وقوع جنگ جهانی سوم در سال 2017

پیش گویی نوستراداموس از وقوع جنگ جهانی سوم در سال ۲۰۱۷ ؛ آیا باید نگران باشیم؟

نوستراداموس (Nostradamus) عطار و پیش‌گوی اهل فرانسه در قرن ۱۶ میلادی بود. قسمتی از پیش گویی نوستراداموس ، از وقوع جنگ جهانی سوم در سال ۲۰۱۷ خبر می‌دهد!

به مدت چندین قرن، پیش گویی های نوستراداموس میلیون‌ها نفر از مردم را در بهت و حیرت فرو برد. اینکه شما به پیش گویی اعتقاد داشته و یا نداشته باشید فرق نمی‌کند؛ چرا که پیش گویی نوستراداموس در هر زمینه‌ای که باشد، سر و صدای بسیاری را به پا می‌کند. این بار گفته می‌شود که در متون قدیمی این پیش گوی تاریخی، نسبت به وقوع جنگ جهانی سوم در سال ۲۰۱۷ هشدار داده شده است. با این حال آیا ما باید نگران باشیم؟

میشل دو نستردام (Michel de Nostredame) ملقب به نوستراداموس پیش گوی اهل فرانسه بود که در سال ۱۵۰۳ به دنیا آمد. به عقیده بسیاری از مورخان، او یکی از معروف‌ترین پیش‌گویانی‌ است که تاکنون بر روی زمین زندگی کرده و بر اساس افسانه‌های موجود، او پیامبری فرانسوی بود!

نوستراداموس در زمان زندگی خود به عنوان یکی از مشهورترین پزشکان و طالع‌بینان در قرن شانزدهم شناخته می‌شود. او در دوران زندگی خود، پیش گویی‌های بسیاری کرد و آنان را در کتاب «پیش گویی‌» (Les Prophecies) به ثبت رساند. او دقت خیره‌کننده‌ای بر وقایع داشت و همین امر سبب می‌شد که بتواند وقایع صدها سال بعد از خود را نیز پیش گویی کند.

وقوع جنگ جهانی سوم در سال 2017

در میان پیش گویی های نوستراداموس ، تعدادی از آنان بیش از بقیه مورد توجه قرار دارند که از جمله آنان می‌توان به ماموریت‌های سفر به ماه، ترور جان اف کندی، ظهور هیتلر، اختراع بمب اتمی و حادثه ۱۱ سپتامبر اشاره کرد!

در کتاب پیش گویی نوستراداموس در مورد اختراع بمب اتمی می‌خوانیم:

نزدیکی دروازه و در داخل شهر

دو تهدید بین‌المللی به وجود می‌آید که در مانند آن تا به حال دیده نشده است.

قحی مشابه زمان طاعون مردم را از بین خواهد برد.

و گریه هایی که به درگاه خداوند دنیا را فراخواهد گرفت.

همچنین در مورد مرگ هانری دوم فرانسه (Henry II) می‌خوانیم:

یک شیر جوان بر یک شیر پیر غلبه می‌کند.

مبارزه در یک نبرد

او چشمانش را به علت یک قفس طلایی کور می‌کند.

دو زخم به وجود می‌آید و سپس او از دنیا می‌رود.

پیش گویی نوستراداموس در مورد آدولف هیتلر نیز در نوع خود بسیار حیرت‌انگیز است:

از غرب اروپا کودکی خردسال از مردمی فقیر به دنیا می‌آید.

او با زبان خویش نیروهای نظامی بزرگ را اغفال می‌کند.

و شهرت او تا شرق زمین گسترش می‌یابد.

جانوارا وحشی از گرسنگی در سراسر رودخانه‌ها شنا می‌کنند.

بزرگ‌ترین آنان در قفس‌های آهنی به زنجیر کشیده

در حالی که کودک آلمانی هیچ چیزی نخواهد داشت.

گفته می‌شود که منظور نوستراداموس از کلمه جانور، آدولف هیتلر و نازی‌های آلمانی بوده و مفسران «عبور از رود» را به تصرف فرانسه نسبت داده‌اند.

اما با این وجود ممکن است یکی از مهم‌ترین پیش گویی های وی هنوز رخ نداده باشد! مفسران بر این عقیده هستند که پیش گویی نوستراداموس از وقوع جنگ جهانی سوم در سال ۲۰۱۷ انکارناپذیر است!

وقوع جنگ جهانی سوم در سال 2017

بسیاری از پیشگویی‌های موجود در آثار او، از ویرانی‌های بزرگ و مرگ‌های دسته‌جمعی حکایت دارد. گفته می‌شود که این پیش‌گوی فرانسوی وقوع یک جنگ فاجعه‌آمیز را پیش‌بینی کرده که ۲۷ سال به طول خواهد انجامید. بر اساس پیش گویی نوستراداموس ، به طور کلی ۳ شخصیت ضدمسیح در عالم ظهور می‌کنند که اولین آن ناپلئون و دیگری آدولف هیتلر است. این فاجعه عظیم و مرگبار، در دوره‌ای ۲۷ ساله و پیش از ظهور سومین شخصیت ضدمسیح روی خواهد داد.

