ویدیوی جدید آیفون 10 (آیفون ایکس) منتشر شد؛ پرچمدار اپل در دنیای واقعی

ویدیوی جدید آیفون 10 (آیفون ایکس) منتشر شد؛ پرچمدار اپل در دنیای واقعی

کمتر از یک ماه مانده به عرضه جهانی نسخه حرفه‌ای پرچمدار جدید اپل، ویدیوی جدید آیفون 10 (iPhone 10) منتشر شده که برخی امکانات آن را به تصویر کشیده است.

ویدیوی جدید آیفون 10 -که برای اولین بار در وب‌سایت ردیت پست شد- آیفون جدید و گران‌قیمت اپل را در دنیای واقعی نشان می‌دهد. همانطور که در ویدیو نیز مشاهده خواهید کرد، در ابتدا والپیپر زنده آیفون ایکس ظاهر شده که از حباب‌هایی قرمز و شناور در پس‌زمینه‌ای مشکی تشکیل شده‌اند؛ پس‌زمینه‌ای که به خوبی کیفیت بالاتر و قدرت و برتری صفحه نمایش OLED را بر LCD مشخص می‌کند.

در این ویدیوی جدید آیفون 10 اپل ، نمایشگر لبه تا لبه با خمیدگی زیبایی در انتهای آن در بخش جلویی گوشی و دوربین دوگانه با چینش عمودی در قاب عقب خودنمایی می‌کند.

ویدیوی جدید آیفون 10

با وجود کاهش بهره‌وری آیفون 10 به زیر 10 درصد (مطابق با آمار موجود) و نیز علی‌رغم مشکلاتی که در تکنولوژی فیس آیدی این گوشی پرچمدار مشاهده شده، به نظر می‌رسد اپل تاریخ عرضه آیفون ایکس را تغییر نداده و قصد دارد آیفون جدید را در 3 نوامبر (12 آبان) روانه بازار کند. کاربران برای نسخه 64 گیگابایتی آیفون 10 باید 1000 دلار بپردازند در حالی که قیمت نسخه 128 گیگابایتی آن 1149 دلار است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*