ایرفون Lizn

با ایرفون Lizn علاوه بر گوش دادن موسیقی، قدرت شنیداری شما تقویت می‌شود

ایرفون Lizn یکی از جذاب‌ترین محصولات ایفا ۲۰۱۷ است. شما می‌توانید در صورت لزوم از این هدفون تو گوشی برای گوش دادن موسیقی استفاده کرده و یا از آن به عنوان یک تقویت کننده قدرت شنیداری در اماکن شلوغ نظیر مترو استفاده کنید.

چه زمانی که یک موسیقی با صدای بالا توسط بلندگوها در حال پخش است و چه توانایی شنوایی شما کم باشد، همه ما می‌دانیم که اگر فردی در این زمان بخواهد با شما صحبت کند باید به نزدیک شما بیاید. یک استارتاپ دانمارکی به نام “Lizn” یک راه حل را همراه با ایرفون بی سیم خود توسعه بخشیده است که می‌تواند این مشکل را برطرف کند. بنابراین شما می‌توانید از ایرفون Lizn برای گوش دادن به موسیقی استفاده کنید و یا قدرت شنیداریتان را افزایش ببخشید.

در نمایشگاه ایفا برلین به عنوان بزرگ‌ترین نمایشگاه تکنولوژی اروپایی، ایرفون های بی سیم زیادی معرفی شدند، اما بی‌تردید باید برای ایرفون Lizn احترام خاصی قائل باشیم. در نظر داشته باشید که آن‌ها به عنوان یک سمعک تقویت کننده طراحی نشده‌اند، بلکه آن‌ها برای افرادی ساخته شده‌اند که هیچ مشکل شنوایی نداشته و با توجه به حضور طولانی مدتشان در محیط‌های شلوغ و اجتماعی، می‌خواهند کمی قدرت شنوایی خود را در این محیط‌ها ارتقا ببخشند.

ایرفون Lizn

ایربادهای جذاب این هدفون نرخ نزدیکی گفتگو به سر و صدای پس زمینه را تنظیم می‌کند، آن را بیش‌تر از سابق کرده و باعث افزایش صدای اولیه می‌شوند. هر گوشی شامل دو میکروفون جهت‌دار است که صداهای شعاع اطراف خود در جلو، پشت و کناره‌ها را جذب می‌کند. شما تنها با ضربه زدن بر روی دکمه‌ی تعبیه شده بر روی گوشی‌ها می‌توانید بین حالت هدفون و حالت تقویت شنوایی جابجا شوید.

لازم به ذکر است، این کمپانی دانمارکی چیزی شبیه به مرکز توسعه شنوایی گوش است. برخی از مهندسان آن نیز در بخش پس زمینه صوتی فعال هستند که به Lizn اجازه می‌دهد هدفون‌هایی با دو قابلیت مجزا تولید کند. اگر شما علاقه‌مند به ایرفون Lizn شده‌اید می‌توانید از اکتبر سال جاری آن را با قیمت ۱۴۹ دلار خریداری کنید.

فروشگاه اینترنتی جانبی ، فروشگاه تخصصی لوازم جانبی ، حامی گجت نیوز در پوشش ویژه خبری نمایشگاه IFA ۲۰۱۷ . خرید انواع ساعت هوشمند ، ساعت هوشمند Gear S3 و اپل واچ همچنین لوازم جانبی اپل واچ موجود در بازار ایران در جانبی

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*