به نظر می‌رسد که احتمالا این پیش گوی فرانسوی، قرن‌ها قبل ظهور دونالد ترامپ را پیش‌بینی کرده است!

در پیش گویی نوستراداموس از وقوع جنگ جهانی سوم در سال ۲۰۱۷ می‌خوانیم:

یک مرد عربده کش و دروغگو در درون خود دیوانگی را پنهان ساخته است. او باعث می‌شود که بیزانس قوانین خود را تغییر دهد. از مصر مردی به پا می‌خیزد تا پول و واحدهای ارزی را تغییر دهد.

توافقنامه می‌شکند، مردمان بسیار کشته شده و صورت‌ها غرق در خون می‌شوند. چهره‌ای با شیر و عسل آمیخته شده بر روی زمین می‌افتد.

شرق باعث تضعیف شدن غرب می‌شود و طی ۷ جنگ از طریق دریا دشمن او را شکست می‌دهد. مرد بزرگ در عرض یک روز توسط رعد و برق زمین می‌خورد. یک عمل شیطانی منجر به وقوع مناقشات در ریمز، لندن و مرگ جمعی در توسکانی می‌شود.

مزارع خاموش می‌شوند، جهان کوچک‌تر می‌شود و تا مدت‌ها صلح و آرامش از زمین رخت می‌بندد. مردم با خیال راحت از طریق آسمانی و دریاها سفر می‌کنند و ناگهان جنگ‌ها دوباره شروع می‌شوند.

بسیاری بر این عقیده هستند که منظور نوستراداموس از مرد عربده کش (ترومپت)، دونالد ترامپ بوده و ظهور چنین شخصی می‌تواند منجر به وقوع جنگ جهانی سوم در سال ۲۰۱۷ شود.

جالب توجه است که با توجه به پیشرفت‌های عصر فعلی و گسترش کاربرد شبکه اینترنت، پیش گویی های نوستراداموس سریعا در میان کاربران دست به دست شده و به سرعت در سراسر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود. اما با این‌حال همواره می‌باست در مورد تفسیر پیش گویی ها دقت لازم را به کار گرفت.

بعد از وقوع حادثه ۱۱ سپتامبر، بسیاری از مردم شروع به شایعه‌پراکنی در مورد پیش گویی‌های نوستراداموس کردند و سعی داشتند برخی دیگر از پدیده‌ها را نیز به پیش گویی‌های وی نسبت دهند. واقعیت این است که چنین متون کذب و بی پایه‌ای سریعا در سراسر اینترنت پخش می‌شود و بسیاری از پیش گویی های جعلی نوستراداموس فریب می‌خورند. در یکی از همین موارد، مطالعات بیشتر ثابت کرد شایعه‌ای که مدت‌ها در اینترنت دست به دست می‌شد، قسمتی از مقاله یک دانشجوی کانادایی بوده است!

تقریبا همه پیشگویی های نوسترآداموس گنگ و مبهم است و هیچ اطلاعات دقیقی در آن نیست. از این جهت در تفسیر پیش گویی های او می‌بایست دقت کافی را به کار گرفت. با این حال، آیا به نظر شما تفسیر این پیش گویی به درستی انجام گرفته است؟ آیا در این صورت باید نگران وقوع جنگ جهانی سوم در سال ۲۰۱۷ باشیم؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴۲ دیدگاه

 1. سلام به نظر من فرانسه باید برای کم کردن فشار به یکی از کشورهای آفریقایی تحت قیومیت قدیم خود حمله نظامی نماید

 2. هیتلر رو درست پیشگویی کرد

 3. الان کجای حرفهای این برادر اشاره داره به سال ۲۰۱۷؟ گفته جنگ میشه ولی استخراج سال ۲۰۱۷ از گفته هاش چطوری بوده؟

 4. اقا به این ترامپ بگین زمین گرده… اگه کره شمالی و ترامپ خواستن موشک بازی کنن از همون طرف اقیانوس ارام بزنن بهم… از این طرف نزنناااا…
  یه دفعه وسط راه موتور موشکش مثل ایرانیا خاموش میشه میخوره یزد…. ایران از وسط سوراخ میشه….

