1383 از نزدیک بشقاب پرنده های موجودات فضایی را دیده ام

  (-3)
 13. قطعا موجودات دیگری غیر از انسان هم در این جهان زندگی می کنند و اینکه هر عقل سلیمی باید بداند این جهان بی کران با هر چه در اوست خدایی دارد توانا و دانا

  (20)
 14. با سلام به نظر بنده انسان فرازمینی وجود دارد

  (7)
 15. من به وجود انسان ها ماورایی اعتقاد دارم
  ولی در آینده روشن می شود که ما انسان ها یا بهتره اینطوری بگم من 1انسان میان8000000000انسان بین 2000000000سیاره که همه در یک کهکشان است و در 200کهکشان یعنی ما هستیم یا مثل ماهم هست

  (2)
 16. سلام
  برای نظر دادن مطالعه گسترده لازم است. در حال حاضر به دلیل اینکه اطلاعات موثقی در اختیار ما انسان ها قرار ندارد، برای همین نمی شود به قطعیت گفت که موجودات فضایی وجود دارند یا خیر.
  ولی افرادی هستند که روحیه جستجو و تحلیل و بررسی دارند و این موضوع را دنبال می کنند.
  اگر نظر نگارنده را می خواهید می تونم بگم که آمریکا همواره در حال مخفی کاری بوده و هست و شاید در آینده روشن شود که آیا واقعا این موجودات وجود دارند یا خیر.
  تنها چیزی که ما میدانیم این است که شواهدی از وجود بشقاب پرنده ها در گوشه و کنار جهان دیده شده است فقط همین.

  (-2)
 17. بله درسته من تاحالا دیدمشون بعضی وقتها ایمیل هم میده خیلی با معرفته

  (-7)
 18. سلام بله صد در صد وجود داره ، و بخاطر سیطره قدرتها از دیر زمانها از ما مخفی شده ، و صدای یکیشون هم به نام الایا پخش شده که اطلاعاتی رو میده ،و بنظر منطقی میاد ،و اطلاعاتی رو درباره ی خیر و شر ،و آدمهای خوب و بد و جهان دو قطبی میده که کاملا درسته ،و قانون جذب ب ای اونها هم مثل ما کار میکنه ، چون اونها هم مثل ما با انرژی متولد شدن
  استر در کتابش با آبراهام ارتباط داشته

  (1)
 19. به نظرم انسان ازهمه موجودات پیشرفته تره چون خدا اونو تو قران گفته..

  (-13)
  • برعکس . سوره اسرا آیه ۷۰ خداوند صراحتا میگه که انسان رو به بسیاری از مخلوقاتش برتری داده ولی چرا نگفته به همه ی موجودات برتری داره . دقیقا از لفظ کثیر استفاده کرده و در ادامه از کلمه ؛ممن؛ استفاده کرده که غالبا در ادبیات عرب کلمه من برای مخاطب قرار دادن موجود با شعور استفاده میشه . پس میشه گفت موجوداتی از ما باهوش تر و با شعور تر هم وجود دارن .
   همچنین در سوره بقره آیات ۳۰ تا ۴۰ تقریبا اشاره میکنه که انسان در اصل متعلق به سیاره زمین نیست و تا مدت معلومی قراره روی زمین مستقر باشه . و اینکه خداوند انسان رو روی زمین خلیفه خودش قرار میده نه اشرف مخلوقاتش در کل عالم.
   پس میشه اینطور نتیجه گرفت که اولا انسان منشا خارج از زمینه و از ما انسانها هم موجودات پیشرفته تری وجود دارن و این دقیقا مطابق هست با یافته های امروزی دانشمندان

   (4)
 20. سلام موجودات فضایی وجود دارن در حدود 70سال پیش شی ناشناخته عجیبی در ایالات متحده سقوط کرد درون ان شی پرنده دو بیگانه فضایی وجود داشتن که به صورت سری اونا رو امریکا به آزمایشگاه هایش میبرد تا روی آنها آزمایشاتی را انجام دهند و مشخص نیست چه آزمایشاتی ولی دو بیگانه بعد از چند روز به علت مناسب نبودن هوای زمین برای زندگی میمیرند ولی یوفو آنها رو به منطقه ای مرموز در یک بیابان تحت تدابیر بسیار شدید امنیتی که تا شعاع 5کیلومتری از پرواز گنجشک هم خبر دار مجشن و امریکا اقدام به مهندسی معکوس میکند وبه نظر شخصی موفق هم شد چون پرواز یوفو ها از ان زمان به بعد بر فراز کشور ها زیاد شد و بیشتر بر فراز کشور های پیشرفته مثل چین دیده شده است که نشان میدهد امریکا در حال جاسوسی از کشور های مختلف است ولی این رو نمیدونم که داخل یوکو ها آدم فضایی هست یا انسان ولی احتمال اینکه آدم فضایی ها برای امریکا جاسوس کنن زیاده یعنی داخلش بیگانه فضایی هست

  (3)
 21. سلام.بله بنظر من صددرصدوجوددارن تا حالا هم باید به زمین اومده باشن ولی دولت ها پنهان میکنن وخیلی چیزارو به مردم نمیگن.به همه این مواردهم در قران اشاره شده.واینکه یسری چیزهایی امکان وجودش هست،که حتی درذهن ماهم نمیگنجه.همونطورکه مردم خیلی سالهاپیش خیلی از دانشمنداروبخاطرنظریع هاشون مسخره میکردن‌.یااینکه مابه جاهلیت خیلی ازگذشتگانمون میخندیم . ویااینکه ایندگان به ‌ ما بخندن. برای اینکه طولانی میشه خیلی چیزارو نمیشه نوشت.

