خودنمایی جدیدترین فورد جی تی (Ford GT) در جاده معروف اقیانوس اطلس در نروژ (ویدیو)

خودنمایی جدیدترین فورد جی تی در جاده معروف اقیانوس اطلس نروژ (ویدیو)

فورد جی تی (Ford GT) یکی از شناخته‌شده‌ترین ابرخودروهای کمپانی فورد بوده که به تازگی ویدیویی از جدیدترین مدل آن در جاده اقیانوس اطلس نروژ منتشر شده است.

معمولا خودروسازان به منظور تبلیغات بیشتر، تازه‌ترین اتومبیل‌های اسپرت خود را در جاده‌های معروف جهان آزمایش می‌کنند؛ شرکت معروف فورد هم در اقدامی این چنین، یکی از شناخته‌شده‌ترین و زیباترین مسیرهای جهان با نام جاده اطلس (Atlantic Road) را انتخاب کرده و آخرین مدل فورد جی تی را در پیچ و خم این جاده به نمایش گذاشته است.

خودنمایی جدیدترین فورد جی تی (Ford GT) در جاده معروف اقیانوس اطلس در نروژ (ویدیو)

این اولین باری نیست که فورد یکی از بهترین محصولاتش را در جاده‌های اروپا تست می‌کند؛ این شرکت در گذشته، در مجموعه از ویدیوها که با نام «بهترین جاده‌های اروپا» (Europe’s Greatest Driving Roads) شناخته می‌شود، خودرو فوق‌العاده فورد موستانگ (Mustang) را در مسیرهای رومانی به نمایش گذاشته است. همچنین، جاده‌های اسپانیا هم مدتی پیش میزبان اتومبیل فیستا اس تی (Fiesta ST) بودند.

با این وجود ویدیوهای پیشین در مقایسه با مانور فورد جی تی در جاده اطلس حرفی برای گفتن ندارند؛ این مسیر بسیار کوتاه و تقریبا در حدود ۸ کیلومتر طول داشته و عبور از آن در آب و هوای نامساعد ساده نیست. جاده اقیانوس اطلس از جزایر مختلفی می‌گذرد و منطقه‌ی اویوری (Averøy) را به اید (Eide) وصل می‌کند.

خودنمایی جدیدترین فورد جی تی (Ford GT) در جاده معروف اقیانوس اطلس در نروژ (ویدیو)

استیو ساتکلیف (Steve Sutcliffe)، روزنامه‌نگار و ‌چهره اصلی این سری ویدیوها، زیبایی جاده اطلس را غیرقابل باور توصیف می‌کند و معتقد است که رانندگی در این مسیر به وسیله خودرو شگفت‌انگیزی چون فورد جی تی، لذت این تجربه را چند برابر می‌کند.

علاوه بر عبور از جاده اطلس، سازندگان ویدیو فورد جی تی را به بزرگ‌ترین مسیر مسابقه‌ای نروژ، یعنی “Arctic Circle Raceway” بردند و قدرت این سوپر اسپرت را در یک پیست حرفه‌ای به نمایش گذاشتند. در ادامه شما را به تماشای تصاویر و ویدیو تهیه‌شده از آخرین مدل فورد جی تی دعوت می‌کنیم:

قدرت‌نمایی جدیدترین فورد جی تی در جاده اطلس و پیست نروژ

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. mardom noon nadaran bokhoran in nostalgi pasandaye freemason nama chi misazan

  2. فوق العاده زیباست انگار چسبیده به آسفالت ساختنش خخخخ