آخرین مطالب
0
امروز
پشتیبانی از زبان فارسی در اینستاگرام

آیا پشتیبانی از زبان فارسی در اینستاگرام اضافه شده است؟

پشتیبانی از زبان فارسی در اینستاگرام هنوز به صورت رسمی اضافه نشده است. با این حال مدارکی به دست آورده‌ایم که نشان می‌دهد احتمالا به زودی شاهد افزوده شدن آن خواهیم بود.

تلگرام و اینستاگرام دو اپلیکیشن محبوب نزد کاربران ایرانی هستند، به طوری که در طول روز، زمان قابل توجهی را در آن‌ها سپری می‌کنند. یکی از مشکلاتی که کاربران با هر جفت آن‌ها دارند، عدم پشتیبانی از زبان فارسی است. با ورود به منوی تنظیمات این دو برنامه و سپس ورود به بخش زبان (Language)، زبان فارسی دیده‌ نمی‌شود. این در حالی است که تعداد کاربران فارسی زبان تلگرام و اینستاگرام بسیار زیاد است.

اما در یک اسکرین شات که اخیرا به دست ما رسیده، شاهد منوی فارسی اپلیکیشن اینستاگرام هستیم. این کاربر مدعی است حین لاگین به حساب کاربری خود، از بین گزینه‌های زبان موجود، زبان فارسی را انتخاب کرده است.

پشتیبانی از زبان فارسی در اینستاگرام

پشتیبانی از زبان فارسی در اینستاگرام هنوز رسمی نشده است

هنوز خبری به صورت رسمی از سوی اینستاگرام منتشر نشده است و با جستجو در فروشگاه‌های عرضه اپلیکیشن‌های موبایل نیز آپدیت جدیدی مشاهده نمی‌شود. با این حال مشاهده این دو اسکرین شات ما را به فکر فرو برده است! اگر چنین چیزی صحت داشته باشد، باید خیلی زود شاهد ارائه یک به‌روزرسانی جدید برای اپلیکیشین این شبکه اجتماعی باشیم.

پشتیبانی از زبان فارسی در اینستاگرام

۲ دیدگاه

  1. اینستا اپدیت باشه با تغییر زبان گوشی به فارسی اونم فارسی میشه جدیدا ولی تو تنظیمات خود اینستا نیس زبان فارسی من رو اچ تی سی دزایر ۳۱۰تست کردم فارسی میشه به این روش

    (2)
  2. بله حقیقت داره اگه آخرین نسخه اندروید رو از کافه بازار دریافت کنین میفهمین که زبان فارسی بهش اضافه شده

    (3)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*