قیمت پژو 206 تیپ 2

ایران خودرو قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و پژو پارس سال بنزینی را افزایش داد

شرکت ایران خودرو ابلاغیه جدیدی را صادر کرد که بر اساس آن قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و پژو پارس سال بنزینی مطابق با مصوبه شورای رقابت افزایش یافته است.

ایران خودرو ابلاغیه جدیدی را به نمایندگی‌های سراسر کشور صادر کرد. بر اساس این ابلاغیه در فروش نقدی مهرماه، قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و پژو پارس سال بنزینی با مجوز شورای رقابت افزایش یافته است. در این ابلاغیه آمده که نرخ سود مشارکت مقطوع برابر با نرخ سود سپرده در مقررات نظام بانکی در مدت قرارداد در نظر گرفته شده است.

مبلغ پرداختی به شرکت جهت خودروهای ثبت نامی معادل بهای کارخانه بوده و سایر مبالغ مربوط به پرداخت‌های الزامی و قانونی است. پرداخت‌های الزامی و قانونی شامل مالیات شماره‌گذاری، عوارض شهرداری، مالیات بر ارزش افزوده، بیمه شخص ثالث، پست، خدمات کارت هوشمند و خدمات قانونی طلایی برای خودروهای مشمول می‌شود.

بر این اساس قیمت پژو پارس سال بنزینی از ۳۶ میلیون و ۶۳۱ هزار تومان به ۳۷ میلیون و ۳۳۱ هزار تومان رسیده و قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ نیز از ۳۲ میلیون و ۸۹۷ هزار تومان به ۳۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.

آخرین قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و پژو پارس سال بنزینی – مهر ۹۶

خودرو بهای کارخانه (تومان) پرداخت‌های قانونی و الزامی (تومان) قیمت نهایی فروش مصوب شورای رقابت (تومان) موعد تحویل سود مشارکت مقطوع (تومان)
پژو پارس سال بنزینی ۳۱ میلیون و ۹۴ هزار و ۲۵۷ ۶ میلیون و ۲۳۷ هزار و ۲۴۲ ۳۷ میلیون و ۳۳۱ هزار و ۵۰۰ ۶۰ روزه ۳۰۰ هزار
پژو ۲۰۶ تیپ ۲ ۲۸ میلیون و ۴۵۸ هزار و ۹۸۹ ۴ میلیون و ۸۴۱ هزار و ۱۰ ۳۳ میلیون و ۳۰۰ هزار ۶۰ روزه ۳۰۰ هزار

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. چه احمقی پژو پارس می خره