موتورسیکلت کاوازاکی سری نینجا H2

موتورسیکلت کاوازاکی سری نینجا H2 جدید با پیشرانه سوپرشارژر هر رقیبی را به چالش می‌کشد

موتورسیکلت کاوازاکی سری نینجا H2 جدید (Kawasaki Ninja H2) معرفی شد. این موتورسیکلت‌های قدرتمند با پیشرانه ۹۸۸ سی‌سی سوپرشارژر عرضه می‌شوند.

به تازگی کاوازاکی از مدل‌های جدید نینجا H2 رونمایی کرد. این موتورسیکلت به پیشرانه ۹۹۸ سی‌سی سوپرشارژر مجهز شده است. بر اساس اعلام شرکت کاوازاکی، این برند موتورسیکلتی ساخته که می‌تواند عملکردی عالی و بدون محدودیت را در خیابان‌ها و یا پیست ارائه کند. کاوازاکی سری نینجا H2 جدید ، نخستین موتورسیکلت چهارزمانه و سوپرشارژر از یک سازنده نام آشنا و مطمئن است که با قدرت فوق‌العاده خود چشم‌ها را خیره می‌کند.

کاوازاکی سری نینجا H2 جدید که در تاسیسات خود Kawasaki تولید می‌شود از مهندسی مشترکی با مدل H2R بهره می‌برد و این برند، موتورسیکلتی را ساخته که نه تنها برای استفاده در خیابان‌ها مشکلی ندارد بلکه می‌تواند هر حریفی را در پیست و جاده به چالش بکشد. مدل H2 کربن سال گذشته به تعداد محدود تولید شد و حالا با همان مشخصات برای سال ۲۰۱۸ به میدان آمده است.

این سه موتورسیکلت شگفت‌انگیز، بسیاری از قطعات پیشرفته خود را به اشتراک می‌گذارند که شامل پیشرانه ۴ سیلندر خطی با حجم ۹۹۸ سی‌سی، سوپرشارژر، ابعاد کامپکت یک سوپربایک، بدنه آیرودینامیک و ترمزهای قدرتمند برمبو می‌شود. نینجا H2R برای مدت زمان کوتاه و در تیراژ محدود برای بازارهای خاص تولید می‌شود و جهت به دست آوردن عنوان قدرتمندترین موتورسیکلت سوپرشارژردار تولیدی دنیا، خریداران باید سفارش خود را با پرداخت بیعانه در نمایندگی کاوازاکی کامل کنند.

قیمت موتورسیکلت کاوازاکی سری نینجا H2

موتورسیکلت کاوازاکی سری نینجا H2 جدید با قیمت پایه ۲۸ هزار دلار عرضه می‌شود و قیمت مدل کربن آن به ۳۱ هزار دلار می‌رسد. همچنین نسخه کاملا مجهز H2R نیز با قیمت ۵۵ هزار دلار وارد بازار کشورهای تعیین شده می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. اوووف کی پول داره ۱۰۰ میلیون به بالا پول این موتور رو بده !!! قیمت این موتور با گرون ترین ماشین جیپ برابری میکنه!!!