 5. دوستایی که میگن نوسراداموس گفته ۲۰۱۲ پایان دنیاست دروغه
  اینو باید بهتون بگم به منظور گفته پایان دنیاست راست هم گفته اگر برگردید به ۲۰۱۲ دنیا تغییر کرده که داره هر روز به سیاهی میره نمونش شروع داعش اگر هم به زندگی خودتون دقت کنید میبیند که هر روز داره اتفاقات بدی میوفته

 6. سال ۲۰۱۲ همه رو سر کار گذاشت و قبلش چ چک ها و پول هایی قرض گرفته شد و وا خورد! خخخخ
  اگه از نظرش سال ۲۰۱۲ زمین نابود میشده پس چطوری ۲۰۱۷ رو باز پیش گویی کرده!! همش الکی پلکیه

 7. نیازی به جنگ نیست ما خودمون مملکتمونا تا,۲۰۱۸ نابود میکنیم.ما ایرانیا فقط فکر میکنیم عقل کل هستیم.هممون میگیم دزدی بد!فلان مسول دزده!ما اگه خودمونم دستمون میرسید دزدی میکردیم.گربه دستش به گوشت نمیرسید میگفت پیف!

 8. در پیش گویی های شاه نعمت الله ولی بعد از ۴۰ سال حکومت جمهوری اسلامی امام زمان ظهور و یک حکومت برزگ میسازه و جنگ در سراسر جهان برای از بین بردن ظلم…
  نقطه مشترک بین دو پیشگویی سال ۲۰۱۷ و ۴۰ سال جمهوری اسلامی دو پیشگو در یک دوره نبودن با هم رابطه تلفنی هم نداشتن پس چطور ممکنه اینقد مشترک باشن.
  گیریم یک درصد پیشگویی ها درست باشه سال ۹۷ و ۲۰۱۷ سال سرنوشت ساز یا سال به فنا رفتن ما خواهد بود

  • اینکه پیشگویی های شاه نعمت ا… در هر دوره ای توسط حاکمان دست خوش تغیر شده بر کسی پوشیده نیست. اما نکته حذف یک تیکه از نوشته های پیش گویی قبلی است که از سه سید صحبت شده سیدی از آل حسن که به این مورد رو به خاتمی نسبت دادن و استفادشو عده ای بردند.اما واقعیت ا… داند و بس

 9. ترامپ هیچ غلطی نمی تونه بکنه فقط ایوانکا می تونه!

 10. فراموش نکنید که نوستر اداموس هم یک یهودی بود پس بزارید یک پیشگویی از بزرگان پیشگو یهود بکنم که در کتوب یهود از ان یاد کردن : یهود درسرزمین مقدس (فلسطین)تشکیل دولت می دهد وباعث اشوب وفساد می شود وبعد از ۷۵ سال نابود میشود واثری از قوم یهود بر روی زمین باقی نمی ماند …سالی که یهود تشکیل دولت داد و اعلان موجودیت کرد سال ۱۹۴۸.میلادی بود حالا ان را بعلاوه ۷۵ کنید میشود سال ۲۰۲۳ پایان عمر اسراییل

 11. گلی به جمالت
  حقیقت رو گفتی
  درود بر تو

 12. عاشق شما ملت همیشه در صحنه هستم که وقت برای هر چیزی دارید مگر برای اون چیزی که باید داشته باشید

 13. مزخرفه که میگه . اگرم بشه تو ایران اتفاق نمی افته.
  با روحانی و وزیر هایی که من میبینم میترسن بیان ایران.
  خخخخخخخخخخخخ
  خخخخخخخخخخخخ
  Its All right

 14. با اتفاقاتی که بین آمریکا و کره شمالی وجود داره خیلی دور از ذهن نیست میتونه آغازگر جنگ جهانی باشه

 15. چجور پیش بینی کرده که ۲۰۱۲ پایان دنیاست بعد ۲۰۱۷ جنگ جهانی میشه ؟ 🙂

 16. پیشگویی که کاری ندارد ، من هم پیشگویی میکنم که روزی یک نفر که پایش چلاق است رئیس جمهور میشود ، بلاخره اتفاق میفته حالا ممکنه صد سال هزار سال یا …

 17. حالا چرا ۲۰۱۷ ؟ چرا ۲۰۱۸ یا ۲۰۱۹ ….نه ؟

 18. اینو واقعا باید ببرن تیمارستان . خدا شفاش بده .

 19. من همه پیش گویی هاشو خوندم…چند بار وااااقعا عالیه…اما اینکه نگران باشیم فایده نداره باید فقط امکانات هیه کنیم یا حداقل خودمونو با توانایی هامون تجهیز کنیم…اونطوری حداقل درحد خودمون یکاری کردیم

 20. مسخرست ، من که قبول ندارم
  هنوز پایان جهان ۲۰۱۳ یادم نرفته ، بعد چطوری پیشگویی کرده ۲۰۱۷ جنگ جهانیه !
  مذخرفه :))))

