مقایسه سرعت آی او اس 11 با آی او اس 10

مقایسه سرعت آی او اس ۱۱ با آی او اس ۱۰ را در یک ویدیو کامل ببینید

در این مقاله می‌توانید ویدیویی از مقایسه سرعت آی او اس ۱۱ با آی او اس ۱۰ اپل (iOS 11 vs iOS 10) را قبل از آپدیت آیفونتان مشاهده کنید.

همراه با عرضه هر نسخه‌ی جدیدی از سیستم عامل آی او اس، اپل بهبودهای مختلفی را از سرعت گرفته تا عملکرد به دیوایس‌هایی که می‌توانند آپدیت را دریافت کنند می‌افزاید و این یکی از مهم‌ترین دلایلی است که کاربران باید محصولات آی او اسی خود را به‌روزرسانی کنند. اگر شما به دنبال دلایل سفت و سختی برای آپدیت هستید، کانال یوتیوبی “EverythingApplePro” ویدیویی از مقایسه سرعت آی او اس ۱۱ با آی او اس ۱۰ را منتشر کرده است که می‌تواند گره گشای تفکرات شما باشد.

بهترین قسمت قضیه این است که تست سرعت مذکور در تمامی آیفون‌ها (یا حداقل آیفون‌هایی که واجد شرایط دریافت به‌روزرسانی هستند) انجام گرفته است. این بدان معناست که حتی اگر شما صاحب یک آیفون قدیمی‌تر نیز هستید می‌توانید با مشاهده این ویدیو مقایسه سرعت آی او اس ۱۱ با آی او اس ۱۰ ببینید که آیا این به‌روزرسانی ارزش آپدیت از نسخه ۱۰.۳.۳ آی او اس را دارد یا خیر!

این قضیه بدیهی است که عملکرد آی او اس ۱۱ بر روی دیوایس‌های جدیدتری همچون آیفون ۷ می‌تواند بهتر عمل کند، زیرا این محصول حاوی ظرفیت رم بیشتری است و از یک پردازنده ۴ هسته‌ای جدیدتر استفاده می‌کند. با این حال، به اندازه کافی جذاب است که ببینیم این پلتفرم جدید چقدر بر روی دیوایس‌های قدیمی‌تر نظیر آیفون SE عمل می‌کند. اینگونه به نظر می‌رسد در حالی که آی او اس ۱۱ نیز در نقاط مشترکی با آی او اس ۱۰.۳.۳ از تاخیر برخوردار است، تفاوت بین آن‌ها خیلی واضع نخواهد بود.

البته باید در نظر داشه باشید که سرعت این پلتفرم ممکن است در هر اپلیکیشن و یا بسته به عمر گوشی شما متفاوت باشد. اما هر چه که هست ویدیویی که در زیر مشاهده می‌کنید می‌تواند به طور کل راهنمای خوبی باشد تا تصمیم بگیرید آیا به آی او اس ۱۱ مهاجرت خواهید کرد یا خیر!

ویدیو مقایسه سرعت آی او اس ۱۱ با آی او اس ۱۰

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. این که سرعتش کمتر شده