  (6)
 22. تنها چیزی که میدونم اینه که ما هنوز هیچی نمی دونیم تنها آرزوی من اینه که حداقل بتونم 1000 سال بیشتر عمر کنم تا بتونم پیشرفت ها و اکتشافات بشر رو به چشم ببینم. اینو فراموش نکنید ما هنوز اول راهیم نظر من اینه ما انسان ها به احتمال زیاد تا 100-200 سال دیگه به هوش مصنوعی دست پیدا می کنیم که اگر به دست هوش مصنوعی منقرض نشیم به کمک اون می تونیم کیهان رو خیلی سریع تر برای پیدا کردن تمدن های دیگه سرچ کنیم…

  (3)
 23. من بنا بر دلایل فلسفی میگوییم بله وجود دارد حتی بعضی وقت در کمک به انسان ها هستن در سختی ها آیا این کاخ های قدیمی ساخته شده میتواند قدرت بشریت باشد ؟ خیر نمتواند چون غیر ممکن است بتواند مثلا اهرام های مصر را بسازد بنابراین ادم فضایی ها وجود دارند

  (2)
 24. سالها پیش پدر بزرگم کتابی پیدا کرد به هیچکس اجازه خوندنشو نداد بعدها بعد از فوت ایشو یه شب منو پسر عمو هام رفتیم سراغش.گرفتن کتاب در دست قلب را میلرزاند واقعا ترسناک بود اول غسل کردیم وضو گرفتیم از صفحه ی اولش نوشته بود تا اخرین صفحه بدون شماره صفحه و بدون اسم نوسنده همش عربی بدون توقف بود بدون حتی یه نقطه با خواندن هر صفحه انگار دنیای دیگرو لمس میکردم.بعد از چند دقیقه فورا اونو بستم نزاشتم بقیشو بخونیم.انگا تلسم شدیم هرچیزی که ازمو پرسیده میشد میدونستیم سایه های ترسناکی کارمو رد میشد خونه ی ما نزدیک اموزش پرورش شهرمونه من کمی فکر کردم احساس کردم کسی اونجاس برای برطرفی شک به اونجا رفتیم دیددیم درست بود واقعا وحشت ناکه وحشت ناک هرچیزی که میخواستیم رو میتونستیم حدس بزنیم و درستم در میومد هرچه میگفتیم انجام میشد.من کتابو در یه دریاچه انداختم او کتاب ترسناکه.از اون موقع زندگیم شد جهنم تا بعدها با خوندن نماز و راز و نیاز با پروردگارم اینها کمتر شدن.ازتون خواهش میکنم هیچ وقت دنبال ای ادم فضایی ها نباشین ناسا داره زمینو به خاطر خودخواهی خود و همیطور رتبش نابود میکنه.اگه اینها به نفع ما بودن من اون کتابو به اشتراک میزاشتم.ولی نیست.

  (-39)
 25. عزیزان چند سال پیش در تلویزیون ملی فیلم بشقاب پرنده پخش شد و گفته شد ممکن است در آینده شاهد مهمانهای ناخوانده از سیارات دیگر باشیم

  (11)
  • هیچوقت نباید به زمین بیان وگرنه هممون رو نابود میکنن قدرت اونها به گونه ای برما شرف داره و این همونه حرف حضرت سلیمانه که گفت در اخر زمان مشابه اتفاقاتی که برای من رخ داد برای مردم میوفته .اونهایی که باهاشون ارتباط دارن قطعا قراردادهایی دارن ما نباید خودمون رو درگیر کنیم وگرنه نسل بعدی بیچاره میشه

   (4)
 26. زمانی وجود داشت که انسانها فکر میکردند که اقیانوس آرامی که الان ما میشناسیم پایانی ندارد و فکر میکردند زمین یک جاست و اقیانوس هم جای دیگر اما کریستف کلمب دل به دریا زد و فهمید که سرزمینی در آن طرف دنیا وجود دارد که دارای تمدن ابتدایی ولی به لحاظ منابع طبیعی بهشتی است برای خودش….زمانی کسی که میخواست از پرواز انسان سخن بگوید را مسخره میکردن و ار را مجنون می خواندند چگونه کسیکه از این گذشته آگاه است و به جهانی نگاه میکند که پایانی ندارد و فقط زمین را دارای حیاط میداند.البته در قآن هم بارها از تنها نبودن زمین بعنوان حیات سخن گفته شده و گفته شده آدم را به زمین فرستاده (حبوط کرده) پس کسانیکه بخواهند با استفاده از این علوم بازهم به تک حیاتی باور داشته باشند باید دلایل و استدلال های بسیار محکمتری بیاورند.

  (13)
  • 1- هبوط نه حبوط 2- بزرگترین دروغ تاریخ کشف امریکا توسط کریسنف کلمب توسط مورخان غربی! ایرانیان مسلمانان چینی ها همگی با قاره امریکا ارتباط داشتند دریانوردی داشتند اونوقت غربی ها امریکارو کشف کردند؟ در امریکای جنوبی چند قوم بومی با اسامی و فرهنگ ایرانی وجود دارد. اون دوست عزیزی هم که درباره کتاب عربی مرگ اور گفتند اون کتاب واقعیت داره اما نسخه اصلیش در دنیا وجود نداره در حال حاضر و ربطی به ادم فضایی نداره به جن ها مربوطه.

   ضمنا وجود جن ها ، حیات در کرات دیگر، وجود هفت اسمان، وجود مکان های مرموز در منطقه 51 در صحرای ربع الخالی در یمن محرز هست.

   در زیر صحراهای عربستان هم خبرهایی هست.

   (6)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*