 21. بزا منقرض شه نسل این موجود خود خواهه لعنتی آدم که نشد

 22. اگه ۲۰۱۷جنگ نشد یعنی سال های بعد از آن دیگه جنگ نمیشه
  هوررا خخخ

 23. کشورهایی که متافع اونها در خاورمیانه هست ،هیچوقت این منطقه رو ترک نمیکنند و این منطقه بخاطر حضور انها ناامن می ماند ، اما چیزی که باید بیشتر توجه کنیم اینست که ،سیاست امریکا و سرمایه دارانی که این جنگ ها نفع میبرند اینست که ،،اول با تکنولوژی و رسانه ،فرهنگ کشورها را نابود میکنند و همزمان جنگ راه میندازند تا از لحاظ اقتصادی هم ،کشورها تضعیف بشن ،و تسلیم انها اگر محمد رضا پهلوی ،در همان زمان میتونست ،پایگاه هایی که امروز ایران در عراق و سوریه داره رو محکم کنه ، مسلما امروز خاورمیانه دست ما بود ، اما این از هوش ،رعبری ایران بود که با حمایت از همسایگان و ایجاد پایگاه در سوریه لبنان عراق ، راه مستقیمی رو برای فتح اخرین قلعه امریکا یعنی اسرایبل بازنمود ، چنانجه ما اسراییل رو فتح کنیم ، خود بخود چندین کشور در منطقه فتح شده قلمداد میشن از جمله عربستان و امارات ،، و در پس ان ،،قدرت استراتژیک امریکا و کل اروپا در منطفه با در اختیار گرفتن خلیج عدن ، توسط نیروهای شبعه و حزب الله ،، میتونه ،،نقطه قوت و خنجری بر گلوی امریکا و ناتو باشه ،،،جنگ جهانی سوم زمانی اتفاق می افته که کسی جرات و حماقت کنه به ایران حمله کنه ،،چون سیاست ماست اگر هر کشوری اجازه بده از خاکش برای حمله بما ایتفاده بشه ، دیگر امنیت و اسایش نخواهد داشت

 24. تو یکی دیگه از پیشگویی هاش مستقیم به ایران اشاره میکنه و میگه یه روزی کل جهان رو تسخیر میکنه…
  میکه ایران از آناتولی فرانسه و ایتالیا را فتح خواهد کرد و بالاخره باعث جنگ جهانی سوم میشود!!!

 25. والا اگه این پیشگوییها هم نبود آدم خودش باید میفهمید که داره یه اتفاقاتی می افته

 26. پیشگویی های لس؟؟؟؟
  تورو خدا اصلاحش کنین
  این کلمه فرانسویه
  The prophecies هم حتما یعنی پیشگویی های دِ

 27. اینجوری که من میبینم تو این پیشگویی نه ما ته پیازیم نه سرش عربده کش که ترامپ هستش شرق هم که کره شمالی بعد گفته کره شمالی امریکا رو شکست میده
  با این که ما نه ته پیازیم و نه سرش چوت تنها کشوری که کره شمالی رو قبول داره ایران هستش و رییس جمهورش برای معارفه روحانی اومده بود ایران فک کنم الان نصف جنگ به ما هم ربط داشته ولی گفته شرق و غرب ما وسط دنیاییم پس هنوز احتمال خطر کمتره

 28. ۲۰۱۷ که آخراشه انشالله ۲۰۱۸ …. بعدشم دیگه الان جنگیدن مث قدیم تن به تن نیست که … ۲ تا بمب میندارن برا هم خلاص … ولی عمرا دیگه بخواد کسی با کسی بجنگه و منافع خودشو به خطر بندازه چون چراغ خاموش زیاده

 29. بهتر بزار جنگ جهانی بشه همه بمیریم از این زندگی سخت راحت شیم.

  • تودلت میخوادبمیری پای بقیه رو وسط نکش هنوز کلی آدم هستن که دلشون میخوادزندگی کنن و آرزو و امید دارن

   • هیچ کس دلش نمیخواد بمیره. فکر میکنی فقط تویی که آرزو داری؟؟؟!!!
    عزیز همه آرزو دارن ، ولی توی این مملکت هیچ آرزویی به جاش برآورده نمیشه . چرا ؟ چون تو مملکت ما هیچ کس به فکر مردم نیست ، کسی هم که به فکر مردم باشه کله اونو میکنن زیر آب . تمام مسئولین به فکر دزدی و دروغ گویی و حق خوری هستن. پسر فلانی یه روز هم درس نخونده و سر جلسه کنکور نرفته بعد میشه رتبه تک رقمی کنکور ، چرا؟؟؟ چون رتبه اون شخصی که این رتبه رو گرفته میاد با رتبه پسرش عوض میکنه ، واسه همینه که ساختمون ها با یه فوت میریزن و یه دکتر نمیتونه یه رگ خونی رو تشخیص بده. تو مملکت ما کسی که زحمت میکشه توی سن ۵۰ + به آرزو هاش میرسه.