آخرین مطالب
16
امروز
برند هواوی

برند هواوی به رتبه 70 برترین برندهای جهان در سال 2017 ارتقا پیدا کرد

طبق رتبه‌بندی موسسه Interbrand، برند هواوی با 14 درصد افزایش ارزش و دو رتبه صعود نسبت به سال قبل به رتبه هفتادم برترین برندهای جهان در سال 2017 ارتقا پیدا کرده است.

موسسه Interbrand به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های مشاوره دنیا در حوزه برندینگ که هر ساله با ارزش‌گذاری برندها، لیست معتبری برای رده‌بندی آن‌ها منتشر می‌کند، آخرین رده‌بندی برندها در سال 2017 را منتشر کرد و شرکت هواوی در این لیست به رتبه 70 ارتقا پیدا کرد که دو رتبه نسبت به سال 2016 بهبود پیدا کرده است. ارزش برند هواوی هم‌اکنون 6.6 میلیارد دلار تخمین زده می‌شود که نسبت به سال قبل 14 درصد رشد داشته است.

امسال سومین سالی است که هواوی در این لیست در حال رشد بوده و اولین برند چینی است که در این لیست از سال 2014 در لیست برترین برندهای دنیا قرار دارد.

برند هواوی

شرکت Interbrand در سال 1974 تاسیس شده و هم‌اکنون بزرگترین شرکت مشاوره برند دنیاست که با بیش از دو سوم شرکت‌های حاضر در لیست فورچون 100 کار می‌کند. لیست رده‌بندی بهترین برندهای منتشر شده توسط این شرکت یکی از معتبرترین لیست‌ها در این حوزه بوده و به عنوان اصلی‌ترین شاخص ارزش‌گذاری برندها شناخته می‌شود.

رشد 14 درصدی ارزش برند هواوی

برندهای مرتبط با حوزه تکنولوژی در گزارش امسال هم بیشترین سهم از رده‌بندی 100 برند اول را به خود اختصاص داده‌اند. با توجه به گزارش Interbrand، برند هواوی با توسعه شبکه‌ها، ارتباطات جهانی را به شکل قابل توجهی تسهیل کرده است و به همین علت هم این شرکت 14 درصد در حوزه ارزش برند در بین رقبای جهانی خود رشد یافته است.

برند هواوی

دیگر دلیل این رشد، عملکرد خوب HUAWEI در حوزه تلفن همراه بوده است چراکه این شرکت موفق شده در نیمه اول سال 2017 بیش از 70 میلیون گوشی هوشمند به بازار عرضه کند و این میزان نسبت به سال گذشته 20.6 درصد رشد را نشان می‌دهد که نسبت به متوسط رشد این صنعت بسیار بالاتر است. به علاوه سری‌های P و Mate گوشی های هواوی، رشدی قابل توجه در بازار گوشی های گران قیمت داشته‌اند و در این بازار به خوبی محبوب شده‌اند.

بر مبنای آمار IDC، برند هواوی در حال حاضر سومین تولیدکننده گوشی های تلفن همراه در دنیا و بزرگترین تولیدکننده در بازار چین در سه ماهه دوم 2017 ارزیابی شده است. سهم بازار جهانی این شرکت همچنین 11.3 درصد رشد پیدا کرده است و بر مبنای برخی گزارش‌ها هم اکنون هواوی سهم بازار اپل را هم به عنوان برند دوم دنیا مال خود کرده است.

۲ دیدگاه

  1. مقام دوم جهان از لحاظ فروش و غیره در زمینه موبایل در سال ۲۰۱۷ شده و جای آیفون رو گرفته.لطفا اصلاح کنید.

    (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*